Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
Szeretem, amikor ilyen negatív az emberek hozzáállása, mert olyankor mindig jól játszunk. Folytassátok csak.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
JC6, gabtsi! két lényeges elem kimaradt! " nem tudtunk az ellenfél támadó harmadában megfelelően jelen lenni, ez okozta a vereségünket... a keretet csakis jó versenyző típusú játékosok alkotják, akik mentálisan erősek, így hiszek benne, hogy erre alapozva a jövőben szebb eredményeket érhetünk el, - akár már jövő év márciusában. " - tette hozzá mosolyogva a kapitány!

egyébként egy pörgős hajtós meccsre számítok végre 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Akkor Belga után szabadon, Hajnal "az X siker lenne" Tomi nyilatkozata:

Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a reflektorok is pont rossz szögben világítottak a pályára.
Az első gólnál a Gabit elfektették egy testcsellel,
aztán a Jumurdzsák a kapus mellett laposan a hálóba gurította a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
mi meg mindannyian félreértettük.
A szokatlan meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Vili kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Csöpit cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edző, Szerethető Sanyi bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzódtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
Az Atesz utolérte volna a Sükürt, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Sükür kitette szélre a Baztircicoglunak, aki már várta a labdát,
az Atesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Sükür elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
A 13-nál a szabadrúgásnál már úgy tűnt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Szerintem meg gyenge meccsen nyerünk.

Ez a török válogatott ennyi sérülttel elég verhetőnek tűnik (bár mi meg végképp 😊 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
a romlott tésztát ne felejtsétek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A török válogatott igazolta jó hírét. Sajnos mi nem tudtuk a sérültjeinket, eltiltottjainkat megfelelően pótolni és az ellenfél sem feltartott kézzel érkezett Budapestre. Kevés időnk és lehetőségünk volt a megfelelő taktikai elemeket begyakorolni, ráadásul kemény és fárasztó meccs és utazás után volt a csapat, emiatt nem állt a rendelkezésünkre annyi idő, hogy kipihenhessük a múltheti fáradalmakat. Mindezek ellenére ma a fiúk mindent megtettek a győzelem érdekében, de a szerencse elpártolt tőlünk. Álmainkat nem adjuk fel, célunk továbbra is a 2. hely megszerzése. Úgy gondolom ez a szerethető gárda képes elérni...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Sajnos a pálya mély talaja nem tette lehetővé, hogy saját, gyors és technikás játékunkat játszva, rövid passzokkal megzavarjuk a török válogatottat. Rossz pillanatban kaptuk a gólt, amitől a srácok fejben összezavarodtak, és az előre megbeszélt (egyébként győztes) taktikai elemeket nem tudtuk bemutatni, pedig egész héten gyakoroltuk. A második és harmadik gólt egyéni hiba előzte meg, ami szintén arra vezethető vissza, hogy fejben elfáradtunk, de ennek semmi előjele nem volt a heti kemény munka során amit Telkiben elvégeztünk. Nem adjuk fel, cél továbbra is a világbajnoki cím, lesznek még körbeverések a csoportban, Andorra is elkaphat akárkit (leginkább bennünket), a lényeg, hogy mi minden esetben a maximumot adjuk és akkor nem lehet gond. Ma se lett volna, csak minden ellenünk dolgozott, ennek ellenére jól helytálltunk, büszke vagyok a csapatomra.

kb erre számítok ma.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Pár éve voltam olyan meccsen ősszel, ahol nem csak a falevelek, de a kerékpárok, emberkék is elég alacsonyan szálltak.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Egyébként balhé volt a Berekfürdő-Tiszaszőlős meccsen (mi nézők is bent voltunk a pályán,én élveztem nagyon 😀).Kiss
huligán!!!Divat
a zöld fehér vér kötelez!De ezt neked nem kell mondani 😊 amúgy így vissza olvasva nem sok értelme van annak amit leírtam 😀 áhh nem kell nekem este már ilyeneket csinálni..lényeg ,hogy a szőlősi gyerek leköpte a bereki csodacsatárt ,az izomból belerúgott 😀😀 aztán elszabadult a pokol 😀 szőlősi gyereket a mentő vitte el,mert valaki úgy tökön rúgta..állítólag ,ha feljelentés tesz akkor komolyabban is megütheti a bokáját az aki oda rúgott neki.Kiss
Kalandos, de minek ehhez focimeccs?Sobri Jóska
focimeccsel még nincs is baj,de hogy megye 3-ba van ilyen,az már kabaré

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Kiss
Attól függ visszaeső-e, de 1 év benne van.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Egyébként balhé volt a Berekfürdő-Tiszaszőlős meccsen (mi nézők is bent voltunk a pályán,én élveztem nagyon 😀).Kiss
huligán!!!Divat
a zöld fehér vér kötelez!De ezt neked nem kell mondani 😊 amúgy így vissza olvasva nem sok értelme van annak amit leírtam 😀 áhh nem kell nekem este már ilyeneket csinálni..lényeg ,hogy a szőlősi gyerek leköpte a bereki csodacsatárt ,az izomból belerúgott 😀😀 aztán elszabadult a pokol 😀 szőlősi gyereket a mentő vitte el,mert valaki úgy tökön rúgta..állítólag ,ha feljelentés tesz akkor komolyabban is megütheti a bokáját az aki oda rúgott neki.Kiss
Kalandos, de minek ehhez focimeccs?

