Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Stieber nem kis gólt lőtt a Debrecen ellen. Magyar szinten tényleg szépségdíjas csavarás volt.
Ez az MTK meg végleg kiszámíthatatlanná vált. Kikapnak az alsóházban mindenkitől, a jobb csapatokkal meg parti van…kivéve persze a ződeket
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pont hazaértem a Villa-Arsenalra egy nyolcadosztályú meccsről (warr miatt külön megemlítem), COYG
Heisman nádor
Na, mesélj! Csak három nyolcadosztályú meccs volt, a többit elhalasztották, és mindhármon a vendégcsapat nyert.
warr_b
Southern League Division One South (Bishop's Cleeve) ha jól számoltam a nyolcadik osztály. És a hazai csapat nyert.
Heisman nádor
Ah, fasza, kicsit kaotikus ez a hetedik-nyolcadik vonal 😄

Milyen volt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
Pool jött
Praha jött
Nottingham gól gól jött
MTK jött
Heide gól gól jött
KAPD BE TUCHEL
JC6 - a zsidó
Nem hittél benne eléggé.
Vagy az is lehet, hogy jó nagy ostobaság ötös kötést tenni.
Őszentsége Sobri Jóska
de pont ezért rakott 6-ost! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Minden ütközést a Villának fúj a bíró, akármi történik 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Pool jött
Praha jött
Nottingham gól gól jött
MTK jött
Heide gól gól jött
KAPD BE TUCHEL
JC6 - a zsidó
Nem hittél benne eléggé.
Vagy az is lehet, hogy jó nagy ostobaság ötös kötést tenni.

9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pont hazaértem a Villa-Arsenalra egy nyolcadosztályú meccsről (warr miatt külön megemlítem), COYG
Heisman nádor
Na, mesélj! Csak három nyolcadosztályú meccs volt, a többit elhalasztották, és mindhármon a vendégcsapat nyert.
warr_b
Southern League Division One South (Bishop's Cleeve) ha jól számoltam a nyolcadik osztály. És a hazai csapat nyert.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pont hazaértem a Villa-Arsenalra egy nyolcadosztályú meccsről (warr miatt külön megemlítem), COYG
Heisman nádor
Na, mesélj! Csak három nyolcadosztályú meccs volt, a többit elhalasztották, és mindhármon a vendégcsapat nyert.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ilyen pontatlanul nagyon nehéz lesz gólt szerezni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
zacknorb
mondjuk az kit lep meg hogy vezetnek az mu ellen?
Negritis, a vajda
Senkit, mikor a kezdot megláttam már raktam is a bournemouth vagy xet
davemayer
sajnos hamar helyükre kerültek a hónap játékosa és menedzsere díj győztesei..
kiábrándító az egész..
bogjosi
Nem is ertem mire fel kaptak meg. Annyira remgyenge az egesz. Hojlund mennyibe fajt? Oshimen jobb lett volna. Mount, Onana, Hojlund mind bust igazolas idaig. Inkabb adjak nekem a penzt.
Toto21
Hojlundbol meg lehet jó játékos, de ahogy minden csatár teljesítménye igy az övé is erősen csapat függő. Onana meg Mount hatalmas bust, de ezt tudtuk akkor is (onana 60ért nem érte meg úgy hogy volt egy de Gea-d), ez a 2 játékos 120M volt... ha másért nem már ezért ki kellene rúgni a kopasz faszt, hogy az Amrabat meg a tavalyi (balhéscigány)Antony igazolást ne is említsem.

