Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a bajnok csapat ellen miért csak 1500-an mentek ki ? 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na akkor indulás, gyerünk megverni a Debrecent 😊Hurka
megérdemeltük volna a 3 pontot pedig, Jovánczai mekkora ziccert hagyott ki a végén 😕 de azért szép volt!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
nagyon látszik, hogy fake...Hurka
ebben mi fake?! :/Little Jarry
az utolsó lövésnél, amit sokszor ismételnek, elég furán mozog a labda... 😀gamerkr
Ez ugyanaz mint baseballban a knuckleball, azzal hogy kiveszi a forgást belőle, meglassul, de összevissza basszák a légáramlatok, ez teljesen működő dolog.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
többnél is furán mozog a labda, de előfordul ilyen rúgásnál is.
Másrészt látszik, hogy nem egymás után rúgja, tehát akár hetekbe is telhetett, míg összehozott 4-5 ilyen lövést (nemtom mennyi van).

Harmadik pedig, hogy én pl. anno k.vajó szabadrúgáslövő voltam, nem is véletlenül mondjuk, mert rengeteget kapufáztunk kispályán, nagypályán. Viszont amúgy focizni meg mindig csak akkor tudtam, mikor megfigyeltek, vagy edzés volt 😀 A vidibe, és két helyi csapatba is elhívtak, miután látták, hogy a haverokkal hogy játszunk, csak aztán hosszabb távon kijött, hogy szar vagyok 😀 plusz már akkoriban is a stabil 11-12 ember játszott, a többi csinálhatott akármit, ami elég hamar letörte a lelkesedésem.. :/

(hjajj mennyire imádtam is akkoriban - túlzás nélkül - napi 10-12 órákat focizni (L) )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát érdekes, de én is azt mondom 500-ból sikerülhet neki 5-ször
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
majd az összes rúgásánál furcsán mozog a labda....akkora fake, hogy csak a vak nem jön rá, vagy aki sosem rúgott bele focilabdába 😀Mad
rúgtam én már olyan gólt, hogyha nem én lövöm nem hiszem el... és az nem volt fake 😛 😂

másrészt 500 lövésből én is lőnék 5 ilyet 😀
szerk.: és egy rohadt jó cikk az utánpótlásról:
http://mtkhungaria.hu/index.php?action=junior&nid=9669&sact=news

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
majd az összes rúgásánál furcsán mozog a labda....akkora fake, hogy csak a vak nem jön rá, vagy aki sosem rúgott bele focilabdába 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://www.youtube.com/watch?v=xCMiXGdw7qM&feature=player_embedded
van egy lövőkéje :oeaglesmcnabb
nagyon látszik, hogy fake...Hurka
ebben mi fake?! :/Little Jarry
az utolsó lövésnél, amit sokszor ismételnek, elég furán mozog a labda... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=xCMiXGdw7qM&feature=player_embedded
van egy lövőkéje :oeaglesmcnabb
nagyon látszik, hogy fake...Hurka
ebben mi fake?! :/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na akkor indulás, gyerünk megverni a Debrecent 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://www.youtube.com/watch?v=xCMiXGdw7qM&feature=player_embedded
van egy lövőkéje :oeaglesmcnabb
nagyon látszik, hogy fake...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Akkor írom másként. Mourinho az edző, ne várj semmi gerincességet.
A mai soccerben amúgy se. Senkit nem érdekel a szép játék, csak az eredmény a fontos. Egy Realnál ugyanúgy, ahogy egy Stoke Citynél.
Én is szerettem volna korábban szép játékot látni, és semmi színészkedést, de rájöttem, hogy ez soccerben nem fogom megkapni, így felhagytam a nézésével...Mikey
Nem vagyok naív, ezzel teljesen tisztában vagyok és teljes mértékben egyet értek vele. és előre tudtam hogy ez lesz, és már akkor se örültem neki. De ettől továbbra se örülök neki, és amióta van sportTV Magyarországon idén először kihagytam egy Real meccset. Azóta még egyet-kettőt. Amíg Perez az elnök és ilyen módokon próbálnak előnyhöz jutni, addig egyre több meccs fog ki-ki maradozni.
És attól, hogy sose lesz, mert tényleg nem lesz, azért le írni, hogy gerinces, színészkedés nélküli, sportszerű csapatot szeretnék. Ilyen sajnos tényleg nem lesz soha, és pont ez a bajom, h nem lesz.Black_Adder
Liverpool szurkolóként én nagyon "régimódi" elveket vallok, szóval én abszolút megértem a gondodat.
De már a Liverpoolt is szétb_szták, lezüllesztették, ez pedig számomra egyet jelent a soccer halálával.
Ha egy ilyen "valódi emberek klubját" sikerült eljuttatni arra a szintre, hogy csak a pénz számít, semmi más nem lényeges, akkor annál már nincs lejjebb.

Én sem örülök ennek, sőt, elmondhatatlanul maga alatt van a Liverpool-szurkoló énem, de nem fogok sajnálkozni, mert attól nem lesz jobb.

