NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na ha már VB, lazán odaadtam volna Forlánnak, aki asszem abban az évben megnyerte az Európa-ligát is az Atléticonak, a VB-n meg elődöntőbe vezette Uruguay-t is.. és a bajnokságban is lövögette a gólokat
Messi ide vagy oda..

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ez van. A főbb különbség a keretek között van, nem az edzők között. (Na meg persze az orvosi stábok között, miután a szezon felében a csapat harmada, de sokszor fele is sérült)
Így nem lehet egy bajnokságban sem rendesen ott lenni, nem hogy mondjuk bajnokságban, kupában és BL-ben is...Stez
Hát ha ezt megemlítetted, akkor elmondom szerintem Berlut is el kéne küldeni a rákba 😀
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 729 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
wáháháhá, TORRES az isten 😀 A Barcásokat nem igazán értem, hogy miért panaszkodnak az antifutball miatt, a focit gólra játsszák, nem szépségre, és mi 3-at a Barca meg 2 gólt lőtt. mondjuk ezt biztos leírták páran előttem. Az meg más tészta, hogy még mindig nem képesek a 16-oson kívülről rálőni a labdát, de ez annyira nem érdekel, ez legyen a Barca gondja. Nekünk is van rengeteg bajunk, a fél csapat eltiltott lesz a döntőben... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2-3 évig jó volt szép volt ez a b*zi tilitoli foci, meg gyömöszöljük be a kapuba az ötösről, de látszik, hogy változtatni kell. Labdatartással, gurigázással nem lehet nyerni...ráadásul bealszok minden meccsen - főleg a bajnokikon. 5-6 éve szarrá lőttük az ellenfelek kapuját 20-ról, 25-ről most meg a gólvonalról is visszapasszoljuk...unom már...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk évtizedekig azért osztották az aranylabdát, hogy az adott év legjobb játékosát kitüntessék
E szerint pedig 2010-ben minimum két embernek, de reálisan nézve akár 3-4-nek is meg kellett volna előznie Messit 😊Wyatt
Én egyet se tudok.....Soldados
Messi három aranylabdájából egy (asszem a középső) azért elég nagy kabaré volt.vandeminek
Miért is? Mert volt 4 rossz meccse a vb-n abban az argentin válogatottban, amely egy kalap fos volt, mert nem edző irányította, hanem egy nemzeti hős? Mellesleg azon a vb-n amúgy egyetlen igazán kiemelkedő játékos sem volt. Így megkapta a másik 50 meccsére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pep nem jó edző. Van egy azaz egy taktikája, ami a meccsek 99%-ában nyerő. Amire már van ellenszer. Plusz: Nincs védelmük. Valdes gyenge kapus. Most pedig akármit mondanak a Barcások nem érdemeltek továbbjutást. Volt egy Terry piros (jogosan), volt egy vitatható 11-es, amit Messi kihagyott. Egy les gól és ennyi. A sok passzuk a 16-os előtt nem ér semmit. Egyedül Macheranonak jutott eszébe a nyolcvanvalahanyadik percben, hogy 20-ról is lehet lőni. Ha nem megy az alaptaktika, akkor Pep nem tud változtatni. Fabregas helyett jött Keita, amikor kieső volt az állás.. +Tello is...vandeminek
Egy percig sem gondolom, hogy megérdemeltük volna és Pep idén hibázott igazából nagyot először. Pedig csak vissza kellett volna nézni mondjuk az első fél évet, hogy ott mi hogyan működött mondjuk Messi és Fabregas között még felállt védekezés ellen is, utána kezdett el kísérletezgetni és ebbe bukott bele szvsz. S akor derülhet ki igazán a "nagysága" ha marad és jövőre újra csúcsra jutunk. Ez van ilyen ez a popszakma.dande
Ha marad marad, én nem vagyok ellene. De jelenleg úgy áll a dolog, hogy nem tud változtatni, ami egy edzőnél baj. Ma a cseréje nagyon nem jöttek be. Ha jövőre ilyen meccseken, amikor nem megy a taktika sikeresen változtat, azt mondom zsír 😊

