Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Gedeon bemutatkozott a sajtónak 😀eaglesmcnabb
Régen ezért még felhaborodtatok volna, most meg liba lesz a kabala?😊zavi27
Szerintem ez tök jó.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója

Gedeon bemutatkozott a sajtónak 😀eaglesmcnabb
Régen ezért még felhaborodtatok volna, most meg liba lesz a kabala?😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 391 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Gedeon bemutatkozott a sajtónak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jakabfi Zsanett nagyon hasít a Wolfsburgban. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
késve ugyan, de megérkezett Egerbe Tanq

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.davemayer
Azért le a kalappal a csapat előtt, a B csapat ifikkel fűszerezve lenyomta a Chelsea csapatát melynek fele a PL kezdő. 2 tizenegyessel tudtak csak a 94. percben hosszabbítást kiharcolni. Szerintem jól játszottunk, Nani meg kis gólt lőtt :pDuff
bár én csak 2-2nél kapcsolódtam be elég jól játszottak a srácok, én is elégedett vagyok velük, Anderson nagyon jó volt amíg le nem vitték Nani gólja pedig tényleg nagyon ott volt. Ezért is gáz hogy nem tudták megnyerni. Sztem a hosszabbításban kapnak még egyet és úgy fog kiesni a MU.davemayer
Nem is baj, ha nem megyünk tovább, ez a kupa csak púp a csapat hátán. Nem véletlen van fenn az ificsapat feleDuff
Keane és Wootton is 75 perc után fejben elfáradtak. Utána hibáztak vastagon, Scott hibáiból gólok lettek így azok látványosabbak. Ő és Tunnicliffe egy jó másodosztályú játékosok lesznek majd (mint megannyi ex United akadémián nevelt, messze a legtöbb profi játékost neveli ki a MU). Ellenben Keaneben van potenciál. A Chelsea a 60-70. perctől Torrest leszámítva a komplett támadószekciójával nyomult (Mata, Hazard, Oscar, Ramires). Ez már sok volt nekik is. Powell is beleszagolt egy igazi meccs légkörébe, Büttner is, firkálták is rendesen. De nem gond. Ezek a meccsek kellenek nekik. Nani 80 perrc után olyan mérhetetlenül undorítóan kezdett futballozni, hogy nem tudok emlékezni az első 80 percre. Anderson és Giggs pazaar volt, Fletcher és Rafael korrektül játszottak. Welbeck volt szürke.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
AVB TAKARODJ!!!JC6
mert kiestetek a ligakupából? ugyanmár...davemayer
szar játékospolitika, nézhetetlen meccsek hetek óta, rossz cserék, gagyi taktika... nem akarom azt átélni, mint a kék fanok 40 meccsen át (ha jól tudom)...
amúgy meg mit nyerjünk meg, ha nem a LC-ot? FA esélytelen, bajnokok nem leszünk, első 5 is kérdéses...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kanyar volt ez a magyar kupában, kiesett a pápa, a kaposvár meg a pécs is nbIII-as csapat ellen 😀

16 csapatból ha jól számolom 9 alsóbb osztűlyú lesz

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
AVB TAKARODJ!!!JC6
mert kiestetek a ligakupából? ugyanmár...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
AVB TAKARODJ!!!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
alig bundagyanús ez az 5-4 meg a tegnapi 7-5 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 874 — Illegális gyakorló
5-4, micsoda meccsek vannak a ligakupában 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woottonnak tényleg annyi lesz.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wooton haver, másnak nem bírtad volna passzolni, pont Sturridgenak kellett? 😀

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
muhaha, Sturridge végre belőtte! Üres kapuba! Csoda!!! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
engem sem zavar ha kiesünk, bár jó lenne ha az ifi minél többet játszana ilyen meccseket, de hát Wooton ismét elintézte hogy ne így legyen, szép gólpassz a töketlen chelsea csatárnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.davemayer
Azért le a kalappal a csapat előtt, a B csapat ifikkel fűszerezve lenyomta a Chelsea csapatát melynek fele a PL kezdő. 2 tizenegyessel tudtak csak a 94. percben hosszabbítást kiharcolni. Szerintem jól játszottunk, Nani meg kis gólt lőtt :pDuff
bár én csak 2-2nél kapcsolódtam be elég jól játszottak a srácok, én is elégedett vagyok velük, Anderson nagyon jó volt amíg le nem vitték Nani gólja pedig tényleg nagyon ott volt. Ezért is gáz hogy nem tudták megnyerni. Sztem a hosszabbításban kapnak még egyet és úgy fog kiesni a MU.davemayer
Nem is baj, ha nem megyünk tovább, ez a kupa csak púp a csapat hátán. Nem véletlen van fenn az ificsapat fele
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.davemayer
Azért le a kalappal a csapat előtt, a B csapat ifikkel fűszerezve lenyomta a Chelsea csapatát melynek fele a PL kezdő. 2 tizenegyessel tudtak csak a 94. percben hosszabbítást kiharcolni. Szerintem jól játszottunk, Nani meg kis gólt lőtt :pDuff
bár én csak 2-2nél kapcsolódtam be elég jól játszottak a srácok, én is elégedett vagyok velük, Anderson nagyon jó volt amíg le nem vitték Nani gólja pedig tényleg nagyon ott volt. Ezért is gáz hogy nem tudták megnyerni. Sztem a hosszabbításban kapnak még egyet és úgy fog kiesni a MU.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.davemayer
Azért le a kalappal a csapat előtt, a B csapat ifikkel fűszerezve lenyomta a Chelsea csapatát melynek fele a PL kezdő. 2 tizenegyessel tudtak csak a 94. percben hosszabbítást kiharcolni. Szerintem jól játszottunk, Nani meg kis gólt lőtt :p
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.davemayer
Tudod csak azért csinálta, hogy a cselzisek ne panaszkodjanak már annyit mikor véletlenül ellenük fújnak. Vagy lehet lefizették. Ki tudja... 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
Szerencsére a végén ez a Wooton gyerek lelkét is zavarta. Ezt mégis hogy gondolta? 😂

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?Dexxter Tailor
khm... na ez a Wooton gyerek se éri meg a következő szezont MU mezben sztem, nem ez a szint.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát ez már botrányos, hogy ezen a meccsen is ellenünk fújnak... mindent ennek a kurva MU-nak kell nyerni?

yaaay, 94. percben kaptunk egy büntetőt, jöhet a hosszabbítás 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Sturridge annyira egy irritálóan buta és hanyag játékos, hogy rendesen fáj néznem a Chelseaben.

Viszont Mikel a világ top3 védekező középpályása szerintem már egyértelműen. 😊Schleck
Jaja, Mikel nagyon sokat fejlődött az utóbbi két évben, én is bírom 😊
Sturridge meg csak simán elbalfaszkodja a helyzeteit, remélem lassan kinövi ezt.Dexxter Tailor
Szerintem biztos, hogy nem növi ki. Ügyes, de ugyanilyen önző és hanyag mióta először láttam, semmi fejlődést nem látok rajta.
De neked legyen igazad! 😀

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez a Sturridge annyira egy irritálóan buta és hanyag játékos, hogy rendesen fáj néznem a Chelseaben.

Viszont Mikel a világ top3 védekező középpályása szerintem már egyértelműen. 😊Schleck
Jaja, Mikel nagyon sokat fejlődött az utóbbi két évben, én is bírom 😊
Sturridge meg csak simán elbalfaszkodja a helyzeteit, remélem lassan kinövi ezt.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!