NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
mi adja ma a Bayern meccset?
nem fem3?

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Azert aki szerint nem kellett atloni tegnap mert nagy volt a tomorules, megkerdeznem hogy Messi kapufaja vagy Mascherano lovese csak eljutott a kapuig nem ?
Raadasul a kapus megpattano lovesnel ilyen esetben kb reflexeiben bizhat es nem egy jo labu barcas van.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagy nehezen hozta a Juve, remélem behúzzák a bajnokságot!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Boateng. Buzi genoa irány a B liga.
Tőzsér jó helyre ment...

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
A döntőben meg ( ahogy annak idején Nba-ben A. Morningéknak , vagy tavaly Dirk N.-nek ) ezerrel szurkolás a nagy "öregeknek ( Terry , Lampard,Drogba,Cole )
Megérdemelnének egy BL trófeát nagyon!!

C. meg majd nyer kicsit később úgyis... 😉yooker
Mondjuk neki van is már.zinedine5
ja-ja!
olyan régen volt már hogy el is felejtettem hirtelen... 😉
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
A döntőben meg ( ahogy annak idején Nba-ben A. Morningéknak , vagy tavaly Dirk N.-nek ) ezerrel szurkolás a nagy "öregeknek ( Terry , Lampard,Drogba,Cole )
Megérdemelnének egy BL trófeát nagyon!!

C. meg majd nyer kicsit később úgyis... 😉yooker
Mondjuk neki van is már.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
A döntőben meg ( ahogy annak idején Nba-ben A. Morningéknak , vagy tavaly Dirk N.-nek ) ezerrel szurkolás a nagy "öregeknek ( Terry , Lampard,Drogba,Cole )
Megérdemelnének egy BL trófeát nagyon!!

C. meg majd nyer kicsit később úgyis... 😉yooker
Terry is csak szurkolni fog mivel nem játszik 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
A döntőben meg ( ahogy annak idején Nba-ben A. Morningéknak , vagy tavaly Dirk N.-nek ) ezerrel szurkolás a nagy "öregeknek ( Terry , Lampard,Drogba,Cole )
Megérdemelnének egy BL trófeát nagyon!!

