NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rajczi 4 meccses eltiltást kapott,nem játszhat a Fradi ellenJoci
Most nem nagyon fogom hiányolni, nem sok vizet zavar tavasszal.zavi27
sztem is jobb lett volna ha játszik, ami viszont meglepőbb h nem kaptunk pénzbüntit wtf?!
steelerstől meg miért nem merik levonni a beígért pontokat??

|
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 849 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aludva egyet a történtekre nem is tudom mit izgultam nyilvánvaló volt hogy a Chelsea-nek kellett tovább menni hiszen folytatódnia kell a 2005 óta tartó sormintának a győztesek tekintetében 😊 .

Angol (Liv 😊 ) spanyol (Barca 😊 ) Olasz (Mul) Angol (Mu) Spanyol (Barca 😊 ) Olasz (Inter)....
Na most ahogy végig gondolom ez tavaly már megszakadt 😛 😂 a Barca győzelmével. Mindegy akkor megcserélődve idén kell nyerni a Chelseanek mert ugye otthon játszó se nyert még soha (most München) és remélem idén sem fog (bocsánat minden Bayern fantól). Muszáj valakinek szurkolnom akkor legyen az angólok mert a Bayern-t soha nem tudtam szeretni, és a Realt is csak Zidne miatt de az már messze van. Úgyhogy ma mindegy is nekem melyik jut be.

Ja és akkor jövőre Juve 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Megmondtam,hogy 2-2 lesz 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Csak ne akkor lője a Barca a gólt amikor már nem lesz idő Torrest behozni,hogy eldöntse a meccsetToca
Asbee

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
2 meccsen át 10emberrel játszottak?braxa88
de tényleg braxa, mit játszottál volna, hogy ha tudod, hogy kitámadsz gólt kapsz?kristof
EZT
de szar azt látni h ilyen védekezőfocival lehet csak érvényesülni/nyerni
egyre szarabb ez a sport nabraxa88
Azért ez nem igaz (mármint, hogy védekező focival lehet csak érvényesülni), minden emberi számítás szerint a Barcának kellett volna továbbjutni, és ha Messi berúgja a tizit, akkor valszeg simán meg is nyerik a meccset és arról beszélünk, hogy a támadófocival lehet csak érvényesülni 😊 Ez most így alakult.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
2 meccsen át 10emberrel játszottak?braxa88
de tényleg braxa, mit játszottál volna, hogy ha tudod, hogy kitámadsz gólt kapsz?kristof
EZT
de szar azt látni h ilyen védekezőfocival lehet csak érvényesülni/nyerni
egyre szarabb ez a sport na
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kedved Barca szurkolótársaim...!
Nyert az antifoci? Most komolyan, miért kell ezt?
Te mit csinálnál a Barca ellen? Tudom már, ez lenne a felállás: 1-2-8. Mind a 8 lesen, a 2 védőt meg had passzolgassák ki 9-en. Nevetséges..a győzelem, a BL döntő vagy a bajnoki cím érdekében meg kell fojtani az ellenfelet abban, amiben a legjobb. Ezt mind a Chelsea, mind a Real megtette. Tökéletesen.

Ahhoz, hogy bajnok legyél, le kell győznöd a legjobbat.

Én gratulálok nekik!JC6
Ez korrekt volt!Schleck
Nekem nincs problémám azzal hogy a Chelsea ment tovább. Megérdemelték mert több gólt rúgtak. Ennyi.
Ha ezzel az kell hogy 4x lőjenek kapura 180 perc alatt akkor ez van, néha mákjuk is volt, de az is kell hozzá.
néhány "építő" jellegű hozzászólás nem tetszett, ha ilyenekre vágyok inkább csekkolom a madridistát vagy az eurobarcát.Blevi
Nyilván voltak túlhevült Barca és Chelsea szurkolók is itt. Bár itt most talán több ilyen volt a Chelseanek, vagy inkább a Barca ellen szurkolók között. De szerintem ezeket csak simán át kell futni, és mindenki boldogabb lesz.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3976858_700b.jpg 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyet se tudok.....Soldados
Messi három aranylabdájából egy (asszem a középső) azért elég nagy kabaré volt.vandeminek
Miért is? Mert volt 4 rossz meccse a vb-n abban az argentin válogatottban, amely egy kalap fos volt, mert nem edző irányította, hanem egy nemzeti hős? Mellesleg azon a vb-n amúgy egyetlen igazán kiemelkedő játékos sem volt. Így megkapta a másik 50 meccsére.Soldados
Ne viccelődjünk, se BL, se vb, sehol nem alkotott maradandót, szimplán jól játszott. Na de Ronaldo is, mégsem ő kapta. Előtte mindig a BL/Eb/vb-győztesek voltak előnyben, mert, hogy nyertek valamit, ő nem nyert akkor semmit, mégis megkapta, ez a korábbiak fényében igenis vicc volt, ha tetszik, ha nem

több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Kedved Barca szurkolótársaim...!
Nyert az antifoci? Most komolyan, miért kell ezt?
Te mit csinálnál a Barca ellen? Tudom már, ez lenne a felállás: 1-2-8. Mind a 8 lesen, a 2 védőt meg had passzolgassák ki 9-en. Nevetséges..a győzelem, a BL döntő vagy a bajnoki cím érdekében meg kell fojtani az ellenfelet abban, amiben a legjobb. Ezt mind a Chelsea, mind a Real megtette. Tökéletesen.

