Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
úúú ott van Mákos is a görögöknél, plusz két Szamaras, nyugi van, csak altatunk!fetomy
Direkt vártam a szóviccel, hogy hát ha próbálkozik a srác később is... 😕 de akkor tessék:

- mekkora mákos gurítás/lövés lett volna ha bemegy
- bezzeg a németek egyelőre csak Reus-olnak..

A félidőre válogatott disztichonkollekcióval készülök!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
úúú ott van Mákos is a görögöknél, plusz két Szamaras, nyugi van, csak altatunk!fetomy
Én már majdnem alszok... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
úúú ott van Mákos is a görögöknél, plusz két Szamaras, nyugi van, csak altatunk!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bender játszik?csak emrt elfelejtettem becserélnieaglesmcnabb
Nem, Boateng van bent.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egy Szamarasznak pedig egy Khedira elintézése meg se kottyan...

Do your job
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Én még a német kupagyőzelmét is láttamJanek
Élőben???
Egyébként nagyon tehetséges futbalista volt, de sehol nem tudott megragadni, sem játékosként, sem "edzőként".
Kér volt elmennie Frankfurtból.zemanla
tévében természetesen

Kár volt de kellett a pénz apósnak

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezek a görögök mit keresnek itt...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A miniszterelnök Szamarasz is ott van. Vajon 2 Szamarasz elég a csodához?iktriad
Két Szamarasz ahhoz is elég, hogy új aranykort építsenek Görögországban.. nemhogy egy ilyen sima meccshez.Igor
Ha ez így megy tovább tényleg sima meccs lesz, csak nem a görögöknek...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bender játszik?csak emrt elfelejtettem becserélni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Fergeteges Görög rohamokkal kezdődik




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
A miniszterelnök Szamarasz is ott van. Vajon 2 Szamarasz elég a csodához?iktriad
Két Szamarasz ahhoz is elég, hogy új aranykort építsenek Görögországban.. nemhogy egy ilyen sima meccshez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A miniszterelnök Szamarasz is ott van. Vajon 2 Szamarasz elég a csodához?
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én még a német kupagyőzelmét is láttamJanek
Élőben???
Egyébként nagyon tehetséges futbalista volt, de sehol nem tudott megragadni, sem játékosként, sem "edzőként".
Kér volt elmennie Frankfurtból.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Én még a német kupagyőzelmét is láttam

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Dömének adjanak már egy pohár vizet mindjárt megfullad 😊Janek
Inkább whisky-t 😛Shilkor
A whisky (Charlie és) Urbán Flóri itala. Dömének elég a víz. Vagy max sör.
Döme (és Hajnal) van a stúdióban ha már annyit emlegettétek ma itt. 😊iktriad
Na, Dömét még Honvéd játékosként is láttam játszani (meg zöldben is).... 😀zemanla
A BVSCs korszak kimaradt? 😊iktriad
BVSC! 😂 Tényleg!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dömének adjanak már egy pohár vizet mindjárt megfullad 😊Janek
Inkább whisky-t 😛Shilkor
A whisky (Charlie és) Urbán Flóri itala. Dömének elég a víz. Vagy max sör.
Döme (és Hajnal) van a stúdióban ha már annyit emlegettétek ma itt. 😊iktriad
Na, Dömét még Honvéd játékosként is láttam játszani (meg zöldben is).... 😀zemanla
A BVSCs korszak kimaradt? 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Döme (és Hajnal) van a stúdióban ha már annyit emlegettétek ma itt. 😊iktriad
Na, Dömét még Honvéd játékosként is láttam játszani (meg zöldben is).... 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
ááá ő nem olyan

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Dömének adjanak már egy pohár vizet mindjárt megfullad 😊Janek
Inkább whisky-t 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Dömének adjanak már egy pohár vizet mindjárt megfullad 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pihenteti őket, mivel a görögöket szerinte a cserékkel is megvágják. 😊 Na nem mintha pl. Müller nagyon sokat tett volna hozzá a dolgokhoz.fetomy
Remélem bejön ez a húzás. Klosénak örülök, és mégiscsak hazai pályán játszik. 😊 Csak süljön el jól a dolog.iktriad
mondjuk Klose szerintem közelebb született Berlinhez mint Gdanskhoz 😛 De komolyra fordítva szerintem Gomez és Poldi kihagyása nem a legjobb döntés, igaz én hiszem, hogy beleszaladhatnak egy szép vereségbe a görögök ellen. 😊fetomy
Ha gáz lenne be lehet hozni a másik lengyelt és a spanyolt is. Ha pedig beválik Jogi húzása (és Özil megint nem sokat csinál a pályán) az közeljövőben már Götze játszik a török helyén. 😊

Döme (és Hajnal) van a stúdióban ha már annyit emlegettétek ma itt. 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wow, Klose, Reus, és Schürrle kezd Gomez, Podolski és Müller helyett a kicker szerint! Lőw nagyon bevállalós!iktriad
Pihenteti őket, mivel a görögöket szerinte a cserékkel is megvágják. 😊 Na nem mintha pl. Müller nagyon sokat tett volna hozzá a dolgokhoz.fetomy
Remélem bejön ez a húzás. Klosénak örülök, és mégiscsak hazai pályán játszik. 😊 Csak süljön el jól a dolog.iktriad
mondjuk Klose szerintem közelebb született Berlinhez mint Gdanskhoz 😛 De komolyra fordítva szerintem Gomez és Poldi kihagyása nem a legjobb döntés, igaz én hiszem, hogy beleszaladhatnak egy szép vereségbe a görögök ellen. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Klose, Reus, és Schürrle kezd Gomez, Podolski és Müller helyett a kicker szerint! Lőw nagyon bevállalós!iktriad
Pihenteti őket, mivel a görögöket szerinte a cserékkel is megvágják. 😊 Na nem mintha pl. Müller nagyon sokat tett volna hozzá a dolgokhoz.fetomy
Remélem bejön ez a húzás. Klosénak örülök, és mégiscsak hazai pályán játszik. 😊 Csak süljön el jól a dolog.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wow, Klose, Reus, és Schürrle kezd Gomez, Podolski és Müller helyett a kicker szerint! Lőw nagyon bevállalós!iktriad
Pihenteti őket, mivel a görögöket szerinte a cserékkel is megvágják. 😊 Na nem mintha pl. Müller nagyon sokat tett volna hozzá a dolgokhoz.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én egyiket se ismerem, a bal oldalit se 😛 😀 és valahogy nem dőlt össze a világom.
Sőt örülök, hogy inkább egy Björndalent vagy Contadort ismerek meg képről, és nem egy Bödét.. (bár, most hogy mondod, Böde nevét már hallottam valamikor egyszer..)Igor
És te beírtad a topikba nagy büszkén, hogy "hehe, ez ki?" ? 😛

Egyszerűen soha nem értettem, hogy a tudatlanságra, bármilyen alantas témában is, legyen akár az magyar foci, néhány ember büszke. De ha nem így gondolta zemanla, akkor mea culpa. 😊Schleck
15 évig volt bérletem a Fradi pályára. Egyszer már itt a fórumban valahol leírtam, mikor fordítottam hátat a magyar focinak.
Valóban kíváncsiságból kérdeztem, ki ez. Nem követem az NBI-et, de azért még érdekelhet, hogy egykori kedvenc csapatom kit igazolt le. Attól még hazai szinten lehet jó játékos, hogy én nem ismerem. (Ha az MTK, Újpest, Honvéd igazolt volna, rá sem néztem volna. :cool: )zemanla
Így már értem. Bocsi akkor. 😊