Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyarban van ilyen év fiatalja díj???
Jó kis lista lenne, Németh Krisztián, Koman meg hasonlókkal gondolnám👌
ozibozi
Amúgy ennyit találtam:

Időszak Díj kategória Nyer­tes
2023–2024 szezon Év 21 év alatti játékosa Vajda Botond (Debrecen VSC)
2024–2025 szezon Év felfedezettje (RangAdó) Tóth Alex
2021–2022 szezon Év felfedezettje Baráth Péter (DVSC)
2014–2015 szezon Év fiatal játékos (U19‑korú felfedezett) Kitl Miklós (Kecskeméti TE)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyarban van ilyen év fiatalja díj???
Jó kis lista lenne, Németh Krisztián, Koman meg hasonlókkal gondolnám👌
ozibozi
Rado Bandi!
csebi
Szivacski!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Magyarban van ilyen év fiatalja díj???
Jó kis lista lenne, Németh Krisztián, Koman meg hasonlókkal gondolnám👌
ozibozi
Rado Bandi!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Magyarban van ilyen év fiatalja díj???
Jó kis lista lenne, Németh Krisztián, Koman meg hasonlókkal gondolnám👌
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Cissé egy érdekes karakter, tudott sztár lenni, de nagyon hullámzott, sosem lett szupersztár és nem volt húzóember soha
Willie Parker
nála azért a lábtörések elintéztek mindent sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
🇫🇷 Ligue 1 - Young Player of the Year Award

2000 🇫🇷 P. Christanval
2001 🇫🇷 S. Govou
2002 🇫🇷 D. Cissé
2003 🇫🇷 L. Mathis
2004 🇫🇷 P. Evra
2005 🇫🇷 J. Toulalan
2006 🇫🇷 F. Ribéry
2007 🇫🇷 S. Nasri
2008 🇫🇷 H. Ben Arfa
2009 🇧🇪 E. Hazard
2010 🇧🇪 E. Hazard
2011 🇫🇷 M. Sakho
2012 🇲🇦 Y. Belhanda
2013 🇫🇷 F. Thauvin
2014 🇮🇹 M. Verratti
2015 🇫🇷 N. Fekir
2016 🇫🇷 O. Dembélé
2017 🇫🇷 K. Mbappé
2018 🇫🇷 K. Mbappé
2019 🇫🇷 K. Mbappé
2020 Not awarded
2021 🇫🇷 A. Tchouaméni
2022 🇫🇷 W. Saliba
2023 🇵🇹 N. Mendes
2024 🇫🇷 W. Zaïre-Emery
2025 🇫🇷 D. Doué

Kiből mi lett
ozibozi
Christanval elég nagy flop lett
Govou-nak voltak jó szezonjai a Lyonban, meg a válogatottban is, de végül alulteljesítő lett
Cissé egy érdekes karakter, tudott sztár lenni, de nagyon hullámzott, sosem lett szupersztár és nem volt húzóember soha
Mathisról azt sem tudom, kicsoda
Evra nyilván nagyon befutott, egy évtizedig iszonyat stabil pont volt mindenhol, majd kicsit megbuggyant
Toulalan Lyonban lenyomott több, mint 300 meccset és azért a válogatottban is voltak sikerei, de átlagosnál jobb nem volt (1-2 évben azért az elit közelébe ért)
Ribery nyilván klasszis lett, Aranylabdát érdemelt volna
Nasri sosem futotta be azt a karriert, mint amire a tehetsége predesztinálta, mert egy link tróger volt
Ben Arfa még nála is rosszabb volt, a személyisége nagyon fertőzte az öltözőket
Hazard a Chelsea-ben világsztár lett, de benne van a top5 worst nagyösszegű igazolásban
Sakho-ból annyi maradt meg bennem, hogy elég sokat és sokakat hentelt, egy eszetlen idiótának tűnt
Belhanda - nekem kb csaka a Galatából van meg a játéka, elég pengés, de hangulatember, asszem Nizzából egyszer ki is vágták
Thauvin - érdekes karrierútja lett a mexikói kiruccanással, Marseille-ben király volt, de Angliában pofára esett rendesen
Verratti PSG-ben elég tanár volt, és ő azért elég mélyről indult a Pescarával (nagy találat volt a párizsiaktól), viszont a válogatottban nem volt akkora faktor, majd 30 éves kora előtt elment turnézni Arábiába
Fekir - sztem egy felfújt lufi, ő sohasem ért fel az elődeihez még Lyonban sem, a Betisben voltak jobb periódusai, de ő is hangulatember rendesen
A többieket korai még megítélni, nyilván Mbappe lehet HOF:
11 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Az volt, hogy Lőrincz Ábel az AS Monaco pontrúgás edzője lett?
Sixo
Ja, tegnap félidőben írtam
zacknorb
ja de akkor Sixo be volt rúgva

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
Klubbok 1 MLSZ 0.
Kenny
mi tortent?
csebi
gondolom nem jött büntetés a buzi MLSZ-re senkinek
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Klubbok 1 MLSZ 0.
Kenny
mi tortent?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
🇫🇷 Ligue 1 - Young Player of the Year Award

2000 🇫🇷 P. Christanval
2001 🇫🇷 S. Govou
2002 🇫🇷 D. Cissé
2003 🇫🇷 L. Mathis
2004 🇫🇷 P. Evra
2005 🇫🇷 J. Toulalan
2006 🇫🇷 F. Ribéry
2007 🇫🇷 S. Nasri
2008 🇫🇷 H. Ben Arfa
2009 🇧🇪 E. Hazard
2010 🇧🇪 E. Hazard
2011 🇫🇷 M. Sakho
2012 🇲🇦 Y. Belhanda
2013 🇫🇷 F. Thauvin
2014 🇮🇹 M. Verratti
2015 🇫🇷 N. Fekir
2016 🇫🇷 O. Dembélé
2017 🇫🇷 K. Mbappé
2018 🇫🇷 K. Mbappé
2019 🇫🇷 K. Mbappé
2020 Not awarded
2021 🇫🇷 A. Tchouaméni
2022 🇫🇷 W. Saliba
2023 🇵🇹 N. Mendes
2024 🇫🇷 W. Zaïre-Emery
2025 🇫🇷 D. Doué

Kiből mi lett
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛
petey
Néha tényleg úgy érzem
davemayer
Végülis tényleg közelebb vagy a harminchoz, mint a húszhoz...
slowmotion
Közelebb vagyok az 50hez mint a 30hoz
davemayer
Ettől még az én állításom is igaz, vagy nem?
11 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛
petey
Néha tényleg úgy érzem
davemayer
Végülis tényleg közelebb vagy a harminchoz, mint a húszhoz...
slowmotion
Közelebb vagyok az 50hez mint a 30hoz
davemayer
Szerencsére az 50 az új 70.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
LOL
petey
Ahogy a feje hátsó részébe könyöklés után a Honvédos az arcát fogta, abban volt valami Rivaldós.
Kampman
Valószinű ezt a mai generació már nem is érti, 23 éve volt... baszki.
davemayer
geciöreg vagy, dave, ezt akartad mondani 😛
petey
Néha tényleg úgy érzem
davemayer
Végülis tényleg közelebb vagy a harminchoz, mint a húszhoz...
slowmotion
Közelebb vagyok az 50hez mint a 30hoz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Közben valszeg Szappanos nem fordul le a Népligetbe, hanem felmegy a Körútra, hogy aztán az M1-esen Felcsút felé vegye az irányt.
zacknorb
Dalának jó biznisz volt odaigazolni. ül egy Markek mögött a padon, most megkapja Szappanost is.

11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Klubbok 1 MLSZ 0.

11 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Ha Szoboszlaival bulizik, akkor ahhoz azért kell pénz rendesen, hogy tartani tudja a lépést. Érted ha Dominik a felső polcról rendel egy kört, akkor neked is muszáj ugyanarra visszahívni

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 106 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben valszeg Szappanos nem fordul le a Népligetbe, hanem felmegy a Körútra, hogy aztán az M1-esen Felcsút felé vegye az irányt.
zacknorb
Nehezen rakom hova ezt a dolgot, amikor telen a Paks mentoovet dobott neki, mert amugy valoszinuleg sehova sem kell a fizetesevel es kiult volna fel evet, most is egesz nyaron uldozi a Paks, Bognar es Haraszti is, de valoszinuleg olyan penzt ker, amit nem tudnak megfizetni. Es elmegy egy rivalishoz inkabb. Nem tunik egy kifejezetten egyenes dolognak, de nem tudom a reszleteket.
Stez
Már nincs sok neki hátra a profi futballból. Ki akarja szedni belőle amit még ki tud.
Nemes samu09
Azt mar megtette. Szerintem hogy a Paksnal keres 30 ezer eurot havonta vagy a Puskasnal 40-et, az ennyi ev, meg egy evnyi szaudi buli utan meglepne, ha ennyit szamitana a legtobbeknek. De lehet, hogy neki ezekszerint sokat.

11 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Közben valszeg Szappanos nem fordul le a Népligetbe, hanem felmegy a Körútra, hogy aztán az M1-esen Felcsút felé vegye az irányt.
zacknorb
Nehezen rakom hova ezt a dolgot, amikor telen a Paks mentoovet dobott neki, mert amugy valoszinuleg sehova sem kell a fizetesevel es kiult volna fel evet, most is egesz nyaron uldozi a Paks, Bognar es Haraszti is, de valoszinuleg olyan penzt ker, amit nem tudnak megfizetni. Es elmegy egy rivalishoz inkabb. Nem tunik egy kifejezetten egyenes dolognak, de nem tudom a reszleteket.
Stez
Már nincs sok neki hátra a profi futballból. Ki akarja szedni belőle amit még ki tud.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 106 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben valszeg Szappanos nem fordul le a Népligetbe, hanem felmegy a Körútra, hogy aztán az M1-esen Felcsút felé vegye az irányt.
zacknorb
Nehezen rakom hova ezt a dolgot, amikor telen a Paks mentoovet dobott neki, mert amugy valoszinuleg sehova sem kell a fizetesevel es kiult volna fel evet, most is egesz nyaron uldozi a Paks, Bognar es Haraszti is, de valoszinuleg olyan penzt ker, amit nem tudnak megfizetni. Es elmegy egy rivalishoz inkabb. Nem tunik egy kifejezetten egyenes dolognak, de nem tudom a reszleteket.

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 690 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Közben valszeg Szappanos nem fordul le a Népligetbe, hanem felmegy a Körútra, hogy aztán az M1-esen Felcsút felé vegye az irányt.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 690 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az volt, hogy Lőrincz Ábel az AS Monaco pontrúgás edzője lett?
Sixo
Ja, tegnap félidőben írtam
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Az volt, hogy Lőrincz Ábel az AS Monaco pontrúgás edzője lett?
Sixo
en lattam. eleg nagy eredmeny.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A vasárnapi keret dobogósai (Berecz után, aki 263 meccs):

Radó 161 meccs, Hidi M 150 meccs, Otigba 120 meccs.

A régebbi legendák közül Szivacski 208 meccsen játszott itt.

Azt hiszem, ezen nem nagyon van mit ragozni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az volt, hogy Lőrincz Ábel az AS Monaco pontrúgás edzője lett?

11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
kurva anyád Hangya
petey
Ez az, rúgjál még bele Paul Rudd-ba!!!