Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Böde Dániel, az NBI egyik legjobb játékosa. Valóban nagy büszkeség nem ismerni őt. 😉Schleck
Én egyiket se ismerem, a bal oldalit se 😛 😀 és valahogy nem dőlt össze a világom.
Sőt örülök, hogy inkább egy Björndalent vagy Contadort ismerek meg képről, és nem egy Bödét.. (bár, most hogy mondod, Böde nevét már hallottam valamikor egyszer..)Igor
És te beírtad a topikba nagy büszkén, hogy "hehe, ez ki?" ? 😛

Egyszerűen soha nem értettem, hogy a tudatlanságra, bármilyen alantas témában is, legyen akár az magyar foci, néhány ember büszke. De ha nem így gondolta zemanla, akkor mea culpa. 😊Schleck
15 évig volt bérletem a Fradi pályára. Egyszer már itt a fórumban valahol leírtam, mikor fordítottam hátat a magyar focinak.
Valóban kíváncsiságból kérdeztem, ki ez. Nem követem az NBI-et, de azért még érdekelhet, hogy egykori kedvenc csapatom kit igazolt le. Attól még hazai szinten lehet jó játékos, hogy én nem ismerem. (Ha az MTK, Újpest, Honvéd igazolt volna, rá sem néztem volna. :cool: )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Klose, Reus, és Schürrle kezd Gomez, Podolski és Müller helyett a kicker szerint! Lőw nagyon bevállalós!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?zemanla
Böde Dániel, az NBI egyik legjobb játékosa. Valóban nagy büszkeség nem ismerni őt. 😉Schleck
Én egyiket se ismerem, a bal oldalit se 😛 😀 és valahogy nem dőlt össze a világom.
Sőt örülök, hogy inkább egy Björndalent vagy Contadort ismerek meg képről, és nem egy Bödét.. (bár, most hogy mondod, Böde nevét már hallottam valamikor egyszer..)Igor
És te beírtad a topikba nagy büszkén, hogy "hehe, ez ki?" ? 😛

Egyszerűen soha nem értettem, hogy a tudatlanságra, bármilyen alantas témában is, legyen akár az magyar foci, néhány ember büszke. De ha nem így gondolta zemanla, akkor mea culpa. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀Toca
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?zemanla
Böde Dániel, az NBI egyik legjobb játékosa. Valóban nagy büszkeség nem ismerni őt. 😉Schleck
Én egyiket se ismerem, a bal oldalit se 😛 😀 és valahogy nem dőlt össze a világom.
Sőt örülök, hogy inkább egy Björndalent vagy Contadort ismerek meg képről, és nem egy Bödét.. (bár, most hogy mondod, Böde nevét már hallottam valamikor egyszer..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀Toca
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?zemanla
Böde Dániel, az NBI egyik legjobb játékosa. Valóban nagy büszkeség nem ismerni őt. 😉

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀Toca
Csak halkan kérdezem...... : ez ki?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
nem tudom volt-e már: http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/kassai-nem-adja-fel/
“Az alapvonalnál helyezkedő Vad II István a döntő pillanatban egy kicsit balra hajolt, másképp ugyanis nem látta volna a labdát a kapufától. Emiatt nem tudta helyesen megítélni a szituációt, valóban hibázott, látnia kellett volna, hogy a labda túljutott a gólvonalon, ezzel együtt úgy gondolom, nem történt nagy probléma. A hibát el kell ismerni, és le kell vonni az esetből a tanulságokat.”
ha nem hajolt volna el az a barom, akkor is látta volna, mivel TÚL MENT RAJTA, azért nem takarta volna! Ilyen kifogást találni.... várom majd a "nem volt les, mert a partjelző nem a pályával párhuzamosan állt, így nem volt előrébb a támadó,hiszen az ő szemszögéből, a vonallal bezárt 2fokos szögből nézve, az egyvonal volt" és társait.... 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na pont ilyenektől tartok. Megint elég nagy a tét, és aggódó/pesszimista Iktriad olyan pontosan megérkezett mint egy svájci vonat.iktriad
Szerintem simán nyerünk. Gomez végre elkezdett a válogatottban is jól játszani, Poldi megtalálta a góllövő cipőjét végre valahára, és azt se gondolom, hogy Özil lehoz egy nagy tornát úgy, hogy végig szar. Sima 3-1-et tippelek.FViktor93
Én nehéz, szenvedős meccsre számítok. Úgy érzem, hogy óvatos kezdés lesz, és a görögök élőfalat fognak alkotni a kapuk előtt, nyilván megpróbálnak majd kontrázni, a területet meg átadják nekünk.
Papíron nem okozhat gondot, de ez az EB, és egy meccsen dől el a továbbjutás, úgyhogy azért tartok a görögöktől, ezek tényleg akármire képesek...

