Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
sajtospingvin 119
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Nincs annyi csapat a világon ahány szerinted rugdosódik vagy egy utolsó szar…
sajtospingvin
mindezt 1 hónapnyi regisztráció után? nem rossz
petey
Nincs igazam?
Regisztráció nélkül is olvastam a kommenteket, neked ez a hepped.. mindenki szar, mindenkinek az anyját, csak tudnám akkor minek nézed
sajtospingvin
az igazad akarod erőltetni egy fórumon, lol, sok sikert. de végre beregeltél, és megmondod a frankót. de persze, személyeskedjünk csak, az mindig jó.
azért nézem, hogy neked adjak olvasnivalót. további jó szórakozást.
petey
Köszi😘
11 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:

Lisandru Tramoni (francia, cs) Pisa -> FC Zürich ingyé
Chema Andrés (spanyol, kp) Real Madrid -> Stuttgart 3 millió EUR
Mattia Bani (olasz, v) Genoa -> Palermo 1.5 millió EUR
Mike Penders (belga, kapus) Chelsea FC -> Strasbourg kölcsönbe
José Copete (spanyol v) Mallorca -> Valencia 3.6 millió EUR
Álvaro Djaló (spanyol, cs) Bilbao -> Al-Gharafa kölcsönbe
Diant Ramaj (német, kapus) Dortmund -> Heidenheim kölcsönbe
Wesley (brazil, v) Flamengo -> AS Roma 25 millió EUR
Lorenzo Colombo (olasz, cs) AC Milan -> Genoa kölcsönbe
Alieu Fadera (gambiai, cs) Como -> Sassuolo kölcsönbe
Lovro Zvoranek (horvát, kp) Bayern München -> Grasshoppers kölcsönbe
Goduine Koyalipou (közép-afrikai, cs) Lens -> Levante kölcsönbe
Andrea Fulignati (olasz, kapus) Cremonese -> Empoli kölcsönbe
Ismaël Koné (kanadai, kp) Marseille -> Sassuolo kölcsönbe
Mario Martín (spanyol, kp) Real Madrid -> Getafe kölcsönbe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛
petey
Néha tényleg úgy érzem
davemayer
Végülis tényleg közelebb vagy a harminchoz, mint a húszhoz...
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛
petey
Néha tényleg úgy érzem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛

11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Nincs annyi csapat a világon ahány szerinted rugdosódik vagy egy utolsó szar…
sajtospingvin
mindezt 1 hónapnyi regisztráció után? nem rossz
petey
Nincs igazam?
Regisztráció nélkül is olvastam a kommenteket, neked ez a hepped.. mindenki szar, mindenkinek az anyját, csak tudnám akkor minek nézed
sajtospingvin
az igazad akarod erőltetni egy fórumon, lol, sok sikert. de végre beregeltél, és megmondod a frankót. de persze, személyeskedjünk csak, az mindig jó.
azért nézem, hogy neked adjak olvasnivalót. további jó szórakozást.

11 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 693 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Billy Carpenter és Heisman zsenije:
Too many marginal gains still go unexploited. If Cucurella’s hair draws ~1 red a year, imagine what a full XI of mops could do.
11 hónapja
sajtospingvin 119
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Nincs annyi csapat a világon ahány szerinted rugdosódik vagy egy utolsó szar…
sajtospingvin
mindezt 1 hónapnyi regisztráció után? nem rossz
petey
Nincs igazam?
Regisztráció nélkül is olvastam a kommenteket, neked ez a hepped.. mindenki szar, mindenkinek az anyját, csak tudnám akkor minek nézed
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 711
most komolyan egy meccs alapján tuti feljutó a Honvéd???
NB2
Championship

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
most komolyan egy meccs alapján tuti feljutó a Honvéd???
NB2
Wk1 over reaction

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Nincs annyi csapat a világon ahány szerinted rugdosódik vagy egy utolsó szar…
sajtospingvin
mindezt 1 hónapnyi regisztráció után? nem rossz

