Soccer
41 feliratkozó
11 hónapja
Bazzeg, minek randizzak a Vasastol megkapom a full élménytReménykedés majd iszonyat elképesztően elképzelhetetlenül vad pofára esés
11 hónapja
LOL, baszkiRab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..Jó az Boldizsárnak is de ja
topin
sajtospingvin
Erősnek ez nagy mellényúlása volt, hogy ebbe a szerepkörben gondolkozik vele. Súlytalan, öncélú, lassítja a játékot itt.
11 hónapja
Mikor dózerólják le a búsba ezeknek a stadionját?Kb az összes magyar csapatra igaz megállapítás.
sajtospingvin
11 hónapja
sajtospingvin
119
Rab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..Jó az Boldizsárnak is de ja
topin
11 hónapja
Rab Benedek lol, egészen ellenszenvesen focizik szegény gyerek..
11 hónapja
Már mérgelődni sincs kedvem.Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!+1 Vasas gól és meg is van a három kopasz
nagylaza, főpohárnok
ozibozi
11 hónapja
Budafok iksz, Csepel win a BKV ellen, soha rosszabb szezonkezdést.Utóbbin különösen jó volt a játékvezető, én azt hallottam
Dzsokijuing
| Hurka |

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!+1 Vasas gól és meg is van a három kopasz
nagylaza, főpohárnok
11 hónapja
Rajmi nem okos

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
11 hónapja
sajtospingvin
119
3 xD
11 hónapja
Budafok iksz, Csepel win a BKV ellen, soha rosszabb szezonkezdést.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
11 hónapja
Jó erre hazaérni. 0-2 a Csákvár ellen?!?!
11 hónapja
sajtospingvin
119
Mikor dózerólják le a búsba ezeknek a stadionját?
11 hónapja
Ez egy vicc geci
11 hónapja
Lófasz lesz itt megint
11 hónapja
Eberlet anyiban vedenem, hogy a felugyelo bizotsag folyamatosan bele dummal mindenbe. Nem csodalkoznek ha inkabb itt az fgy es Uli vinne felre a klubot.ez igaz, de nem 2-3 szezonban gondolkoztak régebben. Ha befürdenek Luis Diaz-al, akkor Eberl repül ( és repülni fog ez tuti)Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.háát... ezzel tudnék kötekedni.A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:
Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.
Musiala saját nevelés.
Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
Foresz
Toto21

11 hónapja
ez igaz, de nem 2-3 szezonban gondolkoztak régebben. Ha befürdenek Luis Diaz-al, akkor Eberl repül ( és repülni fog ez tuti)Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.háát... ezzel tudnék kötekedni.A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:
Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.
Musiala saját nevelés.
Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
Foresz
11 hónapja
Igazad van,de ezek a futballisták már befutott játékosok voltak mikor ide kerültek.Musialát kivéve,természetesen.háát... ezzel tudnék kötekedni.A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:
Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.
Musiala saját nevelés.
Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
Toto21
11 hónapja
Vidám vasárnap Bayern módra?Nick #Woltemade is getting closer to #BayernMunich from #Stuttgart for €50M. Agreed personal terms for a contract until 2030. #transfers https://t.co/nKUT4dFSYA
— Nicolò Schira (@NicoSchira) July 27, 2025
11 hónapja
háát... ezzel tudnék kötekedni.A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
Foresz
Mai kezdőből elég sok játékos 25 éves volt max mikor a Bayernbe ment:
Neuer, Upa, Davies, Kimmich, Olise, Gnabry vagy Coman, Goretzka.
Musiala saját nevelés.
Anno pl Lewa is 25 volt amikor Münchenbe igazolt. Elmúlt 3-4 évben tértek át erre a hülye igazolásokra. És Kane-n kívül nem sok vált be idáig.
11 hónapja
A Bayern nem igazán szokott fiatalokat kinevelni.Ha vesz is prospekteket,akkor általában kölcsön adogatják őket,mire visszatérnek már esélyük sincs a csapatba épülni.épp ez a lényeg, hogy kiszállnak fiatal tehetségekből, mert nem tudják felépíteni őket rendesen. Majd egy évre rá megveszik Palhina-t, akit nem is játszatnak. Így nekem ez se megbocsátható.Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Gravenberchből pozitívan szállt ki a csapat, szal őt nem mondanám hibának
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
persze ettől még nem sikerült kihozni ami benne van
Negritis, a vajda
Tel ugyanaz. Idén egy csomó percet kaphatott volna bal szélen. Erre mit csinálnak? Vesznek egy Luis Diaz-t 75M-ért. Teljesen értelmezhetetlen.
Toto21
Van "márka" dögivel - volt is mindig - ők nem hajkurásszák a jövőt,hanem megveszik a jelent.
Elég érdekes stratégia ez a mai futballban,illetve inkább kevésbé megszokott,de nincs benne sok rizikó.
11 hónapja
Bayern-nek elmúlt 3-4 évben két jó igazolása volt Olise és Kane. Minden más kb kuka ( esetleg Laimer és Guerreiro elmeg még).Mindegyik német top csapat küzd valami nyomoréksággal így esélytelen hogy lenyomják a Bayernt ahol Kane vakon és féllábbal is lő 25-30 gólt
2022/23-as szezon előtt pl ezek a játékosok jöttek:
De Light - 67M
Mané - 32M
Tel - 20M
Gravenberch - 18,5M
Ezekből senki sincs már náluk. Nagyon elcsúszott valami a sport igazgatói szerepkörben. A legjobb játékosok már nem a Bayern-t választják, hanem más klubokat. BVB, RB, Frankfurt szerintem idén megszorongathatja őket.
Titkos favoritom RB Leipzig a BuLi győzelemre.
Toto21
11 hónapja
Luis Diaz hírvigó közben