Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Messi játszott egy bő 30 percet a Kazany ellen.
Remélem tényleg 100%-os...Sinisa
hát sokat nem csinált, de egyet megint alápakoltak azért.

közbe már 3 nyuszi Sneijder jóvoltából, végre játszik a csapatDivat
Eto'o újra közelebb játszik kapuhoz => szórja is a gólokat.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bastos nem kis gólt lőtt....
http://www.soccerclips.net/videos/hapoel-tel-aviv-0-2-lyon-bastos

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Messi játszott egy bő 30 percet a Kazany ellen.
Remélem tényleg 100%-os...Sinisa
hát sokat nem csinált, de egyet megint alápakoltak azért.

közbe már 3 nyuszi Sneijder jóvoltából, végre játszik a csapat

|
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Messi játszott egy bő 30 percet a Kazany ellen.
Remélem tényleg 100%-os...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eto'o dupla 😛

|
több mint 13 éve
gameover 20
ez az utolsó poszt a te szegénységi bizonyítványod. arra se érdemes h reagáljak rá.gabtsi
tudom, h ezt azért írtad, h tiéd legyen az 1500. hsz 😊

szorri, h nem vagyok épelméjű, de ettől függetlenül állítom van 100 olyan védekező középpályás ma, aki megcsinálja azt mint rino, csak stílusosan, és nem látszik rajta, h mennyire nem focipályára való. gattuso és pirlo amióta megnyerték a vb-t nem játszottak jó meccset. öregszenek, és ez egy gattuso poszton pont annyit jelent, h SEHOVA nem ér oda. pirlo még el-alibizget egy ideig, de őt is picsán kéne már rúgni.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Április 1?

"Románia a magyarokkal közösen szeretne pályázni a 2020-as vagy 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság rendezésére – jelentette be Mircea Sandu, a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elnöke a román lapok által szerdán idézett sajtótájékoztatóján."

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/romania-magyarorszaggal-palyazna-a-futball-eb-re-2046806/gamerkr
brrrr

ha ezt meglátja Haromt és Kurtz ezredes...

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van basten mondta egyszer (lehet a harmadik aranylaszti után), hogy az hogy ő kicsoda, 10%-ban tehetség, 90%ban munka.
na most szegény gattusonak csak az a 90 van meg, mégis csak egészen kevesen mondhatják, hogy a meglévő tízhez, hozzátettek legalább nyolcvanat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na mind1 én 100szor többre tartok egy robinhot, aki a futballpályára született, mint pl egy gattusot akit megtanították, hogy kell ölni a focit azt cső, hajthat akármennyire a kutya nem kiváncsi rá.gameover
a Gattusók nélkül a Robinhók sem tudnak csinálni semmit

mielőtt belémkötnél, aki ismer engem az tudja hogy jóval inkább a fülön pörgetős stílus volt mindig is a világom, mégse mondanék olyat, hogy "Gattuso csak öli a soccert aztán kutya se kíváncsi rá". szvsz a Milan fanok igencsak nagy része imádja őt, pont ezért, hogy nem egy veleszületett labdazsonglőr, de szorgos munkával, szívétlelkét beleadva, minden meccset & edzést végighajtva ott tart, ahol

ja, és Milan fan se vagyok, mielőtt elfogultsággal vádolnál
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na mind1 én 100szor többre tartok egy robinhot, aki a futballpályára született, mint pl egy gattusot akit megtanították, hogy kell ölni a focit azt cső, hajthat akármennyire a kutya nem kiváncsi rá.gameover
az igen...

amúgy a románokkal közös eb-pályázat jó ötlet, nekem tetszikJJ Tiller
szerintem több lenne az esélyünk mint a magyar-horvát pályázattal...
Robinhoról meg csak annyit, hogy egy rendkívüli tehetséggel megáldott focista, ne várjuk tőle hogy röpke egy hónap alatt t megváltsa a világot Milánóban, nem hinném hogy egy fokkal rosszabb játékos lenne mint pl. Pato, minden focistának vannak rossz meccsei, lehet hogy nem értek annyira a focihoz, mint itt jó néhány ember, de nekem személy szerint tetszik a játéka, a VB-n sem volt rossz, annak ellenére hogy a holland-brazil második félideje szarul jött ki nekik, ott is lőtt 2 szabályos gólt (amiből sajnos csak egyet adtak meg)... a tegnapi gyenge teljesítménye ellenére (mondjuk Higuain ugyanilyen helyzeteket hagy ki évről-évre) szerintem hülyeség lenne leírni, Robinhot öröm nézni a pályán, annak ellenére hogy a foci az idő múlásával teljesen megváltozott, jó látni hogy vannak még ilyen focisták...
pl. ilyet se láttam senkitől az elmúlt időszakban focipályán: http://www.youtube.com/watch?v=LBsfnXCvy3g&feature=related

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Barca meccs valaki???😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Április 1?

"Románia a magyarokkal közösen szeretne pályázni a 2020-as vagy 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság rendezésére – jelentette be Mircea Sandu, a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elnöke a román lapok által szerdán idézett sajtótájékoztatóján."

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/romania-magyarorszaggal-palyazna-a-futball-eb-re-2046806/gamerkr
Hát nekem nem tatszik.
A horvátokkal még csakcsak,de a szőröstalpúakkal inkább ne.
Ennél már csak a szlovák-magyar pályázat volna "szebb".

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Ne haragudj gameover de te nem vagy épp eszű ha így gondolkodsz. Bocsánat de ezt muszáj volt kiadnom.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
na mind1 én 100szor többre tartok egy robinhot, aki a futballpályára született, mint pl egy gattusot akit megtanították, hogy kell ölni a focit azt cső, hajthat akármennyire a kutya nem kiváncsi rá.gameover
az igen...

amúgy a románokkal közös eb-pályázat jó ötlet, nekem tetszik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Április 1?

"Románia a magyarokkal közösen szeretne pályázni a 2020-as vagy 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság rendezésére – jelentette be Mircea Sandu, a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elnöke a román lapok által szerdán idézett sajtótájékoztatóján."

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/romania-magyarorszaggal-palyazna-a-futball-eb-re-2046806/

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinhot azért hoztuk, mivel a nyáron kudarcba fulladtak a próbálkozások Dinhonál, hogy hosszabbítson, így nem titkoltan neki az lesz a feladata, hogy ha Dinho távozik, akkor őt pótolja, attól függetlenül, hogy inkább Pato stílusú játékos. Pato viszont egy állat és már most sokkal jobb Robinhonál, így a Dinho-Pato-Ibra tróba helye sincs Robinhonak, hacsak meg nem sérül valaki. Nyilvánvalóan némileg változna a véleményem róla, ha elkezdené ontani a gólokat és valami elképesztő formajavulás kezdődne el nála, de egyelőre a kezdő közelébe nem engedném, előbb raknám be Princet Pato helyére, pedig neki aztán abszolút nem az az eredeti posztja.
De jelenleg nem nagyon izgat a támadószekciónk, az rendbe lett rakva, a középpályával és a védelem szélével kell elkezdeni sürgősen a frissítéseket, télen. Ha a középpálya rendesen szűr, Pirlo sokkal szabadabban játszhat, ha ő szabadabban játszhat, megdobja az egész támadósort. De ha a középpálya rendesen szűr, akkor a védelem is lazán elbotorkál olyan szolídabb védőkkel is, mint Antonini például. Évekkel ezelőtt is bűn rossz volt a védelmünk, egyszerűen a középpálya mindent megoldott.
Gattuso pedig király, amennyit ő tett a klubért, egy rossz szót nem szólnék rá, még ha visszaesett a teljesítménye kicsit, akkor sem.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez az utolsó poszt a te szegénységi bizonyítványod. arra se érdemes h reagáljak rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gameover 20
meglátjuk majd ha eligazol azt a 20-25 gólt 😊
robinho, meg nyilvánvalóan nem olyan játékos mint ronaldinho, inkább olyan mint pato. nem irányítania kell nemtom honnan veszed...sehol nem várják el tőle. tegnap pl teljesen korrektül játszott, csak kihagyta azt a nagy zinyót.
na mind1 én 100szor többre tartok egy robinhot, aki a futballpályára született, mint pl egy gattusot akit megtanították, hogy kell ölni a focit azt cső, hajthat akármennyire a kutya nem kiváncsi rá.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja értem. biztos nem véletlenül bukott meg mindenhol Európában ezzel flegma, cigánykodós, színészkedős, kihanénnem sítlusával, amit brazíliában lehet elnéznek de itt lófaszra se fog vele menni.

denilson is parádés volt anno, viszont pechjére csapatsportot választott. robinho detto.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho jelenleg szar. Sőt, évek óta szar, a Citybe az első 2 hónapban nagyon ment neki, de azóta alibizik egyfolytában. Ami a probléma, hogy őt Dinho pótlására hoztuk, ha jövőre távozna, tehát neki ezt a szerepkört is kéne tudni normálisan játszani, de ezt nem tudja. Azt meg sem említem, hogy a kaput nem képes eltalálni, de ami a lényeg, hogy nincs esze a játékhoz, nem tud Dinho-szinten osztogatni, irányítani, akkor pedig kitörölhetjük vele a seggünket, ha egyszer ez lenne a feladata. Főleg most, hogy Dinho ismét élvezi a játékot és nem is alibizik, hanem hajt mint a szemét.
Suarez pedig állat és ez pont a VB-n derült ki róla. Nyilván a gyenge Holland bajnokság után ha elmegy, nem 40 gólokat kell tőle elvárni, de 20-25-ket simán lőni fog akárhol.

több mint 13 éve
gameover 20
tökmind1 most h játszott robinho, attól még parádés. Csak ezt a zambrotta-gattuso-bonera-pirlo low brancsot kéne elzavarni és jók is lennénk.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
suarez egy overrated fos....robinho pedig parádés
gameover
muhohahahhaaáá

Te mit is néztél ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gameover 20
suarez egy overrated fos. Ronaldo óta nem jött a holland bajnokságból igazán jó játékos. robinho pedig parádés, attól függetlenül, hogy még formán kívül játszik. jók leszünk. forza milan.

jameg: anelka a legnagyobb tanár gecc, ezek a tizik zseniálisak 😊

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezekhez annyit tennék hozzá, hogy a 7. fordulóból pótolt meccsen ZTE 1-2 Vidi, no comment, hogy Polonkai gólt lőtt 😀 bár magához képest most nem játszott rosszulHurka
Húdefasza. Akkor most saccperkábé 15 meccsre jól be is betonozta magát a csapatba. Gondolom olyasmi gól lehetett, hogy a zte játékosok már vonultak be az öltözőbe, így az üres pályán volt ideje 74-et igazítani, majd eldönteni, hogy akkor végülis gurítani fogja középre.

Egyébként 4-2-3-1-et játszottunk. Kemény, úgy néz ki rájöttünk, hogy nem ártana valami újdonság 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hiányzik Dinho, Robinhot egyelőre egy darab szaros faággal is helyettesíthetnénk. :/
Nem is vártam 3 pontot a meccstől, már sorsolás után megírtam, hogy egyedül az Ajaxtól tartok, mert az agilis, lendületes játékuk nem fog nekünk ízleni.