Más: SMS-ek a végén fergetegesek: ,,Imádlak Marcsim! Hajrá Arsenal! Csoki" 😀vandeminek
Hát épp ezt mondom tudott változtatni 😉 csak idén ez rossz irányba sült el 😛 na tényleg jó éjt egy időre.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"Ja azt sajnos nem vették észre, hogy Torres gólja elött kézzel értek a labdához a 16-son belül."

kezdődik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mivel a világ legjobb futballistája, és az Aranylabda nem egy vándordíj, hogy mindig másnak kell kapnia, így elképzelhető. Az Eb majd eldönti, hogy ott lesz-e kiemelkedő játékos.

Olyan edzőt "nem jónak" vagy rossznak tartani, aki a világ legjobb csapatát alkotta meg és 3-4 éve tartja ott folyamatosan, az igen merész... Olyan van, hogy hibázik, ront, de hogy egy ilyen edző nem jó vagy rossz, az inkább röhejes kijelentés.

Akárki akármelyik oldalon áll, azért némi önmérsékletet tanúsítson, legyen az reálos, vagy barcás, nem rossz dolog a realitás talaján maradni. 😉Soldados
Mondjuk évtizedekig azért osztották az aranylabdát, hogy az adott év legjobb játékosát kitüntessék
E szerint pedig 2010-ben minimum két embernek, de reálisan nézve akár 3-4-nek is meg kellett volna előznie Messit 😊Wyatt
Én egyet se tudok.....Soldados
Messi három aranylabdájából egy (asszem a középső) azért elég nagy kabaré volt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Előszöris grat a Chelseanek!

Kíváncsi vagyok milyen taktikára kellett (lehetett) volna most átállni, várom az ötleteket. Keita pont azért jött, hogy legyen valaki, aki tud fejelni, az adogatás ment Fábregas nélkül is.

Azért azt sajnálom, hogy itt is kritikán aluli lett a színvonal.Pocs
Nyugi azért ott még messze nem tartunk s szerintem nem is fogunk, na valahogy túl élem ezt az éjszakát megyek Maddenezni kár hogy ott még nem tudom behúzni Kutyulit ha már Reid úgysem fogja 😛
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Így van ezt érdemeljük ez jár nekünk nem is más tessék lehet élvezkedni bár ez nem itt szokás hanem az NSO fórumon oda szerencsére írogatok. Gauradiolának pedig innentől kutya kötelessége maradni ha valamiért ezért haragszom rá ha eldöntötte volna hogy mit akar egyszerűbb lett volna. A kupát remélem megnyerjük bár pont a Bilbaa a legszimpatikusabb de ez van nyerjünk azért idén is valamit.dande
Pep nem jó edző. Van egy azaz egy taktikája, ami a meccsek 99%-ában nyerő. Amire már van ellenszer. Plusz: Nincs védelmük. Valdes gyenge kapus. Most pedig akármit mondanak a Barcások nem érdemeltek továbbjutást. Volt egy Terry piros (jogosan), volt egy vitatható 11-es, amit Messi kihagyott. Egy les gól és ennyi. A sok passzuk a 16-os előtt nem ér semmit. Egyedül Macheranonak jutott eszébe a nyolcvanvalahanyadik percben, hogy 20-ról is lehet lőni. Ha nem megy az alaptaktika, akkor Pep nem tud változtatni. Fabregas helyett jött Keita, amikor kieső volt az állás.. +Tello is...vandeminek
Egy percig sem gondolom, hogy megérdemeltük volna és Pep idén hibázott igazából nagyot először. Pedig csak vissza kellett volna nézni mondjuk az első fél évet, hogy ott mi hogyan működött mondjuk Messi és Fabregas között még felállt védekezés ellen is, utána kezdett el kísérletezgetni és ebbe bukott bele szvsz. S akor derülhet ki igazán a "nagysága" ha marad és jövőre újra csúcsra jutunk. Ez van ilyen ez a popszakma.dande
Ha marad marad, én nem vagyok ellene. De jelenleg úgy áll a dolog, hogy nem tud változtatni, ami egy edzőnél baj. Ma a cseréje nagyon nem jöttek be. Ha jövőre ilyen meccseken, amikor nem megy a taktika sikeresen változtat, azt mondom zsír 😊

