bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Igor
Na, ha a 10-15.kört fikáztad, akkor ajánlok fogadásokat! 😊 (Mindegyik esetben az aktív meccseket venném alapul, mert a sérülés faktor kívül áll rajtunk).

1. Deebo jobb lesz, mint bármelyik draftolt WR-ed.
2. Adrian Phillips jobb lesz, mint bármelyik draftolt safety-d.

Egyébként valószínűleg abban a periódusban kellett volna 4.LB-t húznom, ebben igazad van...

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már Jake írt egyet, én is tolok valamit...

FLZOLI
Nyilván bajnokcsapatot mindig kicsit furcsa dolog ekézni (bár nem sokan védtek címet Div 1-ben..), de engem ez se tart vissza 😛
A már említette DEN-homárság nyilván mindennek az alfája/omegája (Lock és Lindsey főleg, sok minden áll v bukik ezen), Okudah és Walker nálam nagy reach, a 14-17. körök nem igazán tetszenek + és ehhez kapcsolódva, szerintem hiba volt a 18. körig várni a harmadik LB-vel - pláne hogy nekem az uccsónak húzott Brooks tetszik legjobban, de egyikük se LB3 a szememben.

Igor
Köszi 😊
Hát nyílván a saját csapatát jobban tudja követni az ember, így adott esetben a plussz infók segíthetnek a drafton. Van benne kockázat, bár tavaj is úgy indultam neki a szezonnak, hogy majd Darnold megoldja a QB posztot... 😊

Szerintem a csapatom legnagyobb kockázata, hogy rengeteg a fiatal benne, náluk sokkal nagyobb kilengések lehetnek a teljesítményben mint a harcedzett veteránoknál. Én jobban szeretem, ha szét van tertíve a csapat összetétele, vagyis sok olyan poszt van ahonnan jöhetnek a plussz pontok, minthogy legyen egy bika LB sorom mellé egy jó QB vagy RB a többi meg resztli. És így nekem az LB3 kevésbé prioritás, előbb húzok egy S1/S2, CB1, DT1 vagy DE1/DE2-t.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Na írok egyet röviden(?) én is.



QB: A. Rodgers (7/133, QB14)
Idén nem volt prioritás a QB, bár ha lejött volna Lamar v Mahomes 13-ig, lehet elcsábulok, bár nyilván nem volt rá esély... aztán a következő körökben sehol nem volt igazán reális, 2-5. között erősíteni kellett a kulcsposztokat, aztán 6.-ban úgy éreztem be fog indulni egy DE run, ezért jobb megelőzni ott a bajt.

Viszont a hetekdbken somos hatalmas Wentz reach-e jelezte, hogy előbb-utóbb a középkategóriás QB-k is elfogynak, ezért ott én is léptem. Nyilván Rodgers egy IRL god, és fantasyben kevésbé - de számítok arra h a tavalyi évhez képest talán egy jobb lesz (pl Jones-nak nem lesz 19 TD-je), vagy legalább lehozza ugyanazt a szintet - és még tavaly is 326 pontja volt... QB14, apró steal sztem.


RB: C.Carson (2/28, RB16), R.Mostert (4/68, RB26), Zach Moss (10/188, RB37), Darrynton Evans (17,333, RB53
Meghasonultam önmagammal.. és az első négy kör alatt két futót húztam 😊

Amúgy ha Aaron Jones lejön 1/13-ig, valszeg már ott futótt húzok, de ezt a gondot még megoldotta somos... viszont visszafele Carson annyira kilógott a maradékból, hogy nem tudtam elengedni. Penny out, a többi draftolt srácnak nem kéne bezavarnia - nyilván Seattle, szóval nem nagyon lehet tutira fogadni, de most olyan esélye van, aminél jobbat nem kaphat.
A másik úriember, Mostert pedig szintén eléggé a "boom or average" kategória - azt hiszem azon nem kell vitatkozni, h floor megvan nála, a kérdés mi a ceiling (TOP 10?) - mindenesetre az biztos, h én mindkét Indy futónál, és sok más korábban választott RB-nél értekeltem magasabbra.

Moss redzone back és 3rd down back, arról nem is beszélve, h lehet h tehetségesebb is mint Singletary 😛 Szerintem kb a helyén ment (Dobbins/Henderson/Ronald Jones) - nyilván ha a heti 4-5 pont kellett volna, akkor Tarik Cohent viszem, de harmadik futónak inkább egy lottery ticketet akartam.
Darrynton Evans pedig az ultimate lottószelvény - én imádom a srácot, ő is egyértelmű 3rd down back lesz, igaz RZ nélkül... azt valamiért nem igazán értem, h miért nem sorolják őt is az elit handcuffok közé. Szerintem ez az a pick, amit sokakreachnek (Edmonds elott) tartanak majd, de belefért/nálam a srac extremely high priority handcuff.


WR: D.Johnson (9/173, WR39), Golden Tate (14/268, WR50), A.Miller (18/348, WR62), S.Watkins (20/388, WR66)
Na itt kezdődnek a problémák...
Igazából Leonard/Kittle ára az volt, h kb a 4. körben kellett (volna) húznom az első WR-em, viszont Mostert miatt elcsábultam / reménykedtem valaki lejön esetleg 5. körre - utólag ez lehet h apró hiba volt.. kiment Woods, Cooper, sőt még Metcalf is (meg csomóan mások) - ez utóbbi után nem igazán éreztem a value-t a maradék nevekben. A 6/7. körben is húzhattam volna, de ott találtam fontosabb posztot, a 8.-ban pedig nagyon-nagyon komolyan elgondolkodtam Parkeren.. de egyszerűen nem mertem rábökni, pláne ha bejön Tua, ki tudja mi lesz... + megint úgy voltam, elég sok név van, valaki lejön a 9. körig. Aztán végül nem sokan jöttek le, így a 9. körben már muszáj volt... hamár Szesze vitte BB-t, akkor úgy voltam vele Diontae jó lesz 😛 ügyes a srác, de az az egész offense picit kérdőjeles... mondjuk több mint 100 pickkel Juju után már value.
Tate igazából egy unalmas floor pick, nyilván kockáztathattam volna Pittmannal/Campbellel v Lazarddal, de inkább a biztosra mentem. Miller viszont szerintem hatalmas steal, tavaly voltak kisebb-nagyobb problémái, de az ígéretes rookie éve után remélhetőleg csak kisiklás volt- már a WR62 önmagában steal, de én amúgy is sokat várok tőle.. Watkins - ilyen mélyen ennyi kockázatot már megért..


TE: G. Kittle (3/53, TE2)
Nagyon nem értem a dolgot, miért ódzkodnak sokan ennyire a prémium TE-től. Kittle + 18. körös WR, lásd mondjuk Anthony Miller, vagy Golladay/JuJu/T.Y.Hilton + 18. körös TE? Nem igazán látom a különbséget, sőt azt gondolom, h az előbbi páros az erősebb... már a felsorolt WR trióban bőven akad kérdőjel.


DT: J. Allen (13/253, DT10), (Oliver 15/293, DT15), Hargrave (25/493, DT42)
Nem hiszem h Donaldot vittem volna 7. körben, túl sok lyukam volt még akkor 😊 Pláne h ez azon kevés poszt volt, ahol volt néhány név a listámon, akiket kifejezettem szerettem volna elhozni - végül mindhárom draftolt játékos személyében sikerült célpontot húzni.
Allen szerintem 13. körben, tizedik DT-ként már apró steal - Oliver viszont néhány pánikpickem egyike volt (DE és S posztot túrtam, de egyik se tetszett igazán), ő könnyen reach lehet, bár nyilván a potenciál nála is megvan. Reader volt még a listámon, a Miami DT-k, illetve az utolsónak hozott Hargrave - a draft egyik stealje lehet, ha tudja magát hozni 4-3-ban is, ajándék volt ennyire későn.


DE: Hunter (6/108, DE2), Crosby (16/308, DE33), DE (22/428, DE42)
Szerintem Hunter No 1 DE lesz - és a több 5-10 DE közül, csak kettőben voltam igazán biztos, Hunter és J Bosa, akik egy 60/10-re szinte garantáltan jók lesznek. Mély a poszt, igen sok 100-120 pontos DE lesz, de 180+ v 200+ fölötti nem lesz túl sok, és nem akartam a runba beszorulni (meg is indult aztán utánam elég erősen..)
Crosby ahol jött szerintem teljesen jó value, itt is lehetett volna kockáztatni, de inkább a biztosra mentem - aztán Burns-szel meg húztam egy kockázatosat is (ez a 22. körös DE run elég WTF volt), úgy voltam bele harmadik DE-nek pont elfér egy ilyen típusú ember...


LB: D. Leonard (1/13, LB1), J. Baker (5/93, LB28), Kiser (11/213, LB53), Takitaki (12/228, LB56), Goodson (21/413, LB79)
Kérlek Leo, idén ne sérülj meg - semmi mást nem kérek karácsonyra. (Viccet félretéve - tavaly kb ezen múlt a PO...)
Apró statisztika LB húzásokról:
1.kör - 2
2.kör - 5 (7)
3.kör - 9 (16)
4.kör - 6 (22)
5.kör - 11 (33)
6.kör - 6 (39)

Vagyis gyakorlatilag 6. kör végére meg kell lennie a minimum két LB-dnek... alapvetően Bakerrel 5. körben amúgy is elégedett voltam, így ezt látva még inkább.
A draft alatt nem igazán örültem a hatalmas runnak, mert ez azt eredményezte hogy kb senkinek nem sikerült igazán jót LB3-at szereznie korai pick áldozása nélkül és a potenciális steal LB-ket, akiket régen 15-20 kör között is lehetett húzogatni, most priorizálni kellett.
Ugyan a 7-10 kör alatt picit lecsendesett a dolog, de 11. kör táján megin beindult, így behúztam Kisert, visszafele meg egyből Takitakit - ezen a szinten már mindenki picit lutri, de elvileg róluk még az a hír járja h 3-down LB-k... nyilván nem készpénz, de sok mindenki már nem volt kint.
Egy-két tetszetős név maradt 15. kör utánra (Logan Wilson és Tavai a listámon volt), aztán inkább biztosítottam magam még egy CLE LB-vel, még ha csak 2 down is lesz Goodson, akkor is elég jó runstopper, meglátjuk mi lesz Clevelandben. Egyelőre őtmég nem waivelték 😛


S: Clark (8/148, S10), Savage (19/373, S38), Jarrod Wilson (23/453, S45)
A draft másik pánikpickje Oliver mellett, Chuck Clark... mint már írtam, nagyon filóztam Parkeren, elszállt az idő, ránéztem a rosterre hol van lyuk, és végül safetyt húztam inkább. Nem gondolom h hatalmas reach lesz (korán megindult a safetyrun, wtf...), de benne van a pakliban h inkább top 15-20 mint top 10 safety.
Aztán kicsit elengedtem a posztot, mert úgy voltam vele hogy a 16. és 40. safety közt nem lesz sok különbség - nyilván nem készültem fel eléggé, és a maradékból a kukázás annyira nem sikerült tökéletesen, de hoztam két kezdőt, akit épp találtam / ahol azt gondoltam h a pass D-vel gondok lesznek pálya közepén.. picit kérdőjeles, de emiatt a poszt miatt nem aggódok annyira.


CB: Ya-Sin (24/468, CB???), Jaylon Johnson (29/573, CB?????)
Teljesen érdektelen poszt, pláne h idén nem volt (vagy csak nem találtam) out-of positions (ergo safety játékost), a CB returnerek nagy része pedig elvileg nem kezdő. Rock tavaly is szar volt, Jaylon Johnson - Utah power, azért húztam amúgy K/P/HC-t korábban, h legyen időm picit átturkálni a kettes CB posztot, ez lett a vége.

P / K / HC - érdektelen, de azért legjobb rúgónév nálam van, a punter meg egy hack!


Várom az értékeléseket 😊
Igor
Nem rossz csapat, nagyjából leírtad te is amiket én is gondolok róla. Rodgers mondjuk idén nálam majdnem akkora kérdőjel, mint BB.. 7. körben ugye nálam is ott volt, gondolkodtam rajta, hogy behúzzam-e és ha nincs bent még akkor McLaurin akkor lehet viszem is, de nem lettem volna elégedett a húzással. Meglátjuk mi lesz vele, nyilván a te szezonod is nagyban függ ettől, akárcsak az enyém BB-től. Legyen mindkettő jó, Rodgers tömje TD-vel Lazrard-t, BB meg Johnson-t, deal? 😊
Carson sztem nagyon jó lesz, igazából sztem 2/28-ra kifejezetten jó fogás, ki is voltam akadva amikor láttam, h ilyen későn be tudtad húzni😊, Mostert és Moss is jó RB2-3-nak, szóval ez egy jó egység sztem.
A WR sor viszont gyenge lett, bár ha beleszámoljuk Kittle-t is (és tényleg miért ne tennénk) akkor azért az sem rossz, bár nálam azért még vele együtt is vékony kicsit ez a részleg.

A védelem se tűnik rossznak. A DT sor sztem jó, Oliver nálam is célpont volt, ő volt az egyik fő jelöltem a DT2-re, sajnos lekéstem róla (is). Hunter nálam is Top1 DE aspiráns idén, bár azért ezzel a sok LB/Edge érkezővel már nem olyan kiemelkedő ő sem és éppen ezért sztem nem feltétlen ér(t) 6. kört. Crosby szolid DE2 lesz, Burns pedig jó kis sleeper húzás, nálam is rajta volt a húzandók listáján, csak közben én elcsábultam Houston miatt korábban.
Az LB sor sztem nagyon jó lett, én is ilyesmit szerettem volna összehozni, nekem egy kicsit halványabbat sikerült. Ennél jobbat csak irreális áldozatok árán lehetne kihozni, mind a 4 LB nálam is célpont volt.. (Leonardra nekem nem volt esélyem).
secondary: CB-ket én nemtom megítélni, a safety trió viszont nekem nem igazán tetszik. 8 körben Clark sztem nagy reach, jó játékos, de Baltimore-ban nem szoktak kaszálni a safety-k, sztem idén se fognak, de persze ez majd kiderül. Savage elmegy S2-nek, Wilson meg halványan S3-nak, de ez az egység sztem nem lett túl jó.

Összességében viszont, mint írtam az elején is, kifejezetten jónak tűnik a gárda.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekes olvasgatni az értékelőket meg látni, hogy ki miképp gondolkodik vagy milyen stratégiát követ 😊

Meg hát persze itt már rutinos emberek játszanak, sokan is vagyunk, szóval nehéz sokszor nem pánik üzemmódban húzni, amikor sorra mennek ki a jobb játékosok az ember előtt 😊

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor mar egy masik autodraftot is ertekelj!
En magam ugy latom,hogy a QB az lutri thillel.
Rb ugy Kamaraval jo lehet a wr corp az szar. TE meglatjuk.
Dt sose erdekelt.
DE poszt az vekony a korai LB-k miatt.
LB itt jonni kene sok pontnak.

A sec mindig lutri.

Ha már Jake írt egyet, én is tolok valamit...

FLZOLI
Nyilván bajnokcsapatot mindig kicsit furcsa dolog ekézni (bár nem sokan védtek címet Div 1-ben..), de engem ez se tart vissza 😛
A már említette DEN-homárság nyilván mindennek az alfája/omegája (Lock és Lindsey főleg, sok minden áll v bukik ezen), Okudah és Walker nálam nagy reach, a 14-17. körök nem igazán tetszenek + és ehhez kapcsolódva, szerintem hiba volt a 18. körig várni a harmadik LB-vel - pláne hogy nekem az uccsónak húzott Brooks tetszik legjobban, de egyikük se LB3 a szememben.

Rajna
Kiegyensúlyozott csapat, és mivel hasonló stratégiát követsz mint én, vigyáznom kell mibe kötök bele - Landry után nekem a WR sor eléggé bustgyanús... szerintem (még) egy floor guy bőven elfért volna oda a 4 risk&reward ember egyike helyett esetleg. Bates/Amos duóért se vagyok oda, szerintem mindketten bőven vissza fognak esni - de legalább nem húztad túl korán őket.. és hát Mayfield. De ha ő volt a maradékból a kedvenc. 😊

Szesze
Készülés = csalás - tessék kizárni a csapatot...
Ez is elég jól kiegyensúlyozott csapat, bár mint írtam, én idén nem ugrottam volna Donaldért, illetve én Cunningham-et sose szerettem.. dehát valakinek meg kell csinálnia a szereléseket Houstonban is. Az RB, WR, LB posztok szolidak, DL erős - innentől kb BB-n áll vagy bukik az egész, és félek attól h ugyanaz a gondod lesz mint tavaly, a QB posztot kell toldozgatni majd... ezt már írtad te is, én biztos nem mertem volna bevállalni, meglátjuk.

Leon78
Szépen megjátszott zéró RB - Cohen tökéletes, viszont a handcuffok közül húzhattál volna jobbat + az a 6. körös Ryan pick, ehhh. Van benne kockázat, és most diplomatikus voltam... 21. körös kickerhúzás pedig szintén nagy boo. A safety szerintem olyan poszt, amit lehet orvosolni... engem a jó handcuff RB-k hiánya jobban zavar.

somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Jakehomer
Ez is egy klasszikus RB-WR-LB heavy draft - csak szerintem tulsagosan elengedted a QB posztot.. also, not a fan of Kendricks. Az első hat kör ettől függetlenül erős, de a 7-10. kör itt se tetszik igazán (belefért volna egy QB), én nagyon megfáztam Lawrence-szel tavaly, Devondre egyszerűen szar, Peppers pedig sztem reach volt (mondom a 8. körös Clark pickkel..) A 10-20 közötti pickek nem rosszak, de szerintem kötelező a két futónak bármi gikszer nélkül lehozni a szezont, különben nem biztos h ez PO csapat...

