USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 716
Vajon eljön az a pillanat Putyin fejében, amikor megelégeli azt hogy egyre több ország küld mindenfélét is Ukrajnának, és elkezdik lőni a szállítmányokat? Rosszabb esetben valamelyik segítő országba átlőnek?
Mikey
a, igen
b, nem valószínű
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
Vajon eljön az a pillanat Putyin fejében, amikor megelégeli azt hogy egyre több ország küld mindenfélét is Ukrajnának, és elkezdik lőni a szállítmányokat? Rosszabb esetben valamelyik segítő országba átlőnek?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezekhülyék:

Russia could 'opt out' of remaining nuclear arms pact - and freeze Western assets

Dmitry Medvedev, deputy head of Russia's Security Council chaired by President Vladimir Putin, said a set of sanctions the US, the EU and other allies slapped on Russia were a reflection of "political impotence".

He said the sanctions could offer Moscow a pretext for a complete review of its ties with the West, suggesting Russia could opt out of the New Start nuclear arms control treaty that limits US and Russian nuclear arsenals.

 news.sky.com/story/ukraine-russia-war-live-latest-news-putin-kyiv-invasion-12541713?postid=3424069#liveblog-body
Solymi
Anyjuk picsáját esetleg.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
olaszok meg Ciprus sem ellenezné az oroszok leválasztását a SWIFT-ről. csak ki maradt akkor, aki ellenzi, a németek és mi?
deyell
Mi
Gyurma Pappa
próbáltam utánanézni annak, hogy egyáltalán nekünk van ebbe beleszólásunk? nem csak a G-10-nek van?
deyell
 www.portfolio.hu/bank/20220226/mar-csak-magyarorszagon-mulik-hogy-kivagjak-e-az-oroszokat-a-vilag-penzugyi-verkeringesebol-529315
gabokocka
Csak tudnám, hogy miért mindig mi vagyunk az utolsó csatlós...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegnap óta parkol itt a házunk előtt három ukrán rendszámú fehér suv, korábban nem láttam őket. Most délelőtt pakolásztak be mindenféle csomagokat, ágyneműt, stb. Harmincas fiatalok, gyerekkel. Lehet csak az éjszakát töltötték itt ismerősnél, rokonoknál, és mennek tovább...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
Ezekhülyék:

Russia could 'opt out' of remaining nuclear arms pact - and freeze Western assets

Dmitry Medvedev, deputy head of Russia's Security Council chaired by President Vladimir Putin, said a set of sanctions the US, the EU and other allies slapped on Russia were a reflection of "political impotence".

He said the sanctions could offer Moscow a pretext for a complete review of its ties with the West, suggesting Russia could opt out of the New Start nuclear arms control treaty that limits US and Russian nuclear arsenals.

 news.sky.com/story/ukraine-russia-war-live-latest-news-putin-kyiv-invasion-12541713?postid=3424069#liveblog-body

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335

Klaci79
Ezmiez?
ender1112
Így közlekedik a menetrend szerinti Aeroflot BUD-SVO között...kerülnie kell a lengyel és a cseh légteret is. Bár a lengyel miatt már eleve bukó lenne a szokásos útvonal.
Közben:
Estonia have closed their airspace to ALL Russian aircraft.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding

Klaci79
Ezmiez?
ender1112
A lengyelek es litvanok is kitiltották a legterukbol az orosz gepeket gondolom

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Klaci79
Ezmiez?
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan






Sztem kbegy lépésre vagyunk attól hogy beavatkozzon a NATO.
Tony Adams
Azért a konkrét beavatkozás egy elég távoli lépés.. fegyvereket eddig is szállítottak.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
Már a franciák is küldtek cuccost.
gabokocka
Hollandok is.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding






Sztem kbegy lépésre vagyunk attól hogy beavatkozzon a NATO.
Tony Adams
Nem hinném, ezek itt csak az értelmes kelet-európai országok, akik nem szeretnék, hogy az oroszok közelebb kerüljenek. A nyugatiak továbbra is elég távol érzik magukat.
ender1112
Már a franciák is küldtek cuccost.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.






Sztem kbegy lépésre vagyunk attól hogy beavatkozzon a NATO.
Tony Adams
Nem hinném, ezek itt csak az értelmes kelet-európai országok, akik nem szeretnék, hogy az oroszok közelebb kerüljenek. A nyugatiak továbbra is elég távol érzik magukat.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr






Sztem kbegy lépésre vagyunk attól hogy beavatkozzon a NATO.
Tony Adams
Egy ilyen lépés hová vezethet? Nem lehet hogy sokkal nagyobb vérengzés lenne belőle?

