bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondoltam a sokat futó GYP-s BoB ellen a Kansas töltelék LB-nek csurran valami Hitchens mellett... Hát nem 😊
Losers gonna lose 😊

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azért ezek az espn-es projectionok sokszor továbbra is érthetetlenek.. fogalmam sincs ki állítja össze ezeket, de nagyon gáz a színvonal.
Szesze
Cunninghamet elég jól belőtték 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hunter to IR..

Remek, tartott 2 napig az egész optimizmusom. Nem tudom miért is játszom ezt a szart...
Igor
Azért pár hétig elleszel nélküle, nem ezen fog múlni.
Vicces, hogy már az első forduló előtt(!) előjön a minek játsszuk ezt a szart szlogen 😀 (persze én is kiakadtam volna😊)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hunter to IR..

Remek, tartott 2 napig az egész optimizmusom. Nem tudom miért is játszom ezt a szart...
Igor
Ez mondjuk idén 3 hetet jelent ideális esetben.

Jól megszívattalak keeperben, mi? 😀

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hunter to IR..

Remek, tartott 2 napig az egész optimizmusom. Nem tudom miért is játszom ezt a szart...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Egy-két gondolat a draftomról: összességében úgy a 19. körig 1-2 hibától eltekintve egész vállalható lenne, de az utolsó 10 húzásom nagy része katasztrófa, emiatt idén gondban lehetek.

QB: Goff (10/3), Trubi (19/18) - félek a 9. hetes bye-ra már nem lesz kezdő Trubisky, de amúgy egész értéken hoztam őket.
RB: Mixon (1/18), Swift (5/18), Johnson (8/3), Armstead (16/3) - kérdés Mixon meddig bírja + gondoltam a méltán híres detroiti futójátékot nem hagyhatom ki, szerencsére azóta AP is odament. Plusz amíg Armstead covidol elég vékony lett a poszt. hát nem egy Lamar-McCaffrey páros a Goff-Mixon... 😀
WR: Adams (2/3), Perriman (15/18), C.Samuel (18/3) - a Packers logikáját követve Adams-et csak zavarná egy épkézláb WR2, így nem akartam ilyesmikkel zaklatni. (később Ross csatlakozott még), de az első pár vereség után egy waiver csak beüt majd.
TE: Andrews (6/3), Jarwin (25/18) - elégedett vagyok, nem is voltak drágák
DT: Bailey (20/3), Dareus (21/18) - Fú ez teljes betli. Elkezdtem keresgetni a megszokott embereim és sehol senki. Jobb lett volna ha kihagyom a posztot, mert eltékozoltam a pickeket, már nincsenek is a csapatban. Ez egész évben matchup centrikus poszt lesz, ez van.
DE: Garrett (9/18), Ford (17/18), Griffen (23/18) - sokszor szó volt róla, hogy telített poszt lett, de azért nem gondoltam volna, hogy Garrett 9. körig csúszik.
LB: R. Smith (3/18), D.Jones (4/3), J.Davis (11/18), Vigil (14/3), Alonso (24/3) - LB3 még kérdéses, ha Alonso lesz még valaha egészséges, akár ő is segíthet, mert Smith, Jones és Vigil bye-a is elég későn lesz és a helyére így jöhetett még egy LB (Young)
CB: Kyle Fuller (13/18), P.Peterson (22/3) - Fullert általában ahol tehetem elviszem, tavaly a 14-be vittem idén nem kockáztattam és már a 13-ban behúztam. Elején Joyner lesz még a csapatban, de várhatóan nem sokáig.
S: Adams (7/18), Fitzpatrick (12/3), X.McKinney (26/3) - egy cserét majd szerezni kell ide is, Xavier a 12. hétig IR slotban pihenhet ha lesz elég helyem.

Cél a bentmaradás
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Akkor mar egy masik autodraftot is ertekelj!
En magam ugy latom,hogy a QB az lutri thillel.
Rb ugy Kamaraval jo lehet a wr corp az szar. TE meglatjuk.
Dt sose erdekelt.
DE poszt az vekony a korai LB-k miatt.
LB itt jonni kene sok pontnak.