Ez van, ezt kell szeretni. Vagy nemnézni. 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
még senki sem írta be hogy ma van a 6:3-nak az évfordulója! 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Az év csapatának kerete

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Akkor írom másként. Mourinho az edző, ne várj semmi gerincességet.
A mai soccerben amúgy se. Senkit nem érdekel a szép játék, csak az eredmény a fontos. Egy Realnál ugyanúgy, ahogy egy Stoke Citynél.
Én is szerettem volna korábban szép játékot látni, és semmi színészkedést, de rájöttem, hogy ez soccerben nem fogom megkapni, így felhagytam a nézésével...Mikey
Nem vagyok naív, ezzel teljesen tisztában vagyok és teljes mértékben egyet értek vele. és előre tudtam hogy ez lesz, és már akkor se örültem neki. De ettől továbbra se örülök neki, és amióta van sportTV Magyarországon idén először kihagytam egy Real meccset. Azóta még egyet-kettőt. Amíg Perez az elnök és ilyen módokon próbálnak előnyhöz jutni, addig egyre több meccs fog ki-ki maradozni.
És attól, hogy sose lesz, mert tényleg nem lesz, azért le írni, hogy gerinces, színészkedés nélküli, sportszerű csapatot szeretnék. Ilyen sajnos tényleg nem lesz soha, és pont ez a bajom, h nem lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
No ugye. Lehet hogy tévedek, mert nem ismerem a teljes szabálykönyvet, de olyan szabályról a fociban nem hallottam, hogy valaki szándékosan nem állíttathatja ki magát. Szóval lehet bunkózni, de büntetni nem tudom mi alapján....apeszos
"Nem etikus, de jogszerű." Hallhattuk ezt már korábban más témában. 😊

Nem tudom, miért kell ezen felháborodni. Mindenki ezt tenné a helyükben. Én legalábbis biztos. Aki meg azt mondja, hogy nem, az álszent. 😛Mikey
It's cheap. Nem szabálytalan, hanem méltatlan egy nagy klubhoz, mint a Real. A Real igen is ne vigye a szöglet zászlóhoz a labdát, ha 1-0-ra vezet egy Tarragona, egy Recreativo vagy egy Levante ellen. Hiába hogy az a legjobb taktika a csapat szempontjából, mégis tuti kifütyülnék őket. Én ezért, amit most csináltak ezért is kifütyülném őket. Ja igen és ugye olyat se csináljon a Real, hogy az egyik játékos nevezzük cr-nek megpróbálja eljátszani, hogy lefejelték, hogy kiálltísák az ellenfelet, vagy /*csak h a barcát is ostorozzam egy kicsit*/hogy ha az ellenfél kéri, h szerdán legyen a meccs ne kedden, akkor szerda 0:05-kor kezdjük, és a bíró se fújjon nekünk.

Az ilyenek egy kis csapattól beleférnek, de egy Real Madrid teljesen tisztán játsszon, ne szoruljon ilyen trükkökre. Mondjuk úgy legyen etikus is, ne csak jogszerű. Mint Real drukker ezt várnám el a csapattól, de kurvára nem ezt kapom. Aztán a sok pióca meg még szívja is miatta a vérem, h már megint mit csinált a csapat, pedig engem irritál legjobban. És nem vagyok álszent.Black_Adder
Akkor írom másként. Mourinho az edző, ne várj semmi gerincességet.
A mai soccerben amúgy se. Senkit nem érdekel a szép játék, csak az eredmény a fontos. Egy Realnál ugyanúgy, ahogy egy Stoke Citynél.
Én is szerettem volna korábban szép játékot látni, és semmi színészkedést, de rájöttem, hogy ez soccerben nem fogom megkapni, így felhagytam a nézésével...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Újpest labdarúgó-csapatának háza táján rendkívül őszinte munka folyik. Financiális helyzetükről teljesen nyíltan kommunikálnak mind a sajtó, mind a játékosok irányába. Jelenleg reményteljes a klub jövőképe Kovács Zoltán szerint, hiszen szponzorcég még nem is akadt, de egy jelentősebb önkormányzati támogatásra számíthatnak. Ezzel pedig folytathatják az utat, amelyen a (kissé kényszerű) fiatalítással elindultak, és amelynek következő állomásaként már a bajnokság megnyerését lehet kitűzni.

na akkor úgy néz ki jövőre bajnok lesz az úttest 😂Joci
legalabb a masodosztalyban nem egetjuk magunkat mint egyesek ugye.... :ozavi27
szarabbul álltok most anyagilag mint mi 3 éve...nembaj majd talán jövőre, addig meg ellesztek a 6-0-al.

