Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 512 — Lucas Scott
Mi ez a rózsaszín szörnyűség az MTK játékosain?apeszos
utána a kék osztrigában lesz a csapatbuli

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi ez a rózsaszín szörnyűség az MTK játékosain?
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Aztán ezt meg honnan a pék faszából gondolod ilyen magabiztosan kijelentve, már elnézést a megfogalmazásért.kaszo
Abból, ahogyan eddig szerepeltek.Gogo
Nade nem otthon játszottak.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy akkor is ilyen fos lenne ez a csapat, ha Puskás, Maradona és Messi egyszerre játszana náluk.
És miből gondolom? Abból ahogyan eddig szerepeltek.Sobri Jóska
Na persze, ez tökugyanaz.

Témazárás részemről:
Nem kell egyetérteni vele, hogy otthon játszva is kiesőjelölt lenne az Eger.
Én így gondolom (sőt még azt is, hogy ki is fog esni). Aztán lehet, hogy tévedek.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Aztán ezt meg honnan a pék faszából gondolod ilyen magabiztosan kijelentve, már elnézést a megfogalmazásért.kaszo
Abból, ahogyan eddig szerepeltek.Gogo
Nade nem otthon játszottak.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy akkor is ilyen fos lenne ez a csapat, ha Puskás, Maradona és Messi egyszerre játszana náluk.
És miből gondolom? Abból ahogyan eddig szerepeltek.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 512 — Lucas Scott
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Aztán ezt meg honnan a pék faszából gondolod ilyen magabiztosan kijelentve, már elnézést a megfogalmazásért.kaszo
Abból, ahogyan eddig szerepeltek.Gogo
ahogyan 2 percen múlott h megverik a vidit, meg győztek a debrecen ellen...
én sokkal rosszabb eredményre számítottam egriként (főleg h nincs hazai pálya...), sztem van reális esély, hogy benn maradjon...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Top goalscorer: 1. Ádám Szalai - 1. FSV Mainz 05 - 7 Goals
Top assists: 1. Szabolcs Huszti - Hannover 96 - 7 Asists

nem rossz.lol
Huszti a kanadi táblázaton is első még, ugye?jjncaa
Csak 2., Thomas Müller vezet (6 gól + 7 gólpassz), Husztinak a 7 gólpassza mellé "csak" 3 gólja van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Aztán ezt meg honnan a pék faszából gondolod ilyen magabiztosan kijelentve, már elnézést a megfogalmazásért.kaszo
Abból, ahogyan eddig szerepeltek.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Top goalscorer: 1. Ádám Szalai - 1. FSV Mainz 05 - 7 Goals
Top assists: 1. Szabolcs Huszti - Hannover 96 - 7 Asists

nem rossz.lol
Huszti a kanadi táblázaton is első még, ugye?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Top goalscorer: 1. Ádám Szalai - 1. FSV Mainz 05 - 7 Goals
Top assists: 1. Szabolcs Huszti - Hannover 96 - 7 Asists

nem rossz.lol
Jók lennének a válogatottban is együtt! 😊

Nagy gratula Szalai-nak, hogy a súlyos sérülés után visszajött, és így nyomja.
Mikor volt utoljára olyan magyar csatár aki 15+ gólt lőtt top bajnokságban?
Kipu nem ér...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szalai mit ebédelt? Nem rossz, nem rossz...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Aztán ezt meg honnan a pék faszából gondolod ilyen magabiztosan kijelentve, már elnézést a megfogalmazásért.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Top goalscorer: 1. Ádám Szalai - 1. FSV Mainz 05 - 7 Goals
Top assists: 1. Szabolcs Huszti - Hannover 96 - 7 Asists

