Soccer
41 feliratkozó
11 hónapja
A Picipest úgy tolja, mint aki fel akar jutni és NB2t nyerni
11 hónapja
A MU-nak kicsit nagyobb a történelme, mint 1 évtized.60-70es években ott volt a csapatHát nem tudom, szerintem sosem volt akkora, megközelítőleg sem, mint amekkora a MU. Nyertek 3 BLt, rekord bajnokok a PLben. Azért ez nem a Leeds szintje. Remélem Warrb nem olvassa.vagy teljesen lesüllyedIdővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
Sixo
lásd Leeds
Negritis, a vajda
Sixo
aztán eltűnt, lehet lesz majd 1 éra mikor visszatér, de vajon tényleg lesz?
Negritis, a vajda
11 hónapja
Hogy szerzünk vezetést? Bakizva. 😀
iktriad
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Hogy szerzünk vezetést? Bakizva. 😀
11 hónapja
60-70es években ott volt a csapatHát nem tudom, szerintem sosem volt akkora, megközelítőleg sem, mint amekkora a MU. Nyertek 3 BLt, rekord bajnokok a PLben. Azért ez nem a Leeds szintje. Remélem Warrb nem olvassa.vagy teljesen lesüllyedIdővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
Sixo
lásd Leeds
Negritis, a vajda
Sixo
aztán eltűnt, lehet lesz majd 1 éra mikor visszatér, de vajon tényleg lesz?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
jaja, szerintem kell egy 6-8 meccs, amíg összeérünk, iszonyat nagy a keret. de olyanok jöttek akik akartak is.Egy kurva Videoton címert nem bír kirakni az emnéty a stúdióbanVégleg elengedték a kezeteket. De szerintem sok meglepetést fog ez a csapat idén így is. A megtisztulás megkezdődött.
petey
Most hallom Tóth Milán Vidi playa lett- WTF?! (Az egy hatalmas igazolás lehet.)
Ugyanitt egész tetszetősen rohamozunk eddig.
iktriad
Csontost nem tudom miért nem hoztuk haza, jó lett volna.
azért látszik, hogy a Honvéd magja egyben maradt.
11 hónapja
Medgyes Kántor Kevinre itta magát a meccsre, csak Tesco-s sörrel. 😀
11 hónapja
Egy kurva Videoton címert nem bír kirakni az emnéty a stúdióbanVégleg elengedték a kezeteket. De szerintem sok meglepetést fog ez a csapat idén így is. A megtisztulás megkezdődött.
petey
Most hallom Tóth Milán Vidi playa lett- WTF?! (Az egy hatalmas igazolás lehet.)
Ugyanitt egész tetszetősen rohamozunk eddig.
Szerkesztette: iktriad
11 hónapja
Egy kurva Videoton címert nem bír kirakni az emnéty a stúdióban
11 hónapja
Idővel, mondjuk pont az 4 évem megy rá ahol a jövőmet megalapozhatom. Kevés rosszabb helyet tudnék elképzelni a következő 2-3 évre a PL-ben mint az MU.Idővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
Sixo
11 hónapja
Hát nem tudom, szerintem sosem volt akkora, megközelítőleg sem, mint amekkora a MU. Nyertek 3 BLt, rekord bajnokok a PLben. Azért ez nem a Leeds szintje. Remélem Warrb nem olvassa.vagy teljesen lesüllyedIdővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
Sixo
lásd Leeds
Negritis, a vajda
11 hónapja
vagy teljesen lesüllyedIdővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
Sixo
lásd Leeds
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Idővel nem lesz az. Minden nagy csapatnak van egy nagy árka, amiből idővel kimászik. A brand értéke még mindig az egyik legnagyobb a világon.Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
Nomac
11 hónapja
Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.Valaki árulja el nekem miért jobb egy MU, egy játékos temető az egész...
Sixo
11 hónapja
Szegény Újkastély. Sesko is inkább a MU-ba menne. Csak mondom, Vlahovic eladó.
11 hónapja
Amúgy lehet azért kell ez, mert Gróf nem számít homegrownnak a szabályok szerint, mert a szigeteken volt javarészt ifista/nem eleget itthon.Amúgy Varga Barni sem az osztrák fiatalkor miatt.
11 hónapja
Sanda gyanum szerint a Fradi plusz penzt kapna az MLSZ-tol, mivel tobb valogatott jatekost is ad. Szappanos kirobbanthatatlan Rossinal, hiaba nem lep palyara, imadja, meg is fogja hivni. Gondolom, ez is benne van a dologban, mert valoszinuleg kezdik sejteni, hogy a fiatalszabalyt nem fogjak tudni a jelenlegiek alapjan stabilan teljesiteni, akkor jojjon penz mashogy.Nem számít annak, viszont Gróf jelenleg egy légiós helyet foglal a BL-keretben, gondolom ezzel is sakkoznak a székházban.1. Miért szabadulna fel? Szappanos Fradi nevelésnek számít?Lol, Szappanos - Fradi lenne a pont az i-re a nyári badacsonyi kurvázás után.amugy nem hulyeseg Grofot Szappanosra cserelni a nemzetkozi listan, mert felszabadul egy legios hely.
zacknorb
Meg ugye ismerjuk Dibusz es
Szappanos viszonyat es, hogy utobbi miert lett valogatott😃
Kenny
zacknorb
Viszont Szappanost ki nem állhatom, szóval ne jöjjön...