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/csapatutasitas-alonsonak-a-real-madridnal-2053998/

"Csapatutasítás Alonsónak" - ezt nevezem én véletlen egybeesésnek 😀JJ Tiller
No ugye. Lehet hogy tévedek, mert nem ismerem a teljes szabálykönyvet, de olyan szabályról a fociban nem hallottam, hogy valaki szándékosan nem állíttathatja ki magát. Szóval lehet bunkózni, de büntetni nem tudom mi alapján....apeszos
"Nem etikus, de jogszerű." Hallhattuk ezt már korábban más témában. 😊

Nem tudom, miért kell ezen felháborodni. Mindenki ezt tenné a helyükben. Én legalábbis biztos. Aki meg azt mondja, hogy nem, az álszent. 😛Mikey
It's cheap. Nem szabálytalan, hanem méltatlan egy nagy klubhoz, mint a Real. A Real igen is ne vigye a szöglet zászlóhoz a labdát, ha 1-0-ra vezet egy Tarragona, egy Recreativo vagy egy Levante ellen. Hiába hogy az a legjobb taktika a csapat szempontjából, mégis tuti kifütyülnék őket. Én ezért, amit most csináltak ezért is kifütyülném őket. Ja igen és ugye olyat se csináljon a Real, hogy az egyik játékos nevezzük cr-nek megpróbálja eljátszani, hogy lefejelték, hogy kiálltísák az ellenfelet, vagy /*csak h a barcát is ostorozzam egy kicsit*/hogy ha az ellenfél kéri, h szerdán legyen a meccs ne kedden, akkor szerda 0:05-kor kezdjük, és a bíró se fújjon nekünk.

Az ilyenek egy kis csapattól beleférnek, de egy Real Madrid teljesen tisztán játsszon, ne szoruljon ilyen trükkökre. Mondjuk úgy legyen etikus is, ne csak jogszerű. Mint Real drukker ezt várnám el a csapattól, de kurvára nem ezt kapom. Aztán a sok pióca meg még szívja is miatta a vérem, h már megint mit csinált a csapat, pedig engem irritál legjobban. És nem vagyok álszent.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=xCMiXGdw7qM&feature=player_embedded
van egy lövőkéje :o

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Az Újpest labdarúgó-csapatának háza táján rendkívül őszinte munka folyik. Financiális helyzetükről teljesen nyíltan kommunikálnak mind a sajtó, mind a játékosok irányába. Jelenleg reményteljes a klub jövőképe Kovács Zoltán szerint, hiszen szponzorcég még nem is akadt, de egy jelentősebb önkormányzati támogatásra számíthatnak. Ezzel pedig folytathatják az utat, amelyen a (kissé kényszerű) fiatalítással elindultak, és amelynek következő állomásaként már a bajnokság megnyerését lehet kitűzni.

na akkor úgy néz ki jövőre bajnok lesz az úttest 😂Joci
legalabb a masodosztalyban nem egetjuk magunkat mint egyesek ugye.... :o
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Az Újpest labdarúgó-csapatának háza táján rendkívül őszinte munka folyik. Financiális helyzetükről teljesen nyíltan kommunikálnak mind a sajtó, mind a játékosok irányába. Jelenleg reményteljes a klub jövőképe Kovács Zoltán szerint, hiszen szponzorcég még nem is akadt, de egy jelentősebb önkormányzati támogatásra számíthatnak. Ezzel pedig folytathatják az utat, amelyen a (kissé kényszerű) fiatalítással elindultak, és amelynek következő állomásaként már a bajnokság megnyerését lehet kitűzni.

na akkor úgy néz ki jövőre bajnok lesz az úttest 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/csapatutasitas-alonsonak-a-real-madridnal-2053998/

"Csapatutasítás Alonsónak" - ezt nevezem én véletlen egybeesésnek 😀JJ Tiller
No ugye. Lehet hogy tévedek, mert nem ismerem a teljes szabálykönyvet, de olyan szabályról a fociban nem hallottam, hogy valaki szándékosan nem állíttathatja ki magát. Szóval lehet bunkózni, de büntetni nem tudom mi alapján....apeszos
"Nem etikus, de jogszerű." Hallhattuk ezt már korábban más témában. 😊

Nem tudom, miért kell ezen felháborodni. Mindenki ezt tenné a helyükben. Én legalábbis biztos. Aki meg azt mondja, hogy nem, az álszent. 😛Mikey
Egyről beszélünk... 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/csapatutasitas-alonsonak-a-real-madridnal-2053998/

"Csapatutasítás Alonsónak" - ezt nevezem én véletlen egybeesésnek 😀JJ Tiller
No ugye. Lehet hogy tévedek, mert nem ismerem a teljes szabálykönyvet, de olyan szabályról a fociban nem hallottam, hogy valaki szándékosan nem állíttathatja ki magát. Szóval lehet bunkózni, de büntetni nem tudom mi alapján....apeszos
"Nem etikus, de jogszerű." Hallhattuk ezt már korábban más témában. 😊

Nem tudom, miért kell ezen felháborodni. Mindenki ezt tenné a helyükben. Én legalábbis biztos. Aki meg azt mondja, hogy nem, az álszent. 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kolozsvári edző szépen kiverte a kispad üvegét 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
kit érdekel a beteg európai foci amikor most esett ki a palmeiras a copa sudamericanaból. a döntőben a goiás jutott be helyettük...jól elcseszték 😕

@KJuraszik