nem rossz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 512 — Lucas Scott
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
ez azért nem így van sztem...
az a hazai pálya lazán jelenthetne már most is 3-4 plusz pontot (Pápa elleni győzelem+2, Kecskemét ellen X+1,Siófok ellen győzelem+2) akkor már 15-17 ponttal viszonylag kényelmes pozíció lenne... és ez a normális hazai pályával nem lenne túlzó, ha 3 meccsből 2 másképp alakult volna...bár sztem az mindent elmond, hogy jelenleg a vidi 4 pontra van a kieséstől...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.Gogo
Ez tény, de nem mindegy hogy otthon 1000 nezo elott jatszol vagy el kell utaznod 100-200 km-t meg a hazai meccsekre is. Pszihesen es testileg is azert faraszto az utobbi.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha otthon játszaná a hazai meccseit az Eger, akkor is az egyik elsőszámú kiesőjelölt lenne.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 512 — Lucas Scott
Tegnap túl lett becsülve az Eger meccs nézőszáma.
56an voltak.Bazzani
itt igazából sztem csak az mlsz-t lehet szidni... nekik köszönhető... ha Egerben lennének a meccsek egy ezer ember tutira kimenne, de nem akarják, hogy benn maradjon a csapat (vszeg a tulaj miatt)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap túl lett becsülve az Eger meccs nézőszáma.
56an voltak.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ma voltam melózni a ZTE-nél, igencsak hullámzik a szar az elkapott beszélgetések alapján.Gabesz92
téged legalább kifizettek? 😀
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/zte-4-honapot-dolgoztam-3-honappal-tartozik-a-klub-meszaros-2185903

azt hiszem érik újra a zalai rangadó, igaz NB3-ba... 😀Divat
Ma voltam melózni a ZTE-nél, igencsak hullámzik a szar az elkapott beszélgetések alapján.Gabesz92
Felkéne kérni őket szponzornak:http://wwwen.zte.com.cn/en/Toca
Áh, ők sem őrültek meg teljesen. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/zte-4-honapot-dolgoztam-3-honappal-tartozik-a-klub-meszaros-2185903

azt hiszem érik újra a zalai rangadó, igaz NB3-ba... 😀Divat
Ma voltam melózni a ZTE-nél, igencsak hullámzik a szar az elkapott beszélgetések alapján.Gabesz92
Felkéne kérni őket szponzornak:http://wwwen.zte.com.cn/en/
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/zte-4-honapot-dolgoztam-3-honappal-tartozik-a-klub-meszaros-2185903

azt hiszem érik újra a zalai rangadó, igaz NB3-ba... 😀Divat
Ma voltam melózni a ZTE-nél, igencsak hullámzik a szar az elkapott beszélgetések alapján.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
Eger - Pápa
Debrecen, 100 néző
JC6
2x annyian vannak mint egy MTK meccsen 😛

Ui.: Majd jon eaglesmcnabb es mit kapok ... 😀Toca
szolnok elleni ligakupa meccsen múlthéten összeszámoltam: haverommal együtt voltunk 9-en 😀
illetve a 2. félidőre érkezett 2 csaj a női csapatból, illetve egy lecserélt szolnokival már 12-en voltunk!

amúgy meg a Pápát is beelőzzük szóval nem beszólni!!!! 😀

szerk.: amúgy ha nálunk lehet meccset rendezni, nincs az az Isten hogy máshol ne lehetne!eaglesmcnabb
Azért az mindent elmond, hogy poénkodni akarok negatívan egy picit, erre kiderül, hogy még durván túloztam is 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/zte-4-honapot-dolgoztam-3-honappal-tartozik-a-klub-meszaros-2185903

azt hiszem érik újra a zalai rangadó, igaz NB3-ba... 😀Divat
Minket azért 3-0-ra megszopattak...Ma meg Veszprém idegenben, meccs miatt már előre félek. Mondjuk lesz ott majd kis matek is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/zte-4-honapot-dolgoztam-3-honappal-tartozik-a-klub-meszaros-2185903

azt hiszem érik újra a zalai rangadó, igaz NB3-ba... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én kajak kíváncsi vagyok rá 😀Höri
én az őrbódés jelenetre leginkább! 😊

|