USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Szíjjas felhívta Lavrovot, és Jermakot,hogy Budapesten tárgyaljanak az ukránok és az oroszok.

 www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=996511957626225

3:30-tól.

(Bocs, ha volt már.)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
22:01, hol a video
Heisman
ozit elkaptak. 😕
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
22:01, hol a video

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
Mikey
Bizony. Gondolom azzal nem tudtál cirka 11.000 km-re lőni
csebi
És ennél még újabb cuccuk is van, az RS-24 Yars... ráadásul abból jóval több ilyen mobil egység van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
Mikey
Bizony. Gondolom azzal nem tudtál cirka 11.000 km-re lőni
csebi
Nukleáris robbanófejjel töltött kavicsokat😀
Hanni
Állítólag a parádéra készülnek vele, hat persze …
csebi
valaki meg azt írja, hogy 2018-as videó

Szerkesztette: Levi
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
Mikey
Bizony. Gondolom azzal nem tudtál cirka 11.000 km-re lőni
csebi
Nukleáris robbanófejjel töltött kavicsokat😀
Hanni
Állítólag a parádéra készülnek vele, hat persze …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 026 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Solymi
Igazan csinalhatna egy puccsot suttyomban a feheroroszoknal a CIA...picit felkavarna a dolgokat
Borbinho
Kiváló ötlet lenne destabilizálni még egy országot a nyugat által az orosz határ mellett. Ukrajna is milyen jól jár éppen a nyugat “támogatásával”. Putyin is olyan józan mostanában, biztos nem reagálná túl.
MC12
Mert Belorusszia olyan stabil. Az oroszok nélkül meg sem áll a lábán. Amúgy Putyin biztos értékeli, hogy hogy aggódsz érte xD
ender1112
Értelmező olvasást gyakorlod még picit és jó lesz ez 😊
MC12
Értelmes írás kellene ahhoz a gyakorláshoz 😉
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
Mikey
Bizony. Gondolom azzal nem tudtál cirka 11.000 km-re lőni
csebi
Nukleáris robbanófejjel töltött kavicsokat😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
Mikey
Bizony. Gondolom azzal nem tudtál cirka 11.000 km-re lőni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…
csebi
Nekem volt csúzlim gyerekként, de az nem volt ekkora.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ


Hanni
Ez már csúzli…

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazan csinalhatna egy puccsot suttyomban a feheroroszoknal a CIA...picit felkavarna a dolgokat
Borbinho
Kiváló ötlet lenne destabilizálni még egy országot a nyugat által az orosz határ mellett. Ukrajna is milyen jól jár éppen a nyugat “támogatásával”. Putyin is olyan józan mostanában, biztos nem reagálná túl.
MC12
Hát ja, bár látva, hogy a fegyverek mennyire "eredményesen" teremtenek stabilitást - Afganisztántól Irakon át Ukrajnáig látjuk a példát -, valószínűleg jobban járnánk, ha ezek a nagytökűek innen is meg onnan is inkább a kibertérben, konspirációs pályákon meg egymás választásainak megpuccsolási kísérleteiben élnék ki magukat, bombázás helyett.

Putyin olyan jól elkezdte a kibercuccokkal, meg az usa választásokba belenyúlkálással, a f*sznak nem tudott megmaradni azoknál az eszközöknél. Szerintem Ukrajnában simán lennének olyan eredményesek, mint beküldeni a tankokat, aztán próbálni rendet tartani majd utána.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 815

Solymi
Igazan csinalhatna egy puccsot suttyomban a feheroroszoknal a CIA...picit felkavarna a dolgokat
Borbinho
Kiváló ötlet lenne destabilizálni még egy országot a nyugat által az orosz határ mellett. Ukrajna is milyen jól jár éppen a nyugat “támogatásával”. Putyin is olyan józan mostanában, biztos nem reagálná túl.
MC12
Mert Belorusszia olyan stabil. Az oroszok nélkül meg sem áll a lábán. Amúgy Putyin biztos értékeli, hogy hogy aggódsz érte xD
ender1112
Értelmező olvasást gyakorlod még picit és jó lesz ez 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Készül a dezinformációs csomag, ozi most tölti le...



 edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-25-22/h_a1bc24b5e6dbc990fc03f52d628b5e68

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
VISSSZAMENNNNYÉÉÉÉÉ

több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096

Tony Adams
első csecsen háború során ugyanez volt, orosz sorkatonák azt sem tudták hol vannak, és mit kell csinálniuk.
deyell
Állítólag 56-ban is azt mondták nekik, hogy a Suezi Csatornához mennek az imperilista agresszorok ellen. Aztán a Dunánál nagy volt az öröm, hogy elérték a csatornát.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 026 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Solymi
Igazan csinalhatna egy puccsot suttyomban a feheroroszoknal a CIA...picit felkavarna a dolgokat
Borbinho
Kiváló ötlet lenne destabilizálni még egy országot a nyugat által az orosz határ mellett. Ukrajna is milyen jól jár éppen a nyugat “támogatásával”. Putyin is olyan józan mostanában, biztos nem reagálná túl.
MC12
Mert Belorusszia olyan stabil. Az oroszok nélkül meg sem áll a lábán. Amúgy Putyin biztos értékeli, hogy hogy aggódsz érte xD
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
ozi!

hol a videó, hulla vagyok, feküdnék 😊
NB2
Lehet reggel nem kelsz fel. El ne aludj!
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Azt írta 21 22 között
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Ozi, hol a video??
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tegnap összeházasodtak.

Ma együtt harcoknak az oroszok ellen. A fiatal feleség is maradt és fegyvert fogott.

Remélem együtt és épségben túlélik ezt az őrületet.
iktriad
Na ettől vagyok teljsen kiakadva, amikor azt látom, hogy 18-19 éves gyerekek szorongatják a Kalasnyikovot és lehet, hogy néhány óra múlva már nem élnek. Azt lőném fejbe, aki a kezébe adta a fegyvert. Nekik még élni kell! Közben a 70 és 80 éves polikusok biztonságban kavarják a szart.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
ozi!

hol a videó, hulla vagyok, feküdnék 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel abszolúlt egyet tudok érteni. Én is voltam katona és valóban 95%-ban értelmetlen időpocsékolás volt, ahol állandóan szembesültél az emberi gyarlósággal, korlátoltsággal és butasággal. De amikor elmentünk gyakorlatra akkor valahogy minden a visszájára fordult. Olyan dolgok égtek belém egy életre, mint a kitartás, az összertatás, a csapatmunka. Lehetne ezt értelmesen csinálni úgy hogy a fiatal fiúknak a javára váljon.
SBL
Belém pont az ellenkezője, mert minden volt ott, csak csapatmunka nem, ahol én voltam. De mindegy is, mert nem ez a katonai kiképzés célja. Az összetartás, csapatmunka megtanulásához tessék elmenni cserkésznek. Vagy beiratkozni egy csapatsport-klubba, és megtanulni együttműködni a sport pályán. Ezekhez nem kell katonai ruha, lőfegyver (vagy mondom úgy: a hadi felszerelés miatt kib*szott drága képzés). No, de lapozzunk. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Az a Kígyó-szigeti 13 ukrán határőr volt, nem? 😊

Amúgy az megvan, hogy az a Kígyó-sziget román felségterület, csak volt ott egy ukrán támaszpont?
warr_b
Jah, pont erre volt a referansz 😉
Cowboykarcsi90
Nem csak arról van szó, hogy Románia is magának követeli? Mintha valami ilyesmit olvastam volna.
SBL
"A tizennyolc hektáros terület hovatartozásáról korábban éveken át vita volt Ukrajna és Románia között. Az ügyben végül a Hágai Nemzetközi Bíróság Románia javára döntött, ez a gyakorlatban azt jelentette, hogy Románia kapta meg a terület nagyjából nyolcvan százalékát, viszont egy ukrán bázis továbbra is maradt a szigeten."


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Partizán mai adásában közel egyórás interjút adott Sz. Bíró Zoltán. Ajánlom mindenkinek
dancogo
Hamarosan racuppanok majd.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv