bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jakehomer
Nem lett volna ez rossz sztem annyira, de a 7. körös Peppers húzás baromi nagy luxus volt, helyette jöhetett volna egy normális QB és akkor az offense-ed egész baba lett volna, mert az RB/WR sor sztem kifejezetten jó.
Az LB sort sztem(!!) szintén benézted kicsit, 3/47-en sokkal jobbat is tudtál volna húzni, mint Kendricks. Brown LB2-nek sztem tök jó, viszont Campbell szintén gyenge lesz LB3-nak.
Szesze
Igen, a 7. kör a legnagyobb regret. A 3. körben néztem nagyon sok lb-t, Warnert nem mertem, mert nem tudom, hogy mi lesz vele egészségileg, Roquan tavaly nekem kimondottan negatív élmény volt, szóval maradt Demario Davis, Alexander Johnson, Devin Bush meg Deion Jones, akiken agyaltam. Lehet, hogy igazad lesz, és ezek mind jobbak lettek volna, csak azt remélem, hogy nem sokkal 😊
Jakehomer
Igen, szerintem mindegyik jobb lesz nála (sőt Roquan is jó lesz sztem 😊 ). Csak azért jegyeztem meg ezt amúgy, mert nálam meg pont Kendricks volt az aki sztem túl van értékelve és kicsit meglepődtem, h pont őt hoztad ezek közül.
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Idén abból fözök amit a gép húzott. Összességében a roster szar de ennél is rosszabbra számítottam.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jakehomer
Nem lett volna ez rossz sztem annyira, de a 7. körös Peppers húzás baromi nagy luxus volt, helyette jöhetett volna egy normális QB és akkor az offense-ed egész baba lett volna, mert az RB/WR sor sztem kifejezetten jó.
Az LB sort sztem(!!) szintén benézted kicsit, 3/47-en sokkal jobbat is tudtál volna húzni, mint Kendricks. Brown LB2-nek sztem tök jó, viszont Campbell szintén gyenge lesz LB3-nak.
Szesze
Igen, a 7. kör a legnagyobb regret. A 3. körben néztem nagyon sok lb-t, Warnert nem mertem, mert nem tudom, hogy mi lesz vele egészségileg, Roquan tavaly nekem kimondottan negatív élmény volt, szóval maradt Demario Davis, Alexander Johnson, Devin Bush meg Deion Jones, akiken agyaltam. Lehet, hogy igazad lesz, és ezek mind jobbak lettek volna, csak azt remélem, hogy nem sokkal 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Lássuk, mit sikerült összehozni:

Előzetesen nem volt tervem. Sőt, boardom sem, meg semmi egyéb, full felkészületlen voltam, sajnos semmi időm nem volt foglalkozni a dologgal most azon kívül, hogy a híreket követtem, meg próbáltam az elmúlt évek jó és rossz tapasztalataira építkezni. Emellett a 12.hely kezdésnek erős közepes, azt tudtam, hogy top tier futó már nehezen fog jutni, azért reménykedtem.

QB: Carson Wentz (7.kör), Tua (15.kör)
Az elején Mahomes-ot és Jacksont nyilván vittem volna, de esély nem volt, hogy lejöjjenek, onnantól meg kapkodni nem akartam. Wentz top 10 környéki QB, ott már muszáj volt kihúzni, ő és Rodgers volt ott a pickemnél, benne jobban hittem. Tua a 9.hétre kell a tervek szerint, addigra kezdő lesz remélem, több benne a lehetőség, mint az ott még elérhető Teddy, Trubisky, Foles és hasonló arcokban.

RB: Aaron Jones (1/12), Devine Ozigbo (14.kör), Darrell Williams (17.kör)
Jones jutott végül, nyilván 19 TD-t nem fog idén felpakolni, de fut is, elkap is, viszonylag sok TD-t is szerez, nagyjából értékén volt ott. A későbbi körökben reachelni nem akartam valami közepes futóért, meg mindig volt fontosabb poszt, így elég későn jött még két RB. Ozigbo teljes kérdőjel, ha valóban kezdő lesz, akkor a draft egyik legnagyobb stealje lehet, Williams meg fog kapni azért lehetőséget, nem hiszem, hogy egy újonc futót használna 100%-ban a Chiefs. Mindenesetre nem ezzel a poszttal fogok meccseket nyerni...

WR: Robert Woods (4.kör), DK Metcalf (5.kör), Deebo Samuel (10.kör), Denzel Mims (24.kör)
Ez viszont jó lehet, Cooks távozása után Woods és Kupp maradt értelmes opióként, ráadásul Woods a totál megbízható, top 15 WR volt az elmúlt szezonokban, rengeteg target, jó catch rate, meglesz a volumen. Metcalf kicsit a másik véglet, bár jöttek a yardok is viszonylag tavaly, de 19 endzone targetje volt tavaly, ami a legtöbb a ligában, és voltak nagyon homály meccsei, ha hoz egy kicsit jobb átlagot és 10 TD-t, akkor nagyon boldog leszek. Deebo-nak nagyon örültem, tavaly a szezon 2.felére találta meg a helyét, hozott is 8 meccs alatt 700 yardot 4 TD-vel, ennek a duplájával idén kiegyezünk a 16 meccsre. Mims sötét ló, majd meglátjuk. Ebből lehet ligaszinten is nagyon erős WR-sor.

TE: Zach Ertz (8.kör)
Baromi sokáig bent volt, nem szoktam top TE-et húzni, de addigra az LB sor megvolt, DE poszt telített idén, volt QB, 2 jó WR, gondoltam, bepróbálkozom. Főleg úgy, hogy előtte körben vittem Wentzet is, így minden TD duplán fog számítani... 😊

DT: Jeffery Simmons (20.kör), Derrick Brown (22.kör)
Jól érezte Szesze, Donald lett volna a pick 7.körben, vagy ha nekem nem, szerintem Igornak mögöttem mindenképpen. Miután ő kiment, már nem foglalkoztam különösebben a poszttal, mindig volt lényegesebb. Simmons egyébként 3-4 DE posztról lehet azért jobb, mint a drafthelye jósolná, Brown meg majd kiderül, ide úgyis jönni fog waiver.