Bálesz
11 hónapja
Nem számít annak, viszont Gróf jelenleg egy légiós helyet foglal a BL-keretben, gondolom ezzel is sakkoznak a székházban.1. Miért szabadulna fel? Szappanos Fradi nevelésnek számít?Lol, Szappanos - Fradi lenne a pont az i-re a nyári badacsonyi kurvázás után.amugy nem hulyeseg Grofot Szappanosra cserelni a nemzetkozi listan, mert felszabadul egy legios hely.
zacknorb
Meg ugye ismerjuk Dibusz es
Szappanos viszonyat es, hogy utobbi miert lett valogatott😃
Kenny
zacknorb
Viszont Szappanost ki nem állhatom, szóval ne jöjjön...

11 hónapja
gondolta, ha a Fradinál bejött...Azert, mert a kemenymag mondhatni kette szakadt mar tavaly es nagyon sokan ellene vannak, ok alakitottak egy ilyen szurkoloi klubot, arrol az oldalrol kapja is a savat es a kritikat Nagy Miklos, arra valaszkent vette meg a nyaron a masik reszet a magnak, es alapitott egy ellenklubot.Most láttam a videót ahogy a”keménymag” a kapu mögé hívta ki a fiukat és a vezér üvöltött velük a megafonon keresztül 😃Nagy Miklos a Vasas Jerry Jonesa.Olyan kiváló hasonlat, hogy ez ma nekem is eszembe jutott.
Stez
So szegény warrb látens Kavbojszos lett.
zacknorb
Közben egyre többen kiabáltál hogy Nagymikitakarodj.
Ez az, végre 😃
JC6 (Mr. Miele)
Stez
11 hónapja
Azert, mert a kemenymag mondhatni kette szakadt mar tavaly es nagyon sokan ellene vannak, ok alakitottak egy ilyen szurkoloi klubot, arrol az oldalrol kapja is a savat es a kritikat Nagy Miklos, arra valaszkent vette meg a nyaron a masik reszet a magnak, es alapitott egy ellenklubot.Most láttam a videót ahogy a”keménymag” a kapu mögé hívta ki a fiukat és a vezér üvöltött velük a megafonon keresztül 😃Nagy Miklos a Vasas Jerry Jonesa.Olyan kiváló hasonlat, hogy ez ma nekem is eszembe jutott.
Stez
So szegény warrb látens Kavbojszos lett.
zacknorb
Közben egyre többen kiabáltál hogy Nagymikitakarodj.
Ez az, végre 😃
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
Most láttam a videót ahogy a”keménymag” a kapu mögé hívta ki a fiukat és a vezér üvöltött velük a megafonon keresztül 😃Nagy Miklos a Vasas Jerry Jonesa.Olyan kiváló hasonlat, hogy ez ma nekem is eszembe jutott.
Stez
So szegény warrb látens Kavbojszos lett.
zacknorb
Közben egyre többen kiabáltál hogy Nagymikitakarodj.
Ez az, végre 😃
11 hónapja
Szeged - Kecskemét 1:0Aczél simán tromfolta, kb 20 húsz másodpercig nem tudta a saját játékosa nevét és ilyenekkel próbálkozott, hogy " őőő az a kisgyerek, őőő a fiatal srác, őőő az izé a Török Olivér őőő..."
Gera Zoltán: – Az első félidő rendben volt, a második részében mi kezdeményeztünk többet, járattuk a labdát, a jobb oldalon sokszor a védők mögé kerültünk. Ebből kellett volna több és eredményesebb akció. A második játékrészt rosszul kezdtük, ez érthetetlen számomra, és erre jött a pontrúgásból kapott gól is. Sokkal több kell, hogy meccset nyerjünk: bátrabban, magabiztosabban kell majd játszanunk. Sajnálom, hogy a végén nem kaptuk meg az egyértelmű tizenegyest.
Szó szerint fáj olvasni……
JC6 (Mr. Miele)
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 hónapja
The greatest goal you've never seen before?
— 90s Football (@90sfootball) July 27, 2025
Francis Llacer vs Caen, 1994 🤯 pic.twitter.com/ZQOfnGniWU
11 hónapja
Győr EKL-meccsre kell bármi a belépőjegy mellé? Én hülye szerintem elmegyek ráPalesz+sör
r.baggio
11 hónapja
Nagy Miklos a Vasas Jerry Jonesa.Olyan kiváló hasonlat, hogy ez ma nekem is eszembe jutott.
Stez
So szegény warrb látens Kavbojszos lett.