Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ez henc volt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
8 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Vininél a szoftver csere lehet müködni fog...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
8 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Nagyon jó a derbi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Ezt a csávót ültette végig, végig az olasz. Már rég el kellett volna zavarni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Szedjétek ki favágók 😀


8 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 441 — je suis poloska
Jó szar kezdés, szétszopatják a baloldalt, Carreras mögé már vagy négyszer jatszották be a labdát.
eaglesmcnabb
carreras is egy rakas szar, semmi helye a kezdoben.
Kenny
Első szar meccse idén, konkrétan minden védő statisztikában az első a ligában...
De eddig lefociznak simán bennünket, csak szerencsére elől van egy klasszisunk.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Jó szar kezdés, szétszopatják a baloldalt, Carreras mögé már vagy négyszer jatszották be a labdát.
eaglesmcnabb
carreras is egy rakas szar, semmi helye a kezdoben.
Kenny
Statisztikák nem ezt mutatják, azok szerint konkrétan legjobb balvédő a ligában


8 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Jó szar kezdés, szétszopatják a baloldalt, Carreras mögé már vagy négyszer jatszották be a labdát.
eaglesmcnabb
carreras is egy rakas szar, semmi helye a kezdoben.

8 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 441 — je suis poloska
Jó szar kezdés, szétszopatják a baloldalt, Carreras mögé már vagy négyszer jatszották be a labdát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Le Normand redemption time

Poloska vagyok.
8 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Borzasztó amit Salak csinál!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
8 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
es elrugja a turbanos.

8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
 tribuna.com/en/blogs/how-each-country-voted-for-in-2025-ballon-dor-revealed/
Lol, Pogácsásnál Raphinha nem volt top10
zacknorb
Megjegyzem, nalam egyebkent maga a Barcelona egesz hacacare koruli marketingje is nagyon gaz volt, minden Yamalrol szolt, amikor Raphinha meg csapaton belul is stabilabb volt szvsz, csak nem ra nyalazott mindenki, mert o nem 17 eves. Nemileg tiszteletlennek ereztem. Az meg hab a tortan, hogy szanalmas, hogy Yamal a masodik lett, amikor meg csapaton belul sem o volt a legjobb.
Stez
Yamal nálam sem volt top 3


8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
ofc ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
 tribuna.com/en/blogs/how-each-country-voted-for-in-2025-ballon-dor-revealed/
Lol, Pogácsásnál Raphinha nem volt top10
zacknorb
Megjegyzem, nalam egyebkent maga a Barcelona egesz hacacare koruli marketingje is nagyon gaz volt, minden Yamalrol szolt, amikor Raphinha meg csapaton belul is stabilabb volt szvsz, csak nem ra nyalazott mindenki, mert o nem 17 eves. Nemileg tiszteletlennek ereztem. Az meg hab a tortan, hogy szanalmas, hogy Yamal a masodik lett, amikor meg csapaton belul sem o volt a legjobb.

8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
 tribuna.com/en/blogs/how-each-country-voted-for-in-2025-ballon-dor-revealed/
Lol, Pogácsásnál Raphinha nem volt top10

Poloska vagyok.
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
Sebők Vili ismét 😀
Nomac
én instan kilövöm ilyenkor 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Sebők Vili ismét 😀
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ez pont középre ment, hogy lehet beszopni ennyire?
kapitnono
ez a kapus alkalmatlan a magas szinten valo fodballra.
egesz egyszeruen szar.
Kenny
Tudtuk ezt az első idei meccsen. 3 hete igazoltak egy kapust, ertem h nem tette be egybol a shitty ellen idegenben de utana egyertelmuen mar Lammenst kellene kezdetni h szokja nen ezt akirol mar tudjuk h szar.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
de Gea átka 😊
Bayindir masszívan onanizál
Negritis, a vajda
Reméljük innentől a belga véd😂

8 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Naná h kivédi amikor 5 percet állt a labdaval mire elvegezhette. A kurva anyjat az egesznek, piros sincs meg ott váratták
davemayer
ha meg berúgja akkor a kapus mondhatná ugyanezt
Negritis, a vajda
Na ne szopass már komolyan, kinek nagyobb stresszhelyzet egy 11es, aki rúgja vagy a kapusnak???? Ne irj mar hulyesegeket
davemayer
Nyilván a kapusnak, mivel ő a reaktiv fél.
Őszentsége Sobri Jóska
Köszi de jó h megjöttél
davemayer
Ez sima pszichológiai tény, hogy egy helyzetben ahol van egy proaktív és egy reaktív szereplő, az utóbbin nagyobb a nyomás, magasabb a stresszfaktor.
Csak segíteni akartam, és rövidre zárni ezt a témát, hogy ne csak elfogult szurkolók kaffogása legyen erről.
Őszentsége Sobri Jóska
Ok, szuper vagy. A kaffogást meg hagyjuk, köszi azert hogy a hülyeseged melle meg oda is szúrsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Még jó hogy csak most értem haza,látom MU ismét felbassza szurkolótáborát

8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
de Gea átka 😊
Bayindir masszívan onanizál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ez pont középre ment, hogy lehet beszopni ennyire?
kapitnono
ez a kapus alkalmatlan a magas szinten valo fodballra.
egesz egyszeruen szar.

8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 925 — The Mathematician
Ez pont középre ment, hogy lehet beszopni ennyire?
kapitnono
illett volna védeni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!