Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/az-mlsz-tenyleg-megcsinalja-csaladbarat-szinhaz-a-katlanbol-2404249NB2
Na már kezdődik is a sz*rkavarás és a pikírt, iróniába mártott fúrás.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/az-mlsz-tenyleg-megcsinalja-csaladbarat-szinhaz-a-katlanbol-2404249
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
amúgy nem értem hogy legnagyobb csatárunk miért nem volt behívva
BAJNERT a kezdőbe 😀Negritis
Nem érdekel

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Nekem csak az a furcsa, hogy így, hogy dárdai a captain a közvélemény mennyire elfogadó a bunker focival kapcsolatban, bezzeg koemant aki ugyanerre gyúrt ( egy 5ször erősebb csoportban ) annó mindenki majd minden meccs után máglyára akarta küldeni az ilyen játék miatt. ( mondjuk én akkor is kiálltam mellette, mint most is, ez a keret erre alkalmas, nem többre )peach
Koeman külföldi, Dárdai pedig magyar, akinek alapból volt is valami respektje. Nekünk évek óta adott a lettek példája (mikor a mi csoportunkból jutottak ki az eb-re) azt a szintet és színvonalat lehet elérni ebből az anyagból. Az más kérdés, hogy ez a játék aztán tényleg nézhetetlen (lenne, ha nincs mögötte szimpátia), hogy így milyen módon képes szórakoztatni emberek tíz- és százmillióit, számomra - valószínűleg - örökké talány marad.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Azért az is benne van a pakliban, hogy az észak-írek a három hazain csak egy vagy két pontot szereznek. Mert ott sem Messi és CR7 szaladgál elöl.
Szóval nem dőlt el semmi, reális esélyünk van, ami csak úgy maradhat meg, ha nyomjuk tovább ezt a rakkolós, csúnya focit, és elöl hatékonyabbak leszünk.
Kíváncsi leszek a románok belfasti meccsére, a győztes kb kijut, szóval ott már megremeghetnek a lábak.gabokocka
Hanem az 5 golos Lafferty gyerek, aki asszem 2. a gollovolistan..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Azért az is benne van a pakliban, hogy az észak-írek a három hazain csak egy vagy két pontot szereznek. Mert ott sem Messi és CR7 szaladgál elöl.
Szóval nem dőlt el semmi, reális esélyünk van, ami csak úgy maradhat meg, ha nyomjuk tovább ezt a rakkolós, csúnya focit, és elöl hatékonyabbak leszünk.
Kíváncsi leszek a románok belfasti meccsére, a győztes kb kijut, szóval ott már megremeghetnek a lábak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
kecskeméti Novák Csanád megérne egy próbát,Priskinnél sokkal jobb már most.Remélem robbant az u20-as vbn.
Vida Kristopher se tűnt annyira elveszettnek,remélem nem lesz belőle nk9.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a baj, hogy 30 éve egy értelmes centert képtelen volt kinevelni a magyar labdarúgás. néztem az észek ír meccs összefoglalóját, hát ez a Lafferty gyerek, ha csak hozzá került a labda bebaszta kérdés nélkül. nekünk 3 ordító helyzetünk volt, kaput se talált senki, egyedül pintér de 16ról ez nem akkora tétel azt gondolom.

a védekezésünk rendben van, középpályán is, úgy tűnt tegnap, hogy a futómennyiséget is bírtuk, akarattal, fegyelmezetten játszottak. de sajnos amíg nem tudunk gólt rúgni, vagy legalábbis könyörtelenek lenni a kapu előtt, nem nagyon van miről beszélni. pedig más nagyon nem is kellene, és ezen nem tud a szövetségi kapitány se változtatni, hiába jó a taktika és elképzelés amit felvisz a pályára.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Minden meccs más és más.
Azért mert Feröer nyerni tudott Görögországban, még nem lett jobb csapat a helléneknél.
A jelenlegi magyar keret arra alkalmas, hogy védekezzünk és bízzunk benne, hogy találunk egy gólt. Álmodozhatunk arról, hogy felmegyünk három csatárral és lefocizunk mindenkit, csak ne lepődjünk meg, ha nyolc a vége...

Ha a finnek ellen is tudjuk hozni legalább a döntetlent, egész jól fogunk állni, mert az észak-írek sem fognak ám mindenkit megverni.gabokocka
Hat, erre nem baziroznek..
Es hogy majd idgenben utjuk meg az eszakireket, akiknek joval kedvezobb a menetrendje (3 kulcsmeccs mind hazai palyan az erosebb gardak ellen), es ok azert eddig is tudtak golt rugni..

A harmadik hely meglesz, attol nem felek.. csak azzal nem fogunk kijutni.