Más: SMS-ek a végén fergetegesek: ,,Imádlak Marcsim! Hajrá Arsenal! Csoki" 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉eaglesmcnabb
Mivel a világ legjobb futballistája, és az Aranylabda nem egy vándordíj, hogy mindig másnak kell kapnia, így elképzelhető. Az Eb majd eldönti, hogy ott lesz-e kiemelkedő játékos.

Olyan edzőt "nem jónak" vagy rossznak tartani, aki a világ legjobb csapatát alkotta meg és 3-4 éve tartja ott folyamatosan, az igen merész... Olyan van, hogy hibázik, ront, de hogy egy ilyen edző nem jó vagy rossz, az inkább röhejes kijelentés.

Akárki akármelyik oldalon áll, azért némi önmérsékletet tanúsítson, legyen az reálos, vagy barcás, nem rossz dolog a realitás talaján maradni. 😉Soldados
Mondjuk évtizedekig azért osztották az aranylabdát, hogy az adott év legjobb játékosát kitüntessék
E szerint pedig 2010-ben minimum két embernek, de reálisan nézve akár 3-4-nek is meg kellett volna előznie Messit 😊Wyatt
Én egyet se tudok.....


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
rajczi 4 meccses eltiltást kapott,nem játszhat a Fradi ellen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉eaglesmcnabb
Mivel a világ legjobb futballistája, és az Aranylabda nem egy vándordíj, hogy mindig másnak kell kapnia, így elképzelhető. Az Eb majd eldönti, hogy ott lesz-e kiemelkedő játékos.

Olyan edzőt "nem jónak" vagy rossznak tartani, aki a világ legjobb csapatát alkotta meg és 3-4 éve tartja ott folyamatosan, az igen merész... Olyan van, hogy hibázik, ront, de hogy egy ilyen edző nem jó vagy rossz, az inkább röhejes kijelentés.

Akárki akármelyik oldalon áll, azért némi önmérsékletet tanúsítson, legyen az reálos, vagy barcás, nem rossz dolog a realitás talaján maradni. 😉Soldados
Mondjuk évtizedekig azért osztották az aranylabdát, hogy az adott év legjobb játékosát kitüntessék
E szerint pedig 2010-ben minimum két embernek, de reálisan nézve akár 3-4-nek is meg kellett volna előznie Messit 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek PepbőlStez
Miért is?Duff
Mert évek óta megvan a véleményem róla.
Szerintem sosem volt jó edző, inkább csak kiváló motivátor. Valamint mellé egy ilyen kerettel dolgozhat, amivel azért sokan esélyesen hasonló magasságokba tudnának emelkedni.
Allegri viszont szerintem jó edző, remek stratéga. Jó, neked ezt nem kezdem el ecsetelgetni, mert már egy éve tudni, hogy Te nem bírod Őt. 😊
Ez van. A főbb különbség a keretek között van, nem az edzők között. (Na meg persze az orvosi stábok között, miután a szezon felében a csapat harmada, de sokszor fele is sérült)
Így nem lehet egy bajnokságban sem rendesen ott lenni, nem hogy mondjuk bajnokságban, kupában és BL-ben is...

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Előszöris grat a Chelseanek!

Kíváncsi vagyok milyen taktikára kellett (lehetett) volna most átállni, várom az ötleteket. Keita pont azért jött, hogy legyen valaki, aki tud fejelni, az adogatás ment Fábregas nélkül is.