DE: Sam Hubbard (9.kör), Dante Fowler (12.kör), Montez Sweat (23.kör)
Hubbard nagy kedvencem, az a DE, akinek nincs betli meccse, mert viszonylag sok tackle-t csinál. Fowler a másik véglet, meglátjuk, mi lesz belőle idén. Sweat erős átlagos, 23.körben belefért cserének.

LB: Leighton Vander Esch (2.kör), Alexander Johnson (3.kör), Nathan Gerry (6.kör), Ryan Connelly (21.kör), Brandon Copeland (26.kör)
Ide ment bőven drafttőke, ahogy terveztem is, ahogy hiszek is benne, hogy 3 jó LB nélkül ebben a ligában csak sz*pni lehet. 😊 LVDE és Johnson top 10 környéki LB-k, remélem, Vander Esch bibírja egészségesen a szezont... Gerry idén kezdő MLB és zöld pöttyös lesz Philly-ben, olyan LB-k mentek ki előtte, hogy csak néztem (Kwiatkowski, Jamie Collins, Trevathan, KJ Wright, stb.), ezeknél mind jobb lesz szerintem. Sajnos Connelly FA lett a 21.kör és a 26.kör között IRL, ezt nem értem, utcahosszal a legjobb Giants LB volt a sérüléséig tavaly, mindegy, majd can't cover Martinez biztos fasza lesz... Copeland jött a végén biztosítéknak, fene se tudja a NE LB felállását most, de tavalyhoz képest nincs Collins, Van Noy, Roberts, Hightower (meg Chung), hátha elcsíp egy kezdő posztot. Ha a top 3 rendben lesz, akkor úgyis mindegy, 3 bye weeket kell kibírnom.

CB: Byron Murphy (18.kör), Carlton Davis (19.kör), Isaiah Oliver (28.kör)
Évek óta egyre jobban figyel az ESPN, hogy ne legyenek safety-t játszó emberek CB posztra rakva, ezzel párhuzamosan az érdeklődésem is erősen lecsökkent a CB-k iránt a draft elején/közepén. Az egyik legjobban waiverezhető poszt, szinte minden szezonban jött eddig olyan ember év közben, aki tudott stabilan átlag feletti lenni. Ettől függetlenül Murphy és Davis is lehetnek átlag felettiek, mindkettő viszonylag stabilan tudta tavaly a 10 pont körüli meccseket kevés betlivel, ettől a poszttól nem kell sokkal több. Ráadásul idénre mindkettő csapata javult annyit, hogy többet legyenek előnyben, vagyis többet fog talán passzolni az ellenfél. Oliver utolsó előtti körben a tök mindegy kategória.

S: Adrian Phillips (11.kör), Desmond King (13.kör), Mycah Hyde (16.kör)
Ide szerettem volna korábban húzni, de Ertz a 8. körben vagy Hubbard a 9.-ben nekem jobb értéket képviselt. Phillips nekem nagy kedvencem, LB/S hibrid plusz elit spec.teamer, és rá is igaz, hogy a felforgatott NE back sevenben lesz bőven játékideje, tőle sokat várok. King sokáig a CB kedvencem volt, safety poszton nem akkora találat, de lesz játékideje bőven, nincs James, Teamer eltiltva, és mellette ha megtartja a returner feladatait is, akkor abból is jöhet pár pont meccsenként. Hyde egy picit átlag feletti safety, de sok függ a labdaszerzésektől nála, ha abból jó éve lesz, akkor nem lesz vele bajom.

K: Myers (SEA), P: Huber (CIN), HC: Texans - mindegy nagyjából, a top 3 kicker kiment korán, a többi nagyon egy szinten van. Huber sokat fog rugdosni, HC-t meg nem használok soha szinte.

Szerintem nem lett rossz a dolog, PO-ra esélyesnek érzem a keretet így elsőre.

Ami miatt jó lehet:
Wentz + Ertz
WR-sor
3 top LB
1-1 top 10-es futó, DE

Ami miatt nem:
RB depth nincs
átlagos secondary
LVDE megsérül
somoskovig
Az offense-ről nehéz megítélni mire lesz képes. Eleve Wentz nekem nagyon kérdéses játékos, elsősorban a sérülékenysége miatt, szerintem nagy kockázat volt pusztán rá építeni QB poszton, mindenképp húztam volna mellé valami épkézláb backupot. (nálam is hasonló volt a helyzet ugyebár). Ha ő végig tudja tolni a szezont akkor persze jó lehet, szóval ez egy sarkalatos pont lesz sztem nálad (is).
Jones 1/12-n teljesen értéken jött, viszont mivel az első 6 körben 3 LB-t + 2 WR-t húztál így nem jutott mögé senki érdemleges, szóval ez így vékony lesz.. én személy szerint húztam volna még egy RB-t valamikor a 2-6.kör között, de nyilván ebben is van logika. Főleg hogy a WR sor szerintem kifejezetten jó, mindegyik rajta volt az én listámon is azok közül akiket húztál, Woods-ot pl pont előttem vitted ki, helyette lett nálam Ridley.
Ertz nyilván jó lesz, ráadásul 8. körben jött, az nagyon fasza húzás volt.

A védelemed ugye az LB sorra lett kihegyezve, Esch és Johnson nyilván jók lesznek (bár előbbi nálam kissé hátrébb volt rangsorolva az átlagnál az injury veszély miatt), Gerry is jó LB3-nak, nálam is az egyik fő sleeper volt, viszont sztem a 6. kör egy picit korai érte, bár lehet nem lett volna bent később, ezt nem tudom (de sztem igen), itt azért lehetett volna egy nagyot fejleszteni pl az RB poszton. Nagyobb gond itt, hogy nincs használható LB4-ed, szóval így a nagy beruházás ellenére vékonynak érzem kicsit a posztot.

