Soccer
41 feliratkozó
9 hónapja
Lúzer csehek, így elqrni
9 hónapja
Mákos Kín
9 hónapja
Pesic megmenti Keane-t
9 hónapja
És az a durva hogy Keane azt is megkap, amit nem is kér. Egy negatív szót nem kap a klubtól. Ehhez képest amint jön egy közepesen erős ellenfél, vége van kicsi..Hat a fonok meg Dawn nagyon odaig es vissza vannak tole, de egyebkent a szurkolok egyre tobbet kritizaljak. Azt meg azert tudjuk, hogy amikor a kapu mogott elkezdenek elkoszonni az edzoktol, akkor altalaban arra a fonok is felfigyel es jobbara cselekszik is, ha nem is rogton.
JC6 (Mr. Miele)
9 hónapja
A góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!Kb olyan narancssárga volt....
nagir
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
9 hónapja
És az a durva hogy Keane azt is megkap, amit nem is kér. Egy negatív szót nem kap a klubtól. Ehhez képest amint jön egy közepesen erős ellenfél, vége van kicsi..
9 hónapja
Rebrov tavozasa nem lehet mar. Azota egyetlen Fradi-edzot nem lattam, aki barmifele elkepzelest tudott volna vinni a tamadojatekba, pedig az akkori keret osszehasonlithatatlan volt a jelenlegivel. Most viszont legalabb mar a vedelem es a kozeppalya is teljesen homaly.Nekem ennyi elég is volt a Fradiból mára.maradj és igyál, nem lehet a Fradit komolyan venni Csercseszov óta. Nem érdemes felhúzni magadat.
Nomac
Toto21
9 hónapja
és lehozza Grubert... LOL 😀Ja meg Keita-t, akit kezdetni se kellett volna, na de mind1 😀
9 hónapja
az egy dolog, hogy egy VARos visszanezes elmaradt, de azon kivul is teljesen ertekelhetetlen ez az elso felido.ez így van. semmi elképzelés se volt 11 játékossal a pályán. Annyival lett jobb mióta 10-en vagyunk, hogy Gruber jobb szélem megpróbálta felhozni a labdát 😀
Kenny
9 hónapja
az egy dolog, hogy egy VARos visszanezes elmaradt, de azon kivul is teljesen ertekelhetetlen ez az elso felido.
9 hónapja
Dehogy húzom fel magam, annyira nem érdekelnek, csak gondoltam megnézem őket, de ha mélytorkozást akarok nézni, akkor keresek pornót 😊Nekem ennyi elég is volt a Fradiból mára.maradj és igyál, nem lehet a Fradit komolyan venni Csercseszov óta. Nem érdemes felhúzni magadat.
Nomac
Toto21
9 hónapja
Nekem ennyi elég is volt a Fradiból mára.maradj és igyál, nem lehet a Fradit komolyan venni Csercseszov óta. Nem érdemes felhúzni magadat.
Nomac
9 hónapja
nagyon jók vagyunk én jót röhögök ezeken a majmokon 😀Olyan jól fel vagyunk készülve taktikailag, hogy csak na 😀
9 hónapja
Nekem ennyi elég is volt a Fradiból mára.
9 hónapja
Nem lehet valaki ennyire hülye egy sárgával 😀
9 hónapja
Nyugi Mackrekis elintézte h ne amiattA góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!már előre várom a sírást emiatt
nagir
petey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
faszert nem csereli le? egyertelmu volt, hogy kiallitattja magat.
9 hónapja
Más lenne itt a helyzet, ha nem egy a bevándorlástól meggyötört elméjű bíró vezetné a meccset, hanem egy belarusz vagy orosz. Esetleg észak-koreai.Most.meg.a második sárgát kaphatta volna könyöklésért....A góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!már előre várom a sírást emiatt
nagir
petey
nagir
9 hónapja
jaj persze, a múltkor meg a Quarabag-os gyereket könyökölte le talán Makreckis és vissza se nézték, pedig a gyerek vért köpött.Most.meg.a második sárgát kaphatta volna könyöklésért....A góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!már előre várom a sírást emiatt
nagir
petey
nagir
vicces már Pistától is ez a remegés, hogy kapjon már sárgát.
9 hónapja
de vicces, felállunk 5 védővel, 3 vkp-val és még csak a labdát se tudjuk megtartani... LOL 😀
9 hónapja
Most.meg.a második sárgát kaphatta volna könyöklésért....A góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!már előre várom a sírást emiatt
nagir
petey
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
9 hónapja
A góllövőnek nem kéne pályán lennie,ennyi!már előre várom a sírást emiatt
nagir