Azért azt sajnálom, hogy itt is kritikán aluli lett a színvonal.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezaaaaz!!! Így kell továbbjutni, csodás védekezés az egész meccsen, és óriási szív minden egyes játékosnál. 😊

Egyébként a bíró hiba nélkül vezette le a meccset, nagy meglepetés, és nagy tisztelet érte neki.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek PepbőlStez
Miért is?Duff
Pl. Ibra?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek PepbőlStez
Miért is?Duff
Mert kopasz.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Guardiola takarodjon!!!!!! sajnos neki ennyi volt... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:superbrutal88
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek PepbőlStez
Miért is?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Guardiola takarodjon!!!!!! sajnos neki ennyi volt... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:superbrutal88
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek PepbőlStez
megkapjátok mellé Tello-t is 😛
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem voltunk jobbak, de megérdemeltük, Torres meg egy igazi tróger 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Guardiola takarodjon!!!!!! sajnos neki ennyi volt... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:superbrutal88
Ja végülis a szar Guardiola 4 év alatt 3 bajnokságot, 1 kupát, 3 szuperkupát, 2 BL-t, 2 UEFA szuperkupát és 2 klub VB-t nyert. Idén most nem jött össze neki de már takarodjon...

Hát egye fene jöjjön a Milanba 😀Duff
kösz, én nem kérek Pepből

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉eaglesmcnabb
Mivel a világ legjobb futballistája, és az Aranylabda nem egy vándordíj, hogy mindig másnak kell kapnia, így elképzelhető. Az Eb majd eldönti, hogy ott lesz-e kiemelkedő játékos.

Olyan edzőt "nem jónak" vagy rossznak tartani, aki a világ legjobb csapatát alkotta meg és 3-4 éve tartja ott folyamatosan, az igen merész... Olyan van, hogy hibázik, ront, de hogy egy ilyen edző nem jó vagy rossz, az inkább röhejes kijelentés.

Akárki akármelyik oldalon áll, azért némi önmérsékletet tanúsítson, legyen az reálos, vagy barcás, nem rossz dolog a realitás talaján maradni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van ezt érdemeljük ez jár nekünk nem is más tessék lehet élvezkedni bár ez nem itt szokás hanem az NSO fórumon oda szerencsére írogatok. Gauradiolának pedig innentől kutya kötelessége maradni ha valamiért ezért haragszom rá ha eldöntötte volna hogy mit akar egyszerűbb lett volna. A kupát remélem megnyerjük bár pont a Bilbaa a legszimpatikusabb de ez van nyerjünk azért idén is valamit.dande
Pep nem jó edző. Van egy azaz egy taktikája, ami a meccsek 99%-ában nyerő. Amire már van ellenszer. Plusz: Nincs védelmük. Valdes gyenge kapus. Most pedig akármit mondanak a Barcások nem érdemeltek továbbjutást. Volt egy Terry piros (jogosan), volt egy vitatható 11-es, amit Messi kihagyott. Egy les gól és ennyi. A sok passzuk a 16-os előtt nem ér semmit. Egyedül Macheranonak jutott eszébe a nyolcvanvalahanyadik percben, hogy 20-ról is lehet lőni. Ha nem megy az alaptaktika, akkor Pep nem tud változtatni. Fabregas helyett jött Keita, amikor kieső volt az állás.. +Tello is...vandeminek
Egy percig sem gondolom, hogy megérdemeltük volna és Pep idén hibázott igazából nagyot először. Pedig csak vissza kellett volna nézni mondjuk az első fél évet, hogy ott mi hogyan működött mondjuk Messi és Fabregas között még felállt védekezés ellen is, utána kezdett el kísérletezgetni és ebbe bukott bele szvsz. S akor derülhet ki igazán a "nagysága" ha marad és jövőre újra csúcsra jutunk. Ez van ilyen ez a popszakma.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként 1 hihetetlenebb dolog van a Barca-kiesésnél: a Torres-gól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...