NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Olyan választás kellene amerikában, ahol akár napokig lehet foglalkozni a szavazatszámlálással és lehet nyomni az elemzéseket folyamatosan. De olyan komoly módon, hogy pl 2 óránként változzon az állás.
Ezzel biztos egy csomó reklámot el lehetne adni pluszba.
Ha meg lesz ilyen, akkor csak az kellene, hogy közben showműsorok is legyenek...pl egyik-másik főszereplő táncra perdül, énekel, stb. 😉
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
Klaci79
és ha fordul nevada akkor megint Trump lesz a favorit 😀
Negritis
Ott még nagyon sok a levélszavazat én abban nem biznék. Elvben csütörtökig viszont nem is jön onnan több eredmény
Wester
És amúgy ott már nagyon hosszú ideje kicsi a különbség...volt még kisebb is a jelenlegi 0,6%-nál....ez és Wisconsin nagyon szoros....Michigan pedig most csatlakozott az izgalmakhoz
Klaci79
És ott van Georgia, ami teljes 50-50.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
Klaci79
és ha fordul nevada akkor megint Trump lesz a favorit 😀
Negritis
Ott még nagyon sok a levélszavazat én abban nem biznék. Elvben csütörtökig viszont nem is jön onnan több eredmény
Wester
És amúgy ott már nagyon hosszú ideje kicsi a különbség...volt még kisebb is a jelenlegi 0,6%-nál....ez és Wisconsin nagyon szoros....Michigan pedig most csatlakozott az izgalmakhoz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
amúgy amit benéztek sztem és ami végérvényesen megkéne hogy dőljön nem csak európában hanem amerikában is: ha sokan szavaznak akkor a "bal"osok nyernek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 220 — Jó ötletnek tűnt!
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
Klaci79
és ha fordul nevada akkor megint Trump lesz a favorit 😀
Negritis
Ott még nagyon sok a levélszavazat én abban nem biznék. Elvben csütörtökig viszont nem is jön onnan több eredmény

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
Klaci79
és ha fordul nevada akkor megint Trump lesz a favorit 😀
Negritis
Várom a jó beszállót 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
Klaci79
és ha fordul nevada akkor megint Trump lesz a favorit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Fogadóirodáknál 1.6 és megint Biden vezet....na az sem lehet egy egyszerű szakma 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Ezt mondjuk sose értettem, h Harris miért lett ennyire közutálat tárgya... vajon Bernie is megkapta volna ugyanezt?
:eyeroll:
| Költői kérdés - igen, de valszeg kisebb mértékben, s kb csak azért az egyik fehér férfi, a másik meg kisebbségi származású nő... |

Biden-re is azt mondták, hogy mik a legnagyobb előnye HRC-hez képest
1) hogy nem HRC 😀 (ez egyébként találó)
2) férfi

És van benne valami sajnos...
Igor
Harris a legkevesbe autentikus szenator. Leri rola, hogy brutal modon megjatsza magat. Sander habar komcsi, de a hivei szeretik, mert autentikus, es hisz abban amit kozvetit.

Harris opportunista, szexel es a borszine miatt jutott csak oda ahol jelenleg van.
undisputedly
Én el tudom mondani mit mond Becky aki solicitorként rengeteg corporate lobbi ügyet tolt végig. Tehát Harris szerinte összemossa az USA és az amerikai befektetők nagyhatalmi politikáját, és alapkőnek tekinti hogy az a dogma, mely szerint Big companies make big states-big states make bigger companies (lásd Friedman) ciklikusan fenntartható a status cuo felborulása nélkül. ...akik meg a kalapács és az üllő közé szorultak mind baszódjanak meg. Sanders szerint a status cuo soha nem volt fenntartható, és az állam egyre kevésbé tudja megvédeni a gondjaira bízott polgárokat."
Mielőtt lehülyézed a feleségemet, megmondalak neki. És tudod ő megtalál... 😀
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Biztos jobban értesz ehhez. Én fél éve mást sem látok olvasok, h bőőőven 300 feletti eredménnyel fog nyerni Biden. Ha ilyen bonyolult előrejelezni, akkor egy magára valamit adó oldal, h csak egyet mondjak, az nem rak ki ilyet az oldalára:
 projects.economist.com/us-2020-forecast/president