A DL nem tűnik rossznak, de azért nem is kiemelkedő. Hubbard sztem is nagyon jó lesz és Fowler is jó pick a 10. körben. Viszont sztem Sweat helyett lehetett volna hozni egy jobb játékost, nagyon jó nevek voltak még a hátsó körökben is ezen a poszton.
Simmonst és Brown-t is vittem volna én is éppen utánad, szóval egyrészt kapd be, másrészt azért valószínű nem ők fogják nyerni a meccseket. (Jobban zavar így utólag, h Jake meg Suh-t vitte el előlem, most meg látom hogy akkor nála már ott volt a Campbell-Reed páros, szóval ő meg pláne kapja be 😊 )
Safety poszt szintén kicsit megosztó nálam: Phillips jó lesz (én is vinni akartam), viszont én Hyde-tól egyáltalán nem várok sokat, King pedig CB-ként volt igazán értékes, én igazság szerint draft közben vettem észre, h ő safetyként van már jegyezve, de így pl nem húztam be, találtam oda (sztem) jobbat.
CB-k sztem jók lesznek, legalább is nálam is egész elől volt a listán Murphy és Davis is.

Összességében, mint az elején írtam kissé nehéz belőni mire lesz ez elég idén, mondjuk ez mindenkinek a csapatára igaz persze, csak a tiédre talán hatványozottan.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Szesze
Az enyémet is véleményezhetnéd. 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Őszintén szólva nem igazán követtem az eseményeket az elmúlt hónapokban, néhány játékosnál meglepett, hogy nem a megszokott csapat van a neve mellett 😀 Szóval nagy rákészülés nem volt, követtem a szokásos stratégiát, RB és LB heavy korai körök, annyiban módosulva, hogy most becsúszott egy (remélhetőleg) elit WR az elején.

QB Carr 15/287

Hm, hát ez elég vékonyka 😀 A két top qb-t vittem volna a 7. helyen, nyilván egyik se volt bent, aztán meg valahogy sose éreztem elég value-t az aktuálisan kinézett irányítóban, inkább húztam védőket. Úgy a 9-10. kör környékén végignéztem a csapatokat, és láttam, hogy rajtam kívül már mindenki húzott ide, szóval akkor meg azért nem erőltettem 😊 Viszont a 15.-ben már muszáj volt Carrt elvinni, mint kb az utolsó stabil kezdő qb, a többiek akkor már a 2-3. qb-t húzogatták 😀

RB Cook 1/7, Conner 2/34, Snell 22/434, Penny 26/514

A megszokott stratgéia, húzz két RB-t korán, de nem akartam duplázni az elején, csak 34-nél már minden top tier LB kiment, Conner meg bár nem tartom olyan hatalmas spílernek rengeteg labdát kaphat. Nyilván a sérülés mindkettőnél benne van a pakliban, de melyik RB-nél nem... Harmadik RB-t korábban akartam, persze mindig kimentek a kiszemeltek előttem egy-két pickkel, Mattesont sajnálom, Snellt így kvázi muszájnak éreztem. Pennynél már mindegy volt olyan gyenge felhozatalból lehetett választani, csak azért vittem őt, mert a Hawksban az utóbbi években nem volt olyan, hogy egy RB végigvitte volna a featured back szerepet egész szezonban, szóval egy-két meccsre jó lehet, ennél többet nem várok tőle.

WR AJ Brown 4/74, Gallup 6/114, Kirk 12/234, Mike Williams 16/314

Kb sose volt ilyen jó WR sorom, úgyhogy Brown tuti korán lehal, a többi meg betlizik 😊 Brown igencsak top WR volt tavaly Tannehill-lel, bár LB-t akartam húzni a 4. körben, tőle elcsábultam, rajta sok fog múlni. Gallupot bírom, elég megbízható, a Cowboys O-ban fontos láncszem, helyén húztam szerintem. Kirk nyilván Hopkins miatt nem lesz olyan prominens, és simán lehet, hogy full benéztem, mivel mint írtam, a felkészülésem finoman szólva sem volt alapos 😊, de 12. körben már nem tudtam otthagyni. Mike Williams nyilván a Chargers offense kiszámíthatatlansága miatt sötét ló, de potenciális steal lehet.

TE Henry 13/247

Ezt egy kicsit elcsesztem, többször is lett volna lehetőségem megbízhatóbb TE-re, de ahogy a qb-nál is, itt is a védelmet mindig fontosabbnak éreztem. Nem mintha oda mindig jókat húztam volna 😊

DT Campbell 11/207, Reed 17/327, Suh 20/394

Erős DT sort is könnyebb volt idén összerakni, Reedet érzem nagyon jó picknek a 17. körben, Campbell kiszabadult a Jaxból, remélhetőleg jó hatással lesz rá. Suh low risk high reward vagy nem, ott már dark horse keresés ment csak.

DE Lawrence 8/154, Ngakoue 9/167, Floyd 23/447

Attól tartok, hogy ezt a posztot elmenedzseltem kicsit, a nevek tetszenek, de így utólag úgy érzem, hogy kevesebb draft tőke feláldozásával is össze lehetett volna rakni egy ilyen erősségű sort. Floydra kíváncsi leszek, hogy Donald jelenlétéből mennyit fog profitálni, a másik kettőt nem kell magyarázni.

