Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ez piros nem sarga te fasz, utolso ember és nem a labdat jatszotta meg
davemayer
Utolsó ember szabály nincsen

Where a player commits an offence against an opponent within their own penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity and the referee awards a penalty kick, the offender is cautioned if the offence was an attempt to play the ball or a challenge for the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling, pushing, no possibility to play the ball etc.), the offending player must be sent off.
Viszont ennek tankönyvi példája volt ez az eset.
zacknorb
Akkor mirol is beszelunk... faszom az egeszbe, var-ral sem adjak meg ez vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
az a baj amúgy hogy Amorimnak kéne még legalább 3-4 játékos hogy működhessen esetleg a rendszere
egy rendes box-to-box ütköző középpályás meg még 1 aki tudja ezt és esetleg előre is
és 1 de inkább 2 középső védő akire lehet építeni

de pl se Fernandes aki a legjobb játékosuk
se Mainoo aki meg a legjobb fiatal nem passzol

és a fő gond amúgy tényleg az hogy "one trick pony" és ha nem tud minimálisan se alkalmazkodni
se a kerethez se az ellenfelekhez úgy nehéz lesz
mert a premier leaguet nem nyomod le "erőből" mint mondjuk egy portugál bajnokságot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Naná h kivédi amikor 5 percet állt a labdaval mire elvegezhette. A kurva anyjat az egesznek, piros sincs meg ott váratták

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez piros nem sarga te fasz, utolso ember és nem a labdat jatszotta meg
davemayer
Utolsó ember szabály nincsen

Where a player commits an offence against an opponent within their own penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity and the referee awards a penalty kick, the offender is cautioned if the offence was an attempt to play the ball or a challenge for the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling, pushing, no possibility to play the ball etc.), the offending player must be sent off.
Viszont ennek tankönyvi példája volt ez az eset.

Poloska vagyok.
8 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 244 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Kelleher!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
😀 😀
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Na elmentek az anyátokba, hát még a var ki is írta baszki

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ez piros nem sarga te fasz, utolso ember és nem a labdat jatszotta meg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Wirtz szélső lesz, Domi a 10-es. Kíváncsi leszek mit tud hozzátenni a szélen.
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Amorimot már az INEOS hozta?
Nomac
Igen
davemayer
Azok alapján ahogy Amorimot elhajtotta a Liverpool, és szerintem az angol klubok nagy része megtette volna, fura lehet ez a kiválasztási folyamat..sokat elárul arról hogy sokat nem változott a helyzet az INEOS-al
Nomac
Okos volt a pool hogy nem vállalták be ezt az embert, itt van kb 10 hónapja de nem volt egy sima meccsük, ragaszkodik egy olyan taktikához ami totál idegen a játékosoknak és nem jó a PL-be.
Én nem látom hogy mi fogja ezt a negatív folyamatot megfordítani amíg ő ott van, már rég taktikát kellett volna váltania pl.
davemayer
Miután ki lesz rúgva, feltenném a kérdést, milyen interjú volt ahol ezek nem derültek ki? Pool átlátta kivel van dolga, az INEOS nem?
Már rég ki kellett volna rúgni, ahogy a Leverkusen belátta hogy hibázott a kopasszal, nem sok jót vetít előre ez az MU-nek, a vezetés ugyanolyan alkalmatlannak tűnik, mint Amorim.

Szerkesztette: Nomac
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Amorimot már az INEOS hozta?
Nomac
Igen
davemayer
Azok alapján ahogy Amorimot elhajtotta a Liverpool, és szerintem az angol klubok nagy része megtette volna, fura lehet ez a kiválasztási folyamat..sokat elárul arról hogy sokat nem változott a helyzet az INEOS-al
Nomac
Okos volt a pool hogy nem vállalták be ezt az embert, itt van kb 10 hónapja de nem volt egy sima meccsük, ragaszkodik egy olyan taktikához ami totál idegen a játékosoknak és nem jó a PL-be.
Én nem látom hogy mi fogja ezt a negatív folyamatot megfordítani amíg ő ott van, már rég taktikát kellett volna váltania pl.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Amorimot már az INEOS hozta?
Nomac
Igen
davemayer
Azok alapján ahogy Amorimot elhajtotta a Liverpool, és szerintem az angol klubok nagy része megtette volna, fura lehet ez a kiválasztási folyamat..sokat elárul arról hogy sokat nem változott a helyzet az INEOS-al
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Amorimot már az INEOS hozta?
Nomac
Igen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Mi menti meg ezt az embert? Elhiszi még bárki hogy ez a kretén taktika működni fog egyszer?!
Elég ideje ott van már h lehessen látni hova vezet ez.
davemayer
1. Sesko magic.
2. Bedobja Bayindirt a busz alá és nyer még pár meccset magának.
zacknorb
Csak rúgjanak még egyet most és akkor cash outolhatok 😁