C. meg majd nyer kicsit később úgyis... 😉
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hát ha ezt megemlítetted, akkor elmondom szerintem Berlut is el kéne küldeni a rákba 😀Duff
Berlu tényleg borzasztó, Allegri meg Ancelotti 2.0: van egy koncepciója amit igyekszik végigvinni (ehhez persze kellene költeni a keretre helló Berlu), a rendszerük is hasonló, taktikailag is eléggé képzett mind2, de megvannak a maguk határai.empty taxi
Én viszont nem így látom.
Allegri jobb. Neki több rendszere és taktikája is van és sokkal jobb szemmel látja meg a fiatalokban és a játékosokban azt a tudást, ami pont az Ő rendszerébe egy adott posztra megfelelő. Ancelottinak ezzel szemben egyetlen taktikája volt a jól bevált emberekkel, de amikor valami gond volt, egyetlen sérülés kinyírta az egész csapatot. A másik véglet az volt, amikor hátrányban voltunk. Ancelotti nem tudott ezzel mit kezdeni sosem. Hülyén cserélt, ragaszkodott a kedvenceihez, nem tudott kreatívan belenyúlni a meccsbe. Allegri azért már párszor bizonyította, hogy neki ez megy, csak idén egyszerűen kinyírta az összes stratégiát kb. a sok sérülés. Arról meg Ő kurvára nem tehet.
És igen, az egésznek ki a kiindulópontja? Hát persze, hogy Berlu. Mert a keretünk erősnek tűnik, de egyébként nagyon vékonyka rettentő sok poszton, költeni nem hajlandó, az öregekből és a múltból pedig nem tudunk megélni.
Mondjuk vicces, hogy már most legalább 20 oldalon/újságban olvastam, hogy köztudott, hogy a Milan ezen a nyáron nagybevásárlásra készül. 😂
De ezt ki a faszom mondta? Mert hogy ebből egy szó sem igaz, az is tuti. 😀
Jön 2-3 játékos max és 2-3 öreget marasztalunk, és megy majd szintén 2-3 játékos. Ez lesz a nagybevásárlás, főleg, mivel az érkezők nagy része tutira ingyen jön. 😀Stez
Ancelotti előszőr használta nálunk a rombuszt amikor azt kiismerték/elfogytak a csatárok a karácsonyfát, most a PSG-nél a divatos 4-2-3-1-gyel eredményes a Chelseanél is több játékrendszert használt. Carletto sok taktikát ismer, igyekszik a kerethez legjobban illőt meghonosítani. Allegri a Cagliarinál meg itt is a 4-3-1-2-vel volt sikeres, ebbe a rendszerbe igyekszik mindenkinek megkeresni a helyét (hello Urby). A cserélés szvsz egyiknek sem kimondottan az erőssége, de tény h tán vmivel jobb Allegri ebben.
A Cesc-Keita csere meg egyszerűen indokolható: Pep látta h itt bizony majd jönnek a végén a beívelések és kell vki aki jól fejel, mondjuk Cescnek hiába volt szar meccse kissé töketlen dolog volt őt lekapni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
csak nekem tűnt fel, hogy tegnap (is) Drogba mekkorát futbalozott? felszántotta a pályát, bal bekk helyéről indult nem egyszer egyszemélyes támadásba, majd visszasprintelt, csúszott, mászott, harapott. 34 évesen, élete utolsó esélye volt h BL-t nyerjen ( nem fog 😕 ) és mindent megtett érte. nagy-nagy respect neki remélem összejön.