LB Kendricks 3/47, Jayon Brown 5/87, Campbell 10/174, Klein 19/374

Hááááát nem tudom. Tavaly nagyon magabiztos voltam a Roquan-Brown duómmal aztán elég nagy csalódást okoztak ilyen-olyan okokból, félek, hogy ez is ilyen lesz. Kendricks még sose volt nálam, de ellenem mindig sok pontot hoz... 😊 Mivel az első két pick futó volt, a harmadikban már nem lehetett halogatni, és bár rengeteg opcióm volt, olyan nagyon egyik se tetszett, Kendricksre beszéltem rá magam végül. Mivel a negyedik kört ellőttem elkapóra, az ötödikben muszáj volt megint LB-t vinni, itt már lényegesen szerényebb felhozatalból lehetett választani, Brown tavaly rengeteg apró sérüléssel küzdött, ami a legrosszabb, mert nem hagyott ki ugyan sok meccset, csak folyton lesérült az első félidő felénél... Na de majd idén, a potenciál ott van. Campbell valszeg szar pick, kicsit pánik húzás volt, mert olyan tempóban fogytak az LB-k. Kleint szereti a szmöre, úgyhogy negyedik LB-nek az nem rossz szerintem, más kérdés, mennyit lesz pályán 😊

CB Bradberry 18/354, Hughes 21/407, Donte 24/474

Ignoráltam a posztot, még azt is megbántam, hogy Bradberryt ilyen "magasan" húztam 😊 DJ homer pick, de biztos lesz pár meccs, amikor rájátszanak majd az ellenfelek, és akkor termelhet szépen. De mindegy, simán lehet, hogy október közepén már egy teljesen új corner sor lesz a keretben.

S Peppers 7/127, J Reid 14/274, Diggs 25/487

Joey Bosa pont Peppers előtt ment ki, gondolatban már le is draftoltam, erre ott álltam letolt gatyával, hogy húzni kéne valakit. Hogy miért Peppers lett, nem igazán tudnám megmondani 😊 Itt kellett volna a 3. LB-t behúzni, de ha már S, akkor is voltak jobbak. Reid ott jó érték szerintem, Diggsnek nem tudom, milyen szerepe lesz most a Hawks D-ben, félő, hogy nem nagy, úgyhogy mindenképp hozni akarok ide még játékost.

ST Gost 27/527, Martin 28/554, Packers HC

Ezeket a legvégére hagytam, mert az autopickek nagyon gyorsan elkezdték kivinni a jobbakat, annyit meg nem ér egyik se, a végén is lehet normális embereket hozni, első ránézésre sikerült, aztán majd kiderül.

Nem kizárt, hogy pár hét múlva QB-ért jelentkezem valakinél 😊
Jakehomer
Nem lett volna ez rossz sztem annyira, de a 7. körös Peppers húzás baromi nagy luxus volt, helyette jöhetett volna egy normális QB és akkor az offense-ed egész baba lett volna, mert az RB/WR sor sztem kifejezetten jó.
Az LB sort sztem(!!) szintén benézted kicsit, 3/47-en sokkal jobbat is tudtál volna húzni, mint Kendricks. Brown LB2-nek sztem tök jó, viszont Campbell szintén gyenge lesz LB3-nak.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Jövök én is pár szóban:

QB: Stafford, Rivers
-20 csapatos liga, kell a 2 jó QB ha nem akarok kiesni.
RB: Ekeler, Melv Gordon, S. Michel, C. Thompson
-Nem túl szexi névsor, de stabilitást várok tőlük.
WR: E Sanders, L Fitzgerald, Stills
-A WR sorba nem szoktam invesztálni, de főleg Sanders még tetszik is
TE: Herndon, Taysom Hill
-Herndon nagy kedvencem, remélem egészséges marad,T Hill meg egy lövést megér, remélem használják is,ha már 21 millát kicsengettek neki. | Utóirat: Szopj le Josh Hill |
DT: J. Casey, Autry
- Autryt remélem DE ként is tudom majd használni.
DE: JJ Watt, Kerrigan
-Wattot nem tudtam bent hagyni, ha már lecsúszott, Kerrigan sohasem hagyott cserben, ha draftoltam.
LB: Pat Queen, M Jack, Pratt, Reeder, Cashman
-Itt nincs nagy sztár,de remélem korrektül hozzák majd a szereléseket.
S: John Jonson III, Tartt, Darian Thompson
-Fú ez nem tetszik, tavaly ennél sokkal erősebb egységem volt.
CB: Slay, Byron Jones
-Két szimpatikus gyerek, corner mindig van FA-n is szarásig
K: Succop

Nagyon nehéz draft volt,nagyon nehéz felkészüléssel, mivel nem láttuk a pályán a csapatokat, de a cél mint mindig, most is a bennmaradás, remélem nem ér utol a rettegett:

Sophomore Slump
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Őszintén szólva nem igazán követtem az eseményeket az elmúlt hónapokban, néhány játékosnál meglepett, hogy nem a megszokott csapat van a neve mellett 😀 Szóval nagy rákészülés nem volt, követtem a szokásos stratégiát, RB és LB heavy korai körök, annyiban módosulva, hogy most becsúszott egy (remélhetőleg) elit WR az elején.

QB Carr 15/287

Hm, hát ez elég vékonyka 😀 A két top qb-t vittem volna a 7. helyen, nyilván egyik se volt bent, aztán meg valahogy sose éreztem elég value-t az aktuálisan kinézett irányítóban, inkább húztam védőket. Úgy a 9-10. kör környékén végignéztem a csapatokat, és láttam, hogy rajtam kívül már mindenki húzott ide, szóval akkor meg azért nem erőltettem 😊 Viszont a 15.-ben már muszáj volt Carrt elvinni, mint kb az utolsó stabil kezdő qb, a többiek akkor már a 2-3. qb-t húzogatták 😀

RB Cook 1/7, Conner 2/34, Snell 22/434, Penny 26/514

A megszokott stratgéia, húzz két RB-t korán, de nem akartam duplázni az elején, csak 34-nél már minden top tier LB kiment, Conner meg bár nem tartom olyan hatalmas spílernek rengeteg labdát kaphat. Nyilván a sérülés mindkettőnél benne van a pakliban, de melyik RB-nél nem... Harmadik RB-t korábban akartam, persze mindig kimentek a kiszemeltek előttem egy-két pickkel, Mattesont sajnálom, Snellt így kvázi muszájnak éreztem. Pennynél már mindegy volt olyan gyenge felhozatalból lehetett választani, csak azért vittem őt, mert a Hawksban az utóbbi években nem volt olyan, hogy egy RB végigvitte volna a featured back szerepet egész szezonban, szóval egy-két meccsre jó lehet, ennél többet nem várok tőle.