Ahhoz, hogy bajnok legyél, le kell győznöd a legjobbat.

Én gratulálok nekik!JC6
Ez korrekt volt!Schleck
Nekem nincs problémám azzal hogy a Chelsea ment tovább. Megérdemelték mert több gólt rúgtak. Ennyi.
Ha ezzel az kell hogy 4x lőjenek kapura 180 perc alatt akkor ez van, néha mákjuk is volt, de az is kell hozzá.
néhány "építő" jellegű hozzászólás nem tetszett, ha ilyenekre vágyok inkább csekkolom a madridistát vagy az eurobarcát.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kedved Barca szurkolótársaim...!
Nyert az antifoci? Most komolyan, miért kell ezt?
Te mit csinálnál a Barca ellen? Tudom már, ez lenne a felállás: 1-2-8. Mind a 8 lesen, a 2 védőt meg had passzolgassák ki 9-en. Nevetséges..a győzelem, a BL döntő vagy a bajnoki cím érdekében meg kell fojtani az ellenfelet abban, amiben a legjobb. Ezt mind a Chelsea, mind a Real megtette. Tökéletesen.

Ahhoz, hogy bajnok legyél, le kell győznöd a legjobbat.

Én gratulálok nekik!JC6
Ez korrekt volt!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez van. A főbb különbség a keretek között van, nem az edzők között. (Na meg persze az orvosi stábok között, miután a szezon felében a csapat harmada, de sokszor fele is sérült)
Így nem lehet egy bajnokságban sem rendesen ott lenni, nem hogy mondjuk bajnokságban, kupában és BL-ben is...Stez
Hát ha ezt megemlítetted, akkor elmondom szerintem Berlut is el kéne küldeni a rákba 😀Duff
Berlu tényleg borzasztó, Allegri meg Ancelotti 2.0: van egy koncepciója amit igyekszik végigvinni (ehhez persze kellene költeni a keretre helló Berlu), a rendszerük is hasonló, taktikailag is eléggé képzett mind2, de megvannak a maguk határai.empty taxi
Én viszont nem így látom.
Allegri jobb. Neki több rendszere és taktikája is van és sokkal jobb szemmel látja meg a fiatalokban és a játékosokban azt a tudást, ami pont az Ő rendszerébe egy adott posztra megfelelő. Ancelottinak ezzel szemben egyetlen taktikája volt a jól bevált emberekkel, de amikor valami gond volt, egyetlen sérülés kinyírta az egész csapatot. A másik véglet az volt, amikor hátrányban voltunk. Ancelotti nem tudott ezzel mit kezdeni sosem. Hülyén cserélt, ragaszkodott a kedvenceihez, nem tudott kreatívan belenyúlni a meccsbe. Allegri azért már párszor bizonyította, hogy neki ez megy, csak idén egyszerűen kinyírta az összes stratégiát kb. a sok sérülés. Arról meg Ő kurvára nem tehet.
És igen, az egésznek ki a kiindulópontja? Hát persze, hogy Berlu. Mert a keretünk erősnek tűnik, de egyébként nagyon vékonyka rettentő sok poszton, költeni nem hajlandó, az öregekből és a múltból pedig nem tudunk megélni.
Mondjuk vicces, hogy már most legalább 20 oldalon/újságban olvastam, hogy köztudott, hogy a Milan ezen a nyáron nagybevásárlásra készül. 😂
De ezt ki a faszom mondta? Mert hogy ebből egy szó sem igaz, az is tuti. 😀
Jön 2-3 játékos max és 2-3 öreget marasztalunk, és megy majd szintén 2-3 játékos. Ez lesz a nagybevásárlás, főleg, mivel az érkezők nagy része tutira ingyen jön. 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
anti-foci...szegény Baresi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kedved Barca szurkolótársaim...!
Nyert az antifoci? Most komolyan, miért kell ezt?
Te mit csinálnál a Barca ellen? Tudom már, ez lenne a felállás: 1-2-8. Mind a 8 lesen, a 2 védőt meg had passzolgassák ki 9-en. Nevetséges..a győzelem, a BL döntő vagy a bajnoki cím érdekében meg kell fojtani az ellenfelet abban, amiben a legjobb. Ezt mind a Chelsea, mind a Real megtette. Tökéletesen.

Ahhoz, hogy bajnok legyél, le kell győznöd a legjobbat.

Én gratulálok nekik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2 meccsen át 10emberrel játszottak?braxa88
de tényleg braxa, mit játszottál volna, hogy ha tudod, hogy kitámadsz gólt kapsz?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ez van. A főbb különbség a keretek között van, nem az edzők között. (Na meg persze az orvosi stábok között, miután a szezon felében a csapat harmada, de sokszor fele is sérült)
Így nem lehet egy bajnokságban sem rendesen ott lenni, nem hogy mondjuk bajnokságban, kupában és BL-ben is...Stez
Hát ha ezt megemlítetted, akkor elmondom szerintem Berlut is el kéne küldeni a rákba 😀Duff
Berlu tényleg borzasztó, Allegri meg Ancelotti 2.0: van egy koncepciója amit igyekszik végigvinni (ehhez persze kellene költeni a keretre helló Berlu), a rendszerük is hasonló, taktikailag is eléggé képzett mind2, de megvannak a maguk határai.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Drogba a világ legjobb balhátvédje.

Geoff Shreeves meg a világ idiótája.

One team in Europe.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nyert az antifoci...braxa88
10 emberrel mégis hogy a fenébe játszanak szépen?

Nem, nyert a jól szervezettség, meg a Barca is elcseszte.Vrijbloed
2 meccsen át 10emberrel játszottak?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nyert az antifoci...braxa88
10 emberrel mégis hogy a fenébe játszanak szépen?

Nem, nyert a jól szervezettség, meg a Barca is elcseszte.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
engem egy tizessel rövidített meg a chelsea (2-1es végeredményre tettem) de nem bántam 😊

terry egy hülye volt, de a csapat megmentette a seggét, hősies védekezéssel csak meglett a döntő (bár ott az eltiltások/sérülések miatt nem tudom milyen csapat fog játszani 😀) torres meg áááh, tényleg a tróger a legjobb szó rá 😀
a barcát nem értettem, pep sztem szarul cserélt, távolról is lőhettek volna, de a szerencse most velünk volt 😊


szerk. nem akarom tovább süllyeszteni a színvonalat, de akik az antifocit fikázzák mégis mit játszottak volna? kitámadnak öngyilkos módon, vagy inkább nem hagynak területet ha már úgyse lőnek messziről?
a bírók mindkét meccsen teljesen korrektek voltak. egy szavuk nem lehet rájuk a szurkolóknak.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Először is grat a Chelseanek. 4 helyzetből rúgtak 3 gólt, mindet hosszabbításban ez azért erős kritika számunkra.
Most mindenki élvezkedhet Messin meg a csapaton, én nem haragszom mert négy évig ez a csapat szétvert mindenkit. Bírozasról is le lehetne lassan állni a mai is teljesen rendben volt. Remélem a Madrid szurkolók BL győzelemnek örülhetnek, mert különben megint lehet hallgatni h a köcsög Barca megvette a bírókat. Kár hogy ez amúgy színvonalas fórum idáig tud süllyedni a soccer miatt. Objektivitás mindenek előtt ugye.

Messi nem érdemel arany labdát sőt visszamenőlegesen mindet C-nek és Mourinhonak adnám megosztva, ők minden meccsen tökéletesek. Igen lehet kicsit savanyú most az a bizonyos, de ha holnap kiesik a reál én nem fogok itt fröcsögni. Egészségére mindenkinek akinek esetleg ez örömöt okoz.

Remélem marad Pep, ez a pofon most remélem jót tesz és kicsit rende rakjuk a védelmet. Villa is jó lenne ha maradna az tuti hogy izgalmas uborkaszezon lesz az idei.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nyert az antifoci...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Két spanom beszélget:

1: - Egy hét alatt kicsinált a Barca...
2: - Nekem mondod? 😀 Ha azt a 11-est belövi Messi visszafizethettem volna a diákhitelemet. 😀 Így most mehetek a következő részletért. 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
rajczi 4 meccses eltiltást kapott,nem játszhat a Fradi ellenJoci
Most nem nagyon fogom hiányolni, nem sok vizet zavar tavasszal.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én egyet se tudok.....Soldados
Messi három aranylabdájából egy (asszem a középső) azért elég nagy kabaré volt.vandeminek
Miért is? Mert volt 4 rossz meccse a vb-n abban az argentin válogatottban, amely egy kalap fos volt, mert nem edző irányította, hanem egy nemzeti hős? Mellesleg azon a vb-n amúgy egyetlen igazán kiemelkedő játékos sem volt. Így megkapta a másik 50 meccsére.Soldados
Schweini, Xavi, Forlán....Sneijder abban az évben parádés szezont futott, ha jól emlékszem Maicon is. Robben szezona is elképesztő volt (az a gól Manchesterben...). C.Ronaldo pedig évek óta Marslakó szinten játszik. (Nem szeretem azt az embert, de hatalmas futballista.)

criminal lawyer or criminal lawyer?