A sec mindig lutri.

Ha már Jake írt egyet, én is tolok valamit...

FLZOLI
Nyilván bajnokcsapatot mindig kicsit furcsa dolog ekézni (bár nem sokan védtek címet Div 1-ben..), de engem ez se tart vissza 😛
A már említette DEN-homárság nyilván mindennek az alfája/omegája (Lock és Lindsey főleg, sok minden áll v bukik ezen), Okudah és Walker nálam nagy reach, a 14-17. körök nem igazán tetszenek + és ehhez kapcsolódva, szerintem hiba volt a 18. körig várni a harmadik LB-vel - pláne hogy nekem az uccsónak húzott Brooks tetszik legjobban, de egyikük se LB3 a szememben.

Rajna
Kiegyensúlyozott csapat, és mivel hasonló stratégiát követsz mint én, vigyáznom kell mibe kötök bele - Landry után nekem a WR sor eléggé bustgyanús... szerintem (még) egy floor guy bőven elfért volna oda a 4 risk&reward ember egyike helyett esetleg. Bates/Amos duóért se vagyok oda, szerintem mindketten bőven vissza fognak esni - de legalább nem húztad túl korán őket.. és hát Mayfield. De ha ő volt a maradékból a kedvenc. 😊

Szesze
Készülés = csalás - tessék kizárni a csapatot...
Ez is elég jól kiegyensúlyozott csapat, bár mint írtam, én idén nem ugrottam volna Donaldért, illetve én Cunningham-et sose szerettem.. dehát valakinek meg kell csinálnia a szereléseket Houstonban is. Az RB, WR, LB posztok szolidak, DL erős - innentől kb BB-n áll vagy bukik az egész, és félek attól h ugyanaz a gondod lesz mint tavaly, a QB posztot kell toldozgatni majd... ezt már írtad te is, én biztos nem mertem volna bevállalni, meglátjuk.

Leon78
Szépen megjátszott zéró RB - Cohen tökéletes, viszont a handcuffok közül húzhattál volna jobbat + az a 6. körös Ryan pick, ehhh. Van benne kockázat, és most diplomatikus voltam... 21. körös kickerhúzás pedig szintén nagy boo. A safety szerintem olyan poszt, amit lehet orvosolni... engem a jó handcuff RB-k hiánya jobban zavar.

somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Jakehomer
Ez is egy klasszikus RB-WR-LB heavy draft - csak szerintem tulsagosan elengedted a QB posztot.. also, not a fan of Kendricks. Az első hat kör ettől függetlenül erős, de a 7-10. kör itt se tetszik igazán (belefért volna egy QB), én nagyon megfáztam Lawrence-szel tavaly, Devondre egyszerűen szar, Peppers pedig sztem reach volt (mondom a 8. körös Clark pickkel..) A 10-20 közötti pickek nem rosszak, de szerintem kötelező a két futónak bármi gikszer nélkül lehozni a szezont, különben nem biztos h ez PO csapat...

Tony Adams
Van egy csomó pick ami tetszik - Queen, Pratt, Johnson, Michel, Reeder, Herndon, Cashman... viszont az első három körtől én nagyon fázok, pláne ez a 3. körös Stafford brainfart... ettől függetlenül, ha ők átlagosat hoznak, szerintem a PO-ért harcban leszel...

Sanco
Baker nagyon bátor, pláne úgy hogy 6 körrel később sikerült egy Josephet szerezni. A DE osztagod szerintem elég gyenge és a korai CB-idet szintén nem tudom dicsérni, de Edmonds v Logan Wilson szerintem pazar value volt 15-20 között. Ezt leszámítva nehéz belekötni, ez a csapat is harcban lesz a PO-ért.