Nagyon nem iszom előre a medve bőrére... Öziltől és Polditól is több kell, minőségi cseréink vannak, és padoznak...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehh, már egy jó ideje linkelgeted ide az új játékosok képeit, de még mindig nem sikerült 1-ről a 2-re lépni 😛eaglesmcnabb
mire gondolsz? ezekkel az igazolásokkal azért sztem lehetnek merész Ferencvároshoz méltó céljaink/álmaink...igaz egy beszédhibás alkesz miatt még lehetnek problémák, kár h nem csaptunk le Szivicsre! 😕
max ha idén nem, majd jövőre... 😀Divat
arra hogy linkeltél már mindenkit busaitól, Batikon át Belickyig aztán egyik sem váltotta meg a világot. Persze jó ha van egy Döme, így legalább van akire fogni a szereplést 😛 😊

ilyenkor azért sajnálom hogy nekünk csak egy szar NK9-ünk volt szaros másfél hónapra, aki továbblőtt minket a kupában 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
a bokámat lefosom tőletek komolyan mondom...Messi, Samaras, Salpingidis, CR7 lenne itt akkor se lenne jó! 😂 :cool:Divat
Döme a baj, nem a keret. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a bokámat lefosom tőletek komolyan mondom...Messi, Samaras, Salpingidis, CR7 lenne itt akkor se lenne jó! 😂 :cool:

|
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na pont ilyenektől tartok. Megint elég nagy a tét, és aggódó/pesszimista Iktriad olyan pontosan megérkezett mint egy svájci vonat.iktriad
Szerintem simán nyerünk. Gomez végre elkezdett a válogatottban is jól játszani, Poldi megtalálta a góllövő cipőjét végre valahára, és azt se gondolom, hogy Özil lehoz egy nagy tornát úgy, hogy végig szar. Sima 3-1-et tippelek.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
Csak azért mert 11 szerencsétlent összeigazoltok mért lenne csapat ? 😀 Főleg edző nélkül 😛 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hehh, már egy jó ideje linkelgeted ide az új játékosok képeit, de még mindig nem sikerült 1-ről a 2-re lépni 😛eaglesmcnabb
mire gondolsz? ezekkel az igazolásokkal azért sztem lehetnek merész Ferencvároshoz méltó céljaink/álmaink...igaz egy beszédhibás alkesz miatt még lehetnek problémák, kár h nem csaptunk le Szivicsre! 😕
max ha idén nem, majd jövőre... 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
hehh, már egy jó ideje linkelgeted ide az új játékosok képeit, de még mindig nem sikerült 1-ről a 2-re lépni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
most akadtam ki 😀

A madocsai Messi az Böde.
A hortobágyi gepárd meg Dombi Tibi.

😂JC6
És Rugovics Vendel a Bakony Maradonája.
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/06/bocsi_mourinho_paksi_messi_mini_menotti/vadibandi
Ha így folytatjátok, mindjárt felbukkan a Megye 3 Messije (a. k. a. a szakmázgató) is.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
most akadtam ki 😀

A madocsai Messi az Böde.
A hortobágyi gepárd meg Dombi Tibi.

😂JC6
És Rugovics Vendel a Bakony Maradonája.
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/06/bocsi_mourinho_paksi_messi_mini_menotti/




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most akadtam ki 😀

A madocsai Messi az Böde.
A hortobágyi gepárd meg Dombi Tibi.

😂
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
a ZDF-en ez a futballhimnusz megy, a legismertebb ukrán zenekar (Los Colorados) előadásában 😊
http://youtu.be/ySGY-_TCOW0jjncaa
azért az a Du Hast feldolgozás elég komolyra sikerült 😀 😀
hatalmas

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
/kedves görögök, ma nem tudunk segíteni/gabtsi
A Bild is valami ilyesmit írt ma a címlapján. Nem szeretem ezt a fajta elbizakodottságot, ez tipikus hübris(hybris) amit általában rossz dolog követ. Lásd a NS "Kassai kitűnően vezet, a többiek csomót hibáznak, ebből EB döntő vezetés lesz" típusú megjegyzései. Aztán tudjuk mi történt az angol-ukránon....iktriad
Főleg görögökkel nagyon vigyázni kell, pláne most...Ők alapból rühellik németeket, tutira nagyon felszívják magukat :rolleyes: De ha az első negyed órában kapnak egy gólt, akkor nagyon sima meccs lesz. Amitől félek, hogy nem tudják majd hosszú ideig bevenni a németek görög kaput és akkor oda a nyugodt játék.Asbee
Na pont ilyenektől tartok. Megint elég nagy a tét, és aggódó/pesszimista Iktriad olyan pontosan megérkezett mint egy svájci vonat.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
/kedves görögök, ma nem tudunk segíteni/gabtsi
A Bild is valami ilyesmit írt ma a címlapján. Nem szeretem ezt a fajta elbizakodottságot, ez tipikus hübris(hybris) amit általában rossz dolog követ. Lásd a NS "Kassai kitűnően vezet, a többiek csomót hibáznak, ebből EB döntő vezetés lesz" típusú megjegyzései. Aztán tudjuk mi történt az angol-ukránon....iktriad
Főleg görögökkel nagyon vigyázni kell, pláne most...Ők alapból rühellik németeket, tutira nagyon felszívják magukat :rolleyes: De ha az első negyed órában kapnak egy gólt, akkor nagyon sima meccs lesz. Amitől félek, hogy nem tudják majd hosszú ideig bevenni a németek görög kaput és akkor oda a nyugodt játék.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
/kedves görögök, ma nem tudunk segíteni/gabtsi
A Bild is valami ilyesmit írt ma a címlapján. Nem szeretem ezt a fajta elbizakodottságot, ez tipikus hübris(hybris) amit általában rossz dolog követ. Lásd a NS "Kassai kitűnően vezet, a többiek csomót hibáznak, ebből EB döntő vezetés lesz" típusú megjegyzései. Aztán tudjuk mi történt az angol-ukránon....

ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...Divat
Remélem annyira "válik be", mint Oláh Loránt. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ismét egy kis off:


lesz csapatunk?? bár edző nélkül...

|
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
a ZDF-en ez a futballhimnusz megy, a legismertebb ukrán zenekar (Los Colorados) előadásában 😊
http://youtu.be/ySGY-_TCOW0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done


/kedves görögök, ma nem tudunk segíteni/

ami nem hajlik, az törik!