WR AJ Brown 4/74, Gallup 6/114, Kirk 12/234, Mike Williams 16/314

Kb sose volt ilyen jó WR sorom, úgyhogy Brown tuti korán lehal, a többi meg betlizik 😊 Brown igencsak top WR volt tavaly Tannehill-lel, bár LB-t akartam húzni a 4. körben, tőle elcsábultam, rajta sok fog múlni. Gallupot bírom, elég megbízható, a Cowboys O-ban fontos láncszem, helyén húztam szerintem. Kirk nyilván Hopkins miatt nem lesz olyan prominens, és simán lehet, hogy full benéztem, mivel mint írtam, a felkészülésem finoman szólva sem volt alapos 😊, de 12. körben már nem tudtam otthagyni. Mike Williams nyilván a Chargers offense kiszámíthatatlansága miatt sötét ló, de potenciális steal lehet.

TE Henry 13/247

Ezt egy kicsit elcsesztem, többször is lett volna lehetőségem megbízhatóbb TE-re, de ahogy a qb-nál is, itt is a védelmet mindig fontosabbnak éreztem. Nem mintha oda mindig jókat húztam volna 😊

DT Campbell 11/207, Reed 17/327, Suh 20/394

Erős DT sort is könnyebb volt idén összerakni, Reedet érzem nagyon jó picknek a 17. körben, Campbell kiszabadult a Jaxból, remélhetőleg jó hatással lesz rá. Suh low risk high reward vagy nem, ott már dark horse keresés ment csak.

DE Lawrence 8/154, Ngakoue 9/167, Floyd 23/447

Attól tartok, hogy ezt a posztot elmenedzseltem kicsit, a nevek tetszenek, de így utólag úgy érzem, hogy kevesebb draft tőke feláldozásával is össze lehetett volna rakni egy ilyen erősségű sort. Floydra kíváncsi leszek, hogy Donald jelenlétéből mennyit fog profitálni, a másik kettőt nem kell magyarázni.

LB Kendricks 3/47, Jayon Brown 5/87, Campbell 10/174, Klein 19/374

Hááááát nem tudom. Tavaly nagyon magabiztos voltam a Roquan-Brown duómmal aztán elég nagy csalódást okoztak ilyen-olyan okokból, félek, hogy ez is ilyen lesz. Kendricks még sose volt nálam, de ellenem mindig sok pontot hoz... 😊 Mivel az első két pick futó volt, a harmadikban már nem lehetett halogatni, és bár rengeteg opcióm volt, olyan nagyon egyik se tetszett, Kendricksre beszéltem rá magam végül. Mivel a negyedik kört ellőttem elkapóra, az ötödikben muszáj volt megint LB-t vinni, itt már lényegesen szerényebb felhozatalból lehetett választani, Brown tavaly rengeteg apró sérüléssel küzdött, ami a legrosszabb, mert nem hagyott ki ugyan sok meccset, csak folyton lesérült az első félidő felénél... Na de majd idén, a potenciál ott van. Campbell valszeg szar pick, kicsit pánik húzás volt, mert olyan tempóban fogytak az LB-k. Kleint szereti a szmöre, úgyhogy negyedik LB-nek az nem rossz szerintem, más kérdés, mennyit lesz pályán 😊

CB Bradberry 18/354, Hughes 21/407, Donte 24/474

Ignoráltam a posztot, még azt is megbántam, hogy Bradberryt ilyen "magasan" húztam 😊 DJ homer pick, de biztos lesz pár meccs, amikor rájátszanak majd az ellenfelek, és akkor termelhet szépen. De mindegy, simán lehet, hogy október közepén már egy teljesen új corner sor lesz a keretben.

S Peppers 7/127, J Reid 14/274, Diggs 25/487

Joey Bosa pont Peppers előtt ment ki, gondolatban már le is draftoltam, erre ott álltam letolt gatyával, hogy húzni kéne valakit. Hogy miért Peppers lett, nem igazán tudnám megmondani 😊 Itt kellett volna a 3. LB-t behúzni, de ha már S, akkor is voltak jobbak. Reid ott jó érték szerintem, Diggsnek nem tudom, milyen szerepe lesz most a Hawks D-ben, félő, hogy nem nagy, úgyhogy mindenképp hozni akarok ide még játékost.

ST Gost 27/527, Martin 28/554, Packers HC

Ezeket a legvégére hagytam, mert az autopickek nagyon gyorsan elkezdték kivinni a jobbakat, annyit meg nem ér egyik se, a végén is lehet normális embereket hozni, első ránézésre sikerült, aztán majd kiderül.

Nem kizárt, hogy pár hét múlva QB-ért jelentkezem valakinél 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Lássuk, mit sikerült összehozni:

Előzetesen nem volt tervem. Sőt, boardom sem, meg semmi egyéb, full felkészületlen voltam, sajnos semmi időm nem volt foglalkozni a dologgal most azon kívül, hogy a híreket követtem, meg próbáltam az elmúlt évek jó és rossz tapasztalataira építkezni. Emellett a 12.hely kezdésnek erős közepes, azt tudtam, hogy top tier futó már nehezen fog jutni, azért reménykedtem.

QB: Carson Wentz (7.kör), Tua (15.kör)
Az elején Mahomes-ot és Jacksont nyilván vittem volna, de esély nem volt, hogy lejöjjenek, onnantól meg kapkodni nem akartam. Wentz top 10 környéki QB, ott már muszáj volt kihúzni, ő és Rodgers volt ott a pickemnél, benne jobban hittem. Tua a 9.hétre kell a tervek szerint, addigra kezdő lesz remélem, több benne a lehetőség, mint az ott még elérhető Teddy, Trubisky, Foles és hasonló arcokban.

