USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Nem tudom ez a videó volt-e már, nem csak a részlete:
 funker530.com/video/nsfw-russian-saboteurs-gunned-down-in-kyiv/

Nekem elég zavaros.
Ami tény:
- A Kraz-on levő légvédelmi gépágyú menet közben tüzet vezet valamire
- A kezelőin ukrán egyenruha van, ez a közeli képeken látszik

A feltételezés: orosz spetznaz a kezelői, akik kivégzik őket ukránok.
Akkor:
1. Kraz orosz
2. Gyalogosok ukránok
3. Viszont ebben az esetben a lánctalpas jármű is ukrán?
Mert se a könnyű fegyverzetű gyalogosok nem lőnek rá, se az rájuk. Lehet a Kraz a páncélosra vezette a tüzet, aminek lenne is értelme a fegyver űrmerete alapján, és a páncélos üldözte?

Lehet a fentiekből semmi nem igaz, zavaros az egész…
Mit gondoltok?


Ez csak egy videó, egy példa,
Mint minden háborúban itt is az igazság halt meg először.
A modern háborúknak pedig úgy tűnik általános velejárója, hogy minden fél a saját érdekei mentén ferdíti a talán soha nem is létezett igazat…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 667
Bennem felmerült, hogy lakosság elleni terror nélkül lehet-e megszálló háborúkat nyerni. 2022-ben minden háborús bűnt 3 szögből vesznek fel mobilokkal, egyszerűen nem tehetik meg, hogy visszatérnek a régi metódushoz, ahol addig szenvedett a nép, hogy végül meghajoltak az agresszor előtt. Bárkit ültetnek oda, ott marad több tíz millió ellenséges civil, akiket már nem lehet halomra lőni és addig erőszakolni míg meghúzzák magukat. Egy bábkormány 5-10 év múlva is max valami bunkerből irányíthat, a "békefenntartó" egységeknek se lesz túl sok nyugodt éjszakája, míg az ellenállásnak vagy egy emigráns kormánynak nem kell szórólapokkal, suttogólánccal kommunikálnia, ezernyi alig elzárható csatorna áll rendelkezésre. Nagyon bízom benne, hogy rosszul jönnek ki belőle az oroszok és ez lesz az utolsó ilyen próbálkozás.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
Az Air India egyik gépe ma Budapesten is megfordul

 zeenews.india.com/aviation/every-indian-will-return-home-air-india-to-bring-back-citizens-from-romania-amid-ukraine-crisis-2439952.html

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyülekezeti kisbuszunkkal hoztak el gyerekeket a határról az első kèrdèsük azt volt mielőtt beszálltak ugye fűtve van az autó 😡😡😰😱😔
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 653 — balazs.t85@gmail.com
Sajnos jönnek azok a videók is ahol nem tudhatod életben mard e az akit éppen elfogtak, vagy meglincseli a tömeg...
Szörnyű ezt nézni, ahogy megyünk előre egyre több és több ilyen lesz.



több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
Tony Adams
Mondjuk ez külön szép, mivel lehet a legjobban harcolni a háború ellen? Nyilván fegyverrel

Gondolom van a 28 között NATO tag is, érdekes hogy ha szembe mennek a felső döntéssel. Ha a ruszkik visszalőnek akkor mi lesz a reakció
FLZOLI
Csak ember nem lesz sokaig, aki hasznalja is ezeket. Nem adok tobbet ket-harom napnal az egesznek ilyen tulerovel, besorozott civilek ide vagy oda.

Nyilvan meg az oroszok sem kuldtek oda szerintem a sereg javat.
Stez
Kb. a haderő harmada van ott és nagy része valszeg még nincs bevetve, érkezik az utánpótlás is.
Nem hiába tolja mindenki most még a fegyvert befele, próbálnak időt nyerni, hogy tárgyalóasztalhoz ültessék Putyint.