Göbi
Ez egy bátor draft volt - a már említett zéró LB probléma mellett, nekem kicsit sok a kérdőjel a támadósorban is: Mack és Green is veszélyes pick sztem, és bár a DE/S poszt nem tűnik rossznak, szerintem lesz gondod RB és LB poszton..

csi77
Szép egyenletesen húzogattál a posztokra (talán az 5. körös safety picit korai volt, a 10. körös CB pedig biztos - itt jöhetett volna egy DE), viszont elég sok ember olyan aki nálam nem volt magasan... de ettől függetlenül érhető a választásuk.
(Murray és Parker viszont tetszett.)

clbass
Első 5 kör posztra jó, nevekre részben tetszetős, részben egy-két embertől fázok azért...
Allen és Abram viszont nagyon jó value volt, és szerintem relatíve jól megoldottad a késői DE párost is - de azért valljuk be, a csapat sorsa így is kb a BUF offensetől függ majd..
Igor
Janek
Hidd el a kezdő RB-k hiánya engem is nagyon zavar. 😊 Sajnos kompromisszumot kellett kötnöm. Vagy néhány kezdő de korántsem tuti pontgyáros RB, vagy az általam elitnek gondolt játékosok kiválasztása . Az eddigi fantasy szezonjaim során ugyanezt a taktikát követtem, és nem csalódtam, remélem most sem fogok. 😊 Azért nem adtam fel a reményt, hogy előbb utóbb egy egy sérülésből adódóan szert tudok tenni egy két kezdő futóra. Egyébként csak felületesen követtem a draftot, mert miért is ne pont akkor jöttek ismerősök amikor kezdődött az egész. Sajnos abban igazatok van, hogy nem túl acélos a csapat, de azért remélem nem fogok kiesni egyből 😊
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Hmm, érdekes. Két alsóbb osztályban, vagy másik IDP-kben nem láttam ilyet sose az évek alatt.
zavi27
Nyilvan van benne némi homarsag (de elso korbol biztos nem ment volna ki így se, lefogadom h minimum 2 v 3 masik ember vitte volna), es azért egy 20 csapatos ligában, úgy hogy egész ligában van mondjuk 30-40 használható LB, a 3 down LB-kért nagy a verekedés, pláne h full IDP-t játszunk, 3 LB poszttal... és mint a példa mutatja, mások is nekiestek húzigálni aztán -> első 6 kör (120) pick harmada LB volt.

Szerintem azok kisebb ligák voltak / kevesebb volt a D poszt.. vagy csak nem volt ennyire tele cápákkal 😉
Igor
Ez a 30 db lepett meg igazán, a top 5 LB korán nyílván nem. Na, mindegy, kíváncsian várom hogy szerepelnek így a csapatok majd.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Hmm, érdekes. Két alsóbb osztályban, vagy másik IDP-kben nem láttam ilyet sose az évek alatt.
zavi27
Én a 2B-ben voltam, ott is volt.
csi77
Lehet én is ott voltam, de nem rémlett ilyen mennyiségben ott.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Hmm, érdekes. Két alsóbb osztályban, vagy másik IDP-kben nem láttam ilyet sose az évek alatt.
zavi27
Én a 2B-ben voltam, ott is volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Hmm, érdekes. Két alsóbb osztályban, vagy másik IDP-kben nem láttam ilyet sose az évek alatt.
zavi27
Nyilvan van benne némi homarsag (de elso korbol biztos nem ment volna ki így se, lefogadom h minimum 2 v 3 masik ember vitte volna), es azért egy 20 csapatos ligában, úgy hogy egész ligában van mondjuk 30-40 használható LB, a 3 down LB-kért nagy a verekedés, pláne h full IDP-t játszunk, 3 LB poszttal... és mint a példa mutatja, mások is nekiestek húzigálni aztán -> első 6 kör (120) pick harmada LB volt.

Szerintem azok kisebb ligák voltak / kevesebb volt a D poszt.. vagy csak nem volt ennyire tele cápákkal 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Hmm, érdekes. Két alsóbb osztályban, vagy másik IDP-kben nem láttam ilyet sose az évek alatt.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Igor Leonard pickje nagyjából beírható előre... 😊
somoskovig
De inkább ő mint Adrian Philips 😛 (a te egyetlen megmaradt embered)

Igor
Nagy a szád, hol a fogadás? 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Igor Leonard pickje nagyjából beírható előre... 😊
somoskovig
Az egyetlen játékos aki a tavalyi/idei draftomban egyaránt ott volt (mert az összes Wr-em leraboltátok....) - de 2018-ban DDR húzta be amúgy 😕
De inkább ő mint Adrian Philips 😛 (a te egyetlen megmaradt embered)