A masodik helyhez meg az kene, hogy ROM/HUN/GRE ellen ket vereseg hazai palyan az Eszakireknek (ebbol egyik ellenunk..) es meg egy botlas valahol.. vagy nekunk nyerni kb minden hatralevot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy nem értem hogy legnagyobb csatárunk miért nem volt behívva
BAJNERT a kezdőbe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
ha ez jó eredmény, akkor mégis kik ellen fogunk nyerni? melyik meccs lesz az, amikor úgy megyünk fel a pályára, hogy majd most győzelemre játszunk? semelyikre? mindenhol játszunk az x-re (=nulla bekapott gólra), aztán vagy elég a 3. helyre vagy nem?ZERO_L
Azért nulla kapott góllal kikapni se lehet.
Érdemes lesz majd megnézni, hogyha az összes meccsünk 0-0 lenne, kivéve a 2 feröer elleni győzelem, az mire lenne elég.
Pont a görögök mutatták meg, hogy nem kell feltétlen a győzelemre törekedni, sokszor elég ha kurva jó egy csapat abban, hogy nem veszít.Sobri Jóska
rendben, kíváncsian várom a többiek ellen is ennyire eredményes lesz-e védekezésünk
szerintem az észak írek vagy románok, sokkal nagyobb elánnal fognak majd támadni, de ha azokat is állni tudjuk, akkor válhat értékessé ez a mostani mutatott játék, ha ott felsülünk akkor inkább elvesztegetett lehetőség lesz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Azért az a görög csapat előre is tudott játszani! Nem csak reménykedett, hogy hátha talál egy gólt. Ha emlékeim nem csalnak talán a cseh meccs volt (elődöntő) olyan, hogy ott kis mákkal mentek tovább, mert helyzete a cseheknek volt nagyon sok.

Más: Olvastátok a görög focistákat, ők is részesei voltak a ferihegyi úton történt halálos balesetnek. Szerencsére nincs komoly bajok, de kórházba kerültek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
ha ez jó eredmény, akkor mégis kik ellen fogunk nyerni? melyik meccs lesz az, amikor úgy megyünk fel a pályára, hogy majd most győzelemre játszunk? semelyikre? mindenhol játszunk az x-re (=nulla bekapott gólra), aztán vagy elég a 3. helyre vagy nem?ZERO_L
Azért nulla kapott góllal kikapni se lehet.
Érdemes lesz majd megnézni, hogyha az összes meccsünk 0-0 lenne, kivéve a 2 feröer elleni győzelem, az mire lenne elég.
Pont a görögök mutatták meg, hogy nem kell feltétlen a győzelemre törekedni, sokszor elég ha kurva jó egy csapat abban, hogy nem veszít.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A világ egyik legundorítóbb állatfajának tagjai, a magyar sportújságírók már megint kezdik a beképzelt gyökérkedést:  vs.hu/sport/osszes/az-este-amikor-dardai-bepoccent-0330

több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
és akkor a szekértői, elemzői hozzászólásairól még nem is tettél említést 😀😀

Merci beaucoup vagy mit is mondott? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Persze Itthon Románia , Idegenben Észak Írország és Finnország egyik sem sétagalopp 7 pont kéne, akkor az utolsó meccsre úgy mehetünk Görögországba hogy 2. vagy 3. vagyunk. Ilyen jó helyzetben azért eddig még nem nagyon voltunk.Toca
jaj dehogynem voltunk, mi mindig a "majd xy ellen hozunk ennyi meg ennyi pontot" helyzetben vagyunk... aztán kiderül, hogy megint nem úgy van ahogy mi azt elképzeljük

7 pont ebből a párharcokból, két idegenbeli és egy a csoportvezető ellen, nyilván realitás... én már most aláírnám a 4 pontot



Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.

És bárki bármit mond, csatárposzton abban kell reménykedni, hogy Németh összeszedi magát Amerikában (hátha kap egy kis szteroidot is amit az NFL-ben tolnak) és huzamosabb ideig megragad a kezdőcsapatban. Remélem látta már valaki amúgy játszani, és nem egy oltári nagy parasztvakítás az egész, hogy mondjuk a KFC-be ment el pultosfiúnak a Kansas City helyett...flzoli
és tényleg ez a legszomorúbb, most van egy Gera, Dzsudzsák, Juhász, akik legalább külföldön stabilan tudtak játszani a csapataikban, de ha ők kimennek kik fognak a helyükre lépni?
vagy majd várunk Tajti-ék generációjára, ami már most gyenge a saját korosztályábanZERO_L
Ugyan már, Tajtiból még lehet a következő Vincze O. 😀
Majd 20 év múlva vígan meséli a Fiesztában a kis Messi figurával az élményeit ("Mutasd meg a babán, hol nyúlt hozzád a bácsi" - South Park 😀 ).

