Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=qPch4HPr0CQ&feature=share
legalább a Chelsea szurkolókon még tudok röhögni 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma eddig nagyon jó a Milan, épp hogy el nem alszom az eddig 35 percen. 😀
De mondjuk az, hogy nem kaptunk 2 gólt 20 perc alatt, mindenképpen pozitívum! Kilábaltunk a hullámvölgyből!!!
De attól még kikapunk.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Na Benítez szerintem szar választás. Mindig is túlértékeltnek véltem a palit, egy évre nagyon összenyomta a Poolt anno, amelyik emg is szivatott minket a BL döntőben, de egyébként semmi extra, évek óta mindenhol megbukik.Stez
Internél azt hiszem télig sem húzta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Piros mezbe bújtatott, ótvaros cigány.. 😊 A többit illik ismerni! Megvertük a hurkások b-csapatát, de továbbra is gyengén focizunk. Télen meg kell erősíteni a védelmet és jöhet a feljutás, röhögve.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Benítez szerintem szar választás. Mindig is túlértékeltnek véltem a palit, egy évre nagyon összenyomta a Poolt anno, amelyik emg is szivatott minket a BL döntőben, de egyébként semmi extra, évek óta mindenhol megbukik.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de ez tényleg mekkora már 😀 ha úgy veszed, 90 perces egy meccs (tudom, +hosszabbítás) és a 89. percben még vezet a láki 2-1re és mi a vége? 3-2re kikap 😀 gigaLOL
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
HA volt már esetleg elnézést, szerintem hatalmas:
 videa.hu/videok/sport/ibrahimovic-parodia-null-x75OgVCMUF5bQRCs

Do your job
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.chelseafc.com/news-article/article/2987554/title/benitez-appointed


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sztem elég tudatos az építkezés, Cech helyére Curtois volt az első lépés azóta Luiz, Cahill, Azpilicueta + a saját nevelésűek a védelembe, Lukaku, Torres + pár fiatal a csatársorba, én is a kp-ra hoztam volna embert, bár nem adtam volna ennyit kölcsönbe. Torres sztem tuti marad, főleg ha Benítez(Guardiola?) formába hozza, de érkezik majd mellé Neymar/Falcao/nagy csatár név, nem tudom mondjuk mire lesz elég 😀

Sisa meg végre felajánlotta a lemondását miután 4-0ra szoptunk ki MK-ban a Honvédtól...

szerk. közben Benítez is hivatalos.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lecsaptuk a Kondát 😊 Nagyon kláccs volt a csapat 😀gdavid
De szép is lenne továbbjutni... 😀Double B
Meseszép lenne! Hihetetlen nagyképű volt a "Láki", Kondás csomagolhat lassan.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Én meg inkább eladnám az 50 millás befektetésem, ha a megvétele óta a nagyanyám is eredményesebben focizna nála.
Jöjjön csak Falcao, akkor lesz aprítás.Stez
eladnád... max 20 millért. falcaoért meg fizetnél 50et... szóval úgymond csak 30 millát buktál egyszer, meg még egyszer mikor torresért adtál 50et, most meg kapsz érte 20at. ez így már 60 misi. ...akármilyen észnélküli világ is ez, azért a pénz súlyát nem kell elfelejteni. még egy abramovics félénél sem.
am. sztem is mostmár eladják, de gondolom vártak a kukázássál ameddig csak bírtak.

a másik meg h ok, h csak középpályást vettek, de ez nem úgy működik h akkor elköltöttem már kb 70 millát, akkor elbaszok még 70et csatárra meg hátvédre is. éppen ezt hívnák fokozatos építkezésnek. egyszer ide, egyszer amoda költök-veszek embert.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Lecsaptuk a Kondát 😊 Nagyon kláccs volt a csapat 😀gdavid
De szép is lenne továbbjutni... 😀
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Lecsaptuk a Kondát 😊 Nagyon kláccs volt a csapat 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Csak a szpari 😀 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fernando Torres averages 2.75 goals per manager at Chelsea 😀 😀 😀davemayer
mondjuk ez kissé sarkított, csak PL és benne van a következő edző is, de tényleg durva 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Fernando Torres averages 2.75 goals per manager at Chelsea 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg inkább eladnám az 50 millás befektetésem, ha a megvétele óta a nagyanyám is eredményesebben focizna nála.
Jöjjön csak Falcao, akkor lesz aprítás.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
én is kilószámra venném a csatárokat mikor ott van az 50 millás befektetésem!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
abramovics továbbra is egy kretén szvsz. di matteo megnyerte tavaly azzal a szutyok chelseavel a bl-t és a fa kupát, idén vezették a bajnokságot. ok az elmúlt 1 hó gyenge volt, de mindenhol szoktak hullámvölgyek lenni. a bl-ből sem estek még a tegnapi zakóval sem. idén tudott játékosokat venni, és meg akarta valósítani a saját gondolkodását a csapattal. erre di matteo cut. baromság...peach
sok értelme volt kirúgni Di Matteot, tényleg... mondjuk lehet, hogy nem csak középpályást kellett volna venni nyáron, hanem hátvédet meg csatárt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
most láttam a Sahtar gólját. vérlázító..jobb helyeken ilyenkor rúgatnak egyet az ellenféllel...JC6
itt is ezt akarták, a vitát követően a Sahtar edzője utasítására hagyta volna gólt szerezni ellenfelét, azonban Taras Stepanenko leütközte a kapura törő Nicolai Stokholmot, mert nem értette mit kell tennie...kristof
nem láttam csak ezt a gólt de ugye ez a 24.-ben esett, a 2-1-es vezető gólja az északiaknak meg a 26.-ban. Azt nem engedték be?davemayer
tessék lássék módjára védekeztek csak, ha normálisan odafigyelnek nem gól, ettől függetlenül bódulat nagyot vágott a dán gyerek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
most láttam a Sahtar gólját. vérlázító..jobb helyeken ilyenkor rúgatnak egyet az ellenféllel...JC6
itt is ezt akarták, a vitát követően a Sahtar edzője utasítására hagyta volna gólt szerezni ellenfelét, azonban Taras Stepanenko leütközte a kapura törő Nicolai Stokholmot, mert nem értette mit kell tennie...kristof
nem láttam csak ezt a gólt de ugye ez a 24.-ben esett, a 2-1-es vezető gólja az északiaknak meg a 26.-ban. Azt nem engedték be?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
most láttam a Sahtar gólját. vérlázító..jobb helyeken ilyenkor rúgatnak egyet az ellenféllel...JC6
itt is ezt akarták, a vitát követően a Sahtar edzője utasítására hagyta volna gólt szerezni ellenfelét, azonban Taras Stepanenko leütközte a kapura törő Nicolai Stokholmot, mert nem értette mit kell tennie...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
most láttam a Sahtar gólját. vérlázító..jobb helyeken ilyenkor rúgatnak egyet az ellenféllel...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
abramovics továbbra is egy kretén szvsz. di matteo megnyerte tavaly azzal a szutyok chelseavel a bl-t és a fa kupát, idén vezették a bajnokságot. ok az elmúlt 1 hó gyenge volt, de mindenhol szoktak hullámvölgyek lenni. a bl-ből sem estek még a tegnapi zakóval sem. idén tudott játékosokat venni, és meg akarta valósítani a saját gondolkodását a csapattal. erre di matteo cut. baromság...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
jön a pincér, vele mindent megnyernek- hahadavemayer
az kinek a beceneve? 😀kristof