Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀szaba
Ellenünk teljesen korrekt volt a pályán, annak ellenére, hogy egy amatőr kispályás tornán 5-10 gólokat lőtt meccsenként, semmi sztárallűrt se adott elő a döntőben, pedig nyilván kisebb istenségnek számít Tolnában.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Mondjuk egy igazi paraszt, a szó mindenféle értelmében. Én is bírom a játékát amúgy, gondolom big market csapat vonzotta, és itt kapott jó ajánlatot. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.Höri
Akkor képzeld azt mikor nézed majd, hogy még mindig a Paksnál játszik (a szín ugyanaz). 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.iktriad
Böde rendes srác, továbbra is szurkolni fogok neki, épp ezért szomorít el, hogy ezzel a zöldeket támogatom.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevemHöri
Vigasztaljon a tudat, hogy olyan vidéki csillagok mint Márkus vagy Oláh sem tudtak gyökeret verni Franzstadtban. Hátha most is így lesz.
Schweini viszont padlón volt ma, ez nagyon látszott rajta, nem tudom így mi lesz... :/Vrijbloed
A portugálok ellen is ilyen rossz volt, az utána következőn meg adott 2 gólpasszt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sírnom kell ha belegondolok, hogy Orosz után még egy hatalmas kedvencem igazolt a fradiba... 😕

miért Dani, miért? ennél már csak akkor lennék lehangoltabb, ha Kapic tényleg elhozná Szegedre Lisztest 😀 kiköltöznék Dorozsmára inkább, de ehhez nem adom a nevem

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk azért ez a csodás görög védelem most egy meccs alatt többet kapott, mint a három meccsen összesen. De természetesen ez azt jelenti, hogy igazából nem is volt jó ez a görög védelem. 😀 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Schweini viszont padlón volt ma, ez nagyon látszott rajta, nem tudom így mi lesz... :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Félidőben kinyomtam a gépet, Samaras várható góljánál gondoltam belépek, de aztán mégse. Amúgy ha a görögöknek lett volna kapusuk (úgy értem akiről nem pattan minden szirszar kapuragurítás egy német lábra az ötösön) akkor simán szorosabb lehetett volna. Egyébként az EB győztes görögöket nem szerettem, szerencsére az ideiek teljesen mások voltak. Persze nem sziporkázták végig a meccseket, de időnként igen, kár hogy azonnal megkapták a no1 esélyest. :/ Mindenesetre Samaras megmutatta ki a király, marad is ő a csk-m már erre a fordulóra 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jeeeeeeeeeee! 1-1 után megijedtem, utána viszont kijött a két csapat közötti tudásbeli különbség.

Viszont javulni kell, sok volt a kihagyott helyzet, ez a görögök ellen belefért, az angolok/olaszok ellen már nem. Bár a mutatott játék alapján DÖNTŐZNÜNK KELL!

ELF!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elődöntőben nem lesz 20+ lehetőség az biztos, a védelem néhol bizonytalan. Schweinsteigert rég láttam ilyen rosszul focizni a válogatottban.

Özil tartogatja a gólját az angolok/olaszok elleni csatára.gamerkr
Schweni a portugálok ellen játszott ilyen gyengén, mint ma. A következő meccsen adott 2 gólpasszt. Remélem megint ez lesz a helyzet az elődöntőben.
Azért az angolok vagy az olaszok ellen sokkal jobb játék kell a mainál a döntőbe jutáshoz.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Mekkora egy fos csapat a tokosoké és mégis valszeg döntős lesz..... :o

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az elődöntőben nem lesz 20+ lehetőség az biztos, a védelem néhol bizonytalan. Schweinsteigert rég láttam ilyen rosszul focizni a válogatottban.

Özil tartogatja a gólját az angolok/olaszok elleni csatára.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
pedig Samaras már-már svájci magasságokban volt.

(remélem én vagyok az 1. aki elsüti ezt a szar poént)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na még egy Badstubi fejest, bitte sehr meine Herren..Igor
Ez majd az elődöntőben jön.

Az A csoportnak ennyi is volt az EB...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Na még egy Badstubi fejest, bitte sehr meine Herren..
Pff, gyáva nép, ezért a karma visszaüt majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
boatengről 2 gólt szoptak, csak jobb volt hogy a dánok ellen nem játszhatott 😀eaglesmcnabb
Mondjuk az 1. meccsen volt 1 nagy mentése és ma 1 gólpassza.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
Samaras ránézett Boatengre, ő meg kezezett. Eye of the Samaras

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csak hogy elb@sszák a góltotómat :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
boatengről 2 gólt szoptak, csak jobb volt hogy a dánok ellen nem játszhatott 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt nézem:
Samaras majdnem fejberúgja a vonalbírót

ezt hallom:
Samaras tekeri középree...*enyhén emelkedő hang, majd csönd és rövid szünet*
Mély.

😀 fetomy a kommentátor? 😊Igor
Lehet. 😊

Boateng megint összehozott 1 gólt a görögnek...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
a szurkoló mondja csak azt, hogy eldőlt, a kommentátor meg közvetítse le a meccset, de hát a nagy megmondóemberek országában mindenki csak arra vár, hogy ő nyilatkoztassa ki az "igazat"jjncaa
Nem tudsz úgy egy focimeccset nézni, hogy valamibe ne köss bele mindig? 😛 Más élvezi ezt a szép focit, gólókat.zavi27
én meg ezt élvezem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
ezt nézem:
Samaras majdnem fejberúgja a vonalbírót

ezt hallom:
Samaras tekeri középreee...*enyhén emelkedő hang, majd csönd és rövid szünet*
Mély.

😀 fetomy a kommentátor? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a szurkoló mondja csak azt, hogy eldőlt, a kommentátor meg közvetítse le a meccset, de hát a nagy megmondóemberek országában mindenki csak arra vár, hogy ő nyilatkoztassa ki az "igazat"jjncaa
Nem tudsz úgy egy focimeccset nézni, hogy valamibe ne köss bele mindig? 😛 Más élvezi ezt a szép focit, gólókat.zavi27
bezzeg ha NCAA meccs lenne... 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem át lehetne keresztelni a meccset Németország vs Szamaraszra. Avagy 1 Szamarasz nem csinál nyarat (csak hogy Igornak legyen egy újabb feladat) 😊