Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
aki nézte a True Detective-et:
| szerintetek Velcoro életben marad? | Gergőbácsi
szerintem nem, legalábbis nekem sokat dobna a sorozaton ha nem
| másrészt úgy érzem nagyon elő volt ez készítve, a báros jelenetre gondolok |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
aki nézte a True Detective-et:
| szerintetek Velcoro életben marad? |

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Először én is azt hittem, hogy egy órás részek lesznek, jobban is feküdne a sorozatnak szerintem, egyelőre nagyon papírmasé karakterek vannak, meg jó pár klisés szál, de talán az évad végén már jobb lesz az összkép.Dexxter Tailor
Csak félek, hogy mire összeállna valami értelmes kép az egészhez, addigra már meszelik is a sorozatot. Ahogy mondtad, sok a klisé, a karakterek eddig nagyon gyengék, valahogy színesebb egyéneket is el tudnék képzelni. „Harden” mondjuk jópofa, az ő baromságain lehetett olykor röhögni, ő akar lenni a Ballers Rigginse, viszont OL barátunk már két rész után az unalomban haldoklik, és eddig számomra Vernon is gyér.

Legalább a főszereplőt bemutathatták volna rendesen, de ez az egy-két utalás, amit elárultak emberünkről, nagyon kevés. Elég gáz, hogy ennyire futotta két részből. Megnézem persze, mert a kedvenc sportom a téma, de ettől függetlenül nem sok... Meg hát ahogy írtam korábban, nekem eléggé Entourage-es beütése van. A játékosokról szól minden, ők a világ közepei, megtehetnek mindent, meg is tesznek jó sok őrültséget, féktelenül élnek, és szarnak kb. mindenre. Csak most nem színészekről van szó, hanem NFL-játékosokról.

Az ügynökök, mint Ari és E megvoltak ott is, előbbi kis túlzással el is vitte a hátán a sorozatot, ott egy színész volt a főszereplő, itt meg az ügynök. De a koppintás-feeling nagyon megvan.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A ballers akkor lenne jobb szòrakozàs ha soccer jàtékosok lennének benne. A hatàrtalan csilivili ott hitelesebb lenne pàr Adebayorral meg Balotellivel.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Először én is azt hittem, hogy egy órás részek lesznek, jobban is feküdne a sorozatnak szerintem, egyelőre nagyon papírmasé karakterek vannak, meg jó pár klisés szál, de talán az évad végén már jobb lesz az összkép.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából nem rossz ez a Ballers, bár azért többet vártam. Viszont szerintem ez sem fog megélni 1-2 évadnál többet. Azért lehettek volna legalább 45 perces részek, ezekbe a 28-30 percekbe nem fér bele sok minden.Stez
Nekem olyan kapkodós volt az első rész. Mindenből akartak mutatni valamit és így nagyon csapongó lett. Jobb lett volna valami összeszedettebb kezdés.Matthew99
Egyrészt ez volt a gond, igen, de én nem néztem utána a sorozatnak, azt hittem, hogy 45 perc körüli részekkel operálnak, abba azért belefértek volna a dolgok. De így... De annak ellenére, hogy tetszett, nem látom benne azt, hogy kint hosszútávon a Tv elé szögezné az embereket, ezért mondtam, hogy én adok neki 1-2 évadot, és szvsz utána meszelik. Félek, hogy abból él csak meg az egész sorozat, hogy az NFL a téma, és ez a fanokat nyilván vonzza, de meddig húzza így? És a karaktereket sem érzem túl erősnek, hogy ki vihetné el a hátán a folytatást. Nem látom Arit, sem Rigginst. Összességében totál Entourage beütésem volt, amikor néztem, csak abban sokkal több volt.