11 hónapja
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
most komolyan egy meccs alapján tuti feljutó a Honvéd???
11 hónapja
sajtospingvin 119
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Nincs annyi csapat a világon ahány szerinted rugdosódik vagy egy utolsó szar…
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk aki ezt a balfasz Nagy Gerit képes a kapuba állítani, az pont ennyit érdemel 😅
warr_b
Jovát néztük évekig basszus, és most is csak jobb opciók vannak mint Kiss Ágoston!
zacknorb
Mondjuk ez is igaz, de Nagy Gerinél talán még a Jovát is szívesebben nézném 😆😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 693 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mondjuk aki ezt a balfasz Nagy Gerit képes a kapuba állítani, az pont ennyit érdemel 😅
warr_b
Jovát néztük évekig basszus, és most is csak jobb opciók vannak mint Kiss Ágoston!
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk aki ezt a balfasz Nagy Gerit képes a kapuba állítani, az pont ennyit érdemel 😅
warr_b
Mindenkit is eladtak a posztján.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, grat. látszik, hogy ti már 3 éve az NB2-ben vagtok 😛
viccet félretéve, ez a realitás, ti igazoltatok 4-et, mi meg 33 kvázi új ember akik az öltözőben sem ismerik egymást. visszavágón remélem már jobbak leszünk és visszaadjuk 😊
petey
Szerintem első 5-ben lesz az idény végére a Fehérvár, ha hagyják Boért dolgozni..

Szerkesztette: iktriad
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk aki ezt a balfasz Nagy Gerit képes a kapuba állítani, az pont ennyit érdemel 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy Kispest az NB2-ben hogy tetszene...
Sehogy, szégyen az egész, csak vicces olvasni ezt a szenvedést egy olyan meccsen, ahol osztálykülönbség van két szar csapat között és örülhetnek, hogy hárommal megúszták.
gabokocka
Idén végre úgy tűnik felülről lógunk ki, nem alulról, mint pl. tavaly ősszel...
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ik, grat. látszik, hogy ti már 3 éve az NB2-ben vagtok 😛
viccet félretéve, ez a realitás, ti igazoltatok 4-et, mi meg 33 kvázi új ember akik az öltözőben sem ismerik egymást. visszavágón remélem már jobbak leszünk és visszaadjuk 😊

11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Jaj szegény vadásztölténygyár, vagy most éppen hogy hívják őket, nem követem az évente törtenő névváltást. Mindenki bántsa őket...
gabokocka
Hagyjuk a Fehérvárt. Hogy tetszünk neked így elsőre idén?
iktriad
Egy Kispest az NB2-ben hogy tetszene...
Sehogy, szégyen az egész, csak vicces olvasni ezt a szenvedést egy olyan meccsen, ahol osztálykülönbség van két szar csapat között és örülhetnek, hogy hárommal megúszták.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Jaj szegény vadásztölténygyár, vagy most éppen hogy hívják őket, nem követem az évente törtenő névváltást. Mindenki bántsa őket...
gabokocka
gratulálok

11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
roppant szimpi csapat ez a Picipest
petey
Mindkettő csapat illik az NB2es hentelésbe.
zacknorb
konkrétan mi kit henteltünk le? mint Hangya vagy Pekár, vgay Meggyes?
petey
Kalnoki Kis csak kétszer ment fejre de tudom, a Vidi sose.
zacknorb
a második sárga egy vicc volt, az első meg fulugrásnál belefejelt a vállába a gyerek, de jó ott legyen sárga. szóval ezt tudod csak hozni, az meg hogy a Vidi sosem meg eléggé lol, mintha minden meccsen darabokra törnénk mindenkit.

11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaj szegény vadásztölténygyár, vagy most éppen hogy hívják őket, nem követem az évente törtenő névváltást. Mindenki bántsa őket...
gabokocka
Hagyjuk a Fehérvárt. Hogy tetszünk neked így elsőre idén?