Nemrég mondtad, h előfizetőjük vagy és, h objektívek. Elhiszem, ha 10-ből 9 dologban igazuk van, de az az 1 ne legyen ilyen WTF előrejelzés. Nem is az bosszant, h fél éve 350 köré várják Bident, mert az tényleg nem jelent semmit, változhatnak a dolgok annyit, de folyamatosan nyitották az ollót november 3-ig. Ha emberiség 99% hülye ahhoz, h megértse az közvélemény-kutatókat, h ez amúgy nem is lefutott párharc, akkor egyszerűen nem kell ilyen infógrafikákat kirakni. Akkor sem, ha az egységsugarú választó igényli is az ilyen egyszerűen felfogható információkat. Nem és kész.
dawyd728
Persze. Fel is ugrott a szemöldököm, amikor tegnap ránéztem. Amikor kijött a módszertanuk (cikkben, transzparenciából csillagos 5-ös), írtam is nekik, hogy szerintem ez így nem jó.

Majd ha nem vonják le a következtetést és nem hullanak fejek emiatt, akkor majd hullanak az előfizetők, köztük én is. A következetesség, amit leginkább elvárok ebben az esetben egy újságtól. Ha ez nem sikerül, én nem fizetek többet. Lesznek így még sokan.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Osszessegeben amugy nagyon nem erte meg virrasztani. Ha van tanulsaga az estenek, akkor szamomra ez az.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Ugye senki nem hitte, hogy ennyire egyszerű lesz? Miközben Michiganben megcsillant a remény, hogy Biden fordít, Nevadában látványosan apadni kezdett a demokrata elnökjelölt előnye. 8000 ezer szavazaton, bőven 1%-on belül járunk, tehát Trump hozhatja Nevadát. Ez esetben két másik államot kellene megfordítani, csak hogy legyen még csavar a thrillerben.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Ezt mondjuk sose értettem, h Harris miért lett ennyire közutálat tárgya... vajon Bernie is megkapta volna ugyanezt?
:eyeroll:
| Költői kérdés - igen, de valszeg kisebb mértékben, s kb csak azért az egyik fehér férfi, a másik meg kisebbségi származású nő... |

Biden-re is azt mondták, hogy mik a legnagyobb előnye HRC-hez képest
1) hogy nem HRC 😀 (ez egyébként találó)
2) férfi

És van benne valami sajnos...
Igor
Harris a legkevesbe autentikus szenator. Leri rola, hogy brutal modon megjatsza magat. Sander habar komcsi, de a hivei szeretik, mert autentikus, es hisz abban amit kozvetit.

Harris opportunista, szexel es a borszine miatt jutott csak oda ahol jelenleg van.
undisputedly
Oks - kb sejtem mire gondolsz... habár én tudnék kevésbé autentikust mondani mindkét oldalról - de fair enough, érthető pont.

Amúgy lehetek gonosz - az hogy valaki opportunista, miért baj Dem oldalon?
Nem tudom mennyire jó hasonlat - de Palin nem volt az/jobb volt? 😊
Igor
Nem baj nekem, azt kerdezdted miert utaljak. Ezert.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Ezt mondjuk sose értettem, h Harris miért lett ennyire közutálat tárgya... vajon Bernie is megkapta volna ugyanezt?
:eyeroll:
| Költői kérdés - igen, de valszeg kisebb mértékben, s kb csak azért az egyik fehér férfi, a másik meg kisebbségi származású nő... |

Biden-re is azt mondták, hogy mik a legnagyobb előnye HRC-hez képest
1) hogy nem HRC 😀 (ez egyébként találó)
2) férfi

És van benne valami sajnos...
Igor
Harris a legkevesbe autentikus szenator. Leri rola, hogy brutal modon megjatsza magat. Sander habar komcsi, de a hivei szeretik, mert autentikus, es hisz abban amit kozvetit.

Harris opportunista, szexel es a borszine miatt jutott csak oda ahol jelenleg van.
undisputedly
Oks - kb sejtem mire gondolsz... habár én tudnék kevésbé autentikust mondani mindkét oldalról - de fair enough, érthető pont.