RB: Aaron Jones (1/12), Devine Ozigbo (14.kör), Darrell Williams (17.kör)
Jones jutott végül, nyilván 19 TD-t nem fog idén felpakolni, de fut is, elkap is, viszonylag sok TD-t is szerez, nagyjából értékén volt ott. A későbbi körökben reachelni nem akartam valami közepes futóért, meg mindig volt fontosabb poszt, így elég későn jött még két RB. Ozigbo teljes kérdőjel, ha valóban kezdő lesz, akkor a draft egyik legnagyobb stealje lehet, Williams meg fog kapni azért lehetőséget, nem hiszem, hogy egy újonc futót használna 100%-ban a Chiefs. Mindenesetre nem ezzel a poszttal fogok meccseket nyerni...

WR: Robert Woods (4.kör), DK Metcalf (5.kör), Deebo Samuel (10.kör), Denzel Mims (24.kör)
Ez viszont jó lehet, Cooks távozása után Woods és Kupp maradt értelmes opióként, ráadásul Woods a totál megbízható, top 15 WR volt az elmúlt szezonokban, rengeteg target, jó catch rate, meglesz a volumen. Metcalf kicsit a másik véglet, bár jöttek a yardok is viszonylag tavaly, de 19 endzone targetje volt tavaly, ami a legtöbb a ligában, és voltak nagyon homály meccsei, ha hoz egy kicsit jobb átlagot és 10 TD-t, akkor nagyon boldog leszek. Deebo-nak nagyon örültem, tavaly a szezon 2.felére találta meg a helyét, hozott is 8 meccs alatt 700 yardot 4 TD-vel, ennek a duplájával idén kiegyezünk a 16 meccsre. Mims sötét ló, majd meglátjuk. Ebből lehet ligaszinten is nagyon erős WR-sor.

TE: Zach Ertz (8.kör)
Baromi sokáig bent volt, nem szoktam top TE-et húzni, de addigra az LB sor megvolt, DE poszt telített idén, volt QB, 2 jó WR, gondoltam, bepróbálkozom. Főleg úgy, hogy előtte körben vittem Wentzet is, így minden TD duplán fog számítani... 😊

DT: Jeffery Simmons (20.kör), Derrick Brown (22.kör)
Jól érezte Szesze, Donald lett volna a pick 7.körben, vagy ha nekem nem, szerintem Igornak mögöttem mindenképpen. Miután ő kiment, már nem foglalkoztam különösebben a poszttal, mindig volt lényegesebb. Simmons egyébként 3-4 DE posztról lehet azért jobb, mint a drafthelye jósolná, Brown meg majd kiderül, ide úgyis jönni fog waiver.

DE: Sam Hubbard (9.kör), Dante Fowler (12.kör), Montez Sweat (23.kör)
Hubbard nagy kedvencem, az a DE, akinek nincs betli meccse, mert viszonylag sok tackle-t csinál. Fowler a másik véglet, meglátjuk, mi lesz belőle idén. Sweat erős átlagos, 23.körben belefért cserének.

LB: Leighton Vander Esch (2.kör), Alexander Johnson (3.kör), Nathan Gerry (6.kör), Ryan Connelly (21.kör), Brandon Copeland (26.kör)
Ide ment bőven drafttőke, ahogy terveztem is, ahogy hiszek is benne, hogy 3 jó LB nélkül ebben a ligában csak sz*pni lehet. 😊 LVDE és Johnson top 10 környéki LB-k, remélem, Vander Esch bibírja egészségesen a szezont... Gerry idén kezdő MLB és zöld pöttyös lesz Philly-ben, olyan LB-k mentek ki előtte, hogy csak néztem (Kwiatkowski, Jamie Collins, Trevathan, KJ Wright, stb.), ezeknél mind jobb lesz szerintem. Sajnos Connelly FA lett a 21.kör és a 26.kör között IRL, ezt nem értem, utcahosszal a legjobb Giants LB volt a sérüléséig tavaly, mindegy, majd can't cover Martinez biztos fasza lesz... Copeland jött a végén biztosítéknak, fene se tudja a NE LB felállását most, de tavalyhoz képest nincs Collins, Van Noy, Roberts, Hightower (meg Chung), hátha elcsíp egy kezdő posztot. Ha a top 3 rendben lesz, akkor úgyis mindegy, 3 bye weeket kell kibírnom.

CB: Byron Murphy (18.kör), Carlton Davis (19.kör), Isaiah Oliver (28.kör)
Évek óta egyre jobban figyel az ESPN, hogy ne legyenek safety-t játszó emberek CB posztra rakva, ezzel párhuzamosan az érdeklődésem is erősen lecsökkent a CB-k iránt a draft elején/közepén. Az egyik legjobban waiverezhető poszt, szinte minden szezonban jött eddig olyan ember év közben, aki tudott stabilan átlag feletti lenni. Ettől függetlenül Murphy és Davis is lehetnek átlag felettiek, mindkettő viszonylag stabilan tudta tavaly a 10 pont körüli meccseket kevés betlivel, ettől a poszttól nem kell sokkal több. Ráadásul idénre mindkettő csapata javult annyit, hogy többet legyenek előnyben, vagyis többet fog talán passzolni az ellenfél. Oliver utolsó előtti körben a tök mindegy kategória.

S: Adrian Phillips (11.kör), Desmond King (13.kör), Mycah Hyde (16.kör)
Ide szerettem volna korábban húzni, de Ertz a 8. körben vagy Hubbard a 9.-ben nekem jobb értéket képviselt. Phillips nekem nagy kedvencem, LB/S hibrid plusz elit spec.teamer, és rá is igaz, hogy a felforgatott NE back sevenben lesz bőven játékideje, tőle sokat várok. King sokáig a CB kedvencem volt, safety poszton nem akkora találat, de lesz játékideje bőven, nincs James, Teamer eltiltva, és mellette ha megtartja a returner feladatait is, akkor abból is jöhet pár pont meccsenként. Hyde egy picit átlag feletti safety, de sok függ a labdaszerzésektől nála, ha abból jó éve lesz, akkor nem lesz vele bajom.