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
 telex.hu/kulfold/2022/02/26/lengyelorszag-nem-hajlando-az-oroszokkal-jatszani-a-vb-selejtezon

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan






Sztem kbegy lépésre vagyunk attól hogy beavatkozzon a NATO.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Azt olvastam hogy az oroszoknak voltak olyan gondolataik hogy oket ott tenyleg felszabaditokent fogjak kezelni bizonyos videkeken, de qrvara ennek az ellenkezoje tortenik
gabokocka
Ez van ha saját maguk is elhiszik a propagandát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Olyat láttam egyébként, hogy orosz katonák mennek be boltba és "vesznek" élelmiszert, gondolom jól eteti őket Putler....
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
olaszok meg Ciprus sem ellenezné az oroszok leválasztását a SWIFT-ről. csak ki maradt akkor, aki ellenzi, a németek és mi?
deyell
Mi
Gyurma Pappa
próbáltam utánanézni annak, hogy egyáltalán nekünk van ebbe beleszólásunk? nem csak a G-10-nek van?
deyell
 www.portfolio.hu/bank/20220226/mar-csak-magyarorszagon-mulik-hogy-kivagjak-e-az-oroszokat-a-vilag-penzugyi-verkeringesebol-529315
gabokocka
ha ezen bukik meg a dolog, akkor lehet egymagam neki megyek a parlamentnek. Világraszóló szégyen.
Amadeus
Szar ügy, mert Viktornak most valamelyik oldalra állni kell. A másik nem fogja neki elfelejteni, bárhogy dönt. Jobb lett volna időben állást foglalni, hogy ne ő legyünk a döntőbíró. Ez így cumi neki...

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez vagy kamu, avyg ezek a világ idiótái:  www.portfolio.hu/global/20220226/elfogyott-az-uzemanyaguk-orosz-pancelosok-vesztegelnek-az-ukrajnai-utakon-529311
Klaci79
Második vidin elég bátor/hülye a jóember, hogy ott tesz vesz az elhagyott hadianyagnál...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
olaszok meg Ciprus sem ellenezné az oroszok leválasztását a SWIFT-ről. csak ki maradt akkor, aki ellenzi, a németek és mi?
deyell
Mi
Gyurma Pappa
próbáltam utánanézni annak, hogy egyáltalán nekünk van ebbe beleszólásunk? nem csak a G-10-nek van?
deyell
 www.portfolio.hu/bank/20220226/mar-csak-magyarorszagon-mulik-hogy-kivagjak-e-az-oroszokat-a-vilag-penzugyi-verkeringesebol-529315
gabokocka
ha ezen bukik meg a dolog, akkor lehet egymagam neki megyek a parlamentnek. Világraszóló szégyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
olaszok meg Ciprus sem ellenezné az oroszok leválasztását a SWIFT-ről. csak ki maradt akkor, aki ellenzi, a németek és mi?
deyell
Mi
Gyurma Pappa
próbáltam utánanézni annak, hogy egyáltalán nekünk van ebbe beleszólásunk? nem csak a G-10-nek van?
deyell
 www.portfolio.hu/bank/20220226/mar-csak-magyarorszagon-mulik-hogy-kivagjak-e-az-oroszokat-a-vilag-penzugyi-verkeringesebol-529315
gabokocka
Remélem most már mi se fogunk szórakozni és az időt húzni...

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
Ez vagy kamu, avyg ezek a világ idiótái:  www.portfolio.hu/global/20220226/elfogyott-az-uzemanyaguk-orosz-pancelosok-vesztegelnek-az-ukrajnai-utakon-529311
Klaci79
Ezeket több helyen is olvastam már.
Valszeg nincs kiépítve rendesen az utánpótlási vonal, nem úgy ment a behatolás ahogy tervezték, így cumi van.
Ráadásul, állítólag a katonák azt se tudták, hogy Ukrajnába mennek, hanem gyakorlatozni, amikor meg már ott voltak, azt hitték, hogy felszabadítani jönnek és majd tárt karokkal várják őket.

Plusz nem építenek ki hídfőállásokat, hanem nyomulnak előre, ahogy írták mások, próbálják gyorsan lerendezni, hogy leváltsák a kormányt.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Ez vagy kamu, avyg ezek a világ idiótái:  www.portfolio.hu/global/20220226/elfogyott-az-uzemanyaguk-orosz-pancelosok-vesztegelnek-az-ukrajnai-utakon-529311