Amúgy lehetek gonosz - az hogy valaki opportunista, miért baj Dem oldalon?
Nem tudom mennyire jó hasonlat - de Palin nem volt az/jobb volt? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
2020. november 04. 12:09
Biden egy nagy ugrással felzárkózott Trump mellé Michiganben
Újabb jelentős indikátorát látjuk egy potenciális Biden-fordításnak: Michiganban 87%-os feldolgozottság mellett 1,4%-pontra csökkent a felek közötti különbség, a 84%-os feldolgozottságnál látott 4,4%-ponthoz képest.portfolio
 www.portfolio.hu/global/20201104/amerikai-elnokvalasztas-2020-dramai-fordulatok-a-szavazason-egy-hajszalon-mulik-a-trump-biden-verseny-455592

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan
OFF
egy ideig néztem a cnn-t, de meguntam, hogy újabb részeredmények híján csak treading the water megy, úgyhogy elkezdtem zongorázni a mediaboxon.
kiderült, hogy van egy olyan adó is, hogy 'MTV 90s', még kb olyan zenéket játszanak, amiken felnőttem, most kábé nosztalgiázok, és egyáltalán nem érdekel, hogy a hülye amerikaiak melyik barmot választják meg.
písz
slowmotion
az mtv rocks-ot váltotta kb 3 hete
úgy vagyok vele, mint a retro rádióval: rohadt jó hallgatni... egy ideig, de mivel nincsenek új számok előbb-utóbb unalmassá válik
NB2
meglátom, mikortól kezd ismétlődni, aztán keresek mást.
mondjuk egytől szerintem úgyis CSI-CSI-Numb3rs lesz a program, mint mindig, amióta úgy vagyok home office-ban, hogy a gyerekek az iskolában kupálódnak
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Ezt mondjuk sose értettem, h Harris miért lett ennyire közutálat tárgya... vajon Bernie is megkapta volna ugyanezt?
:eyeroll:
| Költői kérdés - igen, de valszeg kisebb mértékben, s kb csak azért az egyik fehér férfi, a másik meg kisebbségi származású nő... |

Biden-re is azt mondták, hogy mik a legnagyobb előnye HRC-hez képest
1) hogy nem HRC 😀 (ez egyébként találó)
2) férfi

És van benne valami sajnos...
Igor
Harris a legkevesbe autentikus szenator. Leri rola, hogy brutal modon megjatsza magat. Sander habar komcsi, de a hivei szeretik, mert autentikus, es hisz abban amit kozvetit.

Harris opportunista, szexel es a borszine miatt jutott csak oda ahol jelenleg van.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Ezt mondjuk sose értettem, h Harris miért lett ennyire közutálat tárgya... vajon Bernie is megkapta volna ugyanezt?
:eyeroll:
| Költői kérdés - igen, de valszeg kisebb mértékben, s kb csak azért az egyik fehér férfi, a másik meg kisebbségi származású nő... |

Biden-re is azt mondták, hogy mik a legnagyobb előnyei HRC-hez képest
1) hogy nem HRC 😀 (ez egyébként találó)
2) férfi