K: Myers (SEA), P: Huber (CIN), HC: Texans - mindegy nagyjából, a top 3 kicker kiment korán, a többi nagyon egy szinten van. Huber sokat fog rugdosni, HC-t meg nem használok soha szinte.

Szerintem nem lett rossz a dolog, PO-ra esélyesnek érzem a keretet így elsőre.

Ami miatt jó lehet:
Wentz + Ertz
WR-sor
3 top LB
1-1 top 10-es futó, DE

Ami miatt nem:
RB depth nincs
átlagos secondary
LVDE megsérül
somoskovig
Te voltál akkor aki kivitte AJ-t a Broncosból... TOP szezonja lesz, szégyeld el magad 😛
FLZOLI
Jeudy, Breida és Jefferson után a helyedben én hallgatnék 😊

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként ez a jó egy ilyen 20as ligában, hogy mindenkinek van gyenge pontja, nincsenek űrcsapatok
FLZOLI
Az igaz talán, viszont ami nekem ebben sose tetszett, hogy igazolni értelmes játékost, aki hozza is tud tenni a csapatothoz ha mondjuk lesérül pár kulcsembered lehetetlen. Aztán ott ülsz mondjuk a 3. fordulótól nulla pontos QB-pop oopval és nem tudsz mit csinálni. Pedig a draft móka mellett az a legjobb szezon közben, hogy próbálsz igazolni, figyelni kik lehetnek az adott héten jók waiverről. Na, itt kb. a legtöbb posztra felesleges, mert nincs senki, főleg offense-re. Meg hát mondjuk nemtudom mennyire jó ez a gyenge pont is azért pl. hogy ha valaki itt az erős LB sorra akart rámenni akkor szinte biztosan totál gyenge RB és vagy WR sora lesz ezek miatt. Ahova ráádásul igazolni is esélytelen. De kétségtelen ennek ez a szépsége, nehézsége, külön szeretem hogy csak itt van HC és punter pozi is.😊 De magam részéről a 14-16 csapatos ligákat tartom a legideálisabbnak játékélmény szempontjából, bár IDP-ben jobb a helyzet azért mind csapatvédőben.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lássuk, mit sikerült összehozni:

Előzetesen nem volt tervem. Sőt, boardom sem, meg semmi egyéb, full felkészületlen voltam, sajnos semmi időm nem volt foglalkozni a dologgal most azon kívül, hogy a híreket követtem, meg próbáltam az elmúlt évek jó és rossz tapasztalataira építkezni. Emellett a 12.hely kezdésnek erős közepes, azt tudtam, hogy top tier futó már nehezen fog jutni, azért reménykedtem.

QB: Carson Wentz (7.kör), Tua (15.kör)
Az elején Mahomes-ot és Jacksont nyilván vittem volna, de esély nem volt, hogy lejöjjenek, onnantól meg kapkodni nem akartam. Wentz top 10 környéki QB, ott már muszáj volt kihúzni, ő és Rodgers volt ott a pickemnél, benne jobban hittem. Tua a 9.hétre kell a tervek szerint, addigra kezdő lesz remélem, több benne a lehetőség, mint az ott még elérhető Teddy, Trubisky, Foles és hasonló arcokban.

RB: Aaron Jones (1/12), Devine Ozigbo (14.kör), Darrell Williams (17.kör)
Jones jutott végül, nyilván 19 TD-t nem fog idén felpakolni, de fut is, elkap is, viszonylag sok TD-t is szerez, nagyjából értékén volt ott. A későbbi körökben reachelni nem akartam valami közepes futóért, meg mindig volt fontosabb poszt, így elég későn jött még két RB. Ozigbo teljes kérdőjel, ha valóban kezdő lesz, akkor a draft egyik legnagyobb stealje lehet, Williams meg fog kapni azért lehetőséget, nem hiszem, hogy egy újonc futót használna 100%-ban a Chiefs. Mindenesetre nem ezzel a poszttal fogok meccseket nyerni...

WR: Robert Woods (4.kör), DK Metcalf (5.kör), Deebo Samuel (10.kör), Denzel Mims (24.kör)
Ez viszont jó lehet, Cooks távozása után Woods és Kupp maradt értelmes opióként, ráadásul Woods a totál megbízható, top 15 WR volt az elmúlt szezonokban, rengeteg target, jó catch rate, meglesz a volumen. Metcalf kicsit a másik véglet, bár jöttek a yardok is viszonylag tavaly, de 19 endzone targetje volt tavaly, ami a legtöbb a ligában, és voltak nagyon homály meccsei, ha hoz egy kicsit jobb átlagot és 10 TD-t, akkor nagyon boldog leszek. Deebo-nak nagyon örültem, tavaly a szezon 2.felére találta meg a helyét, hozott is 8 meccs alatt 700 yardot 4 TD-vel, ennek a duplájával idén kiegyezünk a 16 meccsre. Mims sötét ló, majd meglátjuk. Ebből lehet ligaszinten is nagyon erős WR-sor.

TE: Zach Ertz (8.kör)
Baromi sokáig bent volt, nem szoktam top TE-et húzni, de addigra az LB sor megvolt, DE poszt telített idén, volt QB, 2 jó WR, gondoltam, bepróbálkozom. Főleg úgy, hogy előtte körben vittem Wentzet is, így minden TD duplán fog számítani... 😊

DT: Jeffery Simmons (20.kör), Derrick Brown (22.kör)
Jól érezte Szesze, Donald lett volna a pick 7.körben, vagy ha nekem nem, szerintem Igornak mögöttem mindenképpen. Miután ő kiment, már nem foglalkoztam különösebben a poszttal, mindig volt lényegesebb. Simmons egyébként 3-4 DE posztról lehet azért jobb, mint a drafthelye jósolná, Brown meg majd kiderül, ide úgyis jönni fog waiver.