Tony Adams
Van egy csomó pick ami tetszik - Queen, Pratt, Johnson, Michel, Reeder, Herndon, Cashman... viszont az első három körtől én nagyon fázok, pláne ez a 3. körös Stafford brainfart... ettől függetlenül, ha ők átlagosat hoznak, szerintem a PO-ért harcban leszel...

Sanco
Baker nagyon bátor, pláne úgy hogy 6 körrel később sikerült egy Josephet szerezni. A DE osztagod szerintem elég gyenge és a korai CB-idet szintén nem tudom dicsérni, de Edmonds v Logan Wilson szerintem pazar value volt 15-20 között. Ezt leszámítva nehéz belekötni, ez a csapat is harcban lesz a PO-ért.

Göbi
Ez egy bátor draft volt - a már említett zéró LB probléma mellett, nekem kicsit sok a kérdőjel a támadósorban is: Mack és Green is veszélyes pick sztem, és bár a DE/S poszt nem tűnik rossznak, szerintem lesz gondod RB és LB poszton..

csi77
Szép egyenletesen húzogattál a posztokra (talán az 5. körös safety picit korai volt, a 10. körös CB pedig biztos - itt jöhetett volna egy DE), viszont elég sok ember olyan aki nálam nem volt magasan... de ettől függetlenül érhető a választásuk.
(Murray és Parker viszont tetszett.)

clbass
Első 5 kör posztra jó, nevekre részben tetszetős, részben egy-két embertől fázok azért...
Allen és Abram viszont nagyon jó value volt, és szerintem relatíve jól megoldottad a késői DE párost is - de azért valljuk be, a csapat sorsa így is kb a BUF offensetől függ majd..
Igor

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha már Jake írt egyet, én is tolok valamit...

FLZOLI
Nyilván bajnokcsapatot mindig kicsit furcsa dolog ekézni (bár nem sokan védtek címet Div 1-ben..), de engem ez se tart vissza 😛
A már említette DEN-homárság nyilván mindennek az alfája/omegája (Lock és Lindsey főleg, sok minden áll v bukik ezen), Okudah és Walker nálam nagy reach, a 14-17. körök nem igazán tetszenek + és ehhez kapcsolódva, szerintem hiba volt a 18. körig várni a harmadik LB-vel - pláne hogy nekem az uccsónak húzott Brooks tetszik legjobban, de egyikük se LB3 a szememben.

Rajna
Kiegyensúlyozott csapat, és mivel hasonló stratégiát követsz mint én, vigyáznom kell mibe kötök bele - Landry után nekem a WR sor eléggé bustgyanús... szerintem (még) egy floor guy bőven elfért volna oda a 4 risk&reward ember egyike helyett esetleg. Bates/Amos duóért se vagyok oda, szerintem mindketten bőven vissza fognak esni - de legalább nem húztad túl korán őket.. és hát Mayfield. De ha ő volt a maradékból a kedvenc. 😊

Szesze
Készülés = csalás - tessék kizárni a csapatot...
Ez is elég jól kiegyensúlyozott csapat, bár mint írtam, én idén nem ugrottam volna Donaldért, illetve én Cunningham-et sose szerettem.. dehát valakinek meg kell csinálnia a szereléseket Houstonban is. Az RB, WR, LB posztok szolidak, DL erős - innentől kb BB-n áll vagy bukik az egész, és félek attól h ugyanaz a gondod lesz mint tavaly, a QB posztot kell toldozgatni majd... ezt már írtad te is, én biztos nem mertem volna bevállalni, meglátjuk.

Leon78
Szépen megjátszott zéró RB - Cohen tökéletes, viszont a handcuffok közül húzhattál volna jobbat + az a 6. körös Ryan pick, ehhh. Van benne kockázat, és most diplomatikus voltam... 21. körös kickerhúzás pedig szintén nagy boo. A safety szerintem olyan poszt, amit lehet orvosolni... engem a jó handcuff RB-k hiánya jobban zavar.

somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Jakehomer
Ez is egy klasszikus RB-WR-LB heavy draft - csak szerintem tulsagosan elengedted a QB posztot.. also, not a fan of Kendricks. Az első hat kör ettől függetlenül erős, de a 7-10. kör itt se tetszik igazán (belefért volna egy QB), én nagyon megfáztam Lawrence-szel tavaly, Devondre egyszerűen szar, Peppers pedig sztem reach volt (mondom a 8. körös Clark pickkel..) A 10-20 közötti pickek nem rosszak, de szerintem kötelező a két futónak bármi gikszer nélkül lehozni a szezont, különben nem biztos h ez PO csapat...

Tony Adams
Van egy csomó pick ami tetszik - Queen, Pratt, Johnson, Michel, Reeder, Herndon, Cashman... viszont az első három körtől én nagyon fázok, pláne ez a 3. körös Stafford brainfart... ettől függetlenül, ha ők átlagosat hoznak, szerintem a PO-ért harcban leszel...

Sanco
Baker nagyon bátor, pláne úgy hogy 6 körrel később sikerült egy Josephet szerezni. A DE osztagod szerintem elég gyenge és a korai CB-idet szintén nem tudom dicsérni, de Edmonds v Logan Wilson szerintem pazar value volt 15-20 között. Ezt leszámítva nehéz belekötni, ez a csapat is harcban lesz a PO-ért.

Göbi
Ez egy bátor draft volt - a már említett zéró LB probléma mellett, nekem kicsit sok a kérdőjel a támadósorban is: Mack és Green is veszélyes pick sztem, és bár a DE/S poszt nem tűnik rossznak, szerintem lesz gondod RB és LB poszton..

csi77
Szép egyenletesen húzogattál a posztokra (talán az 5. körös safety picit korai volt, a 10. körös CB pedig biztos - itt jöhetett volna egy DE), viszont elég sok ember olyan, aki nálam nem volt magasan... de ettől függetlenül érhető a választásuk.
(Murray és Parker viszont tetszett.)

clbass
Első 5 kör posztra jó, nevekre részben tetszetős, részben egy-két embertől fázok azért...
Allen és Abram viszont nagyon jó value volt, és szerintem relatíve jól megoldottad a késői DE párost is - de azért valljuk be, a csapat sorsa így is kb a BUF offensetől függ majd..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na írok egyet röviden(?) én is.



QB: A. Rodgers (7/133, QB14)
Idén nem volt prioritás a QB, bár ha lejött volna Lamar v Mahomes 13-ig, lehet elcsábulok, denyilván nem volt rá esély... aztán a következő körökben sehol nem volt igazán reális, 2-5. között erősíteni kellett a kulcsposztokat, aztán 6.-ban úgy éreztem be fog indulni egy DE run, ezért jobb megelőzni ott a bajt.

Viszont a hetedikben somos hatalmas Wentz reach-e jelezte, hogy előbb-utóbb a középkategóriás QB-k is elfogynak, ezért ott én is léptem. Nyilván Rodgers egy IRL god, és fantasyben kevésbé - de számítok arra h a tavalyi évhez képest talán picit jobb lesz (pl Jones-nak nem lesz 19 TD-je), vagy legalább lehozza ugyanazt a szintet - és még tavaly is 326 pontja volt... QB14, apró steal sztem.


RB: C.Carson (2/28, RB16), R.Mostert (4/68, RB26), Zach Moss (10/188, RB37), Darrynton Evans (17/333, RB53)
Meghasonultam önmagammal.. és az első négy kör alatt két futót húztam 😊

Amúgy ha Aaron Jones lejön 1/13-ig, valszeg már ott futót húzok, de ezt a gondot még megoldotta somos... viszont visszafele Carson annyira kilógott a maradékból, hogy nem tudtam elengedni. Penny out, a többi draftolt srácnak nem kéne bezavarnia - nyilván Seattle, szóval nem nagyon lehet tutira fogadni, de most olyan esélye van, aminél jobbat nem kaphat.
A másik úriember, Mostert pedig szintén eléggé a "boom or average" kategória - azt hiszem azon nem kell vitatkozni, h floor megvan nála, a kérdés mi a ceiling (TOP 10?) - mindenesetre az biztos, h én mindkét Indy futónál, és sok más korábban választott RB-nél értekeltem magasabbra.

Moss redzone back és 3rd down back, arról nem is beszélve, h lehet h tehetségesebb is mint Singletary 😛 Szerintem kb a helyén ment (Dobbins/Henderson/Ronald Jones) - nyilván ha a heti 4-5 pont kellett volna, akkor Tarik Cohent viszem, de harmadik futónak inkább egy lottery ticketet akartam.
Darrynton Evans pedig az ultimate lottószelvény - én imádom a srácot, ő is egyértelmű 3rd down back lesz, igaz RZ nélkül... azt valamiért nem igazán értem, h miért nem sorolják őt is az elit handcuffok közé. Szerintem ez az a pick, amit sokak reachnek (Edmonds elott) tartanak majd, de belefért/nálam a srac extremely high priority handcuff.