Zelenszkij lépése, hogy maradt és nem mentette ki magát, elég komoly amúgy, de a korábbi ukrán vezető hazatérése is.
Ez azért egy újabb szint a politikában, olyan téren, hogy az EU politikusok ezek után nem nagyon mismásolhatnak, de legalábbis remélem, hogy észhez térnek és ezek az események jobban összekovácsolják az EU-t is és lezárják végre azokat a jogi kiskapukat, amiket pl. a mi vezetőink is kihasználtak.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Nyilván nekik qrva nagy szopás, és személy szerint sajnálom is őket, de egyelőre orosz sportolók nem lettek kizárva sehonnan, egyelőre csak nem rendezhetnek eseményeket.

Viszont azt simán elképzelhetőnek tartom, hogyha nem lesz béke, és esetlrg az orosz fociválogatott kijut a VB-re,ki fogják zárni őket. És mint sportrajongó baromira sajnálnám hogy a poltika beleszól a sportba, ugyanakkor ez a világunk érdeke, hogy minél több területen minél hangsúlyosabban értesse meg a világ az orosz közvéleménnyel, hogy a XXI. szazadban tolerálhatatlan amit a kormányuk tesz.
gabokocka
Az jutotott eszembe h 9/11nel megallt az elet.eltoltak a bl meccseket.most semmi.
YoungZeeZee
Ott leginkabb a terrorista fenyegetettseg miatt volt a para, egy 60-70ezres teli stadion fasza celpont, itt errol nincs szo

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
En ertem mire gondolsz, es van benne vlami. Foleg ugy hogy meg sok orosz is tuntet a harc ellen.

De mi a masik megoldas? Oda megy a Nato sereg es elkezdik lonni egymast. Abbol meg gyorsan atom haboru lesz.

+ Ugye mar a finneket is megfenyegetek, igy kell vlami hatarozott lepes, amit megerereznek az oroszok.
beltazor
Gondoljatok ujra mit irtok.
A legter, emberek betiltasa fontos es nem atlagos Pavel van kitiltva.
Egyetlen sportolot nem piszkaltak es nem is fognak.
A kint elok mindig ki vannak teve az anyaorszag viselkedesenek es nemt tusz mindig buszke lenni honnan jottel ( meg bekeidoben sem ). erdekesnek gondolom ezek "szegyenkezos" szenvedeset osszehasonlitani egy csaladdal akik mindent hatrahagyva egy idegen orszagba menekulnek.

A romanok megtamadjak a megyet ahol eltek csak "egy bizonyos teruleten nem az egesz regioban" es sajnaljam a romanokat nemetorszagban?
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 653 — balazs.t85@gmail.com




The driver rolls up on the Russians, Russians say they are out of gas. The driver offers to tow them back to Russia.

Azért ezek a videók sokat elárulnak.

Szerkesztette: Nomac
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Tony Adams
Mondjuk ez külön szép, mivel lehet a legjobban harcolni a háború ellen? Nyilván fegyverrel

Gondolom van a 28 között NATO tag is, érdekes hogy ha szembe mennek a felső döntéssel. Ha a ruszkik visszalőnek akkor mi lesz a reakció
FLZOLI
Csak ember nem lesz sokaig, aki hasznalja is ezeket. Nem adok tobbet ket-harom napnal az egesznek ilyen tulerovel, besorozott civilek ide vagy oda.

Nyilvan meg az oroszok sem kuldtek oda szerintem a sereg javat.

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
En ertem mire gondolsz, es van benne vlami. Foleg ugy hogy meg sok orosz is tuntet a harc ellen.

De mi a masik megoldas? Oda megy a Nato sereg es elkezdik lonni egymast. Abbol meg gyorsan atom haboru lesz.

+ Ugye mar a finneket is megfenyegetek, igy kell vlami hatarozott lepes, amit megerereznek az oroszok.

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 198 — Colts Fan

Tony Adams
Mondjuk ez külön szép, mivel lehet a legjobban harcolni a háború ellen? Nyilván fegyverrel

Gondolom van a 28 között NATO tag is, érdekes hogy ha szembe mennek a felső döntéssel. Ha a ruszkik visszalőnek akkor mi lesz a reakció
FLZOLI
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Tony Adams
Mondjuk ez külön szép, mivel lehet a legjobban harcolni a háború ellen? Nyilván fegyverrel

Gondolom van a 28 között NATO tag is, érdekes hogy ha szembe mennek a felső döntéssel. Ha a ruszkik visszalőnek akkor mi lesz a reakció

több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 959
Nyilván nekik qrva nagy szopás, és személy szerint sajnálom is őket, de egyelőre orosz sportolók nem lettek kizárva sehonnan, egyelőre csak nem rendezhetnek eseményeket.

