Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Sztojka se egy kisarcú gyerek, de ezerszer jobb opció abba a szerepkörbe, mint Rab. Hihetetlen hogy egy Erős féle edzőnek ez nem ment át eddig és a meccsbe került.

Olyan ez, mint Rossi Svájc elleni agymenése a taktikai elképzelésében azon a meccsen.

Az meg hogy képesek vagyunk jobb lábas balhátvéddel nekimenni a meccsnek..

Remélem többet nem hibázik ilyeneket, mert ezt ő szarta el sajnos.
11 hónapja
dr0725 New England Patriots 536
Rajmi nem okos
nagir
Nem tudom mivel érdemeltük ki, hogy Rusz vezeti szinte minden meccsünket, de ezzel a maival már tényleg elég volt. Egy ilyen ((nb1 szinten)) jó meccset így elbaszni… ez a művészet

Szerkesztette: dr0725
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 701 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Bazzeg, minek randizzak a Vasastol megkapom a full élményt
Reménykedés majd iszonyat elképesztően elképzelhetetlenül vad pofára esés
11 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Rab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..
topin
Jó az Boldizsárnak is de ja
sajtospingvin
LOL, baszki

Erősnek ez nagy mellényúlása volt, hogy ebbe a szerepkörben gondolkozik vele. Súlytalan, öncélú, lassítja a játékot itt.
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 917
Mikor dózerólják le a búsba ezeknek a stadionját?
sajtospingvin
Kb az összes magyar csapatra igaz megállapítás.
11 hónapja
sajtospingvin 119
Rab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..
topin
Jó az Boldizsárnak is de ja
11 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Rab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!
nagylaza, főpohárnok
+1 Vasas gól és meg is van a három kopasz
ozibozi
Már mérgelődni sincs kedvem.
11 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Budafok iksz, Csepel win a BKV ellen, soha rosszabb szezonkezdést.
Dzsokijuing
Utóbbin különösen jó volt a játékvezető, én azt hallottam

| Hurka |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!
nagylaza, főpohárnok
+1 Vasas gól és meg is van a három kopasz
11 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Rajmi nem okos



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
11 hónapja
sajtospingvin 119
3 xD
11 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Budafok iksz, Csepel win a BKV ellen, soha rosszabb szezonkezdést.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!
11 hónapja
sajtospingvin 119
Mikor dózerólják le a búsba ezeknek a stadionját?
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 701 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez egy vicc geci
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 701 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lófasz lesz itt megint
11 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.

Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
háát... ezzel tudnék kötekedni.

Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:

Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.

Musiala saját nevelés.

Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.
Foresz
ez igaz, de nem 2-3 szezonban gondolkoztak régebben. Ha befürdenek Luis Diaz-al, akkor Eberl repül ( és repülni fog ez tuti)
Toto21
Eberlet anyiban vedenem, hogy a felugyelo bizotsag folyamatosan bele dummal mindenbe. Nem csodalkoznek ha inkabb itt az fgy es Uli vinne felre a klubot.

11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 661
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.

Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
háát... ezzel tudnék kötekedni.

Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:

Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.

Musiala saját nevelés.

Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.
Foresz
ez igaz, de nem 2-3 szezonban gondolkoztak régebben. Ha befürdenek Luis Diaz-al, akkor Eberl repül ( és repülni fog ez tuti)
11 hónapja
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.

Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
háát... ezzel tudnék kötekedni.

Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:

Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.

Musiala saját nevelés.

Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Vidám vasárnap Bayern módra?
11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 661
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.

Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
háát... ezzel tudnék kötekedni.

Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:

Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.

Musiala saját nevelés.

Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
11 hónapja
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.

Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).

2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:

De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M

Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.

Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
Mindegyik német top csapat küzd valami nyomoréksággal így esélytelen hogy lenyomják a Bayernt ahol Kane vakon és féllábbal is lő 25-30 gólt

11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 661
Luis Diaz hírvigó közben
Beki
hiba, de ok sikert neki