WR: D.Johnson (9/173, WR39), Golden Tate (14/268, WR50), A.Miller (18/348, WR62), S.Watkins (20/388, WR66)
Na itt kezdődnek a problémák...
Igazából Leonard/Kittle ára az volt, h kb a 4. körben kellett (volna) húznom az első WR-em, viszont Mostert miatt elcsábultam / reménykedtem valaki lejön esetleg 5. körre - utólag ez lehet h apró hiba volt.. kiment Woods, Cooper, sőt még Metcalf is (meg csomóan mások) - ez utóbbi után nem igazán éreztem a value-t a maradék nevekben. A 6/7. körben is húzhattam volna, de ott találtam fontosabb posztot, a 8.-ban pedig nagyon-nagyon komolyan elgondolkodtam Parkeren.. de egyszerűen nem mertem rábökni, pláne ha bejön Tua, ki tudja mi lesz... + megint úgy voltam, elég sok név van, valaki lejön a 9. körig. Aztán végül nem sokan jöttek le, így a 9. körben már muszáj volt... hamár Szesze vitte BB-t, akkor úgy voltam vele Diontae jó lesz 😛 ügyes a srác, de az az egész offense picit kérdőjeles, mondjuk több mint 100 pickkel Juju után már value.
Tate igazából egy unalmas floor pick, nyilván kockáztathattam volna Pittmannal/Campbellel v Lazarddal, de inkább a biztosra mentem. Miller viszont szerintem hatalmas steal, tavaly voltak kisebb-nagyobb problémái, de az ígéretes rookie éve után remélhetőleg csak kisiklás volt - már a WR62 önmagában steal, de én amúgy is sokat várok tőle.. Watkins - ilyen mélyen ennyi kockázatot már megért..


TE: G. Kittle (3/53, TE2)
Nagyon nem értem a dolgot, miért ódzkodnak sokan ennyire a prémium TE-től. Kittle + 18. körös WR, lásd mondjuk Anthony Miller, vagy Golladay/JuJu/T.Y.Hilton + 18. körös TE? Nem igazán látom a különbséget, sőt azt gondolom, h az előbbi páros az erősebb... már a felsorolt WR trióban bőven akad kérdőjel.


DT: J. Allen (13/253, DT10), Oliver (15/293, DT15), Hargrave (25/493, DT42)
Nem hiszem h Donaldot vittem volna 7. körben, túl sok lyukam volt még akkor 😊 Pláne h ez azon kevés poszt volt, ahol volt néhány név a listámon, akiket kifejezettem szerettem volna elhozni - végül mindhárom draftolt játékos személyében sikerült célpontot húzni.
Allen szerintem 13. körben, tizedik DT-ként már apró steal - Oliver viszont néhány pánikpickem egyike volt (DE és S posztot túrtam, de egyik se tetszett igazán), ő könnyen reach lehet, bár nyilván a potenciál nála is megvan. Reader volt még a listámon, a Miami DT-k, illetve az utolsónak hozott Hargrave - a draft egyik stealje lehet, ha tudja magát hozni 4-3-ban is, ajándék volt ennyire későn.


DE: Hunter (6/108, DE2), Crosby (16/308, DE33), Burns (22/428, DE42)
Szerintem Hunter No 1 DE lesz - és a több 5-10 DE közül, csak kettőben voltam igazán biztos, Hunter és J Bosa, akik egy 60/10-re szinte garantáltan jók lesznek. Mély a poszt, igen sok 100-120 pontos DE lesz, de 180+ v 200+ fölötti nem lesz túl sok, és nem akartam a runba beszorulni (meg is indult aztán utánam elég erősen..)
Crosby ahol jött szerintem teljesen jó value, itt is lehetett volna kockáztatni, de inkább a biztosra mentem - aztán Burns-szel meg húztam egy kockázatosat is (ez a 22. körös DE run elég WTF volt), úgy voltam bele harmadik DE-nek pont elfér egy ilyen típusú ember...


LB: D. Leonard (1/13, LB1), J. Baker (5/93, LB28), Kiser (11/213, LB53), Takitaki (12/228, LB56), Goodson (21/413, LB79)
Kérlek Leo, idén ne sérülj meg - semmi mást nem kérek karácsonyra. (Viccet félretéve - tavaly kb ezen múlt a PO...)
Apró statisztika LB húzásokról:
1.kör - 2
2.kör - 5 (7)
3.kör - 9 (16)
4.kör - 6 (22)
5.kör - 11 (33)
6.kör - 6 (39)

Vagyis gyakorlatilag 6. kör végére meg kell lennie a minimum két LB-dnek... alapvetően Bakerrel 5. körben amúgy is elégedett voltam, így ezt látva még inkább.
A draft alatt nem igazán örültem a hatalmas runnak, mert ez azt eredményezte hogy kb senkinek nem sikerült igazán jót LB3-at szereznie korai pick áldozása nélkül és a potenciális steal LB-ket, akiket régen 15-20 kör között is lehetett húzogatni, most priorizálni kellett.

Ugyan a 7-10 kör alatt picit lecsendesett a dolog, de 11. kör táján megint beindult a gép, így behúztam Kisert, visszafele meg egyből Takitakit - ezen a szinten már mindenki picit lutri, de elvileg róluk még az a hír járja h 3-down LB-k... nyilván nem készpénz, de sok mindenki már nem volt kint.
Egy-két tetszetős név maradt 15. kör utánra (Logan Wilson és Tavai a listámon volt), aztán inkább biztosítottam magam még egy CLE LB-vel, még ha csak 2 down is lesz Goodson, akkor is elég jó runstopper, meglátjuk mi lesz Clevelandben. Egyelőre őt még nem waivelték 😛


S: Clark (8/148, S10), Savage (19/373, S38), Jarrod Wilson (23/453, S45)
A draft másik pánikpickje Oliver mellett, Chuck Clark... mint már írtam, nagyon filóztam Parkeren, elszállt az idő, ránéztem a rosterre hol van lyuk, és végül safetyt húztam inkább. Nem gondolom h hatalmas reach lesz (korán megindult a safetyrun, wtf...), de benne van a pakliban h inkább top 15-20, mint top 10 safety.
Aztán kicsit elengedtem a posztot, mert úgy voltam vele hogy a 16. és 40. safety közt nem lesz sok különbség - nyilván nem készültem fel eléggé, és a maradékból a kukázás annyira nem sikerült tökéletesen, de hoztam két kezdőt, akit épp találtam / ahol azt gondoltam h a pass D-vel gondok lesznek pálya közepén.. picit kérdőjeles, de emiatt a poszt miatt nem aggódok annyira.


CB: Ya-Sin (24/468, CB???), Jaylon Johnson (29/573, CB?????)
Teljesen érdektelen poszt, pláne h idén nem volt (vagy csak nem találtam) out-of positions (ergo safety) játékost, a CB returnerek nagy része pedig elvileg nem kezdő. Rock tavaly is szar volt, Jaylon Johnson - Utah power!
Azért húztam amúgy K/P/HC-t korábban, h legyen időm picit átturkálni a kettes CB posztot, ez lett a vége.

P / K / HC - érdektelen, de azért legjobb rúgónév nálam van, a punter meg egy hack!


Várom az értékeléseket 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
csi77
Goodwinban nem Brady miatt kell bízni, hanem mert fasza WR 😊 Parker is teljesen jó szerintem, sőt a lyukas TE posztot leszámítva az egész Offense biztató, mert Murrayben nagy a potenciál, sőt a három backup futó mindegyike bőven kaphat labdát, nyilván matchup, meg szituációfüggő. A védelemben Davis mögött a LB sor inkább csak mennyiségre van meg, mint minőségre, és kell egy safetyt is mindenképp szerezned.

Not great, not terrible 😊

clbass
Az lb sor necc, de ha ott valami felülteljesítés lesz (Murray érdekes lehet), akkor ez egy veszélyes csapat, mert az Offense nagyon erős, még ha Allen reach is lett (illetve kicsit kérdéses számomra, hogy Singletary snapszámából mennyit vesz el a backup, ez menet közben alakulhat számodra kedvezőtlenül), A D nem olyan bika, de rossznak se mondanám.
Jakehomer
Brady már nem tud hosszút dobni, szóval óvatosan a jóslásokkal 😊
Előbb kapja a colos WR (Evans) és a colos TE (Gronk) a passzokat szerintem. Már ha utóbbi egészséges tud maradni.
FLZOLI
Erre bazírozom én is 😉
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
csi77
Goodwinban nem Brady miatt kell bízni, hanem mert fasza WR 😊 Parker is teljesen jó szerintem, sőt a lyukas TE posztot leszámítva az egész Offense biztató, mert Murrayben nagy a potenciál, sőt a három backup futó mindegyike bőven kaphat labdát, nyilván matchup, meg szituációfüggő. A védelemben Davis mögött a LB sor inkább csak mennyiségre van meg, mint minőségre, és kell egy safetyt is mindenképp szerezned.