Én azért Kalmárban még reménykedek, mert korán kikerült egy jó közegbe. Ha sikerül kiverni belőle a Pintéri/Horváth F. fémjelezte mágiát, talán lehet belőle egy nemzetközileg jegyzett focista.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.
flzoli
szélső poszton egyértelműen Lovrencsicset mondanám, csatárposztra sajnos senkit sem tudok.csebi
Na róla se mondta volna meg senki, hogy a világverő Pápából ideáig eljuthat. Mit tesz a közeg és a profibb körülmények ugye.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy a lengyel, esetleg holland vonal egyáltalán nem lenne hülyeség mondjuk a Kovács, Radó, Csiki vonalnak a nyártól. Szép dolog a mennyeiben vitézkedni, de 1-2 sérülésmentes év után aki nem dobbant az jó eséllyel beleragad a posványba.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.
flzoli
szélső poszton egyértelműen Lovrencsicset mondanám, csatárposztra sajnos senkit sem tudok.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Persze Itthon Románia , Idegenben Észak Írország és Finnország egyik sem sétagalopp 7 pont kéne, akkor az utolsó meccsre úgy mehetünk Görögországba hogy 2. vagy 3. vagyunk. Ilyen jó helyzetben azért eddig még nem nagyon voltunk.Toca
jaj dehogynem voltunk, mi mindig a "majd xy ellen hozunk ennyi meg ennyi pontot" helyzetben vagyunk... aztán kiderül, hogy megint nem úgy van ahogy mi azt elképzeljük

7 pont ebből a párharcokból, két idegenbeli és egy a csoportvezető ellen, nyilván realitás... én már most aláírnám a 4 pontot



Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.

És bárki bármit mond, csatárposzton abban kell reménykedni, hogy Németh összeszedi magát Amerikában (hátha kap egy kis szteroidot is amit az NFL-ben tolnak) és huzamosabb ideig megragad a kezdőcsapatban. Remélem látta már valaki amúgy játszani, és nem egy oltári nagy parasztvakítás az egész, hogy mondjuk a KFC-be ment el pultosfiúnak a Kansas City helyett...flzoli
és tényleg ez a legszomorúbb, most van egy Gera, Dzsudzsák, Juhász, akik legalább külföldön stabilan tudtak játszani a csapataikban, de ha ők kimennek kik fognak a helyükre lépni?
vagy majd várunk Tajti-ék generációjára, ami már most gyenge a saját korosztályában



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Kicsit belenéztem az észak ír - finnbe, ne legyenek illúzióink, nagyon durva atmoszférája van annak a stadionnak tele örjöngő amúgy is nyugodt észak írekkel. nagyon nem lesz egyszerű ( az sem)...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Egyértelmű, hogy a Koeman féle utat kell követni, lehet butítani a népet szerethető, támadó focival, csak a jelenlegi viszonyok közt nincs realitása. Nyolc pont kell még, abból lehetőleg három Belfastban, és akkor jók lehetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.

És bárki bármit mond, csatárposzton abban kell reménykedni, hogy Németh összeszedi magát Amerikában (hátha kap egy kis szteroidot is amit az NFL-ben tolnak) és huzamosabb ideig megragad a kezdőcsapatban. Remélem látta már valaki amúgy játszani, és nem egy oltári nagy parasztvakítás az egész, hogy mondjuk a KFC-be ment el pultosfiúnak a Kansas City helyett...

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
a jelenlegi magyar keret nem alkalmas kb semmire, Pali megoldotta hogy tudjunk védekezni mert ahhoz kb 1 dolog kell fegyelem és rend a fejekben
ennyit tudott hozzátenni amúgy a Herthánál is elvileg

csak ugye egy szar csapat középcsapat lehet ha fegyelmezetten berakja a buszt
nincs jó formában lévő kreatív játékosunk aki egyedül megoldja (az egyedül rész miatt esik ki Stieber)
értelmetlen lenni bárki ellen is nyílt sisakkal támadni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Sztem teljesen jó taktika volt. Igazából nekünk a 0-0 jó volt, a görögöknek nem. Igazából a 2. félidő elején megijedtem, ott éreztem egyedül igazán, hogy a görögök jók, de utána stabilizáltuk a meccset. Koeman-t anno én kedveltem, semmi baj nem volt a keretével, kár, hogy kicsinálták, neki kellett volna időt adni, de ezen már nem lehet változtatni. Ne feledjük, hogy a finnek ellen is nekünk elég az X is, jelenleg el tudom képzelni, hogy akár észak-írországban is nyerhetünk. Azért az is megér egy misét, hogy átjáróház volt a védelmünk korábban, míg most ha szélen meg is bontanak minket, középen olyan szinten rombolunk, hogy az ellenfélnek esélye sincsen, ilyet egy magyar válogatottól régen láttam, és igenis a 4 meccsen 1 kapott gól nagyon szép eredmény (ugye Bukarestben kaptuk azt az egy gólt)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.