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Egyébként balhé volt a Berekfürdő-Tiszaszőlős meccsen (mi nézők is bent voltunk a pályán,én élveztem nagyon 😀).Kiss
huligán!!!Divat
a zöld fehér vér kötelez!De ezt neked nem kell mondani 😊 amúgy így vissza olvasva nem sok értelme van annak amit leírtam 😀 áhh nem kell nekem este már ilyeneket csinálni..lényeg ,hogy a szőlősi gyerek leköpte a bereki csodacsatárt ,az izomból belerúgott 😀😀 aztán elszabadult a pokol 😀 szőlősi gyereket a mentő vitte el,mert valaki úgy tökön rúgta..állítólag ,ha feljelentés tesz akkor komolyabban is megütheti a bokáját az aki oda rúgott neki.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Egyébként balhé volt a Berekfürdő-Tiszaszőlős meccsen (mi nézők is bent voltunk a pályán,én élveztem nagyon 😀).Kiss
huligán!!!

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hány meccset kaphat egy olyan megyei x osztályba játszó player ,akinek meccs után elveszi a spori a játék engedélyét és fegyelmi tárgyalásra kell mennie a megyei mlsz hivatalba (vagy hova..)? Egyébként balhé volt a Berekfürdő-Tiszaszőlős meccsen (mi nézők is bent voltunk a pályán,én élveztem nagyon 😀).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani tényleg zsidó? Nem esik jó rákeresni.JC6
Berlusconi a zsidó, és főleg ő az, aki hülyének nézi az egész világot, Galliani csak a csicskása, gondolom szereti meghágni Berlu 15 éves kurváit, így elvan, mint báb.Stez
Ezen még meglepődsz? Hiszen politikus..apeszos
Engem akkor is zavar.
Ha csak arról lenne szó, hogy minden évben elhúzza a szurkolók orra előtt a mézesmadzagot, és ígérget, hogy majd most igazolunk, akkor még nem is rühellném ennyire, de hogy tényleg ennyire hülyének nézzen mindenkit, és kivétel nélkül mindenben hazudozzon, még abban is, aminek az ellenkezője 1-2 héttel előtte a saját szájából hangzott el, az már durva.
Nem arról van szó, hogy leépítette a csapatot az elmúlt 5 évben, de amit ki mer jelenteni még ezek után is, és másra kenni a szart, az már kicsit sok nekem.
És ő a tulaj, de ha valaki kritizálja a Milant, azonnal rákeni a szart az edzőre, és mindenki másra, de még sosem mondott igazat, soha.

És akkor eladjuk a sztárjainkat, kölcsönbe jön egy Krkic, akkor meg álló fasszal büszkélkedik, mennyi mindent tesz még most is a csapatért, és elvárja, hogy az általa hülyének nézett sokaság a lába elé boruljon.

A kedvencem továbbra is a Silva transzfer, amikor a PSG tárgyalás megszakadt, Berlusconi meg elsőként lenyilatkozta, hogy a jó öreg Milanos szíve megálljt parancsolt neki, ezért nem adta el Silvát, erre egy hét múlva eladta ugyanannak a PSG-nek, ráadásul kevesebb pénzért, Ibrahimoviccsal karöltve.

Hát a kurva anyád a jó öreg Milanos szíved, te féreg... Ismét azt mondom, ha van töke, és kiáll a szurkolók elé, hogy bazdmeg szarban vagyunk pénzügyileg, ezért eladom Silvát, akkor két hétíg sír mindenki, de utána elfelejti, mert szükséges volt, de ilyen közjátékok után valahogy baromira nem lehet jópofát vágni ezekhez a beszólásokhoz.

Ezért is remélem, hogy csődbe megy ez a zsidó cigány, vagy elmeszelik a picsába, mert ez komolyan felháborító.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Galliani tényleg zsidó? Nem esik jó rákeresni.JC6
Berlusconi a zsidó, és főleg ő az, aki hülyének nézi az egész világot, Galliani csak a csicskása, gondolom szereti meghágni Berlu 15 éves kurváit, így elvan, mint báb.Stez
Ezen még meglepődsz? Hiszen politikus..
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani tényleg zsidó? Nem esik jó rákeresni.JC6
Berlusconi a zsidó, és főleg ő az, aki hülyének nézi az egész világot, Galliani csak a csicskása, gondolom szereti meghágni Berlu 15 éves kurváit, így elvan, mint báb.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Galliani tényleg zsidó? Nem esik jó rákeresni.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Adriano Galliani:
"A drukkereknek nem kell panaszkodniuk. Szeretnék mindenkit emlékeztetni arra, hogy Silvio Berlusconi irányítása alatt 25 év alatt 28 trófeát hódított el a Milan."