Not great, not terrible 😊

clbass
Az lb sor necc, de ha ott valami felülteljesítés lesz (Murray érdekes lehet), akkor ez egy veszélyes csapat, mert az Offense nagyon erős, még ha Allen reach is lett (illetve kicsit kérdéses számomra, hogy Singletary snapszámából mennyit vesz el a backup, ez menet közben alakulhat számodra kedvezőtlenül), A D nem olyan bika, de rossznak se mondanám.
Jakehomer
Brady már nem tud hosszút dobni, szóval óvatosan a jóslásokkal 😊
Előbb kapja a colos WR (Evans) és a colos TE (Gronk) a passzokat szerintem. Már ha utóbbi egészséges tud maradni.

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
csi77
Goodwinban nem Brady miatt kell bízni, hanem mert fasza WR 😊 Parker is teljesen jó szerintem, sőt a lyukas TE posztot leszámítva az egész Offense biztató, mert Murrayben nagy a potenciál, sőt a három backup futó mindegyike bőven kaphat labdát, nyilván matchup, meg szituációfüggő. A védelemben Davis mögött a LB sor inkább csak mennyiségre van meg, mint minőségre, és kell egy safetyt is mindenképp szerezned.

Not great, not terrible 😊

clbass
Az lb sor necc, de ha ott valami felülteljesítés lesz (Murray érdekes lehet), akkor ez egy veszélyes csapat, mert az Offense nagyon erős, még ha Allen reach is lett (illetve kicsit kérdéses számomra, hogy Singletary snapszámából mennyit vesz el a backup, ez menet közben alakulhat számodra kedvezőtlenül), A D nem olyan bika, de rossznak se mondanám.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 3 éve
Lorac 4
Sziasztok, bocs az offért. Keresünk 6 embert az idén induló IDP Dynasty PPR ligánkba. Draft 09.08 kedden 19:00-kor lesz. 40-es roster, 30 keeper. Ha valakit érdekel és komolyan játszana, csatlakozzon pls. Köszi! Jelszo: takaro  fantasy.nfl.com/registration/privateleaguejoin?leagueId=8951805
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Könnyű annak, aki stratégiával készült. Sajnos hamar kiderült, hogy nem jó az időpont, így próbáltam a posztokat pickenként beállítva menteni a helyzetet. Sajnos az általam kedvelt safety posztra csak kettőt húztam, ezt leszámítva jól működött (maguk a posztok). Amikor megláttam a csapatomat, azért elhúztam a számat……
Tehát a csapatom by autodraft:
QB:
Kyler Murray (4/71), Jalen Hurst (20/391): Murray jó lehet, nem hoz űrszámokat, egy megbízható átlaggal elpötyöghetne, a csere tán nem is lát majd pályát. Ha Murray hozza magát, jó lesz ez.
RB:
Clyde Edwards-Helarie (1/10), Kareem Hunt (6/110), Jordan Howard (9/170), Alexander Mattison (12/231). Hát….. CEH lutri, azért bízom benne, én nem hiszem, hogy őt húztam volna 10.-ként. A többiek Hunt és Howard már nem is kezdők, Mattison pedig tényleg csere. Nem tudom…..
WR:
Chris Goodwin (2/31), Devante Parker (8/151), Brandon Aiyuk (18/351), Alshon Jeffery (22/431), Russel Gage (29/570). Azért második választásként már nincs igazi kezdő WR1 a piacon, az megdöbbentett egy kicsit. Goodwinban Brady miatt bízom azért, amíg Evanst kettőzik majd a védők, ők majd eljátszogatnak, Parker nagy kérdés, Aiyuk sötét ló. Jeffery már nem az, aki volt, Gage érdekes, 29. körben draftolva mindössze 60 ponttal kevesebbet jósolnak neki, mint a 2. körös Goodwinnek…..
Nem vagyok elájulva, ráadásul egy safety kellett volna egyik helyén húzni.
TE:
Irv Smith (24/471) Egy 2 számú TE jutott. Pár pontra azért számtok tőle.
DT:
Kawann Short (14/271), Larry Ogunjobi (17/330) Korrekt egység, ezzel nincsen bajom
DE:
Whitney Mercilus (13/250), Markus Golden (15/290), K’Lavon Chaisson (23/450) Szerintem pontgazdag egységet hoztam össze.
LB:
Demario Davis (3/50), Avery Williamson (7/130), Willy Gay jr (11/210), Kamu-Grugier Hill (21/410), Davion Taylor (25/490).
Nincs igazi szuper tackle királyom, de az első kettő remélhetőleg a (felső) középértéket hozzák majd, a harmadikat addig megtalálom. Ide kicsit többet vártam.
CB:
Marlon Humphrey (10/191), Pierre Desir (16/311). Jónak gondolom őket, cserém nincs, de erre a posztra könnyű találni.
S
Landon Collins (5/90), Andrew Sendejo (19/370) Egy elit és egy gyengébb pick. Valamiért úgy emlékeztem, hogy állítottam egy korábbi safety picket is, de nem, így cserém sincs, itt nagyobb gond, mint a cb posztnál.
K:
Matt Gay ő már FA IRl is, így nálam is.
P: Branden Mann, HC: Seahawks
Összességében hegyek vajúdtak és egereket szültek. A D oldalon elégedettebb vagyok, kíváncsi lennék szakértői véleményre….
csi77
Sztem egész jó lett ez. Nálam CEH nem számít lutrinak, teljesen jó húzás 1/10-re, a WR sor és Murray is rendben van/lesz, egyedül a TE poszt lyukas ami azért orvosolható simán.
A védelem sem rossz, az LB sor kicsit gyenge (Davis jó LB1, de Williamson sztem LB2-höz kicsit vékony lesz, bár ez a Jets LB kérdés még nagyon bizonytalan és sztem kicsit az LB3 poszt is gyengébb a kelleténél)
Ezen kívül Sendejo az aki sztem nem használható érdemben S2-ként, a többiek rendben vannak. Autodraftként sztem nem lehetsz elégedetlen.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Magyarázzuk a bizonyítványt. 😊
QB: Jackson, Fitzpatrick Első ránézésre nem tűnik rossznak az egység, tsőt talán átlag feletti, de ha hozzá teszem, hogy Lamar helyett Mahomes-t szerettem volna, akkor máris árnyaltabb a kép. 😊 Összességében ha a tavalyi pontok jönnek, akkor elégedett leszek.
RB: Cohen, Scott, Jamal Williams A csapat talán leggyengébb egysége, úgy is mondhatnánk, hogy cserék a kezdőben, akkor dobhatnak nagyot, ha sérülések lesznek.
WR: Marvin Jones Jr., Marquise Brown, Mecole Hardman. DeSean Jackson, Steven Sims Jr. Vannak lehetőségek ebben a brigádban, ahhoz képest, hogy nem túl elől lettek húzva sokat várok tőlük, ez szerintem jól sikerült.
TE: Higbee JÓ lenne, ha a tavalyi szezonjának a végét hozná, akkor nem lesz panasz, egyébként auto pick volt
DT: Seldon Richardson, Akiem Hicks,, Zach Allen, Allen-től fejlődést várok, szerintem sokat fog játszani, ha meg nem sérül, a két kezdő pedig adott, Richardsonban benne lehet akár egy nagy év is.
DE: T.J. Watt, Melvin Ingram III, John Simon, Talán a csapat legerősebb egysége. Egy origi DE a cserepadon, a kezdőben viszont két OLB- poszton játszó, vagy legalábbis tavaly ott játszó sack, tackle gyáros játékos. Remélem bejön a számításom, és átlag felett hoznak majd.
LB: Joe Schobert, Cory Littleton, Matt Milano,Sean Lee, Nem tűnik rossznak, bár nem túl nagy playmaker csapat, Milano ráadásul sérülékeny, és amúgy is auto pick. Sajnos alighogy kihúztam Lee-t IR-re került. Mindenesetre ól indul a szezon. Összességében elég közepes az egység.
CB: Logan Ryan, Roby, Jalen Ramsey Egy tackle gyár playmaker, aki ráadásul valószínűleg safety lesz majd, és 2 stabil kezdő, ha nem lesz sérülés, akkor jó lesz ez az egység.
S: Jimmie Ward,Vaccaro, Hát mit mondjak, az utolsó pillanatra hagytam ezt a posztot, pedig Baker volt a cél, de lemaradtam róla. Ez meg is látszik az egységen sajnos.
K: Luts, remélem a Saints támadók a tavalyi formájukat hozzák majd a tavalyi lesz majd.
P: Joseph Charlton Car. : Szerintem sokat fog szerepelni.
HC: Arizona : Bízok a csapatban
Leon78
Nem örülök, hogy veled kezdek 😊
A QB, DE, LB sorod jobb, remélem a többi poszton esetleg tudok annyit fogni, hogy szoros meccs legyen belőle.

Ryan tavaly nálam karcolt, remélem idén csak később kerül formába...

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Dunakanyar Dwarf Rabbits értékelés:

Sajnos az utolsó napok eseményei nem engedtek túl sok szabadidőt, így felkészülés híján igyekeztem rutinból lehozni. Egy GM ligának köszönhetően azért nagyjából képben vagyok az aktualitásokkal, de ide azért más infó is kellett volna. Na lássuk...

QB: Josh Allen (8/147), Justin Herbert (19/374)
Az orrom előtt vitték el Rivers-t, ráadásul a vészpick Vonn Bell is kiment. Kicsit pánick pick, de jó lesz idén a Bills O oldala is 😉
A bye-re Herbert már kezdő lesz...

RB: Nick Chubb (1/14), Devin Singletary (3/54), Justin Jackson (18/347), Ty Montgomery (22/427)
Erős sor lehet. Chubb és Sing elsőszámú futók, bár biztos lesz csapatuknál is labdamegosztás.
Jackson-nak biztos vagyok benne, hogy elegendő backup szerep jut Ekeler mögött.
Ty homer sleeper 😉 Akar még egy RB/Slot WR hibrid szerepet is betölthet, jelentős játékidővel.

WR: Mike Evans (2/27), T.Y. Hilton (4/67), Will Fuller V (7/134), CeeDee Lamb (13/254)
Sintén tetszetős sor, szintén magas húzásokkal. Evans kiváló elkapó, Brady szeretni fogja.
Hiltonnak ismét irányító fog dobálni. Szerintem jó éve lehet.
7. kör közepén No1 WR már nem rossz érték. Remélem idén több meccs lesz benne.
13. körben az egyik top rookie szintén nem rossz vásár.

TE: Jared Cook (12/227), Hayden Hurst (14/267)
Gyors egymásutánban két remek TE. Cook év végére megtalálta az összhangot Brees-vel. Hurst pedig végre 1. számú lehet egy olyan O-ban ahol nem vetik meg a TE játékot.

DT: Quinnen Williams (23/454), Sheldon Rankins (26/507)
Soha nem foglalkozom a DT húzással, így mindig nagy a forgás év közben. Quinnen második éve akár még jó is lehet, Rankins pedig a nyár alapján 2 évvel ezelőtti formában

DE: Markus Devenport (15/294), Shaq Lawson (16/307)
Szintén sokáig húztam, meg is lett a gyenge középszer...A plafon ellenben magas Davenport tud állat is lenni, Lawson pedig végre kezdő lesz.

LB: Benardick McKinney (5/94), Kenneth Murray (6/107), Antony Hitchens (10/187), Alex Anzalone (17/334), Zack Baun (25/494)
Egyszerűen nem bírom megszokni, hogy az 5. körre már csak a zavarosban halászás marad 😮 Látszik is az eredmény 😕
Ennek ellenére kb. aszarból várat, és elég mély is a poszt. 5 kezdő, és a legtöbben benne van a 3down potenciál

CB: CJ Gardner-Johnson (20/387), AJ Bouye (24/467)
A leginkább matchupfüggő posztnak tartom. Így is kezeltem...
CJ homer sleper pick. S/NCB hibrid poszt néz ki neki, és rengeteget lesz a pályán. Sokat várok tőle. AJ csak úgy jött

S: Johnathan Abram (9/174), Jeremy Chinn (11/214), Marcus Williams (21/414)
Az S run-ba is bealudtam egy kicsit, de itt kevésbé bántam.
Abram egy állat lesz! Chinn-nek meg szimplán sok munkája lesz a CAR LB sor mögött...Williams homer backup

P: Corey Bojorquez (28/547)
Nem tökmindegy?

K: Tyler Bass (27/534)
Bills rookie rúgója. Jó a neve, én bízom benne 😉

Summa summarum egy erősen közepszerű csapat jött össze szerintem a Dunakanyarba, akik szerencsés körülmények mellet talán harcban lehetnek az utolsó PO helyek egyikéért, de ott 1 and done.
Elsődleges cél a bentmaradás!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Könnyű annak, aki stratégiával készült. Sajnos hamar kiderült, hogy nem jó az időpont, így próbáltam a posztokat pickenként beállítva menteni a helyzetet. Sajnos az általam kedvelt safety posztra csak kettőt húztam, ezt leszámítva jól működött (maguk a posztok). Amikor megláttam a csapatomat, azért elhúztam a számat……
Tehát a csapatom by autodraft:
QB:
Kyler Murray (4/71), Jalen Hurst (20/391): Murray jó lehet, nem hoz űrszámokat, egy megbízható átlaggal elpötyöghetne, a csere tán nem is lát majd pályát. Ha Murray hozza magát, jó lesz ez.
RB:
Clyde Edwards-Helarie (1/10), Kareem Hunt (6/110), Jordan Howard (9/170), Alexander Mattison (12/231). Hát….. CEH lutri, azért bízom benne, én nem hiszem, hogy őt húztam volna 10.-ként. A többiek Hunt és Howard már nem is kezdők, Mattison pedig tényleg csere. Nem tudom…..
WR:
Chris Goodwin (2/31), Devante Parker (8/151), Brandon Aiyuk (18/351), Alshon Jeffery (22/431), Russel Gage (29/570). Azért második választásként már nincs igazi kezdő WR1 a piacon, az megdöbbentett egy kicsit. Goodwinban Brady miatt bízom azért, amíg Evanst kettőzik majd a védők, ők majd eljátszogatnak, Parker nagy kérdés, Aiyuk sötét ló. Jeffery már nem az, aki volt, Gage érdekes, 29. körben draftolva mindössze 60 ponttal kevesebbet jósolnak neki, mint a 2. körös Goodwinnek…..
Nem vagyok elájulva, ráadásul egy safety kellett volna egyik helyén húzni.
TE:
Irv Smith (24/471) Egy 2 számú TE jutott. Pár pontra azért számtok tőle.
DT:
Kawann Short (14/271), Larry Ogunjobi (17/330) Korrekt egység, ezzel nincsen bajom
DE:
Whitney Mercilus (13/250), Markus Golden (15/290), K’Lavon Chaisson (23/450) Szerintem pontgazdag egységet hoztam össze.
LB:
Demario Davis (3/50), Avery Williamson (7/130), Willy Gay jr (11/210), Kamu-Grugier Hill (21/410), Davion Taylor (25/490).
Nincs igazi szuper tackle királyom, de az első kettő remélhetőleg a (felső) középértéket hozzák majd, a harmadikat addig megtalálom. Ide kicsit többet vártam.
CB:
Marlon Humphrey (10/191), Pierre Desir (16/311). Jónak gondolom őket, cserém nincs, de erre a posztra könnyű találni.
S
Landon Collins (5/90), Andrew Sendejo (19/370) Egy elit és egy gyengébb pick. Valamiért úgy emlékeztem, hogy állítottam egy korábbi safety picket is, de nem, így cserém sincs, itt nagyobb gond, mint a cb posztnál.
K:
Matt Gay ő már FA IRl is, így nálam is.
P: Branden Mann, HC: Seahawks
Összességében hegyek vajúdtak és egereket szültek. A D oldalon elégedettebb vagyok, kíváncsi lennék szakértői véleményre….

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekes mobilon ez az IBM watsonos trade ajánló 😊 Nagyon meg akar szabadítani Jeudytól 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Na picit én is értékelek:
QB: Mahomes, Haskins - Előzetesen pont ezt akartam a 6. helyen, hogy hátha a Lamar/Mahomes leesik hozzám és akkor nem kell gondolkodnom, szerencsére így lett, Haskins pedig a cseresorba elvegetál majd
RB: Marlon Mack, J.K. Dobbins - Előbbi tavaly is nálam volt, és ha egészséges akkor tökéletesen jó nekem erre a posztra, Dobbinsban pedig nagyon bízom, hogy a run-heavy Ravensben neki is jut majd szerep
WR: AJ Green, Odell Beckham Jr., Cooper Kupp - bombasornak tartom, Green örök kedvencem és nagyon bízom benne, hogy Burrow-val egymásra találnak, OBJ sötét ló, de ha idén kihozza a benne lakó állatot, akkor jó lehet, Kupp amikor még bent volt az 5. körben, úgy éreztem nem lehet ott hagyni
TE: TJ. Hockenson, - tavaly tipikus újonc éve volt, ha szintet lép akkor betörhet az elit közelébe..csere: Greg Olsen ott lesz a padon és ki tudja, ha egészséges...
DT: Stephon Tuitt, Geno Atkin - általában hanyagolom ezt a posztot, ehhez képest szerintem két egész jó név került ide
DE: Bosa-testvérek, pályafutásom során először invesztáltam magasabb pickeket erre a posztra és nagyon elégedett vagyok, sokat várok tőlük
LB: Cole Holecomb, Josh Bynes, Jacob Phillips - erre az egységre ment rá a támadósor és a DE poszt megerősítése, próbáltam potenciális kezdő tackle-gyárokat húzni, meglátjuk
CB: Kendall Fuller, Malcolom Butler - nem tudom mit várjak, gyorsan kiderül majd
S: Mathiue, Byard - nagyon erősnek érzem ezt a duót, előbbi örök kedvenc

Vélemények?
Göbi
A támadó egység erős, bár az RB poszt azért kicsit halvány, mert Mack mellé/elé közben behúzták Taylort ugyebár, de a QB/WR nagyon jó.
A védelem is erős lenne (DE+secondary nagyon jó), de ez az LB sor nagyon lerontja az összképet, konkrétan nincs igazi kezdő szintű játékos köztük, ezzel sokat fogsz szívni vélhetően.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nekem sem nagyon sikerült készülnöm, vagy tervet készíteni körről körre, de úgy voltam vele, hogy majd a húzások közötti időt kihasználom.
Szerintem a körülményekhez képest pofás lett a csapat.