átlövésekkel meg nemtom mit akartatok volna, 6 chealse játékos tömörült a saját 16osán belül+ 3 előtte, hogy ne lehessen max 25-30 ról lőni, plusz a barcások akik beállósként mentek a lecsorgókra. ezt a falat hogy kell távolról átlőni? sehogy...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi úgy ahogy van, elfáradt.
Évek óta elit szinten tolja, de mind tegnap, mind már a Milan ellen is látszott az összpontosítás hiánya és a fáradtság jele. Ja, lőtt góloakt, mert meglövette vele a spori. Tök mindegy, nem ez a lényeg. Hetek óta brutális, amit művel, a helyzetkihasználása nagyon visszaesett, amolyan Robinhos formában van manapság. Ez a dekoncentráció meg pont elég ahhoz, hogy annyira visszavesse a Barcát, hogy ne nyerjenek olyan fontos meccseken, mint a Real ellen, vagy tegnap.
De én azt az igazi motiváltságot, küzdést és akarást sem láttam már rajta egyáltalán, és nekem ez szemet szúrt.
Ehhez meg párosul, hogy Guardioláa akármit is ért el az elmúlt években ezzel a csapattal, de manapság nem tud egyről a kettőre lépni. Próbálkozik, de rendre rosszul, újítani meg nem nagyon tud, ha a csapat szarban van.
Ez a Keita-Fabregas csere is mi volt, amikor kiesésre állnak? Ha már nem változtatunk a tilitolis stíluson, akkor legalább egy kapu előtt veszélyes játékost kell behozni, nem Keitát..
Tegnap éreztem igazán úgy, hogy Pepnek nagyon megvan a határa, amit nem képes átlépni és már azt sem érzem, hogy fel tudná rázni a csapatot, mint eddig, hogy visszahozzák a meccseket.
Összességében szerintem Ő a legnagyobb felelős a tegnapi kudarcért.Stez
KIÉGETT!!!Wyatt
Ja mint Tom Brady 😉
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Visszaszívok a 1000 cut torresből mondjuuuuk 186-ot 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Messi úgy ahogy van, elfáradt.
Évek óta elit szinten tolja, de mind tegnap, mind már a Milan ellen is látszott az összpontosítás hiánya és a fáradtság jele. Ja, lőtt góloakt, mert meglövette vele a spori. Tök mindegy, nem ez a lényeg. Hetek óta brutális, amit művel, a helyzetkihasználása nagyon visszaesett, amolyan Robinhos formában van manapság. Ez a dekoncentráció meg pont elég ahhoz, hogy annyira visszavesse a Barcát, hogy ne nyerjenek olyan fontos meccseken, mint a Real ellen, vagy tegnap.
De én azt az igazi motiváltságot, küzdést és akarást sem láttam már rajta egyáltalán, és nekem ez szemet szúrt.
Ehhez meg párosul, hogy Guardioláa akármit is ért el az elmúlt években ezzel a csapattal, de manapság nem tud egyről a kettőre lépni. Próbálkozik, de rendre rosszul, újítani meg nem nagyon tud, ha a csapat szarban van.
Ez a Keita-Fabregas csere is mi volt, amikor kiesésre állnak? Ha már nem változtatunk a tilitolis stíluson, akkor legalább egy kapu előtt veszélyes játékost kell behozni, nem Keitát..
Tegnap éreztem igazán úgy, hogy Pepnek nagyon megvan a határa, amit nem képes átlépni és már azt sem érzem, hogy fel tudná rázni a csapatot, mint eddig, hogy visszahozzák a meccseket.
Összességében szerintem Ő a legnagyobb felelős a tegnapi kudarcért.Stez
KIÉGETT!!!

