Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 sport365.hu/nemzetkozi-foci,vilagfoci,labdarugas-magyar-csapatokkal-rajtolhat-2015-ben-a-balkan-ligat,37476
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
NSO: Dzsudzsák oldalán megverhetjük az észteket...ami kimaradt: ugyanott ők is minket! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
Első komment nso-n az új gólvonal-technológiával kapcsolatban, hihetetlen módon beteg 😀

"Milyen érdekes lesz majd, ha "véletlen" egy csatár cipőjébe kerül egy ilyen chip, és csak benyúl a gólvonalon s máris gólt ítél a spori."

😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Április 1 van, bedőltetek, háhá😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pep a büdös életben nem fog a Milannal 80M-et játékosokra kapni, ahhoz tulajváltás kellene.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE rosszul érintene, persze azért szeretném továbbra is, csak Juve drukkerként nehéz lenne egy ici picit is a Milannak drukkolni miatta. Pláne ha oda visz néhány általam szeretett játékost is, akkor leszek bajba. Öcsém nagy Milan drukker biztos örülne. Mondjuk legalább kiderülne valóban mekkora zseni vagy sem, igaz ha megkapja ezt a pénzt elég unfair Allegrivel szemben.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
A Milan négy éves szerződést ajánlott Pep Guardiolának. A katalán tréner évi 6 millió eurót keresne. Lapinformációk szerint Guardiola már télen átvenné a csapatot, de feltételül szabta, hogy a klub vezetése 80 millió dollárt biztosítson átigazolásokra.

Én támogatom, hogy jöjjön Guardiola, de ha neki van 80 millánk, akkor ennek a szerencsétlen Allegrinek miért nincsen?Duff
Remélem nem fogja kipakolni a Barca B-t.
Az első csapatból kulcsjátékoshoz kevés a 80M...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
A Milan négy éves szerződést ajánlott Pep Guardiolának. A katalán tréner évi 6 millió eurót keresne. Lapinformációk szerint Guardiola már télen átvenné a csapatot, de feltételül szabta, hogy a klub vezetése 80 millió dollárt biztosítson átigazolásokra.

Én támogatom, hogy jöjjön Guardiola, de ha neki van 80 millánk, akkor ennek a szerencsétlen Allegrinek miért nincsen?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Ilyenkor nyílik ki a bicska a zsebben...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/dzsudzsak-ismet-a-klasszis-jatekosok-kozott-emlegetnek-2181225JC6
a viccek topik eggyel arrébb van 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Ilyenkor nyílik ki a bicska a zsebben...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/dzsudzsak-ismet-a-klasszis-jatekosok-kozott-emlegetnek-2181225JC6
gyorsan újított is egy porschet 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor nyílik ki a bicska a zsebben...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/dzsudzsak-ismet-a-klasszis-jatekosok-kozott-emlegetnek-2181225
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.kecskemetite.hu/index.php?page=hir_r&id=26761


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nyolc-nemet-torok-a-magyar-valogatott-ellen-2181239

aztán nehogy a német himnuszt kezdjék lejátszani véletlen 😊 vagy ami rosszabb a Deutschland Über Allest (mint azok az idióta szervezők Szegeden a kajakosoknál...).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én nem értem hogy egyes emberek miért gondolják azt hogy a törököket oda vissza fogjuk verni, oké hogy náluk is generáció váltás(van/volt) de attól én még sehol sem látom azt hogy mitől lennénk jobbak nálukJack Zoltán
Senki nem gondolja, nem vagyunk jobbak, de valamit mondani kell... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
1,3,4 pontra nem jönnek fogadások? gyáva nyulak!!!Divat
De, ha minimum 1 pontot szerzünk a következő két meccsen, akkor meg fél évig nem fórumozik JC6.Stez
én Neked vmi sinteres sigre gondoltam! vaaaaagy zsici imádós! 😛

|
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Én nem értem hogy egyes emberek miért gondolják azt hogy a törököket oda vissza fogjuk verni, oké hogy náluk is generáció váltás(van/volt) de attól én még sehol sem látom azt hogy mitől lennénk jobbak náluk
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

😛Divat
és ebből a fele fehérvári 😀 akik a leghangosabban cigányoztak :/petey
egyébként gyászszünet alatt szarfradizni az igazán menő! 😛

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
észtek ellen idegenben egy X talán, törököktől szopó itthon is, ők jobban akarják és van olyan játékosuk aki képes nekik megnyerni a meccset (meccset ilyenkor vagy mecset? nem tudom 😀 ) davemayer
amíg EGER VÁRI a HC addig nem fosok a törököktől 😀eaglesmcnabb
De csak ha beválogatja őt:
 www.transfermarkt.co.uk/en/istvan-bornemissza/leistungsdaten-vereindetail/spieler_168351_29769.html
Meg őt:
 www.transfermarkt.co.uk/en/robert-dobo/profil/spieler_141532.html
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
Na vannak gondolatok az észt és török meccsek előtt? 4 v. 6 pont? 😀 Huszti nem lesz kerettag Sanyibánál, hamarabb fogja behívni Tökölit balösszekötőbe! 😀Medvepapa
hát nagyon remélem hogy 6, de már ment a kapálózás előre, hogy "legalább négyet kell szereznünk, hogy maradjon esélyünk"...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Stez! Ez nem ér! 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
észtek ellen idegenben egy X talán, törököktől szopó itthon is, ők jobban akarják és van olyan játékosuk aki képes nekik megnyerni a meccset (meccset ilyenkor vagy mecset? nem tudom 😀 ) davemayer
amíg EGER VÁRI a HC addig nem fosok a törököktől 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 605 — Csodabogár

😛Divat
és ebből a fele fehérvári 😀 akik a leghangosabban cigányoztak :/

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
hiába lerágott csont, akkor is mindennél jobban irritál a pofára történő beválogatási elv. a legjobb formában lévő játékosok alkossák már azt a kur*va keretet!!!
szakály p. , a szerethető:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-mostanaban-nem-ugy-megy-a-jatek-szakaly-p-2181139



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
"Egervári Sándor a pénteki ellenféllel kapcsolatban elmondta: az észtek tavaszi mérkőzésén Bozsik Péter, a Románia elleni találkozón Bognár György „kémkedett"."

NA, akkor most fogadok az észtekre valami jelentősebb összeggel szerintem. 😀somoskovig
ezt már sajnos olvastam... annyira lefagytam, hogy inkább megkíméltem a fórum közösségét! 😊 eltudom képzelni, ahogy kielemezték, hogy az észtek a védekezésüket megszervezik, a konktrajátékuk meg jön magától... (megunhatatlan)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

😛

|