PS: megnéztem az elmúlt 5 évet - Danielle Hunter az egyetlen, akit be tudtam húzni háromszor (16,18,20) az öt év alatt, duplázóból azért volt néhány, de nem túl sok. Viszont futóból 5 év alatt 20 különbözőt draftoltam, haha.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉
Igor
Igor Leonard pickje nagyjából beírható előre... 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem.
zavi27
Ez mindig meglepi a feljutókat, hehe 😊

Nekem az volt a meglepő h idáig lecsúszott - régen Bobby Wagner v Kuechly a TOP 5-ből nem szokott kicsúszni 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Na, akkor en is megprobalnam osszefoglalni a sajat draftom. Mas csapatat nem elemeznem, egyreszt ujonc vagyok a legfelso osztalyban, meg nyilvan ahhoz latni kellett volna a drafjat az adott korokben masoknak is, hogy ott milyen lehetosegek voltak eppen.
Szoval:

QB.Prescott, Garoppolo.

Ezzel abszolut elegedett vagyok, Dak elit kene legyen iden egy top offense-ben. Szerintem ekkora ligaban erdemes csere QB-t is tartani, Jimmy azert eros backup.

RB: McCaffrey, Ingram, Hyde, Kelley.

1/1-kent alap volt, hogy kit huzok, remeljuk olyan eve lesz mint tavaly. Ingram a liga egyik legjobb offense-ben kezdo, remelem sokszor lesz elit. Utana mar csak ket remeny, igy remelem a kezdoimmel nem tortenik semmi, keves melyseggel indulok.

WR: Cooper, Sutton, Pittman, Renfrow.

Ket kezdom erosnek tunik, remelem vegig stabilak lesz, utana csak remenyek megint. Pittman eros Colts offenseben megtalalja magat Riverssel, es hiaba a nagy vasarlasok, Renfrow is hozhatja magat alapszinten.

TE: Doyle.

Par elit TE hamar kiment papirforma alapjan, onnantol meg kb. izeles kerdese kiben bziik az ember hogy hozhat jo szamokat. Nalam ez a Rivers papaval es most kezdokent elolepo Doyle lett, remelem steal lesz

K: Gould. Elit regota, kene hozza a jo szamokat.
P: Dickson. Detto
HC: Pats. Az elitnek varhato HC-k mellett az Oreg lehet megint varazsol 10 gyozelem korul.


DT: Harris, Wolfe.

Denver es Baltimore defensek jonevu, regi szakmai, hozhatjak az 5-6 pontokat amit egy DT-tol varni lehet kb.😊

DE: Chubb, Jones, McKinley.

Full elit a kezdo, jo lesz.

LB: Alexander, Williams, Th Davis, Okereke.

Erre nagyon kivancsi leszek abbol a szempontbol, hogy nekem az egesz draft legnagyobb meglepetese volt, hogy ennyien rarapultek ilyen koran es ilyen sok LB-re nem ertettem. Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem. A top jatekosokat ertem, hogy hozhatnak 20 pont korul, na de utanuk van szerintem nagyon sok 10-15 koruli, en is ilyeneket vittem, nem voltam hajlando koran beszallni ebbe. En meg ugy tanultam az IDP ligat, hogy eloszor rakd ossze az offense-d nagy reszet, ne reachelj a tobbiekkel LB-re. Kivancsian varom mire lesz eleg ez a kozepes felhozataom itt, bukok-e ezen a dontesen sokat.

CB: Hayden, Awuzie, Chris Harris.

Ket elit, meg egy jo csere sokat varok, ha nem,itt a legkonnyebb igazolni szerintem.

S: Rapp, Simmons, Mc Courthy.

Hasonlo mint a CB sor, nem kene hogy gond legyen, Devin eleg hatul volt, hatha egy stealt megcsipek itt is a raeros huzasaval.