QB: D.Watson (2/17)
Itt egy picit vakon voltam, ugyanis az első húzásom után kidobott a rendszer és csak közvetlen a második elött tudtam visszalépni. Fogalmam sem volt arról, hogy milyen posztról és kik mentek ki. Deshaun volt az első akit megláttam és már nyomtam is a draft gombot. Bízom benne, hogy alkotni fog Hopkins nélkül is.

RB: D.Henry (1/4), A.Gibson (8/17), C.Edmonds (18/17)
Ha Henry hozza a tavalyi szezon második felében nyújtott teljesítményét és Gibson tényleg kezdő lesz, akkor ez az egység nagyon tetszetős.

WR: J.Brown (6/17), K.Allen (7/4), J.Crowder (11/4), J.Reagor (20/17), E.St.Brown (25/4)
A Wr sor is tetszik. Brown-nak segíthet Diggs érkezése, Allennek meg össze kéne szokni az új QB-vel, bárki is lesz az. Minden esetre, a szerződéshosszabbítása azt jelzi, hogy kiemelt szerepe lesz továbbra is. Szerintem a helyükön jöttek és (az első három bizonyosan) fognak is kapni labdát rendesen.

TE: E.Ebron (12/17), T.Eifert (27/4)
Bőség zavara! 😊 Ebronba már most szerelmesek Pittsburghben. Csakúgy, mint Eifertbe Floridában. Nincsenek nagy elvárásaim a poszttal kapcsolatban: 6-10 pont/játéknap már bőven megfelelne.

DT: Godchaux (17/4), J.Phillips (24/17)
Általában a végére hagyom ezt a posztot, de Godchaux és Phillips is hozhat fordulónként 8-10 pontot.

DE: Za'Darius Smith (9/4), H.Landry the third (13/4),
Talán még sohasem húztam ennyire elöl DE-t, mint most, de hála az ESPN-nek, idén átértékelődött ez a poszt és az adott ponton nem hagyhattam bent egyik LB-t sem. 😉

LB: T.Edmunds (3/4), C.Kirksey (5/4), D.Tranquill (14/17), L.Wilson (19/4), O.Burks (26/17)
A nagyágyúk kimentek, mire Edmundsot húztam, de ő és Kirksey is (ha egészséges marad), vagy a tavalyi szezon végéből kiindulva Tranquill is szép számokat hozhat. Sőt, ha beépül Wilson is. Burks biztosíték Kirksey miatt, akit annak idején épp a hatalmas hatótávolsága miatt draftoltak, bár valószínűbb, hogy az első waivereken elhagyja a csapatom.

CB: CJ Henderson (15/4), T.Hill (16/17), D.Trufant (28/17)
Ahogy többen is írtátok ez az a poszt, ahol nagyon kiegyenlített a mezőny és nincsenek igazán kiugró számokat produkáló játékosok. Hendersont első évében hátha tesztelni fogják, Hill meg Ramsey párjaként szintén kiemelt figyelmet kaphat.

S: B.Baker (4/17), K.Joseph (10/17), R.McLeod (21/4),
Mindig is vágytam egy jó Buddára, most megadatott. 😊 Joseph és McLeod akár be is jöhet.

P: J.Heker (22/17)
A bye-ig valószínű marad, aztán meglátjuk.

K: M.Crosby (23/4)
A bye-ig valószínű marad, aztán meglátjuk.

HC: Rams (29/4)
A bye-ig sem marad.

Elsődleges cél a bentmaradás, de én úgy érzem, hogy ezzel a kerettel a PO is elérhető lehet.
Sanco
Ez a csapat kifejezetten jól néz ki tényleg.
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Na picit én is értékelek:
QB: Mahomes, Haskins - Előzetesen pont ezt akartam a 6. helyen, hogy hátha a Lamar/Mahomes leesik hozzám és akkor nem kell gondolkodnom, szerencsére így lett, Haskins pedig a cseresorba elvegetál majd
RB: Marlon Mack, J.K. Dobbins - Előbbi tavaly is nálam volt, és ha egészséges akkor tökéletesen jó nekem erre a posztra, Dobbinsban pedig nagyon bízom, hogy a run-heavy Ravensben neki is jut majd szerep
WR: AJ Green, Odell Beckham Jr., Cooper Kupp - bombasornak tartom, Green örök kedvencem és nagyon bízom benne, hogy Burrow-val egymásra találnak, OBJ sötét ló, de ha idén kihozza a benne lakó állatot, akkor jó lehet, Kupp amikor még bent volt az 5. körben, úgy éreztem nem lehet ott hagyni
TE: TJ. Hockenson, - tavaly tipikus újonc éve volt, ha szintet lép akkor betörhet az elit közelébe..csere: Greg Olsen ott lesz a padon és ki tudja, ha egészséges...
DT: Stephon Tuitt, Geno Atkin - általában hanyagolom ezt a posztot, ehhez képest szerintem két egész jó név került ide
DE: Bosa-testvérek, pályafutásom során először invesztáltam magasabb pickeket erre a posztra és nagyon elégedett vagyok, sokat várok tőlük
LB: Cole Holecomb, Josh Bynes, Jacob Phillips - erre az egységre ment rá a támadósor és a DE poszt megerősítése, próbáltam potenciális kezdő tackle-gyárokat húzni, meglátjuk
CB: Kendall Fuller, Malcolom Butler - nem tudom mit várjak, gyorsan kiderül majd
S: Mathiue, Byard - nagyon erősnek érzem ezt a duót, előbbi örök kedvenc

Vélemények?

több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nekem sem nagyon sikerült készülnöm, vagy tervet készíteni körről körre, de úgy voltam vele, hogy majd a húzások közötti időt kihasználom.
Szerintem a körülményekhez képest pofás lett a csapat.

QB: D.Watson (2/17)
Itt egy picit vakon voltam, ugyanis az első húzásom után kidobott a rendszer és csak közvetlen a második elött tudtam visszalépni. Fogalmam sem volt arról, hogy milyen posztról és kik mentek ki. Deshaun volt az első akit megláttam és már nyomtam is a draft gombot. Bízom benne, hogy alkotni fog Hopkins nélkül is.

RB: D.Henry (1/4), A.Gibson (8/17), C.Edmonds (18/17)
Ha Henry hozza a tavalyi szezon második felében nyújtott teljesítményét és Gibson tényleg kezdő lesz, akkor ez az egység nagyon tetszetős.

WR: J.Brown (6/17), K.Allen (7/4), J.Crowder (11/4), J.Reagor (20/17), E.St.Brown (25/4)
A Wr sor is tetszik. Brown-nak segíthet Diggs érkezése, Allennek meg össze kéne szokni az új QB-vel, bárki is lesz az. Minden esetre, a szerződéshosszabbítása azt jelzi, hogy kiemelt szerepe lesz továbbra is. Szerintem a helyükön jöttek és (az első három bizonyosan) fognak is kapni labdát rendesen.

TE: E.Ebron (12/17), T.Eifert (27/4)
Bőség zavara! 😊 Ebronba már most szerelmesek Pittsburghben. Csakúgy, mint Eifertbe Floridában. Nincsenek nagy elvárásaim a poszttal kapcsolatban: 6-10 pont/játéknap már bőven megfelelne.

DT: Godchaux (17/4), J.Phillips (24/17)
Általában a végére hagyom ezt a posztot, de Godchaux és Phillips is hozhat fordulónként 8-10 pontot.

DE: Za'Darius Smith (9/4), H.Landry the third (13/4),
Talán még sohasem húztam ennyire elöl DE-t, mint most, de hála az ESPN-nek, idén átértékelődött ez a poszt és az adott ponton nem hagyhattam bent egyik LB-t sem. 😉

LB: T.Edmunds (3/4), C.Kirksey (5/4), D.Tranquill (14/17), L.Wilson (19/4), O.Burks (26/17)
A nagyágyúk kimentek, mire Edmundsot húztam, de ő és Kirksey is (ha egészséges marad), vagy a tavalyi szezon végéből kiindulva Tranquill is szép számokat hozhat. Sőt, ha beépül Wilson is. Burks biztosíték Kirksey miatt, akit annak idején épp a hatalmas hatótávolsága miatt draftoltak, bár valószínűbb, hogy az első waivereken elhagyja a csapatom.