Viszont azt simán elképzelhetőnek tartom, hogyha nem lesz béke, és esetlrg az orosz fociválogatott kijut a VB-re,ki fogják zárni őket. És mint sportrajongó baromira sajnálnám hogy a poltika beleszól a sportba, ugyanakkor ez a világunk érdeke, hogy minél több területen minél hangsúlyosabban értesse meg a világ az orosz közvéleménnyel, hogy a XXI. szazadban tolerálhatatlan amit a kormányuk tesz.
gabokocka
Az jutotott eszembe h 9/11nel megallt az elet.eltoltak a bl meccseket.most semmi.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com


Kíváncsi leszek mi fog történni a hétvégén, de ez már most nagy arcvesztésnek tűnik az oroszok részéről. Azt hittem ez az orosz gépezet jobban felkészült, de nem úgy tűnik.
Nomac
Az arcvesztés már a támadással megvolt, attól lejjebb már nem lehet menni.

Valószínűleg kisebb ellenállásra számítottak, de az ukránok buj a civil mögé taktikája előbb utóbb működni fog ha elhúzódik az egész

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 198 — Colts Fan
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Ha volt már bocs:
 index.hu/kultur/2022/02/25/gyilkosnak-nevezte-putyint-es-lemondott-posztjarol-elena-kovalskaya/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 653 — balazs.t85@gmail.com


Kíváncsi leszek mi fog történni a hétvégén, de ez már most nagy arcvesztésnek tűnik az oroszok részéről. Azt hittem ez az orosz gépezet jobban felkészült, de nem úgy tűnik.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Szerintem itt mindenki egymás kezét fogva imádkozik, nehogy Putyin milliárdos haverjait olyan megaláztatás érje, hogy nem engedik kikötni a 80 lábas yachtot Cannes-ban, Monacoban vagy Caprin. Ennyire tényleg nem kéne túltolni.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 653 — balazs.t85@gmail.com
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Ja es közben 110 orosz tank erkezett Kijev északi kulteruletere.
csebi
Info honnan?
Solymi
 twitter.com/asbmilitary/status/1497454548209868800?s=21

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Szerencsére úgy látom ez itt senkit nem érint, de beszúrom:
 digi.hu/hirek/ingyenesen-telefonalhatnak-ukrajnaba-digi-mobil-ugyfelei
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
Ja es közben 110 orosz tank erkezett Kijev északi kulteruletere.
csebi
Info honnan?

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha már sportolók

 twitter.com/TSN_Sports/status/1497234776905842688

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 198 — Colts Fan
Nem tudom melyik csoportba mehet az én kommentem, ezért benyomom ide!

Igen, látom/olvasom a híreket hogy most mi folyik. Egy bizonyos területen ugyan, nem az egész régióban..
Na de, ne mondjátok már nekem hogy a nyugat ezzel a “túltoltuk” mentalitásával egyetértetek? Pl, ilyen sportolók, olyan rendezvények, légitársasagok, emberek, betiltása/kitiltása/törlése, csak azért mert ott xy helyen konfliktus van.
Kérdem én, miköze van az Aeroflotnak az egészhez? Ők egy légitársaság, azon vannak hogy létezzenek, élnek, erre a fejlett nyugat betiltja a munkájukat mondván, “hát ez nem szép dolog, te ne gyere ide”. Vagy éppen mondhatnám Mazepint, is, vagy a sok orosz embert akik kint élnek bármelyik országban? Hol tehetnek ők erről, miért kell nekik szenvedni?

Szerintem kezd túlesni ezzel a politikaiszemlélettel sok ország.
Coolearie
Szegény Mazepin, ő csak áldozata az egésznek, ja várjunk, aput biztos csak odaphotoshopolták Putyin köré: