Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
Követtem élőben a draftot. 😀
Az első körben a North Carolina-ról (former Colorado alumni: Lawson, Karl bácsi 😀), a másodikban a Michigan State-ről (Liles) jött egy-egy hátvéd. Nem számítottam nagy dolgokra, mert a sor végén választhattunk bajnokként. Abban bíztam, hogy a 1st-öt elcseréljük egy rutinosabb védőre vagy csatárra, mert ez volt a fő terv, végülis nem sikerült. Azért a Whitecaps mit művelt a Salgado-pick-kel, ennyire érdemes komolyan venni ezt a vancouveri soccer dolgot. 😀

Összefoglaló és a két denveri draftee bemutatása:
http://denversports.blog.hu/2011/01/14/mls_draft_2011_es_rapids_hirek

Cummings meg nem helytörténeti vetélkedőre ment oda, ne is tudja milyen csapatok vannak ott, még megkörnyékezik, maradjon csak közömbös. 😀TheMileHighCity
pontosítanék is: a Portland Timbers nem újonnan létrehozott csapat, ők egy évet lehúztak már a második vonalban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Követtem élőben a draftot. 😀
Az első körben a North Carolina-ról (former Colorado alumni: Lawson, Karl bácsi 😀), a másodikban a Michigan State-ről (Liles) jött egy-egy hátvéd. Nem számítottam nagy dolgokra, mert a sor végén választhattunk bajnokként. Abban bíztam, hogy a 1st-öt elcseréljük egy rutinosabb védőre vagy csatárra, mert ez volt a fő terv, végülis nem sikerült. Azért a Whitecaps mit művelt a Salgado-pick-kel, ennyire érdemes komolyan venni ezt a vancouveri soccer dolgot. 😀

Összefoglaló és a két denveri draftee bemutatása:
http://denversports.blog.hu/2011/01/14/mls_draft_2011_es_rapids_hirek

Cummings meg nem helytörténeti vetélkedőre ment oda, ne is tudja milyen csapatok vannak ott, még megkörnyékezik, maradjon csak közömbös. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Adebayor??? Az kéne csak vazze, tudja még aljább adni a Real :mad: 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Amellett, hogy 2010-ben egy top angol klubnál a 15 az lóf.. abban egyetértek, hogy igazából teljesen felesleges télen többet költeni. Majd az lesz a kérdés, hogy nyáron mennyi léje lesz, de most tényleg, a nemzetközi kupahelyezés irreális, nem kell elrontani a nagybevásárlással, hogy aztán a végén a kiesés ellen kelljen küzdeni. Örülhetnek, ha így nem kell majd.fetomy
A Liverpool nem top klub. 😛
A kiesés ellen küzdenek, még a 15 milla is sok. 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
... de most tényleg, a nemzetközi kupahelyezés irreális, nem kell elrontani a nagybevásárlással, hogy aztán a végén a kiesés ellen kelljen küzdeni. Örülhetnek, ha így nem kell majd.fetomy
Naigen. Egészen elképesztő, hogy pl. az újonc Blackpool oda-vissza lefocizta a csapatot.

Bezzeg amikor én a szezon előtt mondtam, hogy a cél a bennmaradás lesz, le lettem hurrogva. 😀

MileHigh, csalódtam benned, tegnap volt az MLS draft és te még egy szót sem írtál róla tongueJJ
Mert biztosan valami jót húztak, és még józanodik. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
MileHigh, csalódtam benned, tegnap volt az MLS draft és te még egy szót sem írtál róla 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amellett, hogy 2010-ben egy top angol klubnál a 15 az lóf.. abban egyetértek, hogy igazából teljesen felesleges télen többet költeni. Majd az lesz a kérdés, hogy nyáron mennyi léje lesz, de most tényleg, a nemzetközi kupahelyezés irreális, nem kell elrontani a nagybevásárlással, hogy aztán a végén a kiesés ellen kelljen küzdeni. Örülhetnek, ha így nem kell majd.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Azért azt is mondták, hogy nem lesz esztelen költekezés manciti módra.
Meg ugye rebuild lesz, nem sztárok összevásárlása.

Januárban ez így elég szvsz. Jön mondjuk egy kezdő, elég azt is beépíteni a csapatba így szezon kellős közepén.
Amikor láthatóan a szezon eleje óta itt lévő játékosok se tudják, mi a dolguk. Hát még az új igazolás...

Aztán nyáron lehet majd igazolni bátrabban. Idő is lesz rá, meg felkészülési időszak is utána.


(Na vajon most is "beszól" valaki, hogy túl sok a Liverpool? 😛)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Állítólag a Comolli-Dalglish duó 15 millió fontot költhet januárban új játékos(ok)ra.

Hát az úgy egy db kezdő szintű és nem angol playa.

Ami mondjuk ilyenkor januárban bőven elég is, pláne Hodgson fél éves fantasztikus csapatbomlasztó munkája után.

Remélem, ezt a 15 millát tényleg oda is adja a NESV, és nem kell játékoseladásokból előteremteni az összeget, mint Rafa idejében.Mikey
ahoz képest h azt mondták hogy nyitva a pénztárca az a 15 se vmi sok. de több mint a semmi az biztos
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Állítólag a Comolli-Dalglish duó 15 millió fontot költhet januárban új játékos(ok)ra.

Hát az úgy egy db kezdő szintű és nem angol playa.

Ami mondjuk ilyenkor januárban bőven elég is, pláne Hodgson fél éves fantasztikus csapatbomlasztó munkája után.