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem csak idegenben, már otthon is el tudjuk bukni a soros meccseket. a bl mehet a levesbe (újra)
FIRE Enrique!Habi
mi meg még a végén elcsípjük vmeik kupahelyet, bár mi is képesek vagyunk bármire...

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem csak idegenben, már otthon is el tudjuk bukni a soros meccseket. a bl mehet a levesbe (újra)
FIRE Enrique!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Messi úgy ahogy van, elfáradt.
Évek óta elit szinten tolja, de mind tegnap, mind már a Milan ellen is látszott az összpontosítás hiánya és a fáradtság jele. Ja, lőtt góloakt, mert meglövette vele a spori. Tök mindegy, nem ez a lényeg. Hetek óta brutális, amit művel, a helyzetkihasználása nagyon visszaesett, amolyan Robinhos formában van manapság. Ez a dekoncentráció meg pont elég ahhoz, hogy annyira visszavesse a Barcát, hogy ne nyerjenek olyan fontos meccseken, mint a Real ellen, vagy tegnap.
De én azt az igazi motiváltságot, küzdést és akarást sem láttam már rajta egyáltalán, és nekem ez szemet szúrt.
Ehhez meg párosul, hogy Guardioláa akármit is ért el az elmúlt években ezzel a csapattal, de manapság nem tud egyről a kettőre lépni. Próbálkozik, de rendre rosszul, újítani meg nem nagyon tud, ha a csapat szarban van.
Ez a Keita-Fabregas csere is mi volt, amikor kiesésre állnak? Ha már nem változtatunk a tilitolis stíluson, akkor legalább egy kapu előtt veszélyes játékost kell behozni, nem Keitát..
Tegnap éreztem igazán úgy, hogy Pepnek nagyon megvan a határa, amit nem képes átlépni és már azt sem érzem, hogy fel tudná rázni a csapatot, mint eddig, hogy visszahozzák a meccseket.
Összességében szerintem Ő a legnagyobb felelős a tegnapi kudarcért.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én úgy gondolom, hogy a Barca még mindig a világ legerősebb csapata, gyorsak, technikásak, nem lehet elvenni tőlük a labdát, a középpályásaik jól védekeznek amellett, hogy támadni is kiválóan tudnak. Erre reagál a többi csapat, nem kell a labda, legyen náluk, de tömörülni kell, területet védeni, hogy ne tudják a 16-oson belül az összjátékukat megcsinálni, fel lehet adni a széleket, mert alacsonyak a beíveléshez. Ez nem anti futball, csak ez működik ellenük. Mivel feltolódnak, csak a kontrákkal van esély a kapujukat veszélyeztetni. A Madridnak is csak percekre jött össze egy-egy meccsen a labdabirtoklás.
A Barca nem lett rosszabb csapat, a helyzeteik ugyan úgy megvannak, ugyan azzal a játékstílussal, csak elfáradtak. Itt hibázott Pep, hogy nem tudta frissen tartani a csapatot a tavaszi hajrára. A Real is úgy győzi le őket a bajnokságban, hogy mindenféle rekordot megdönt.
Lehet szeretni, vagy utálni őket, egy biztos, hogy amit abban a csapatban néhány játékos tud, azt nem nagyon tudja más utánuk csinálni.gyurczi
Beenhakker mondta anno, hogy nem az a fontos, hogy mit csinálnak a labda körül, hanem az, hogy a többi játékos (labdamentesen) mit csinál a pályán. A Chelsea tökéletesen védekezett, fegyelmezetten, ahogy azt kell, teljesen egyetértek, hogy ez nem anti-foci. A Barca nem tudott megújulni egész egyszerűen, lehet pont Messi gyenge formája miatt, vagy azért mert ha 170cm-nél magasabb embert akarnak - beívelésekhez - akkor szertáros Gyurit kell becserélni....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
Én úgy gondolom, hogy a Barca még mindig a világ legerősebb csapata, gyorsak, technikásak, nem lehet elvenni tőlük a labdát, a középpályásaik jól védekeznek amellett, hogy támadni is kiválóan tudnak. Erre reagál a többi csapat, nem kell a labda, legyen náluk, de tömörülni kell, területet védeni, hogy ne tudják a 16-oson belül az összjátékukat megcsinálni, fel lehet adni a széleket, mert alacsonyak a beíveléshez. Ez nem anti futball, csak ez működik ellenük. Mivel feltolódnak, csak a kontrákkal van esély a kapujukat veszélyeztetni. A Madridnak is csak percekre jött össze egy-egy meccsen a labdabirtoklás.
A Barca nem lett rosszabb csapat, a helyzeteik ugyan úgy megvannak, ugyan azzal a játékstílussal, csak elfáradtak. Itt hibázott Pep, hogy nem tudta frissen tartani a csapatot a tavaszi hajrára. A Real is úgy győzi le őket a bajnokságban, hogy mindenféle rekordot megdönt.
Lehet szeretni, vagy utálni őket, egy biztos, hogy amit abban a csapatban néhány játékos tud, azt nem nagyon tudja más utánuk csinálni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nekem kb. ez jött le a tegnapi meccs után: van két kosárcsapat, az egyik nagyon király módon tud a palánk alá betörve pontokat szerezni, a festékben királykodni. ['A' csapat] Az ellenfele azonban meg van áldva 3 brutál jó védővel a palánk alatt, és képesek levédekezni a betöréseket. ['B' csapat] Azonban A csapat ennek ellenére ugyanúgy próbál megélni a betörésekből, hiába tudna mondjuk elvállalni kintről néhány jó dobóhelyzetet, csak azért is be-be törnek, azonban ez kevésbé eredményes. És emiatt a végén a meccset is elbukják végül.

Tudom, nyers hasonlat, de tegnap a Barca ugyanazt csinálta, mint példámban az A csapat. Nem voltak képesek észrevenni, hogy nem hatékony a saját játékuk, és nem voltak képesek váltani. Ez edzői hiba is, természetesen. Van 6-8 ember a 16-os körül az ellenfél védőiből, miért nem lehet átlövésekkel próbálkozni? Talán egy megpattanó, vagy lecsorgó labda pont elég ahhoz, hogy egy gólt találjanak. De nem, ők csak azért sem. Egy szó nem lehet a Chelsea ellen jogos, hiszen azt tették, amivel volt esélyük győzni.szaba
Főleg az után, hogy "okos" Terry kipontozta magát.

Ha már hasonlat: én már azt vártam, hogy a bírók mikor teszik fel a kezüket a passzív játék miatt 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Nekem kb. ez jött le a tegnapi meccs után: van két kosárcsapat, az egyik nagyon király módon tud a palánk alá betörve pontokat szerezni, a festékben királykodni. ['A' csapat] Az ellenfele azonban meg van áldva 3 brutál jó védővel a palánk alatt, és képesek levédekezni a betöréseket. ['B' csapat] Azonban A csapat ennek ellenére ugyanúgy próbál megélni a betörésekből, hiába tudna mondjuk elvállalni kintről néhány jó dobóhelyzetet, csak azért is be-be törnek, azonban ez kevésbé eredményes. És emiatt a végén a meccset is elbukják végül.

Tudom, nyers hasonlat, de tegnap a Barca ugyanazt csinálta, mint példámban az A csapat. Nem voltak képesek észrevenni, hogy nem hatékony a saját játékuk, és nem voltak képesek váltani. Ez edzői hiba is, természetesen. Van 6-8 ember a 16-os körül az ellenfél védőiből, miért nem lehet átlövésekkel próbálkozni? Talán egy megpattanó, vagy lecsorgó labda pont elég ahhoz, hogy egy gólt találjanak. De nem, ők csak azért sem. Egy szó nem lehet a Chelsea ellen jogos, hiszen azt tették, amivel volt esélyük győzni.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Varhato volt hogy elobb utobb csak megtalaljak ennek a tilitolinak is az ellenszeret egyre tobben. Az volt a csoda hogy 3-4 evig ilyen latvanyosan es eredmenyesen mukodott. Ha meg enm tudunk mast jatszani, meg valtani, akkor is megyunk neki a flanak csak igy akkor ne csodalkozzunk hogy nem mindig jon mar ossze. Tetsztett volna mast kitalani mint hatalmas nagy edzo es valtani. Mindig nem johet ossze, ahogy a csak vedekezo se mukodott sokszot, de parszor mar igen. 😊 En szemely szerint azert orulok ennek mert igy akarki jut be ma, egy jobb, nezhetobb donto varhato talan, nem ez a 90 perc futsalszeru tilitoli, amibol vagy 3-0 lett volna a barcanak, vagy 0-1 az ellenfelnek,d e rem unalamas meccs. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
EZT
de szar azt látni h ilyen védekezőfocival lehet csak érvényesülni/nyerni
egyre szarabb ez a sport nabraxa88
Azért ez nem igaz (mármint, hogy védekező focival lehet csak érvényesülni), minden emberi számítás szerint a Barcának kellett volna továbbjutni, és ha Messi berúgja a tizit, akkor valszeg simán meg is nyerik a meccset és arról beszélünk, hogy a támadófocival lehet csak érvényesülni 😊 Ez most így alakult.Jakehomer
Csodálkozom, hogy Soldi nem jött még a „Defense wins championships” szöveggel 😂Wyatt
én meg mondom őszintén már egy ideje gondolkodtam rajta h beírjak vmi hasonlót, de nem mertem beírni, mert mondom tuti közellenség leszek... 😊

|
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de tényleg braxa, mit játszottál volna, hogy ha tudod, hogy kitámadsz gólt kapsz?kristof
EZT
de szar azt látni h ilyen védekezőfocival lehet csak érvényesülni/nyerni
egyre szarabb ez a sport nabraxa88
Azért ez nem igaz (mármint, hogy védekező focival lehet csak érvényesülni), minden emberi számítás szerint a Barcának kellett volna továbbjutni, és ha Messi berúgja a tizit, akkor valszeg simán meg is nyerik a meccset és arról beszélünk, hogy a támadófocival lehet csak érvényesülni 😊 Ez most így alakult.Jakehomer
Csodálkozom, hogy Soldi nem jött még a „Defense wins championships” szöveggel 😂

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Kedved Barca szurkolótársaim...!
Nyert az antifoci? Most komolyan, miért kell ezt?
Te mit csinálnál a Barca ellen? Tudom már, ez lenne a felállás: 1-2-8. Mind a 8 lesen, a 2 védőt meg had passzolgassák ki 9-en. Nevetséges..a győzelem, a BL döntő vagy a bajnoki cím érdekében meg kell fojtani az ellenfelet abban, amiben a legjobb. Ezt mind a Chelsea, mind a Real megtette. Tökéletesen.

Ahhoz, hogy bajnok legyél, le kell győznöd a legjobbat.

Én gratulálok nekik!JC6
Ez korrekt volt!Schleck
Nekem nincs problémám azzal hogy a Chelsea ment tovább. Megérdemelték mert több gólt rúgtak. Ennyi.
Ha ezzel az kell hogy 4x lőjenek kapura 180 perc alatt akkor ez van, néha mákjuk is volt, de az is kell hozzá.
néhány "építő" jellegű hozzászólás nem tetszett, ha ilyenekre vágyok inkább csekkolom a madridistát vagy az eurobarcát.Blevi
Nem kell ezeket annyira komolyan venni. A meccs alatt kicsit felhevültebb a hangulat és ennyi. Bírózás szubijektív dolog még néha 2 bíró között is ,sokak szerint mostanában elég sok hibás ítéletet láttunk a részükre meg kell hagyni ezért jönnek az összeesküvés elméletek. Van aki csak brahiból írja, van aki komolyan gondolja, van aki csak nem hiszi el,hogy 4-5 éve nem bír kipukkadni ez a Barca.
Aki meg ekézi a Chelseat mert védekezett az kicsit gondolkodjon el ha edző lenne mit csinálna ? 2 eladott labdából mikor kicsit nyitottabb volt a védelem kapott 2-t a Chelsea . Ezután ha megmagyarázza valaki, hogy mi a rákért támadna ki egy csapat ?
Barca ,Pep-estül felsült oké ,de senki ne higyje,hogy jövőre nem lesz a kb legnagyobb esélyese bármelyik meccsnek és így a BLnek is mert ez a csapat baszott jó, ráadásul van egy olyan mag aki nem is fog elmenni egy ideig. Kell egy kis stílusvátás meg egy kis szerencse és ugyanott lehetnek ahol az utóbbi bár évben.
Jó REALitások talaján állva inkább maradnak majd csak a Madrid mögött 😛 😀
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Most visszagondolva: engem az bosszantott, hogy a Barca leghátsó embere (Mascherano) 30 max. 40 méterre volt a Chelsea kapujától, folyamatosan passzolgattak, próbálták megbontani a védelmet passzokkal, amikor ilyenkor azért elengedhettek volna néhány távoli bombát és szerintem képes lenne erre néhány játékos a Barcában. De egy idő után már látszott a második félidőben, hogy ez a passzolgatás nem hoz eredményt. Hogy miért azt nem tudom, lehet csak szerencsétlenek voltak, lehet hogy formán kívül vannak néhányan. Jó taktika, hogy 9-en elpasszolgatnak az ellen 16-osa előtt, meg van hozzá a technika és az állóképesség is, végül is magas labdákkal nem operálhatnak. Ezzel a taktikával évek óta csúcson vannak. A középpálya az esetek 90%-ában visszaszerzi a labdát még az ellenfél térfelén. Csak sajnos annyira gyengén védekeznek és (szerintem) egy Barcának jobb kapus is kellene.

touchdown..... touchdown, bears!!