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A Top Gear hivatalosan is megszűnt..Nem lesz már olyan mint régen.:/Coolearie
Nem szűnt meg, csak átalakul. Tartok tőle valami sokkal szarabbá. Ha igaz, hogy a BBCnél komolyan vissza akarták venni Clarksont, akkor az mindent elmond avval kapcsolatban, hogy mennyire bíznak Chris Evansékben...iktriad
Arra mondtam..Clarkson/Hammond/May trió nélkül teljesen elveszti azt a fíllinget..Coolearie
Van ennek egy "amerikai" változata is, ugyanaz a koncepció, csak usákosan. Nah valahogy úgy tudom elképzelni a jövőjét az eredetinek is. El lehet rajta nevetgélni, de inkább irtózatosan erőlködés szaga van.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Igazából nem rossz ez a Ballers, bár azért többet vártam. Viszont szerintem ez sem fog megélni 1-2 évadnál többet. Azért lehettek volna legalább 45 perces részek, ezekbe a 28-30 percekbe nem fér bele sok minden.Stez
Nekem olyan kapkodós volt az első rész. Mindenből akartak mutatni valamit és így nagyon csapongó lett. Jobb lett volna valami összeszedettebb kezdés.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából nem rossz ez a Ballers, bár azért többet vártam. Viszont szerintem ez sem fog megélni 1-2 évadnál többet. Azért lehettek volna legalább 45 perces részek, ezekbe a 28-30 percekbe nem fér bele sok minden.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Top Gear hivatalosan is megszűnt..Nem lesz már olyan mint régen.:/Coolearie
Nem szűnt meg, csak átalakul. Tartok tőle valami sokkal szarabbá. Ha igaz, hogy a BBCnél komolyan vissza akarták venni Clarksont, akkor az mindent elmond avval kapcsolatban, hogy mennyire bíznak Chris Evansékben...iktriad
Arra mondtam..Clarkson/Hammond/May trió nélkül teljesen elveszti azt a fíllinget..

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Top Gear hivatalosan is megszűnt..Nem lesz már olyan mint régen.:/Coolearie
Nem szűnt meg, csak átalakul. Tartok tőle valami sokkal szarabbá. Ha igaz, hogy a BBCnél komolyan vissza akarták venni Clarksont, akkor az mindent elmond avval kapcsolatban, hogy mennyire bíznak Chris Evansékben...
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Amúgy mivel nekem nincs HBO-m, a HBO GO-ra meg már regisztrálni kell, ami nem olyan könnyen megy, ezért merre tudnám nézni a Nagypályásokat? Vagy ti hol nézitek, ha nektek sincs HBO?Coolearie
Torrent. Már a második rész is fent van angolul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
ha csak annyira lesz feelgood mint az volt, akkor nálam van helye.rva
ha csak annyira lesz feelgood, mint a világ legfeelgoodabb sorozata? 😀 nem állítottad alacsonyra a mércét!
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
TD:
| gyorsan meghalt szegény Colin |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Amúgy mivel nekem nincs HBO-m, a HBO GO-ra meg már regisztrálni kell, ami nem olyan könnyen megy, ezért merre tudnám nézni a Nagypályásokat? Vagy ti hol nézitek, ha nektek sincs HBO?Coolearie
én angolul néztem eztv-ről.
szerintem nem rossz, bár én az entourage-t is annyira szerettem, hogy mozijegyet is adtam a filmért 😊
ha csak annyira lesz feelgood mint az volt, akkor nálam van helye.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Top Gear hivatalosan is megszűnt..Nem lesz már olyan mint régen.:/

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy mivel nekem nincs HBO-m, a HBO GO-ra meg már regisztrálni kell, ami nem olyan könnyen megy, ezért merre tudnám nézni a Nagypályásokat? Vagy ti hol nézitek, ha nektek sincs HBO?

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
True Detective új része elsőre annyira nem jött be, de be fog ez indulni hamar. Igazából alapból lehetetlen hozni az első színvonalát, meg hát azok a színészi játékok is utánozhatatlanok, számomra azért az új első részén ez érezhető is volt. A végén viszont jó volt, amikor összeállt a hármas. De így elsőre nekem sokkal inkább volt The Killing beütése, minthogy ez TD. Jójó, alapból hasonlítanak egymásra, de nálam nagyon nem egy színvonal a kettő.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
kicsit maratonba nézem, de egész tetszik a 8. évadja a TBBT-nek
a 23as rész elég beteg volt 😀

megvolt az utolsó is
| azért az kemény mikor Sheldon Gollumhoz szól a legvégén |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kb semmi elvárásom nem volt a Ballersel kapcsolatban, egy picit inkább tartottam tőle, hogy nagyon ergya lesz. De szerintem full vállalható, korrekt lett. Nézni fogom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Aspect 87
Nekem csalódás volt a Ballers első része, olyan semmilyen volt.
A Trónok harca 5.évada a végére elég jó lett, de nagyon nehezen indult be.

True detective 2.évadát nem tudom el merjem-e kezdeni, az első szinte tökéletes.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 698 — Amerikai sportok rajongója
Nekem is ilyen atlagoska volt ez a Ballers elso resz, nem vagott foldhoz, meglatjuk.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A Last Ship II. évad rögtön dupla résszel nyitott...:cool:


több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
ez a true detective soundtrack megint telitalálat, főleg a báros jelenetben lévő:
 www.youtube.com/watch?v=dFh71_ftxLEsapka


😊

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ez a true detective soundtrack megint telitalálat, főleg a báros jelenetben lévő:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!