Soccer
41 feliratkozó
11 hónapja
Joao Felixert 45 misit adnak az arabok, kurva elet... 🤣🤣🤣Utána kellett néznem, hogy a sok kölcsönadás után, most melyik csapatnál van az ő játékjoga.
Beki
11 hónapja
kelejanek.substack.com/p/itt-mindenki-hulye
11 hónapja
PerszeNincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
Kampman
ervinator
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.
A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.
Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ
Sinisa
Nem kötelező ám berakni a magyarokat. Viszont ha mesterségesen akarod pumpálni a csapatodat, akkor tessék beállni a sorba. Értem, hogy neked ez a fáj, hogy egyenlőnek kell lenni a fradinak is, de hát ez a valóság.
És amúgy meg senki nem tiltotta meg eddig se, hogy a magyarok kinevelése is szempont legyen. Valahogy a környező országokban működik ez pumpálás nélkül is. Szóval elég mókás ezen vergődni..
11 hónapja
Joao Felixert 45 misit adnak az arabok, kurva elet... 🤣🤣🤣
11 hónapja
nembaj, lesz jo ligank, eros valogatottunk emiatt 😊PerszeNincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
Kampman
ervinator
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.
A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.
Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ
Sinisa
11 hónapja
hajnali fél 5 van és azon gondolkozom, hogy ez az idegenbeli kinizsi mez bűnronda vagy gecijó?Közepes, de annyit azért nem ér, hogy álmatlan éjszakákat okozzon.
Löfli
11 hónapja
hajnali fél 5 van és azon gondolkozom, hogy ez az idegenbeli kinizsi mez bűnronda vagy gecijó?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Elképesztően szar ez a Sevikjan gyerek... sír a labda nála more
11 hónapja
PerszeNincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
Kampman
ervinator
Ez jót fog tenni, hogy az automatizmusok jól működjenek, a letamadás rés mentes legyen stb.
A tavalyi idény egyik legjobb belső védője (Gartemann) meg nézi a kispadról, ahogy kvóta-Csöpi játszik.
Gruber is egy párhuzamos dimenzióban az 53-ba nem férne be, nemhogy pályára lép.
Hajrá piactorzító szabályok!
Az eddig is hiper motivált magyar focisták meg jót röhögnek, mert megvan a tuti szerződés, némi infláció követéssel.
BMLSZ
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Nem lehet megjatszani.El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
Kampman
11 hónapja
Nincs értelme. NB1-ben tudnak játszani a magyarok, BL-ben meg a külföldiek. Eddig is meg lehetett volna ezt csinálni, Fradinak bőven volt akkora kerete, hogy tudjon A-B csapatot elkülöníteni.El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
Kampman
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
11 hónapja
Otvos se, Sevikjan perceit is oda lehet adni Szabonak. Kibaszottul gyenge focista.PerszeKeane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Sinisa
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃
Kenny
A Varga-Pesic csere miatt jött Nagy Barna is (aki lássuk be soha nem lenne FTC játékos a csoda szabály nélkül).
Sinisa
11 hónapja
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...Egyébként meglepett, hogy most nem játszottuk ezt meg.
Heisman nádor
11 hónapja
El kellett volna halasztani ezt a meccset, túl sok a Fradinak hogy hétközben selejtezőt is kell játszaniuk...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
PerszeKeane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Sinisa
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃
Kenny
A Varga-Pesic csere miatt jött Nagy Barna is (aki lássuk be soha nem lenne FTC játékos a csoda szabály nélkül).
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…sokatmondo, hogy Szilin kivul mindenki melegit, ha nincs szabaly nincs a padon se.
Sinisa
Ha Toth-ot le kell cserelned akkor kettot kell cserelned, hogy meglegyen a szabaly.
Teljesen abszurd ez a bohozat😃
11 hónapja
Keane és a matek tanár még számolják, hogyan lehet úgy belecserélni a meccsbe, hogy kvóta-Botka a padon maradjon…
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Rajmi eltalálta 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
Mint ló a lónak
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Becsúszásnál oké, vagy esésnél de itt kurvára állt a pali.Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?Így van a szabályban. Ha mozgásból adódó természetes tesstartásnak ítélik meg, akkor nem szabálytalan.
petey
Más kérdés hogy ez tényleg az?
zacknorb
Ofc stúdióban nem ismétlik meg.
11 hónapja
Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?Így van a szabályban. Ha mozgásból adódó természetes tesstartásnak ítélik meg, akkor nem szabálytalan.
petey
Más kérdés hogy ez tényleg az?
11 hónapja
A könyökével ütötte ki konkrétanArra gondolt, hogy nem tett külön mozdulatot a kezével, amivel elérte a labdát.VAR kocsiban be vannak kapcsolva a monitorok?😃Aszongya a mozgás része volt a kezezés. Hogy mit hallottam??? Mi ez a faszság megint?
Kenny
petey
Kampman