CB: CJ Henderson (15/4), T.Hill (16/17), D.Trufant (28/17)
Ahogy többen is írtátok ez az a poszt, ahol nagyon kiegyenlített a mezőny és nincsenek igazán kiugró számokat produkáló játékosok. Hendersont első évében hátha tesztelni fogják, Hill meg Ramsey párjaként szintén kiemelt figyelmet kaphat.

S: B.Baker (4/17), K.Joseph (10/17), R.McLeod (21/4),
Mindig is vágytam egy jó Buddára, most megadatott. 😊 Joseph és McLeod akár be is jöhet.

P: J.Heker (22/17)
A bye-ig valószínű marad, aztán meglátjuk.

K: M.Crosby (23/4)
A bye-ig valószínű marad, aztán meglátjuk.

HC: Rams (29/4)
A bye-ig sem marad.

Elsődleges cél a bentmaradás, de én úgy érzem, hogy ezzel a kerettel a PO is elérhető lehet.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Végigfutottam az eddigi rostereket, én is okoskodok egy kicsit, hadd örüljetek

Szesze
Ja hát ha valaki készül, úgy könnyű 😀 Látszik a kereten, hogy ezt nem a szél hordta össze, nem nagyon lehet belekötni. Az lb sor nem világverő, de pont elég erős, és magas a padlója (szerintem Cunningham kis reach, de meglátjuk). Barkley esése kis mák, ennyi járt a tavalyi szopóroller után. Ami érdekes lesz, hogy az első tíz húzásból a két qb milyen mértékben lesz elpocsékolt draft tőke (mivel ugye egyszerre csak egy játszhat, ezért egy kicsit szerintem mindenképp), de ha Big Ben hoz egy nagy évet, akkor megérte.

Jakehomer
Igen, ez a 10. körös backup QB húzás nekem se tetszik alapból, főleg hogy ott még baromi jó játékosokat lehetett volna húzni szinte minden posztra, de tavaly annyira megégtem QB fronton (harmadik fordulóra mindhárom(!!) QB-m out lett), hogy nem mertem bevállalni pusztán BB-t és fostam, h nem lesz későbbi körökben backup. Régebben simán végigtoltam a szezont 1 QB-val, de az utóbbi években a CB helyett az irányító poszt lett a nemezisem, részben ezért is vetettem el az első körös QB húzást, mert úgyis egyből megsérült volna akármelyiket húzom 😀

szerk: Cunningham viszont szerintem nagyon jó lesz.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Végigfutottam az eddigi rostereket, én is okoskodok egy kicsit, hadd örüljetek

FLZOLI
Nagyon Broncos heavy az offense, ergo kuka 😛 Bombaerős a WR sor, de az ritkán szokott döntő faktor lenni, de kell is tőlük az extra, mert a futó poszt vékonyka. A DE-t leszámítva (és most azt sokkal könnyebb felturbózni, most is vannak FA-n kimondottan jó opciók) a Defense nagyon tetszik, bár Tracynek közel nem lesz szerintem olyan éve, mint tavaly, a vége felé már kezdett lefelé trendálni.

Rajna
Az újonc futókkal szerintem nincs nagy gond, azok, ha megkapják a carryket, jók szoktak lenni (tavaly Jacobs nálam nagyon bejött). Igazából ez egy jó kiegyensúlyozott csapat, nincs igazán kiemelkedő húzónév (illetve Kelcenek kéne annak lennie, amit én nem merten volna bevállalni), de sok megbízható pontgyárossal nem nagyon lehet beégni.

Szesze
Ja hát ha valaki készül, úgy könnyű 😀 Látszik a kereten, hogy ezt nem a szél hordta össze, nem nagyon lehet belekötni. Az lb sor nem világverő, de pont elég erős, és magas a padlója (szerintem Cunningham kis reach, de meglátjuk). Barkley esése kis mák, ennyi járt a tavalyi szopóroller után. Ami érdekes lesz, hogy az első tíz húzásból a két qb milyen mértékben lesz elpocsékolt draft tőke (mivel ugye egyszerre csak egy játszhat, ezért egy kicsit szerintem mindenképp), de ha Big Ben hoz egy nagy évet, akkor megérte.

Leon78
Még szép, hogy LJ-vel elégedett leszel, ha a tavalyi pontokat hozza 😀 De ha csak a 80 százalékát, már akkor is... Nagyon fontos általában a futó poszt, az sajnos nem néz ki valami fényesen, és nem annyira erős az elkapó/TE szekció, hogy ezt kárpótolja, szóval az O összességében nagyon LJ-n fog múlni. A LB sor pipa, az nagyon rendben van, a DLine szintén, viszont a S poszton bukóban leszel a legtöbb csapattal szemben szerintem, és az még elég fontos szokott lenni.

somos
Az lb sornak kell a hátán vinnie a csapatot, mert szerintem több más poszton is eléggé egyemberes vagy, a futóknál különösen szembetűnő ez. Wentztől én fázni szoktam, de az bejöhet, főleg, ha Ertznek mennek a labdák a RZ-ban. Tua meg lehet, hogy a playoffban aranyat fog érni, mondjuk oda nem biztos, hogy bejutsz 😊

Tony Adams
Vitatkoznék azzal, hogy kell a két jó qb, de az egyiket talán el tudod majd cserélni legalább 😊 Ekelertől én idén minden drafton távol maradtam, mert bár kimondottan bírom a srácot, óriási bust esélyt látok benne, és ha ő nem hoz jó számokat, akkor az offense elég vékonynak tűnik. A védelem nem rossz, de kiemelkedőnek sem látom.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ja nálam van AP sose húztam őt most persze berakta a gép hozzám

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jakehomer
Nem lett volna ez rossz sztem annyira, de a 7. körös Peppers húzás baromi nagy luxus volt, helyette jöhetett volna egy normális QB és akkor az offense-ed egész baba lett volna, mert az RB/WR sor sztem kifejezetten jó.
Az LB sort sztem(!!) szintén benézted kicsit, 3/47-en sokkal jobbat is tudtál volna húzni, mint Kendricks. Brown LB2-nek sztem tök jó, viszont Campbell szintén gyenge lesz LB3-nak.
Szesze
Igen, a 7. kör a legnagyobb regret. A 3. körben néztem nagyon sok lb-t, Warnert nem mertem, mert nem tudom, hogy mi lesz vele egészségileg, Roquan tavaly nekem kimondottan negatív élmény volt, szóval maradt Demario Davis, Alexander Johnson, Devin Bush meg Deion Jones, akiken agyaltam. Lehet, hogy igazad lesz, és ezek mind jobbak lettek volna, csak azt remélem, hogy nem sokkal 😊
Jakehomer
Igen, szerintem mindegyik jobb lesz nála (sőt Roquan is jó lesz sztem 😊 ). Csak azért jegyeztem meg ezt amúgy, mert nálam meg pont Kendricks volt az aki sztem túl van értékelve és kicsit meglepődtem, h pont őt hoztad ezek közül.
Szesze
Ne érts félre, értékelem a feedbacket. Roquan biztos jó lesz, most hogy más vitte 😀 Abban bízom, hogy Kendricks elég stabil lesz, még ha nincs is az egekben a plafonja, talán nem bukok vele sokat, míg Peppers miatt nagyon valószínű, hogy igen.
Jakehomer
Jah, sztem se buksz vele sokat amúgy, tényleg a 7. körös húzás a fájdalmas (bár Peppers persze nem rossz safety, sőt), mert azzal pont megoldható lett volna a QB vagy az LB3 kérdés..
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jakehomer
Nem lett volna ez rossz sztem annyira, de a 7. körös Peppers húzás baromi nagy luxus volt, helyette jöhetett volna egy normális QB és akkor az offense-ed egész baba lett volna, mert az RB/WR sor sztem kifejezetten jó.
Az LB sort sztem(!!) szintén benézted kicsit, 3/47-en sokkal jobbat is tudtál volna húzni, mint Kendricks. Brown LB2-nek sztem tök jó, viszont Campbell szintén gyenge lesz LB3-nak.
Szesze
Igen, a 7. kör a legnagyobb regret. A 3. körben néztem nagyon sok lb-t, Warnert nem mertem, mert nem tudom, hogy mi lesz vele egészségileg, Roquan tavaly nekem kimondottan negatív élmény volt, szóval maradt Demario Davis, Alexander Johnson, Devin Bush meg Deion Jones, akiken agyaltam. Lehet, hogy igazad lesz, és ezek mind jobbak lettek volna, csak azt remélem, hogy nem sokkal 😊
Jakehomer
Igen, szerintem mindegyik jobb lesz nála (sőt Roquan is jó lesz sztem 😊 ). Csak azért jegyeztem meg ezt amúgy, mert nálam meg pont Kendricks volt az aki sztem túl van értékelve és kicsit meglepődtem, h pont őt hoztad ezek közül.
Szesze
Ne érts félre, értékelem a feedbacket. Roquan biztos jó lesz, most hogy más vitte 😀 Abban bízom, hogy Kendricks elég stabil lesz, még ha nincs is az egekben a plafonja, talán nem bukok vele sokat, míg Peppers miatt nagyon valószínű, hogy igen.

Perception is reality.