Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A második félidőben jobbak a görögök, bosszulják már meg Gomez kihagyását! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De hülye ez a Santos...

Hiszen Döme is megmondta, hogy semmi értelme cserélniük. 😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ez ugyan nem külsős, de Détári:
http://www.youtube.com/watch?v=RW5OsiIm4dk




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
az a két szabadrúgás tényleg gyönyörű, bár én a még a varrott labdás korszakra gondoltam 😊 csak azért, mert ez is ugye egy olyan technológiai fejlesztés, ami szerintem abszolút megváltoztatta a játékotjjncaa
Szerintem a 70-es években történt az igazi technikai robbanás.. és az is biztos, hogy a maiakkal még könnyebb rúgni. Az Aranycsapat se rúgott ennyi zseniálisat, a két VH közt meg pláne nem.

Na ezt kerestem még, ez az abszolút kedvenc, ez is ugyanez a korszak, lassan 35 éves.
http://www.youtube.com/watch?v=EALtQtzUIaM

Jó a meccs, hogy ilyeneket keresgetek 😐

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
az a két szabadrúgás tényleg gyönyörű, bár én a még a varrott labdás korszakra gondoltam 😊 csak azért, mert ez is ugye egy olyan technológiai fejlesztés, ami szerintem abszolút megváltoztatta a játékot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
a régi bőrlabdákkal szerintetek lehetett volna ilyen gólt rúgni?jjncaa
Azért régen is volt rúgótechnika..

http://www.youtube.com/watch?v=zZxvYy5-ekI - tudom nem fair... de akkor is ez mindennek az alfája és omegája, hogy stílszerű legyek (0:49-nél a szabadrúgás, meg úgy az egész videó)
http://www.youtube.com/watch?v=avDX5falmns&feature=related (ez négy évvel korábbi)

Menjek vissza még korábbra?
Na jó, mondjuk a 20-30-as években valószínű, hogy a kőlabdákat nem külsőzték meg így.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
a régi bőrlabdákkal szerintetek lehetett volna ilyen gólt rúgni?jjncaa
Maradona tuti megcsinálta

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
mé nem a Hummels ? 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
a régi bőrlabdákkal szerintetek lehetett volna ilyen gólt rúgni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sima 3-0 lesz
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Gáz, hogy a balbekknek van a legjobb rúgótechnikája a 23-as keretben.. ez most kivételesen nem Sifakison múlott.

De Neuer annyit csalingázik, hogy tuti kapni fog egy potyát..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Na csak befért 1 gól az első félidőben. Nem lehet leállni porig kell alázni a görögöket! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Le is főtt a kávé

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A kapitány.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHM!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀Toca
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?zemanla
Böde "csakapaksmáshovanemigazolokmagyarországonbelül" Dániel. Kíváncsi leszek ki fogja labdával tömni a kreatív Fagyi középpályárólpetey
Orosz? Józsi? Alempijevic? de sajna az igazi 10-es még hiányzik...

hálisten Dini, meg Lisztes(MLS?😊) már nem...

|
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
na akkor elsütöm én: nekünk kéne kint lenni a görögök helyett baz 😂

bár akkor nem látnánk A LEGENDÁT: Samaras

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azért valami már igazán beakadhatna...gamerkr
Pl. Szamarasz lábába a fájdalom.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért valami már igazán beakadhatna...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
félidőben kapura lövés: 20-1
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha ilyen gyengén lőnek, Sifakisnak lesz 20 védése meccs végére..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Özil be van oltva a jó játék ellen az Ebn?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 558 — Csodabogár
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀Toca
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?zemanla
Böde "csakapaksmáshovanemigazolokmagyarországonbelül" Dániel. Kíváncsi leszek ki fogja labdával tömni a kreatív Fagyi középpályáról

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott is a sárga Szamarasznak, ne rugdossa csak fel a kulcsembereket.
A németek dolgoznak, a görög "majd lesz valahogy" filozófiát alkalmaznak. Pont mint a gazdaságban. 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Mély rúgás, vagy jó magas
Aprít bárkit Samaras!

Ez jobb? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)