😂 😂 😂

Na ezért ez a két ember a legnagyobb patkány...
Felháborító, hogy ilyeneket mernek mondani még az elmúlt évek után.Stez
nem lehet mindig a csúcson lenni.Amadeus91
Az egy dolog, de ha egy csapat nincs a csúcson, akkor sem hazudoznak folyton a vezetők a szurkolók pofájába, nem kamuznak mindig minden igazolásról, történésről, és a klub helyzetéről. És ha valamit ők basztak el az elmúlt pár évben, amiért a Milan még középcsapatnak sem nevezhető már, nem kennek rá mindent az edzőre, aki nem egészen két éve még bajnokságot nyert nekik, de ennyi idő alatt eladták a csapatából az összes használható játékost szinte, a szarból meg nem lehet várat építeni.

Mindenki tudja, hogy a csapat egy kalap szarnak sem nevezhető, és pont az, hogy még ezek ellenére is folyton a hazugságokat tolják Berlusconiék, az a felháborító az egészben.
Egyébként meg a múltból nem lehet megélni, és a mi csapatunk már jó 5-6 éve irtózatos leépülésbe kezdett. Amikor lett volna pénze a zsidónak, akkor is csak eladta a fiatalokat, azóta meg minden évben amikorel kell mondania, hogy a csapat éppen Scudetto közelébe sincs, egyetlen beszólása van, hogy ne felejtsük el, a Milan az utóbbi 15-20 év legsikeresebb csapata.

És nem, egyáltalán nem sír a szám, ha a csapat nem nyer meg mindent, akkor sír a szám, ha még ilyen hazugságokat kell olvasnom, mert ez felbasz.
Mondja csak ki a zsidó, hogy a keret gyenge, el kellett adnia a két sztárunkat, de dolgozik az erősítéseken, új befektetőkön, plusz bevételeken, és egy kurva szava nem lesz senkinek annak ellenére, hogy a top10-ben sincs a csapat a bajnokságban. De ne nézze hülyének az egész világot. Saját maga sem hiszi el ezeket, amiket folyton benyögnek Gallianival.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
a vicc az egészben hogy így hogy gyakorlatilag a teljes török kezdő nem játszhat még esélyünk is lehetne, de ilyen játékkal a török U19 is megszivatna. Nem tudom mit terveznek a középpályával de ilyen taktikával és emberekkel halálra van ítélve az egész, az észtek ellen olyan átjáróház volt védekezésben ill. olyan súlytalan támadásban amit egy NB III-as Büktől ( 😊 ) sem tudnék elfogadni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Túl sok jó kijutott Steznek az elmúlt 10 évben, most meg sír a szája! 😀JC6
Mindig sír a szája ha nem a Milan nyeri az összes létező KupátToca
ha nem ismerném azt mondanám, hogy New England szurkoló 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Utálok károgni, valamint mindenkinek nyomatom a „csakpozitívanmertúgyisfaszaleszminden” dumát, de baromira nincsenek jó előérzeteim a holnapi meccsel kapcsolatban.

Én elhiszem, hogy baromira hangzatos a „Szerethető csapat” szerep, jelző, stb., de biztos lenne olyan magyar szurkoló, aki mondjuk szeretné Husztit, amikor bead és Szalai, vagy Szabics gólt szerez a románok ellen. De szeretné mondjuk Leo-t, aki oldalvonalon kívülre tenné az összes németalföldit. Mondom ezt úgy, hogy én még láttam Leandrot Bükön, az NB II/III-ban játszani… Pl. Szabics Imi a süllyesztőben ült évekig, aztán behívták, és pl. pénteken abban a bő 10 percben több hasznosat csinált, mint 1-2 emberke aki legalább 70-et fent lehetett.

Csak egyszer pörögjünk úgy, mint az állat, csak egyszer érezze azt az ellenfél, hogy „Húú b.meg, itt ma nem nyerünk!” Az már mellékes, hogy Dzsudzsák és Juhász elrendezték egy „sörmeccsen”, hogy az egyik legfontosabb találkozón off-on legyenek, oké lenyeljük ezt is, mint mindent.

De cáfoljanak rám és nyerjenek holnap! Hajrá Magyarok!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Túl sok jó kijutott Steznek az elmúlt 10 évben, most meg sír a szája! 😀JC6
Mindig sír a szája ha nem a Milan nyeri az összes létező KupátToca
Pedig Berlusconi a legnagyobb ajándék. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"