Baynidirt ilyen huzamos ideig kezdetni elképesztő amatőr dolog, hozzáteszem a mai 2 gól nem az ő sara
davemayer
Nekem már hozta a 2,5+ mixemet, szórakoztató MU meccset nézni, mindig történik valami 😀
Nomac
Na az biztos, nem is értem hogy lehet még a btts-ra fogadni mu meccsen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Amorimot már az INEOS hozta?
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Mi menti meg ezt az embert? Elhiszi még bárki hogy ez a kretén taktika működni fog egyszer?!
Elég ideje ott van már h lehessen látni hova vezet ez.
davemayer
1. Sesko magic.
2. Bedobja Bayindirt a busz alá és nyer még pár meccset magának.
zacknorb
Csak rúgjanak még egyet most és akkor cash outolhatok 😁

Baynidirt ilyen huzamos ideig kezdetni elképesztő amatőr dolog, hozzáteszem a mai 2 gól nem az ő sara
davemayer
Nekem már hozta a 2,5+ mixemet, szórakoztató MU meccset nézni, mindig történik valami 😀
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Mi menti meg ezt az embert? Elhiszi még bárki hogy ez a kretén taktika működni fog egyszer?!
Elég ideje ott van már h lehessen látni hova vezet ez.
davemayer
1. Sesko magic.
2. Bedobja Bayindirt a busz alá és nyer még pár meccset magának.
zacknorb
Csak rúgjanak még egyet most és akkor cash outolhatok 😁

Baynidirt ilyen huzamos ideig kezdetni elképesztő amatőr dolog, hozzáteszem a mai 2 gól nem az ő sara

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi menti meg ezt az embert? Elhiszi még bárki hogy ez a kretén taktika működni fog egyszer?!
Elég ideje ott van már h lehessen látni hova vezet ez.
davemayer
1. Sesko magic.
2. Bedobja Bayindirt a busz alá és nyer még pár meccset magának.

Poloska vagyok.
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
ki a faszom áll fel Shaw-Maguire kezdővel egy PL meccsen?
NB1be lehet kevés lenne ez a duó
Negritis, a vajda
Maguire egy korrekt játékos, csak a tiktok korszak egyik legnagyobb sérültje, plusz az utóbbi pár év geci nagy üres területek Man Unitedében ő van ezzel szopatva.
zacknorb
Szerintem is korrekt
De a taktika teljesen off számára

Így max csere lenne nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Mi menti meg ezt az embert? Elhiszi még bárki hogy ez a kretén taktika működni fog egyszer?!
Elég ideje ott van már h lehessen látni hova vezet ez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Long throws per match since 2020/21
Season Total
2020/21 0.89
2021/22 1.27
2022/23 1.44
2023/24 1.47
2024/25 1.52
2025/26 3.44

A Brentford ebben pont élen jár, és ma is büntetnek a long throw-kal

Poloska vagyok.
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
ki a faszom áll fel Shaw-Maguire kezdővel egy PL meccsen?
NB1be lehet kevés lenne ez a duó
Negritis, a vajda
Maguire egy korrekt játékos, csak a tiktok korszak egyik legnagyobb sérültje, plusz az utóbbi pár év geci nagy üres területek Man Unitedében ő van ezzel szopatva.

Poloska vagyok.
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
ki a faszom áll fel Shaw-Maguire kezdővel egy PL meccsen?
NB1be lehet kevés lenne ez a duó
Negritis, a vajda
Plusz Shaw mint középhátvéd... #Amorim

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Azért arra kiváncsi vagyok hogy ez hogy nem volt les, a válla nekem előrébb volt mint Maguire lábfeje - bár a homorításos lesreállítás megmozdulás miatt megérdemli h ne legyen az, te jó ég...

Sanchez b+, ha te nem vagy akkora balfasz lehet h már edzőcseréről álmodozhatnánk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
ki a faszom áll fel Shaw-Maguire kezdővel egy PL meccsen?
NB1be lehet kevés lenne ez a duó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!