Tenisz

15 feliratkozó

3 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
chileieknek eddig ott volt Marcelo Rios, mint unikornis, aki ottani ésszel felfoghatatlan magasságokba emelkedett, erre most lesz három teniszezőjük is top 20 körül...
slowmotion
Ki a 3?
Tabilo, Jarry..
steelwolf
ja, benéztem, Garín visszacsúszott, volt 20 környékén, de a 27 most a kora, nem a helyezése
3 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
chileieknek eddig ott volt Marcelo Rios, mint unikornis, aki ottani ésszel felfoghatatlan magasságokba emelkedett, erre most lesz három teniszezőjük is top 20 körül...
slowmotion
Ki a 3?
Tabilo, Jarry..
3 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
chileieknek eddig ott volt Marcelo Rios, mint unikornis, aki ottani ésszel felfoghatatlan magasságokba emelkedett, erre most lesz három teniszezőjük is top 20 körül...
4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
7 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rövidre sikerült Djokonak a Római vakáció. 😬
7 napja
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Hát ha Nadal tényleg nem tudja vállalni az RG-t, akkor Hurkacz búcsúztatta salakon Nadalt.

Pár év múlva ne lepődjünk meg, ha Djoko egy ágra kerül vele az AO-n.
Jughead
Olimpiára tuti elmegy ha RGre nem plane.
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Hát ha Nadal tényleg nem tudja vállalni az RG-t, akkor Hurkacz búcsúztatta salakon Nadalt.

Pár év múlva ne lepődjünk meg, ha Djoko egy ágra kerül vele az AO-n.
10 napja
ozibozi New York Giants 15 563
Rendesen szenved Nadav egy Bergs ellen

Szerkesztette: ozibozi
14 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
17 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Nagyon nem jó az a tenyeres Alcaraznál, meglepne, ha Rómában játszana.
18 napja
no Baltimore Ravens 6 657
En szinte biztos vagyok benne hogy jo sorsolasa lesz, ezer fokos total napsutesben kell biznia. Latszik hogy nem halt meg a palyan es szerintem a tegnapi 3 oras csata utan jobban aggodod a testen mint a jatekan. Lehecka nagyon jol szervalt es nem jott ingyen. A RG-on meg fog hallni ha kell. En bizakodo vagyok.
18 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
Jughead
Hivatalosan 3 hetes meg ha 2 hetes is a verseny.
Toca
Persze, de Nadalnak nem kell kvalifikáción részt vennie, így neki max 15 nap, ha az első napon kezd és a döntőben fejezi be.
18 napja
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
Jughead
Hivatalosan 3 hetes meg ha 2 hetes is a verseny.
18 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
18 napja
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
18 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Hát egy kisebb csoda, hogy Alcaraz ezt a meccset behúzta.
19 napja
no Baltimore Ravens 6 657
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
no
most már nem. de ott és akkor nagyon haragudott rá a nézők 98 százaléka, mert egy hollywood endinget akadályozott meg.
slowmotion
ok akkor en felreertettem mert az utalat az erosebb nalam. Nadal ellen ez a 98% itt is igaz lesz adott napon akarki ellen.
19 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
no
most már nem. de ott és akkor nagyon haragudott rá a nézők 98 százaléka, mert egy hollywood endinget akadályozott meg.
19 napja
no Baltimore Ravens 6 657
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
19 napja
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
ahhoz nagyot kellene javulnia, mert amit itt a második játszma vége felé láttam, az nem elég a Roland Garroshoz.

mintha nem lenne akkora ereje, mint régen, nem ő ugráltatta az ellenfelet, hanem az ellenfele játszott vele. persze rá lehet fogni, hogy ez még csak a második tornája visszatérése óta, de azért egy Cachin ellen nem 2:1-re kellene nyernie, pláne hogy így feleslegesen tett bele még ötven perc rohangálást.
slowmotion
Gondolom ezeken csak túl akar lenni, mert kit érdekel. De a Garroson majd jön a hatalmas érzelmi töltet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
19 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
ahhoz nagyot kellene javulnia, mert amit itt a második játszma vége felé láttam, az nem elég a Roland Garroshoz.

mintha nem lenne akkora ereje, mint régen, nem ő ugráltatta az ellenfelet, hanem az ellenfele játszott vele. persze rá lehet fogni, hogy ez még csak a második tornája visszatérése óta, de azért egy Cachin ellen nem 2:1-re kellene nyernie, pláne hogy így feleslegesen tett bele még ötven perc rohangálást.
19 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
Sérülés, visszalépés vagy győzelem.
Szerintem sincs más opció.

19 napja
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
19 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
21 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Második nekifutásra sikerült megverni De Minaurt Nadalnak!