Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Hát még Vanczák opció, ha rendben van az egészsége. Szerintem jobb mindkettőnél.Schleck
Kádárt is be lehet hozni középre, csak akk meg balbekk nincs...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Hát még Vanczák opció, ha rendben van az egészsége. Szerintem jobb mindkettőnél.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Szerencse, hogy Laczkó nem egészséges, különben helyből fejbe lőném magamat. Ez a keserves észt túra arra jó, hogy keddig megint lehessen verbálisan mérkőzést nyerni, mert abban ugye VB esélyesek vagyunk. A törököknek muszáj nyerniük különben úgy alájuk gyújtanak otthon, hogy ki lehetne kapcsolni a távfűtést Isztambulban.

Egyszer meg remélem Feröer elkap valami nagy csapatot otthon. Tegnap is közel álltak a bravúrhoz.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
a közvetítésben mondjuk nem hallottam, hogy sárga lapok miatt Dzsudzsák és Juhász sem játszhat a törökök ellenjjncaa
Mert Knédlinek lövése sem volt róla.
Jujáknak meg külön gratula, hogy kidumált magának egy sárgát.
Legalább Sanyi bá' majd hivatkozhat rá, hogy mennyire tartalékosak voltunk...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
+/-

+ Nyertünk
+ Vége a meccsnek

- minden más

Ja, egyébként kapcsolgattam közben a török-román meccsre, olyan volt, mint amikor gyerekkoromban azzal szórakoztam a videón, hogy benyomtam a 2-szeres sebességet film közben.somoskovig
Majd a taktikus játékunkkal lelassítjuk a törököket, meg a románokat 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
+/-

+ Nyertünk
+ Vége a meccsnek

- minden más

Ja, egyébként kapcsolgattam közben a török-román meccsre, olyan volt, mint amikor gyerekkoromban azzal szórakoztam a videón, hogy benyomtam a 2-szeres sebességet film közben.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
a közvetítésben mondjuk nem hallottam, hogy sárga lapok miatt Dzsudzsák és Juhász sem játszhat a törökök ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.petey
Ezt hogy értetted?Schleck
melyiket? 😊 petey
Hát Juhász soha nem játszott jobbhátvédet a válogatottban az utóbbi pár évben.Schleck
tudom, a Juhász/Lipták/Mészáros belső tengely. már ne kérdezd mit akartam ebből kihozni, azt hizsem azt hogy Varga helyén kellett neki kisegíteni párszor...le kéne feküdnöm. petey
Jah, okés. 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.petey
Ezt hogy értetted?Schleck
melyiket? 😊 petey
Hát Juhász soha nem játszott jobbhátvédet a válogatottban az utóbbi pár évben.Schleck
tudom, a Juhász/Lipták/Mészáros belső tengely. már ne kérdezd mit akartam ebből kihozni, azt hizsem azt hogy Varga helyén kellett neki kisegíteni párszor...le kéne feküdnöm.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a németek Dublinban(!) rúgtak az íreknek egy laza 6ost(a 92.percben volt egy ír szépítő találat)!

iktriad
Özil az új séróját góllal ünnepelte.gamerkr
Klose meg a 125. válogatottságán megrúgta a 65.et. Már csak 3 találatra van Gerd Müller gólcsúcsától. iktriad
Óriási játékos, sajnálni fogom ha úgy vonul vissza, hogy nem nyert semmilyen tornát a válogatottal. :/gamerkr
Brazíliában még valószínűleg ott lesz (remélem megdönti vagy legalább beállítja Ronaldo gólcsúcsát), de nem hiszem, hogy pont ott éren fel a DFB-elf a csúcsra. Főleg hogy a nagy meccseken olyanok, mint a Ravens/Chargers/Jets az AFC döntőn. Mindig kikapnak.

Néztem Özil új séróját. Még 1-2 vizit a fodrásznál, és megvan a Bundesliga séró.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Közben a németek Dublinban(!) rúgtak az íreknek egy laza 6ost(a 92.percben volt egy ír szépítő találat)!

iktriad
Özil az új séróját góllal ünnepelte.gamerkr
Klose meg a 125. válogatottságán megrúgta a 65.et. Már csak 3 találatra van Gerd Müller gólcsúcsától. iktriad
Óriási játékos, sajnálni fogom ha úgy vonul vissza, hogy nem nyert semmilyen tornát a válogatottal. :/

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.petey
Ezt hogy értetted?Schleck
melyiket? 😊 petey
Hát Juhász soha nem játszott jobbhátvédet a válogatottban az utóbbi pár évben.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Simon Attilát a válogatottba. Minden 3. meccsen képes betalálni. Az a válogatott csatárainak meccsen nyújtott teljesítményét elnézve egész jó arány. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Szalai Tamás". Hogy ezekre miért nem bír figyelni Knézy János...

A spori egyébként eddig meglehetősen szimpatikus. 😊Schleck
a ZTE játékosa ismertebb egy nb1-et közvetítő arc számára, simán benne van az ilyen 😛
Margus Hunt milyen fikaáradatot kapott az észt közvéleménytől, mikor bejelentette, hogy elkezd amfocizni az SMU-n... Akik ezt a meccset nézik, remélem átértékelik a dolgokat magukban 😊jjncaa
mondjuk Hunt idei évét elnézve, ő se lesz sose kezdő az NFL-ben. Allen Bailey kaukázusi verziója sajnos.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.petey
Ezt hogy értetted?Schleck
melyiket? 😊

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsuszi rúgott egy gólt Dinymóban nagy király most megint, ezért már vigyázni kell a lábára nehogy megsérüljön és megint fel kelljen küzdenie magát, felismertetni a zsenijét (vagy nehogy ne tudja vezetni az új luxuskocsiját ha lábikója megsérül 😛)

Komolyan jöjjön török vész mer ha véletlenül már egy ikszet is elérnénk akkor lehet tovább vakítani de csak magukat (a népet nem nagyon hiszem, azt már eljátszották 100 évre előre)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.petey
Ezt hogy értetted?

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
knézy bemondta a tutit. "most már csak ki kell rugdalnunk a labdát" az észtek ellen...

Juhász középső védő. az Anderlechtben.
a válogatottban inkább jobbhátvéd. tehát jó helyen van Sanyibá szerint. az más kérdés hogy formán kívül van egy ideje.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sz@r meccs, sz@r játék. De 3 pont. Még több ilyet! Mert ez számít Sanyi bácsi, nem a szerethetőség (most nem is volt az a "csapat").

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a németek Dublinban(!) rúgtak az íreknek egy laza 6ost(a 92.percben volt egy ír szépítő találat)!

iktriad
Özil az új séróját góllal ünnepelte.gamerkr
Klose meg a 125. válogatottságán megrúgta a 65.et. Már csak 3 találatra van Gerd Müller gólcsúcsától.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Közben a németek Dublinban(!) rúgtak az íreknek egy laza 6ost(a 92.percben volt egy ír szépítő találat)!

iktriad
Özil az új séróját góllal ünnepelte.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
én csak egy kiszivárogtatott rejtett kamerás felvételt szeretnék látni a meccs előtti és a félidei "taktikai" megbeszélésekről, szerintem az mindent megmagyarázna

az egész meccsen kispadon ücsörgő, majd az esetleges gólnál szurkolóként felpattanó egérvári látványa rögtön kinyitja a bicskát a zsebemben, mert noha alapból soccerellenes vagyok, és én még azt se nevezném komoly szakmai munkának, ami az élcsapatoknál folyik (hogy a fenébe lehet pl. Ferguson még mindig edző az MU-nál?), amit itthon művelnek ezen címszó alatt, az tényleg felháborító

az a különösen szomorú/vicces bognár nyilatkozatában, hogy ez az "elgondolás" tisztán látszik a válogatott játékán is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a németek Dublinban(!) rúgtak az íreknek egy laza 6ost(a 92.percben volt egy ír szépítő találat)!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
szerintem mindenkinek jobb, ha Huszti nem lesz válogatott... nyilván egy fecske sosem csinál nyarat, a szurkolók meg dédelgethetik tovább az illúziót, hogy bezzeg igenjjncaa
Szerintem a Huszti-levél csak a jéghegy csúcsa.

Ami engem leginkább zavar ez az uram-bátyám egymást védő közeg.
- Ahol Bognár György szakkommentátor lehet, és megy feltérképezni, valamint veszi a bátorságot, hogy lehazugozza a Ferencváros edzőjét csak azért mert közvetve kritizálni merte Détári Lajos munkáját.
- Az edzőképzésről linkeltem már egy érdekes "kórképet". Ha bekerülsz, nem tudsz olyat tenni, amiért kivetne a közeg.
- Ahol az összes külföldi edzőt, aki valamit csinálni akar, azt pocskondiázzák. (pl.: "védekezés egyszerűsége")
- Mindig megy a vetítés, mindig a következő világeseményre akarunk kijutni.
- Ahol mindig a generáció váltásról beszélnek. Vagy azért vagyunk sikertelenek, mert pont utána vagyunk, vagy azért, mert pont előtte.
- Tőzsér, Vass most nem érv, mert mindig vannak, akiket követelnek a válogatottban.

Sajnos a felsorolás még hosszan folytatható lenne...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.