Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Joao Felixert 45 misit adnak az arabok, kurva elet... 🤣🤣🤣
Beki
Utána kellett néznem, hogy a sok kölcsönadás után, most melyik csapatnál van az ő játékjoga.

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 700 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 kelejanek.substack.com/p/itt-mindenki-hulye
11 hónapja
topin New England Patriots 2 392
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Kampman
Nincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.
ervinator
Persze
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.

A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.

Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ
Sinisa

Nem kötelező ám berakni a magyarokat. Viszont ha mesterségesen akarod pumpálni a csapatodat, akkor tessék beállni a sorba. Értem, hogy neked ez a fáj, hogy egyenlőnek kell lenni a fradinak is, de hát ez a valóság.

És amúgy meg senki nem tiltotta meg eddig se, hogy a magyarok kinevelése is szempont legyen. Valahogy a környező országokban működik ez pumpálás nélkül is. Szóval elég mókás ezen vergődni..
11 hónapja
Beki New York Jets 2 909
Joao Felixert 45 misit adnak az arabok, kurva elet... 🤣🤣🤣
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Kampman
Nincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.
ervinator
Persze
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.

A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.

Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ
Sinisa
nembaj, lesz jo ligank, eros valogatottunk emiatt 😊

11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 551
hajnali fél 5 van és azon gondolkozom, hogy ez az idegenbeli kinizsi mez bűnronda vagy gecijó?
Löfli
Közepes, de annyit azért nem ér, hogy álmatlan éjszakákat okozzon.
11 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 265 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
hajnali fél 5 van és azon gondolkozom, hogy ez az idegenbeli kinizsi mez bűnronda vagy gecijó?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 281
Elképesztően szar ez a Sevikjan gyerek... sír a labda nála more
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 700 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.
Sinisa

Gruber a legtöbb dimenzióban MTK játékos idéntől😅

Szerkesztette: zacknorb
11 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Kampman
Nincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.
ervinator
Persze
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.

A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.

Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Kampman
Nem lehet megjatszani.

11 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Kampman
Nincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…
Sinisa
sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃
Kenny
Persze
A Varga-Pesic csere miatt jött Nagy Barna is (aki lássuk be soha nem lenne FTC játékos a csoda szabály nélkül).
Sinisa
Otvos se, Sevikjan perceit is oda lehet adni Szabonak. Kibaszottul gyenge focista.

11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 551
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
Heisman nádor
Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…
Sinisa
sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃
Kenny
Persze
A Varga-Pesic csere miatt jött Nagy Barna is (aki lássuk be soha nem lenne FTC játékos a csoda szabály nélkül).

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…
Sinisa
sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃

11 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Zsuzsi gólja lemásolva

11 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 461 — je suis poloska
Rajmi eltalálta 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
ugyes ez a ket Molnar gyerek.

11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
Mint ló a lónak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?
petey
Így van a szabályban. Ha mozgásból adódó természetes tesstartásnak ítélik meg, akkor nem szabálytalan.
Más kérdés hogy ez tényleg az?
zacknorb
Becsúszásnál oké, vagy esésnél de itt kurvára állt a pali.
Ofc stúdióban nem ismétlik meg.

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 700 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?
petey
Így van a szabályban. Ha mozgásból adódó természetes tesstartásnak ítélik meg, akkor nem szabálytalan.
Más kérdés hogy ez tényleg az?
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
VAR kocsiban be vannak kapcsolva a monitorok?😃
Kenny
Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?
petey
Arra gondolt, hogy nem tett külön mozdulatot a kezével, amivel elérte a labdát.
Kampman
A könyökével ütötte ki konkrétan