Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
na azért így 5 perc után leszűrhető, hogy nem vagyunk valami agresszívek. kicsit meg kéne szakadni a pályánGergőbácsi
Gondoljàk elég ha szakad az esõ...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az agresszív az szerethető?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez már az első 5 percből látszik, hogy itt ma bizony szopás lesz...Asbee
de legalább "szerethető" a csapat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
na azért így 5 perc után leszűrhető, hogy nem vagyunk valami agresszívek. kicsit meg kéne szakadni a pályán

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez már az első 5 percből látszik, hogy itt ma bizony szopás lesz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Crazy szerint gólt szerez ma szalai, szóval nehogy hátramenjen török szögletnél!

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Jenő,szaros a szád széle,vigyázz!!!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
no de a lényeg, hajrá magyarok!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Most komolyan Mészáros, Elek, meg Varga Józsikák mit keresnek még mindig a válogatott közelében?Farky
Egy kis pénzt 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Most komolyan Mészáros, Elek, meg Varga Józsikák mit keresnek még mindig a válogatott közelében?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na gyerünk srácok!!!!!4gamerkr
hova?Höri
fejjel a janicsárok falának. arra egyszer már rábasztunk, szóval csak nyerjünk 1 góllal.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hajrà Magyarorszàg, hajrà Magyarok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na gyerünk srácok!!!!!4gamerkr
hova?

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na gyerünk srácok!!!!!4

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azért megnézném a Magyar Fórumválogatottat játszani 😛 páran közülünk biztos meghalnának a pályán... 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem azt mondtam, hogy van jobb (mondjuk ma elite formában toltam a suliban 😀), de ettől még nevetséges egy VB-re készülő(?) csapatnál.kristof
Jah, így már érthetőbb. Hát tényleg nem túl veretes névsor..
Mondjuk még annak is örültem, hogy végre nagyjából mindenki a helyén játszik. Az alapból korlátozott képességű játékosaink hajlamosak nagyon megzavarodni ha pakolgatja őket Egerváry.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem azt mondtam, hogy van jobb (mondjuk ma elite formában toltam a suliban 😀), de ettől még nevetséges egy VB-re készülő(?) csapatnál.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.kristof
Nekem nincs bajom a hátvédsorral, ennél jobbat jelenleg nem tudunk kiállítani és legalább nincs Lipták.Schleck
én is várom a neveket, hogy kiket lehetne még betenni a hátvédsorba...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.kristof
Minek izgulni? Erőből és gyorsaságból megoldjuk, a puha török középpályát felfaljuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 462
Azt mondják, ez lesz a mai felállás este a törökök ellen... hátha nyerünk.

Dugovics - Zrínyi, Szondi, Jurisics, Losonczi - Nyári, Dobó, Bornemissza, Hunyadi J., Hunyadi M. – Kinizsi
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.kristof
Nekem nincs bajom a hátvédsorral, ennél jobbat jelenleg nem tudunk kiállítani és legalább nincs Lipták.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretem, amikor ilyen negatív az emberek hozzáállása, mert olyankor mindig jól játszunk. Folytassátok csak. kaszo
Biztos én aludtam át az elmúlt 20 évet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.kristof
És még a törökök sírnak a kezdőjük miatt???

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na megint jön a "sorsdöntő meccs" kifejezés...tehát kikapunk 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"