Cel a bentmaradas, remelem arra eleg lesz ez a keret.
zavi27
Mivel egymással kezdünk ezért a te kereted elemeztem ki leginkább 😊 Jó lett a csapatod, nagyon egálnak néz ki a párharc első ránézésre. Nem bánom, hogy nem szálltál be az LB húzásba, mert ott azért van hiányosság, ha ott is lenne még 1 húzónév, akkor egyértelműen te lennél az esélyesebb az első fordulóban, így kb 50-50%-ot mondanék előzetesen. Mondjuk elég döntő lesz, h nálad Cooper és Chubb sérülésével mi lesz, nálam meg elsősorban hogy Hewitt megkapja-e a starter (és az every down) statust.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, akkor en is megprobalnam osszefoglalni a sajat draftom. Mas csapatat nem elemeznem, egyreszt ujonc vagyok a legfelso osztalyban, meg nyilvan ahhoz latni kellett volna a drafjat az adott korokben masoknak is, hogy ott milyen lehetosegek voltak eppen.
Szoval:

QB.Prescott, Garoppolo.

Ezzel abszolut elegedett vagyok, Dak elit kene legyen iden egy top offense-ben. Szerintem ekkora ligaban erdemes csere QB-t is tartani, Jimmy azert eros backup.

RB: McCaffrey, Ingram, Hyde, Kelley.

1/1-kent alap volt, hogy kit huzok, remeljuk olyan eve lesz mint tavaly. Ingram a liga egyik legjobb offense-ben kezdo, remelem sokszor lesz elit. Utana mar csak ket remeny, igy remelem a kezdoimmel nem tortenik semmi, keves melyseggel indulok.

WR: Cooper, Sutton, Pittman, Renfrow.

Ket kezdom erosnek tunik, remelem vegig stabilak lesz, utana csak remenyek megint. Pittman eros Colts offenseben megtalalja magat Riverssel, es hiaba a nagy vasarlasok, Renfrow is hozhatja magat alapszinten.

TE: Doyle.

Par elit TE hamar kiment papirforma alapjan, onnantol meg kb. izeles kerdese kiben bziik az ember hogy hozhat jo szamokat. Nalam ez a Rivers papaval es most kezdokent elolepo Doyle lett, remelem steal lesz

K: Gould. Elit regota, kene hozza a jo szamokat.
P: Dickson. Detto
HC: Pats. Az elitnek varhato HC-k mellett az Oreg lehet megint varazsol 10 gyozelem korul.


DT: Harris, Wolfe.

Denver es Baltimore defensek jonevu, regi szakmai, hozhatjak az 5-6 pontokat amit egy DT-tol varni lehet kb.😊

DE: Chubb, Jones, McKinley.

Full elit a kezdo, jo lesz.

LB: Alexander, Williams, Th Davis, Okereke.

Erre nagyon kivancsi leszek abbol a szempontbol, hogy nekem az egesz draft legnagyobb meglepetese volt, hogy ennyien rarapultek ilyen koran es ilyen sok LB-re nem ertettem. Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem. A top jatekosokat ertem, hogy hozhatnak 20 pont korul, na de utanuk van szerintem nagyon sok 10-15 koruli, en is ilyeneket vittem, nem voltam hajlando koran beszallni ebbe. En meg ugy tanultam az IDP ligat, hogy eloszor rakd ossze az offense-d nagy reszet, ne reachelj a tobbiekkel LB-re. Kivancsian varom mire lesz eleg ez a kozepes felhozataom itt, bukok-e ezen a dontesen sokat.

CB: Hayden, Awuzie, Chris Harris.

Ket elit, meg egy jo csere sokat varok, ha nem,itt a legkonnyebb igazolni szerintem.

S: Rapp, Simmons, Mc Courthy.

Hasonlo mint a CB sor, nem kene hogy gond legyen, Devin eleg hatul volt, hatha egy stealt megcsipek itt is a raeros huzasaval.

Cel a bentmaradas, remelem arra eleg lesz ez a keret.
zavi27
Te voltál akkor az a dög, aki csendben rabolgatta a jóféle Broncos embereket 😊

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Na, akkor en is megprobalnam osszefoglalni a sajat draftom. Mas csapatat nem elemeznem, egyreszt ujonc vagyok a legfelso osztalyban, meg nyilvan ahhoz latni kellett volna a drafjat az adott korokben masoknak is, hogy ott milyen lehetosegek voltak eppen.
Szoval:

QB.Prescott, Garoppolo.

Ezzel abszolut elegedett vagyok, Dak elit kene legyen iden egy top offense-ben. Szerintem ekkora ligaban erdemes csere QB-t is tartani, Jimmy azert eros backup.

RB: McCaffrey, Ingram, Hyde, Kelley.

1/1-kent alap volt, hogy kit huzok, remeljuk olyan eve lesz mint tavaly. Ingram a liga egyik legjobb offense-ben kezdo, remelem sokszor lesz elit. Utana mar csak ket remeny, igy remelem a kezdoimmel nem tortenik semmi, keves melyseggel indulok.

WR: Cooper, Sutton, Pittman, Renfrow.

Ket kezdom erosnek tunik, remelem vegig stabilak lesz, utana csak remenyek megint. Pittman eros Colts offenseben megtalalja magat Riverssel, es hiaba a nagy vasarlasok, Renfrow is hozhatja magat alapszinten.

TE: Doyle.

Par elit TE hamar kiment papirforma alapjan, onnantol meg kb. izles kerdese kiben bziik az ember hogy hozhat jo szamokat. Nalam ez a Rivers papaval es most kezdokent elolepo Doyle lett, remelem steal lesz

K: Gould. Elit regota, kene hozza a jo szamokat.
P: Dickson. Detto
HC: Pats. Az elitnek varhato HC-k mellett az Oreg lehet megint varazsol 10 gyozelem korul.


DT: Harris, Wolfe.

Denver es Baltimore defensek jonevu, regi szakmai, hozhatjak az 5-6 pontokat amit egy DT-tol varni lehet kb.😊

DE: Chubb, Jones, McKinley.

Full elit a kezdo, jo lesz.

LB: Alexander, Williams, Th Davis, Okereke.

Erre nagyon kivancsi leszek abbol a szempontbol, hogy nekem az egesz draft legnagyobb meglepetese volt, hogy ennyien rarapultek ilyen koran es ilyen sok LB-re nem ertettem. Volt aki 1/13-ra is azt vitt asszem. A top jatekosokat ertem, hogy hozhatnak 20 pont korul, na de utanuk van szerintem nagyon sok 10-15 koruli, en is ilyeneket vittem, nem voltam hajlando koran beszallni ebbe. En meg ugy tanultam az IDP ligat, hogy eloszor rakd ossze az offense-d nagy reszet, ne reachelj a tobbiekkel LB-re. Kivancsian varom mire lesz eleg ez a kozepes felhozataom itt, bukok-e ezen a dontesen sokat.

CB: Hayden, Awuzie, Chris Harris.

Ket elit, meg egy jo csere sokat varok, ha nem,itt a legkonnyebb igazolni szerintem.

S: Rapp, Simmons, Mc Courthy.

Hasonlo mint a CB sor, nem kene hogy gond legyen, Devin eleg hatul volt, hatha egy stealt megcsipek itt is a raeros huzasaval.

Cel a bentmaradas, remelem arra eleg lesz ez a keret.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért ezek az espn-es projectionok sokszor továbbra is érthetetlenek.. fogalmam sincs ki állítja össze ezeket, de nagyon gáz a színvonal.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Igor
Na, ha a 10-15.kört fikáztad, akkor ajánlok fogadásokat! 😊 (Mindegyik esetben az aktív meccseket venném alapul, mert a sérülés faktor kívül áll rajtunk).

1. Deebo jobb lesz, mint bármelyik draftolt WR-ed.
2. Adrian Phillips jobb lesz, mint bármelyik draftolt safety-d.

Egyébként valószínűleg abban a periódusban kellett volna 4.LB-t húznom, ebben igazad van...
somoskovig
Lol, ezt a kifogást.. Deebo ezért volt kb 1 körrel hátrébb, mert sérülékeny... 😛 különben valszeg Diontae előtt megy.

Philips valszeg fair, a két reachelt safet, de Duggar miatt tuti el is buknád - szóval megköszönheted h úriember vagyok...
Igor
Ne legyél úriember, mondd a fogadást, ne a kifogást. 😊

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Igor
Meghasonlás lesz ebből részemről, mert egy másik ligában tegnap este a Carson-Mostert kezdő kettőst sikerült összeszednem nekem is, ugyanígy második és negyedik kör végén 😊 A szezon elején nagyon bika kettősnek ígérkezik, aztán meglátjuk, Shanny is szeret nagyobb rotációt használni a futóknál, a Hawks futóbrigád meg nem éppen kiszámítható Lynch óta. De ezek nagyon jó értékek szerintem is, ahol húztad őket. Leonard no brainer szintén, Kittle nem tudom, van egy olyan érzésem, hogy vissza fog esni, megkapta a nagy pénzt, meg jobban rá fognak készülni, és ha Jimmy nem javul, akkor megint sokat kell blokkolnia majd 😀

A DL tetszik nagyon, a secondary nem, a LB sor meg Leoval kibaszott erős, ha lesérül, akkor nem annyira... Rodgers abszolút érthető, még csak nem is mondanám gamble-nek, magasan van még mindig a padló.

Így átfutva a csapatokat ez megint baromi kiegyensúlyozott évnek tűnik, ahol rengeteg csapat lehet 50% körüli mérleggel, mint tavaly.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Összességében viszont, mint írtam az elején is, kifejezetten jónak tűnik a gárda.
Szesze
Hehe, WR/ DL / LB sort sokkal pozitivabbra értékeled mint vártam... viszont sztem azért Rodgers >>> BB, utóbbinál leginkább a sérülékenység miatt aggódnék.

A S poszt meg.. szerintem oda lehet waiverezni majd - remélem.

Kicsit nézelődtem ma, és látom Clark egy-két helyen 20-30 közt van, bezzeg én amiket listákat néztem/találtam szombaton, ott mind 10-20 közt volt... eléggé sűrű lesz sztem a safetymezőny is...
Igor
Ha a sérülékenységfaktort nem nézzük akkor nálam Rodgers jelenleg lejjebb van, mint BB (természetesen fantasy ügyileg értve). Nyilván én is a sérülésfaktortól tartok, de akkor majd jön Cousins, mint tavaly 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Összességében viszont, mint írtam az elején is, kifejezetten jónak tűnik a gárda.
Szesze
Hehe, WR/ DL / LB sort sokkal pozitivabbra értékeled mint vártam... viszont sztem azért Rodgers >>> BB, utóbbinál leginkább a sérülékenység miatt aggódnék.

A S poszt meg.. szerintem oda lehet waiverezni majd - remélem.

Kicsit nézelődtem ma, és látom Clark egy-két helyen 20-30 közt van, bezzeg én amiket listákat néztem/találtam szombaton, ott mind 10-20 közt volt... eléggé sűrű lesz sztem a safetymezőny is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
somos
Első 5 kör nagyjából tökéletes (AJ-nél én szkeptikus vagyok, de ez csak egyéni paranoia) - posztokra is, raáadásul szerintem Jones, Woods és Metcalf is steal volt. Gerry nálam reach volt, Wentzről már írt Jake is... a 10-15. köröd pedig eléggé furcsa megint csak. A hátsó körökből is igazán csak Simmons tetszik - szerintem ez most a szokásos draftjaidnál gyengébb, és nagyon top heavy...

Igor
Na, ha a 10-15.kört fikáztad, akkor ajánlok fogadásokat! 😊 (Mindegyik esetben az aktív meccseket venném alapul, mert a sérülés faktor kívül áll rajtunk).

1. Deebo jobb lesz, mint bármelyik draftolt WR-ed.
2. Adrian Phillips jobb lesz, mint bármelyik draftolt safety-d.

Egyébként valószínűleg abban a periódusban kellett volna 4.LB-t húznom, ebben igazad van...
somoskovig
Lol, ezt a kifogást.. Deebo ezért volt kb 1 körrel hátrébb, mert sérülékeny... 😛 különben valszeg Diontae előtt megy.

Philips valszeg fair, a két reachelt safet, de Duggar miatt tuti el is buknád - szóval megköszönheted h úriember vagyok...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)