És van benne valami sajnos...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan
OFF
egy ideig néztem a cnn-t, de meguntam, hogy újabb részeredmények híján csak treading the water megy, úgyhogy elkezdtem zongorázni a mediaboxon.
kiderült, hogy van egy olyan adó is, hogy 'MTV 90s', még kb olyan zenéket játszanak, amiken felnőttem, most kábé nosztalgiázok, és egyáltalán nem érdekel, hogy a hülye amerikaiak melyik barmot választják meg.
písz
slowmotion
vh1 ? 😀
Negritis
ez dedikáltan kilencvenes, az meg csak akkor, ha éppen az a téma
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
OFF
egy ideig néztem a cnn-t, de meguntam, hogy újabb részeredmények híján csak treading the water megy, úgyhogy elkezdtem zongorázni a mediaboxon.
kiderült, hogy van egy olyan adó is, hogy 'MTV 90s', még kb olyan zenéket játszanak, amiken felnőttem, most kábé nosztalgiázok, és egyáltalán nem érdekel, hogy a hülye amerikaiak melyik barmot választják meg.
písz
slowmotion
az mtv rocks-ot váltotta kb 3 hete
úgy vagyok vele, mint a retro rádióval: rohadt jó hallgatni... egy ideig, de mivel nincsenek új számok előbb-utóbb unalmassá válik
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amugy a Trump kampanystab es a kozelallok nagyon csendben vannak az elmult 3 oraban. Ok ugye mindig elobb es pontosabb kepet kapnak. Szerintem eselyes, hogy lefott a kave.
undisputedly
Azon tanakodnak hogy lehetne ezt a választást még így is ellopni. 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Amugy a Trump kampanystab es a kozelallok nagyon csendben vannak az elmult 3 oraban. Ok ugye mindig elobb es pontosabb kepet kapnak. Szerintem eselyes, hogy lefott a kave.
undisputedly
Az viszont szar lenne, mert én tanulok a lányokkal.....
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.
Jakehomer
Nem hittem, hogy érvényes HSz is lesz a topicban... Köszi Jake
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Mi az ami miatt Biden ennyire nem szimpi az amerikaiaknak?
Annyira nem követtem ezt az egészet és nem tudom milyen típusú vezető lenne, de sokkoló látni, hogy Trump ennyire megy...
Solymi
A progresszíveknek ő langyos víz (de Harrist utálják igazán), ezzel együtt is kibaszott sokan szavaztak rá, négy éve Clinton ennyi szavazattal simán nyert volna, de a redneckek is mozgósítva lettek.

Tepper takarodj!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy a Trump kampanystab es a kozelallok nagyon csendben vannak az elmult 3 oraban. Ok ugye mindig elobb es pontosabb kepet kapnak. Szerintem eselyes, hogy lefott a kave.
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Ahogy nem lehet kiosztani a nap győztesét, úgy a nap vesztesei
egyértelműen a közvélemény-kutatók. Nagyon baljós, h 2016 után újra fontosabb volt, h a narratívából nehogy kibeszéljenek, mint hogy az igazságot mondják. 🙄
dawyd728
A baj azzal van, hogy az emberek keverik a bizonyosságot a valószínűséggel.

Nagyon szeretem Nate Silvert, de mint minden próféta előbb-utóbb megbukik: mi egyszerű emberek hibázhatunk, de ha egy próféta hibázik, onnantól kezdve ő már hamis próféta. Nem véletlenül volt a tegnapi Nate publikáció arról, hogy Trumpnak igenis van esélye.

Ezért is nem foglalkozom publikusnak szánt kutatásokkal, mert a legtöbb ember így áll hozzá, ahogy te is.

(Ha valakit tényleg érdekel, a latinok és a feketék között nagyobb a támogatottsága Trumpnak, mint azt a korrekciós modellek mutatták, és a vártnál többen mentek el szavazni is, így van az, hogy pl. Floridát nem találta el nagyjából senki. A Trafalgar egyébként Arizonát adta Trumpnak, mielőtt elkezdődik a "bezzeg".)
Gyurma Pappa
Biztos jobban értesz ehhez. Én fél éve mást sem látok olvasok, h bőőőven 300 feletti eredménnyel fog nyerni Biden. Ha ilyen bonyolult előrejelezni, akkor egy magára valamit adó oldal, h csak egyet mondjak, az nem rak ki ilyet az oldalára:
 projects.economist.com/us-2020-forecast/president

Nemrég mondtad, h előfizetőjük vagy és, h objektívek. Elhiszem, ha 10-ből 9 dologban igazuk van, de az az 1 ne legyen ilyen WTF előrejelzés. Nem is az bosszant, h fél éve 350 köré várják Bident, mert az tényleg nem jelent semmit, változhatnak a dolgok annyit, de folyamatosan nyitották az ollót november 3-ig. Ha emberiség 99% hülye ahhoz, h megértse az közvélemény-kutatókat, h ez amúgy nem is lefutott párharc, akkor egyszerűen nem kell ilyen infógrafikákat kirakni. Akkor sem, ha az egységsugarú választó igényli is az ilyen egyszerűen felfogható információkat. Nem és kész.