Remélem, ezt a 15 millát tényleg oda is adja a NESV, és nem kell játékoseladásokból előteremteni az összeget, mint Rafa idejében.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Illetve kiderült az is, hogy két és fél hét alatt minden edzésre taxival megy oda-vissza, és eddig minden sofőr, akivel találkozott, a Villa-nak szurkol a város két csapata közül - bár gondolom mivel azon a környéken mozog, ez nem meglepetés. TheMileHighCity
Birminghamben 3 nagyobb klub van: a Villa, a City meg a West Brom. Képbe van a srác ha eddig 2-ről tudott 😀empty taxi
West Brom külön város.F.Schleck
de csak épphogy 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Illetve kiderült az is, hogy két és fél hét alatt minden edzésre taxival megy oda-vissza, és eddig minden sofőr, akivel találkozott, a Villa-nak szurkol a város két csapata közül - bár gondolom mivel azon a környéken mozog, ez nem meglepetés. TheMileHighCity
Birminghamben 3 nagyobb klub van: a Villa, a City meg a West Brom. Képbe van a srác ha eddig 2-ről tudott 😀empty taxi
West Brom külön város.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 250 — Lájkold a zsűrit!
Illetve kiderült az is, hogy két és fél hét alatt minden edzésre taxival megy oda-vissza, és eddig minden sofőr, akivel találkozott, a Villa-nak szurkol a város két csapata közül - bár gondolom mivel azon a környéken mozog, ez nem meglepetés. TheMileHighCity
Birminghamben 3 nagyobb klub van: a Villa, a City meg a West Brom. Képbe van a srác ha eddig 2-ről tudott 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Rudolf a szezon hátralévő részét kölcsönben a Barinál tölti.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
@miilann

Ahogy elnézem, még a tiédet is. 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, beszéljünk a Gázszer FC-ről

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ha a Barcáról és/vagy Realról beszélnénk, az gondolom make love lenne. 😛

Át is lehet görgetni a mi hozzászólásainkon, nem kötelező elolvasni. 😉Mikey
látom a csapat már a humorérzéked is elvitte.

child please!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Ha a Barcáról és/vagy Realról beszélnénk, az gondolom make love lenne. 😛

Át is lehet görgetni a mi hozzászólásainkon, nem kötelező elolvasni. 😉
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Lehetne csinálni egy ONLY LIVERPOOL-os topikot 😀JC6
az a gyűlölködjünk.

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehetne csinálni egy ONLY LIVERPOOL-os topikot 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mert konchesky egy ISTEN...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Azért ez így sántít picit szvsz.
Johnson minden, csak nem védő. Hogy védő poszton játszik, az egy dolog.
Kelly ellenben már jó védő is, és még csak 20 éves. Idővel nagyon jó lehet ő.
Másik oldalon Konchesky valóban szégyent hoz a Liverpool mezre, de Aurélio abszolút jó lenne, ha egészséges tudna maradni.
És itt jön képbe Insúa, akit teljesen érthetetlen módon elüldöztek Törökországba. De mééér??
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Joe Cole játszhat tudásához mérten, csak ne Liverpoolban. Hatalmas kerékkötője augusztus óta a csapatnak.

De az igaz, hogy a védelem fos. Pedig papíron Skrtel és Agger is nagyon jó védő volna. Wilsont ki kéne próbálni, rosszabb úgyse tudna lenni.

Jó látni, hogy újabb Liverpool fanek bukkannak fel. 😉Mikey
Kis taknyos korom óta Liverpool fan vagyok, apám nyüstölte belém. Bár a Real-t is kedvelem, de number one a pool 😊
Szélső védőnk sincs Johnson-on kívül, Konchesky tragédia amit leművel némely meccsen . Van mit alakítgatni a csapaton.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Joe Cole játszhat tudásához mérten, csak ne Liverpoolban. Hatalmas kerékkötője augusztus óta a csapatnak.

De az igaz, hogy a védelem fos. Pedig papíron Skrtel és Agger is nagyon jó védő volna. Wilsont ki kéne próbálni, rosszabb úgyse tudna lenni.

Jó látni, hogy újabb Liverpool fanek bukkannak fel. 😉
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Liverpool: mindenki azt hitte, hogy jön Dalglish, és a csapat egycsapásra megindul felfelé(?). Két vereséggel nyitott, gondolom senki sem ezt várta.vassadi27
Hiába aranyozod be a szart, attól az még szar marad. 😉

Egy Liverpool szurkoló sem várta, hogy most aztán egycsapásra elindul a csapat felfelé, csak szólok. Annyit várunk, hogy Dalglish fejben helyretegye a játékosokat, azok a Liverpoolhoz méltón álljanak hozzá a játékhoz, és idővel kialakuljon valami elképzelés, hogy mi szerint akarnak meccset nyerni, legfőképp idegenben.

A hozzáállás már alakul, a játékhoz meg még sok idő kell. A felkészülési időszakot + 6 hónap töketlenségét nem tudja még a klub legnagyobb legendája sem 5 nap alatt meg nem történté tenni.Mikey
Én már akkor örülök, ha látom hogy a srácok legalább kiteszik a lelküket, és "meghalnak" a pályán. Hodgson nem rossz edző, de képtelen volt egyben tartani ezt a csapatot. Nem mindegy hogy egy Fulham-et irányítasz, vagy egy 'pool-t. Össze kéne kapni a védelmet, az nagyon szinten aluli, és kéne egy kreatív támadó Meireles és Gerard mellé aki tudja tenni venni a labdát. És az sem ártana, ha Joe Cole végre tudásához mérten játszana, tőle többet vártam 😐 A biztos háttér most már megvan /New Englandből 😛/, reméljük innen már csak felfele visz az út.