Hihetetlen hova züllesztették ezt a csapatot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Bár nem láttam egyik 98-99es BL döntő csapat meccsét sem, de az advanced statokat nézve azért egyikük sem érdemelt vereséget. Az ellenfelek kb minden helyzetből betaláltak.
Sixo
MU meccset végig néztem (csakazertis), a bournemouth mezőnyben sokkal jobb volt. Okosan játszottak, jól védekeztek, elöl meg betaláltak. Van az a meccs amikor nem érdemelnél vereséget ilyen stat mellett de ez nem az volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Lol Onana már megint 4et szopik. Képzeljók már el, hogy Schmeichel alatt ennyit kapjon a csapat.
Sixo
Na egy hszben ezt a 2 nevet...
Onana egy kibaszott bohóc, mondjuk a csapat fele minimum az - akiket meg a kopasz hozott úgy 70%-uk... szánalom

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
Cubehor Los Angeles Rams 315
Az Arsenal első félidőben támadtatja a Villával a Holte Endet.
Remélem kapnak ötöt.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma este már a Pool fog aludni a tabella élén, a #1 defense gyorsan megadta magát

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Zinchenko idén kurvagyenge
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 078 — Kinek mit intézett a kormánya
McGinnnek hatalmas hete van
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pont hazaértem a Villa-Arsenalra egy nyolcadosztályú meccsről (warr miatt külön megemlítem), COYG

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Bár nem láttam egyik 98-99es BL döntő csapat meccsét sem, de az advanced statokat nézve azért egyikük sem érdemelt vereséget. Az ellenfelek kb minden helyzetből betaláltak.

9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
zacknorb
mondjuk az kit lep meg hogy vezetnek az mu ellen?
Negritis, a vajda
Senkit, mikor a kezdot megláttam már raktam is a bournemouth vagy xet
davemayer
sajnos hamar helyükre kerültek a hónap játékosa és menedzsere díj győztesei..
kiábrándító az egész..
bogjosi
Nem is ertem mire fel kaptak meg. Annyira remgyenge az egesz. Hojlund mennyibe fajt? Oshimen jobb lett volna. Mount, Onana, Hojlund mind bust igazolas idaig. Inkabb adjak nekem a penzt.
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
zacknorb
mondjuk az kit lep meg hogy vezetnek az mu ellen?
Negritis, a vajda
Senkit, mikor a kezdot megláttam már raktam is a bournemouth vagy xet
davemayer
sajnos hamar helyükre kerültek a hónap játékosa és menedzsere díj győztesei..
kiábrándító az egész..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Lol Onana már megint 4et szopik. Képzeljók már el, hogy Schmeichel alatt ennyit kapjon a csapat.

9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
zacknorb
mondjuk az kit lep meg hogy vezetnek az mu ellen?
Negritis, a vajda
Senkit, mikor a kezdot megláttam már raktam is a bournemouth vagy xet

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Na ezért nem örültem a chelsea elleni győzelemnek, most arról lehetne beszélni hogy szépen kiszopunk a bayerntől is aztán végre kibasszák a kopasz faszt... Solksjaernál ennél klasszisokkal jobb volt a játék és a fél világ röhögött rajta (úgy hogy ennél nagyságrendekkel kevesebbet költhetett).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
zacknorb
mondjuk az kit lep meg hogy vezetnek az mu ellen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 078 — Kinek mit intézett a kormánya
A PL-ben is szép forduló van
Vezet a Bournemouth a Burnley és a Sheffield United is
9 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Ezután a meccs után amúgy kb azonnal ki kene baszni. 5-1re szopni a Frankfurt-tol?

Szánalom.
rob3r7o
Ancelottit meg Kovacot kevesebbért rúgtak ki, Nagelsmannrol nem is beszélve.
Amúgy ez a Choupo kezd Müller helyett már eleve kirúgását érdemlő körülmény.
csebi
Komolyan nem értem mi ez a hatalmas türelem fele.
rob3r7o
Mondjuk védelmében szólva, magasabb volt a Bayern xgje 0.3-mal az inkább győzelem fele megy, nem egy 5-1 vereséghez.
Sztem egyszerű: tudjak h túl hamar tettek ki Nagelsmannt. Alapvetően a vereséggel sincs baj mert ez az első a bundasban, hanem a mutatott játék nem meggyőző. Úgy h Kane és Sane bomba formában vannak.
csebi
Igen, szerintem is a játék a legnagyobb baj. Lehet a bundás így is meglesz megint, de ilyen támadópotenciállal ez nagyon kevés szerintem.

De legalább Ancelotti tanul a hibáiból úgy néz ki, mind Lunin, mind Brahim kezdetese bejött eddig.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove