Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Túl sok jó kijutott Steznek az elmúlt 10 évben, most meg sír a szája! 😀JC6
Mindig sír a szája ha nem a Milan nyeri az összes létező Kupát
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Túl sok jó kijutott Steznek az elmúlt 10 évben, most meg sír a szája! 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Adriano Galliani:
"A drukkereknek nem kell panaszkodniuk. Szeretnék mindenkit emlékeztetni arra, hogy Silvio Berlusconi irányítása alatt 25 év alatt 28 trófeát hódított el a Milan."

😂 😂 😂

Na ezért ez a két ember a legnagyobb patkány...
Felháborító, hogy ilyeneket mernek mondani még az elmúlt évek után.Stez
nem lehet mindig a csúcson lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Adriano Galliani:
"A drukkereknek nem kell panaszkodniuk. Szeretnék mindenkit emlékeztetni arra, hogy Silvio Berlusconi irányítása alatt 25 év alatt 28 trófeát hódított el a Milan."

😂 😂 😂

Na ezért ez a két ember a legnagyobb patkány...
Felháborító, hogy ilyeneket mernek mondani még az elmúlt évek után.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ez mekkora komment az NSO-ról... 😀 Keddi kezdő, ha már Koltai ekkora meglepetés volt, ezzel tuti padlóra küldenénk a törököket.

"---------------Szondy--------------
-Szilágyi-Dugovics-Tomori-Török.B--
-----Bornemissza----Kapisztrán-----
---------------Kinizsi-------------
------Hunyadi---Dobó---Zrínyi------
csere: Szapolyai, Fráter, Werbőczy
kommentátor: Tinódi L.S.somoskovig
Óriási, mondjuk én kapuba inkább Dugovicsot raktam volna de mindegy nagy ötlet 😀dande
Szondy jobban jön ki.Sobri Jóska
Továbbá van két apródja is, a kapuban jól jönnének.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Ez mekkora komment az NSO-ról... 😀 Keddi kezdő, ha már Koltai ekkora meglepetés volt, ezzel tuti padlóra küldenénk a törököket.

"---------------Szondy--------------
-Szilágyi-Dugovics-Tomori-Török.B--
-----Bornemissza----Kapisztrán-----
---------------Kinizsi-------------
------Hunyadi---Dobó---Zrínyi------
csere: Szapolyai, Fráter, Werbőczy
kommentátor: Tinódi L.S.somoskovig
Óriási, mondjuk én kapuba inkább Dugovicsot raktam volna de mindegy nagy ötlet 😀dande
Szondy jobban jön ki.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez mekkora komment az NSO-ról... 😀 Keddi kezdő, ha már Koltai ekkora meglepetés volt, ezzel tuti padlóra küldenénk a törököket.

"---------------Szondy--------------
-Szilágyi-Dugovics-Tomori-Török.B--
-----Bornemissza----Kapisztrán-----
---------------Kinizsi-------------
------Hunyadi---Dobó---Zrínyi------
csere: Szapolyai, Fráter, Werbőczy
kommentátor: Tinódi L.S.somoskovig
Óriási, mondjuk én kapuba inkább Dugovicsot raktam volna de mindegy nagy ötlet 😀
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
na az ilyen "elemzéshez" kell pofa
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mi-lesz-ha-meg-dzsudzsak-es-szalai-is-jol-jatszik-2182229

"Az egyik ilyen húzás a Győrben élete legjobb formájában futballozó Koltai Tamás bevetése volt, akire láthatóan nem készültek a hazaiak, így az első játékrészben rögtön két helyzete is volt"

ennyire egyszerű játék a soccer, beteszel a kezdőbe egy korábban nem használt játékost, az ellenfél pedig 15 percig képtelen őt észlelni a pályánjjncaa
Pont erről írtam tegnap én is.
Kb. vártam az ilyen szintű "elemzéseket" a "mi kutyánk kölyke" sajtótól.

A cikk végén egy döbbenetes adat van nekem: Gera+Juják passzainak száma.
Nyilván nem annyit várnék Tőlük, mint Xavitól, de ez akkor is bántóan kevés.

Számomra az egészen megdöbbentő, hogy mennyire nincsenek taktikai elemzések magyarul. A 6:3-on van ilyen rovat, ill. az NST aztán ennyi.
Pedig ez a legnépszerűbb sport Magyarországon.

Az már csak persze az én rosszindulatom, hogy anno Qman is hozta a kötelezőket, csak egy ilyen 1-0 után Őt általában betámadták, hogy miért védekezett, miért csak 1-0 stb.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Ez mekkora komment az NSO-ról... 😀 Keddi kezdő, ha már Koltai ekkora meglepetés volt, ezzel tuti padlóra küldenénk a törököket.

"---------------Szondy--------------
-Szilágyi-Dugovics-Tomori-Török.B--
-----Bornemissza----Kapisztrán-----
---------------Kinizsi-------------
------Hunyadi---Dobó---Zrínyi------
csere: Szapolyai, Fráter, Werbőczy
kommentátor: Tinódi L.S.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
na az ilyen "elemzéshez" kell pofa
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mi-lesz-ha-meg-dzsudzsak-es-szalai-is-jol-jatszik-2182229

"Az egyik ilyen húzás a Győrben élete legjobb formájában futballozó Koltai Tamás bevetése volt, akire láthatóan nem készültek a hazaiak, így az első játékrészben rögtön két helyzete is volt"

ennyire egyszerű játék a soccer, beteszel a kezdőbe egy korábban nem használt játékost, az ellenfél pedig 15 percig képtelen őt észlelni a pályánjjncaa
Nem mertem végig olvasni mert kiég az agyam, de a kedvenc 2 rész megmutatja mennyire átgondolt írás:
" A másik, szerkezetet érintő jó döntés az volt, hogy nem két klasszikus védekező középpályással álltunk fel. "
Következő rész:
A LEGFONTOSABB TAPASZTALATOK, FELADATOK
2. Két védekező középpályásra lesz szükség, hogy ezáltal előbb felvehessük a támadókat, és ne alakulhassanak ki üres folyósok a térfelünkön.

Mondjuk, hogy Hajnal a gólon kívül hol segített be normálisan és hogy mennyire játszott jól azt ki se merem emelni 😀Toca
ha hozzánemértéséből írna ilyeneket lehetne mosolyogni, de ez a cikk nettó seggnyalás. Jó volt az egyik komment, amely tébolynak írja le a jelenséget. Lazán megmagyarázzák fapofával, hogy a fekete az tulajdonképpen fehér. Offolván megjegyezném, hogy ez ma Magyarországon szinte minden témában jelenség az állami kommunikációban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
na az ilyen "elemzéshez" kell pofa
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mi-lesz-ha-meg-dzsudzsak-es-szalai-is-jol-jatszik-2182229

"Az egyik ilyen húzás a Győrben élete legjobb formájában futballozó Koltai Tamás bevetése volt, akire láthatóan nem készültek a hazaiak, így az első játékrészben rögtön két helyzete is volt"

ennyire egyszerű játék a soccer, beteszel a kezdőbe egy korábban nem használt játékost, az ellenfél pedig 15 percig képtelen őt észlelni a pályánjjncaa
Nem mertem végig olvasni mert kiég az agyam, de a kedvenc 2 rész megmutatja mennyire átgondolt írás:
" A másik, szerkezetet érintő jó döntés az volt, hogy nem két klasszikus védekező középpályással álltunk fel. "
Következő rész:
A LEGFONTOSABB TAPASZTALATOK, FELADATOK
2. Két védekező középpályásra lesz szükség, hogy ezáltal előbb felvehessük a támadókat, és ne alakulhassanak ki üres folyósok a térfelünkön.

Mondjuk, hogy Hajnal a gólon kívül hol segített be normálisan és hogy mennyire játszott jól azt ki se merem emelni 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
na az ilyen "elemzéshez" kell pofa
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mi-lesz-ha-meg-dzsudzsak-es-szalai-is-jol-jatszik-2182229

"Az egyik ilyen húzás a Győrben élete legjobb formájában futballozó Koltai Tamás bevetése volt, akire láthatóan nem készültek a hazaiak, így az első játékrészben rögtön két helyzete is volt"

ennyire egyszerű játék a soccer, beteszel a kezdőbe egy korábban nem használt játékost, az ellenfél pedig 15 percig képtelen őt észlelni a pályán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért nem játszunk 3-5-2-t vagy valami hasonlót hamár úgysincs szélsőhátvédünk egyik oldalra sem?Bazzani
Mert nincs olyan szélső kp-unk aki hajlandó lenne visszafutni?empty taxi
Egyrészt nem hinném, hogy nincs olyan szélső aki képes egy taktikát betartani, másrészt az sem lenne rosszabb mint ami most van. Tulajdonképpen az megy el a szélen aki akar.
Bazzani
Ha ezt meghúznánk még jobban megvernének szélen minket, mint eddig. Dzsudzsákot életében nem láttam még jól védekezni, és ez nem csak akarat kérdése. Neki ki is öli a játékát, ha hátul szerencsétlenkedik. Ezt akkor lehetne meghúzni, ha a szélső középpályás poszton olyan játékosok játszanának, mint mondjuk Halmosi, aki középpályás, de a védekezés is közel áll hozzá. De nekünk a támadó szellemű szélsőink az egyik legnagyobb erősségeink papíron, szóval ez szerintem biztosan nem opció a jelenlegi csapattal.

peach: Egyetértek. 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
egyetlen esélyünk van, hogy megússzuk liptákot, mégpedig ha pintér utoléri keddig magát, akkor korcsmár visszamehet a védelembe. ha lipták pályára kerül végünk van... 😀

schleck: igan vanczák valóban opció lenne, de sztem szerethetőnél még nem játszott belső védőt... a turkisok ellen meg a szélen véletlenül sem kéne eröltetni, mert még én is lefutom szerencsétlen lassú mint a tetű 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Finom volt a Vilmos amit meccs közben ittam...😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem játszunk 3-5-2-t vagy valami hasonlót hamár úgysincs szélsőhátvédünk egyik oldalra sem?Bazzani
Mert nincs olyan szélső kp-unk aki hajlandó lenne visszafutni?empty taxi
Egyrészt nem hinném, hogy nincs olyan szélső aki képes egy taktikát betartani, másrészt az sem lenne rosszabb mint ami most van. Tulajdonképpen az megy el a szélen aki akar.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Miért nem játszunk 3-5-2-t vagy valami hasonlót hamár úgysincs szélsőhátvédünk egyik oldalra sem?Bazzani
442-vel, 4411-gyel lehetne kompenzálni és besegíteni a szélső hátvédeknek, csak ezt meg Dzsudzsákhoz hasonló támadó szélsővel nem lehet játszani.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Miért nem játszunk 3-5-2-t vagy valami hasonlót hamár úgysincs szélsőhátvédünk egyik oldalra sem?Bazzani
Mert nincs olyan szélső kp-unk aki hajlandó lenne visszafutni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem játszunk 3-5-2-t vagy valami hasonlót hamár úgysincs szélsőhátvédünk egyik oldalra sem?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Nincs jó magyar szélső hátvéd, de Laczkónál meg nincs futballista, aki jobban irritálna. A futballunk Jamarcus Webbje.tüsi91
Németh Krisztián meg JMR?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tényleg szörnyű Laczkó és az alapkezdő messze leggyengébb tagja, de a jelenlegi keretben csak nála is gyengébbek vannak bevethetők balhátvédnek szerintem.Schleck
bullshit, Halmosi igazi klasszis.

így is szégyen, hogy nem válogatott se Schimmer, se Guzmics.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nincs jó magyar szélső hátvéd, de Laczkónál meg nincs futballista, aki jobban irritálna. A futballunk Jamarcus Webbje.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Hát még Vanczák opció, ha rendben van az egészsége. Szerintem jobb mindkettőnél.Schleck
Kádárt is be lehet hozni középre, csak akk meg balbekk nincs...empty taxi
Jah, és Kádár még gyorsabb is, mint a másik három. Durva, hogy jobb csapatot tudnánk kiállítani, ha egészséges lenne Laczkó. 😀Schleck
Akkor inkább álljunk ki 10-en, vagy vki innen a fórumról szálljon be bal bunkóba. 😀tüsi91
Ha azt mondod, hogy Elek jobb megoldás volt, akkor valóban. 😀
Tényleg szörnyű Laczkó és az alapkezdő messze leggyengébb tagja, de a jelenlegi keretben csak nála is gyengébbek vannak bevethetők balhátvédnek szerintem.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Hát még Vanczák opció, ha rendben van az egészsége. Szerintem jobb mindkettőnél.Schleck
Kádárt is be lehet hozni középre, csak akk meg balbekk nincs...empty taxi
Jah, és Kádár még gyorsabb is, mint a másik három. Durva, hogy jobb csapatot tudnánk kiállítani, ha egészséges lenne Laczkó. 😀Schleck
Akkor inkább álljunk ki 10-en, vagy vki innen a fórumról szálljon be bal bunkóba. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
sztem szerethető sanyinak nem lesz más választása, bizony a lipták-mészáros ikertoronnyal a védelem közepében vonulunk majd ki a törökök ellen... 😀 minősíthetetlen 😀peach
Hát még Vanczák opció, ha rendben van az egészsége. Szerintem jobb mindkettőnél.Schleck
Kádárt is be lehet hozni középre, csak akk meg balbekk nincs...empty taxi
Jah, és Kádár még gyorsabb is, mint a másik három. Durva, hogy jobb csapatot tudnánk kiállítani, ha egészséges lenne Laczkó. 😀