Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
7 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
7 hónapja
YoungZeeZee 7 940
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆
warr_b

zacknorb
Románok és a kisebbségek… remélem ilyen itthon nem fordul elő (sajnos biztos volt már)
De a spanyolok se csinálnak ilyet, a hanyatló nyugaton legalább az egyszerű emberek kitérnek a kérdés alól és tisztelik Koszovót, legalàbb emberségesek. Náluk már gazdasági kérdés hogy mért nem ismerhetik el. (Disclaimer: amit én olvastam ezügyben)
Heisman nádor
Ha a bocskorosok elfogadnák az albánok ilyen típusú kiszakadását egy országból, akkor egy szavuk sem lehetne Erdély bizonyos részeinek autonómiájának kérdésével kapcsolatban, vagy akkor követelhetik a nyuscsu részét Moldovának.
Bonyolult dolog ez, nem csoda ha a drukkerek is összezavarodnak.🙄
ozibozi
5 eu orszag nem fogadja el koszovot.
Sztetek mi a kozos bennuk?😀
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Kamerun legyőzte Burundit, így ők is és Namíbia is kijutott a ACoN-re. Kijutottak még az utolsó fordulóban: Mozambik, DR Kongó, Mauritania, Gambia, Ghána, Tanzánia, Angola. Velük teljes az elefántcsontparti kontinens torna 24 fős mezőnye. Bár egy Marokkó - Libéria meccset elhalasztottak, azt le kéne még játszani, mondjuk max az a kérdés, hogy Marokkó csoport első vagy második helyen jut ki, a 24 csapat nevét nem befolyásolhatja a meccs.

7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆
warr_b

zacknorb
Románok és a kisebbségek… remélem ilyen itthon nem fordul elő (sajnos biztos volt már)
De a spanyolok se csinálnak ilyet, a hanyatló nyugaton legalább az egyszerű emberek kitérnek a kérdés alól és tisztelik Koszovót, legalàbb emberségesek. Náluk már gazdasági kérdés hogy mért nem ismerhetik el. (Disclaimer: amit én olvastam ezügyben)
Heisman nádor
Ilyen az amikor sok buta ember levezeti a szar kis élete okozta frusztrációját. Ott ahol a legkevésbé kellene. Nekik sincs egy csepp agyuk sem hogy felfogják, a saját kedvenceikkel basznak ki.
7 hónapja
ozibozi New York Giants 15 431
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆
warr_b

zacknorb
Románok és a kisebbségek… remélem ilyen itthon nem fordul elő (sajnos biztos volt már)
De a spanyolok se csinálnak ilyet, a hanyatló nyugaton legalább az egyszerű emberek kitérnek a kérdés alól és tisztelik Koszovót, legalàbb emberségesek. Náluk már gazdasági kérdés hogy mért nem ismerhetik el. (Disclaimer: amit én olvastam ezügyben)
Heisman nádor
Ha a bocskorosok elfogadnák az albánok ilyen típusú kiszakadását egy országból, akkor egy szavuk sem lehetne Erdély bizonyos részeinek autonómiájának kérdésével kapcsolatban, vagy akkor követelhetik a nyuscsu részét Moldovának.
Bonyolult dolog ez, nem csoda ha a drukkerek is összezavarodnak.🙄

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 835 — Kinek mit intézett a kormánya
Skótoknak ha jól látom 3 pont elég a biztos EB-hez? Ez a kemény
JC6 - a ruszki
Egy X is a spanyolok vagy a norvégok ellen. Vagy ha a norvégok pontot buknak bárhol
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆
warr_b

zacknorb
Románok és a kisebbségek… remélem ilyen itthon nem fordul elő (sajnos biztos volt már)
De a spanyolok se csinálnak ilyet, a hanyatló nyugaton legalább az egyszerű emberek kitérnek a kérdés alól és tisztelik Koszovót, legalàbb emberségesek. Náluk már gazdasági kérdés hogy mért nem ismerhetik el. (Disclaimer: amit én olvastam ezügyben)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 329
Skótoknak ha jól látom 3 pont elég a biztos EB-hez? Ez a kemény
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Warrb napok óta nincs itt a fórumon. Miért? Mert ezt a meccset nézi.

Sixo
Zseniális meccs volt! 😁

Kösz az aggódást, vasárnap este kidőltem egy brutál migrénnel, végighánytam az éjszakát, mostanra kezdem összekaparni magam...
warr_b
ja persze... dugni akart az asszony, mi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Mennyivel jobb focit játszanak az olaszok Spallettivel mint Mancinivel!!
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Robertson b+ ez mi volt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 835 — Kinek mit intézett a kormánya
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆
warr_b
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Román-koszovói nézőtéri rendbontás miatt félbeszakítva 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Come on Scotland! 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ja nem, most látom h ez a kedvenc máltai csapatom szentélyében van!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Mi a faszom az a hatalmas sárga daru málta közepén?
Sixo
csebi építkezik, ne buktasd le!
Mikey
ahhoz mondjuk egy kisebb daru kellene 😀, így lebuktatja saját magát
zacknorb
A kis stadionban van a meccs? Akkor lehet látni néha a drift/motokrossz versenyt is

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
"RBL captain Willi Orban picked up an injury to his right knee in Hungary's 1-1 draw with the Czech Republic. The defender will be out for about ten weeks."
Akkor az ideit Orbán nélkül kell lehoznunk
zacknorb
Kurva anyjukat a cseheknek.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Warrb napok óta nincs itt a fórumon. Miért? Mert ezt a meccset nézi.

Sixo
Zseniális meccs volt! 😁

Kösz az aggódást, vasárnap este kidőltem egy brutál migrénnel, végighánytam az éjszakát, mostanra kezdem összekaparni magam...
warr_b
Jó hallod egy 865 perces meccs után ki ne hányná össze magát.

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Warrb napok óta nincs itt a fórumon. Miért? Mert ezt a meccset nézi.

Sixo
Zseniális meccs volt! 😁

Kösz az aggódást, vasárnap este kidőltem egy brutál migrénnel, végighánytam az éjszakát, mostanra kezdem összekaparni magam...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 835 — Kinek mit intézett a kormánya
"RBL captain Willi Orban picked up an injury to his right knee in Hungary's 1-1 draw with the Czech Republic. The defender will be out for about ten weeks."
Akkor az ideit Orbán nélkül kell lehoznunk

Szerkesztette: zacknorb
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 835 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi a faszom az a hatalmas sárga daru málta közepén?
Sixo
csebi építkezik, ne buktasd le!
Mikey
ahhoz mondjuk egy kisebb daru kellene 😀, így lebuktatja saját magát
7 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Mi a faszom az a hatalmas sárga daru málta közepén?
Sixo
Éppen építik be az új széfet csebihez, az előzőbe már nem fér a Bayern részvény.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Mi a faszom az a hatalmas sárga daru málta közepén?
Sixo
csebi építkezik, ne buktasd le!
Mikey
Az mondjuk jó ötlet, abból lehet a legtöbbet sikkasztani.

7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Mi a faszom az a hatalmas sárga daru málta közepén?
Sixo
csebi építkezik, ne buktasd le!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
2.5 percig bírták 😀