DE: Sam Hubbard (9.kör), Dante Fowler (12.kör), Montez Sweat (23.kör)
Hubbard nagy kedvencem, az a DE, akinek nincs betli meccse, mert viszonylag sok tackle-t csinál. Fowler a másik véglet, meglátjuk, mi lesz belőle idén. Sweat erős átlagos, 23.körben belefért cserének.

LB: Leighton Vander Esch (2.kör), Alexander Johnson (3.kör), Nathan Gerry (6.kör), Ryan Connelly (21.kör), Brandon Copeland (26.kör)
Ide ment bőven drafttőke, ahogy terveztem is, ahogy hiszek is benne, hogy 3 jó LB nélkül ebben a ligában csak sz*pni lehet. 😊 LVDE és Johnson top 10 környéki LB-k, remélem, Vander Esch bibírja egészségesen a szezont... Gerry idén kezdő MLB és zöld pöttyös lesz Philly-ben, olyan LB-k mentek ki előtte, hogy csak néztem (Kwiatkowski, Jamie Collins, Trevathan, KJ Wright, stb.), ezeknél mind jobb lesz szerintem. Sajnos Connelly FA lett a 21.kör és a 26.kör között IRL, ezt nem értem, utcahosszal a legjobb Giants LB volt a sérüléséig tavaly, mindegy, majd can't cover Martinez biztos fasza lesz... Copeland jött a végén biztosítéknak, fene se tudja a NE LB felállását most, de tavalyhoz képest nincs Collins, Van Noy, Roberts, Hightower (meg Chung), hátha elcsíp egy kezdő posztot. Ha a top 3 rendben lesz, akkor úgyis mindegy, 3 bye weeket kell kibírnom.

CB: Byron Murphy (18.kör), Carlton Davis (19.kör), Isaiah Oliver (28.kör)
Évek óta egyre jobban figyel az ESPN, hogy ne legyenek safety-t játszó emberek CB posztra rakva, ezzel párhuzamosan az érdeklődésem is erősen lecsökkent a CB-k iránt a draft elején/közepén. Az egyik legjobban waiverezhető poszt, szinte minden szezonban jött eddig olyan ember év közben, aki tudott stabilan átlag feletti lenni. Ettől függetlenül Murphy és Davis is lehetnek átlag felettiek, mindkettő viszonylag stabilan tudta tavaly a 10 pont körüli meccseket kevés betlivel, ettől a poszttól nem kell sokkal több. Ráadásul idénre mindkettő csapata javult annyit, hogy többet legyenek előnyben, vagyis többet fog talán passzolni az ellenfél. Oliver utolsó előtti körben a tök mindegy kategória.

S: Adrian Phillips (11.kör), Desmond King (13.kör), Mycah Hyde (16.kör)
Ide szerettem volna korábban húzni, de Ertz a 8. körben vagy Hubbard a 9.-ben nekem jobb értéket képviselt. Phillips nekem nagy kedvencem, LB/S hibrid plusz elit spec.teamer, és rá is igaz, hogy a felforgatott NE back sevenben lesz bőven játékideje, tőle sokat várok. King sokáig a CB kedvencem volt, safety poszton nem akkora találat, de lesz játékideje bőven, nincs James, Teamer eltiltva, és mellette ha megtartja a returner feladatait is, akkor abból is jöhet pár pont meccsenként. Hyde egy picit átlag feletti safety, de sok függ a labdaszerzésektől nála, ha abból jó éve lesz, akkor nem lesz vele bajom.

K: Myers (SEA), P: Huber (CIN), HC: Texans - mindegy nagyjából, a top 3 kicker kiment korán, a többi nagyon egy szinten van. Huber sokat fog rugdosni, HC-t meg nem használok soha szinte.

Szerintem nem lett rossz a dolog, PO-ra esélyesnek érzem a keretet így elsőre.

Ami miatt jó lehet:
Wentz + Ertz
WR-sor
3 top LB
1-1 top 10-es futó, DE

Ami miatt nem:
RB depth nincs
átlagos secondary
LVDE megsérül
somoskovig
Te voltál akkor aki kivitte AJ-t a Broncosból... TOP szezonja lesz, szégyeld el magad 😛

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként ez a jó egy ilyen 20as ligában, hogy mindenkinek van gyenge pontja, nincsenek űrcsapatok

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Lássuk, mit sikerült összehozni:

Előzetesen nem volt tervem. Sőt, boardom sem, meg semmi egyéb, full felkészületlen voltam, sajnos semmi időm nem volt foglalkozni a dologgal most azon kívül, hogy a híreket követtem, meg próbáltam az elmúlt évek jó és rossz tapasztalataira építkezni. Emellett a 12.hely kezdésnek erős közepes, azt tudtam, hogy top tier futó már nehezen fog jutni, azért reménykedtem.

QB: Carson Wentz (7.kör), Tua (15.kör)
Az elején Mahomes-ot és Jacksont nyilván vittem volna, de esély nem volt, hogy lejöjjenek, onnantól meg kapkodni nem akartam. Wentz top 10 környéki QB, ott már muszáj volt kihúzni, ő és Rodgers volt ott a pickemnél, benne jobban hittem. Tua a 9.hétre kell a tervek szerint, addigra kezdő lesz remélem, több benne a lehetőség, mint az ott még elérhető Teddy, Trubisky, Foles és hasonló arcokban.

RB: Aaron Jones (1/12), Devine Ozigbo (14.kör), Darrell Williams (17.kör)
Jones jutott végül, nyilván 19 TD-t nem fog idén felpakolni, de fut is, elkap is, viszonylag sok TD-t is szerez, nagyjából értékén volt ott. A későbbi körökben reachelni nem akartam valami közepes futóért, meg mindig volt fontosabb poszt, így elég későn jött még két RB. Ozigbo teljes kérdőjel, ha valóban kezdő lesz, akkor a draft egyik legnagyobb stealje lehet, Williams meg fog kapni azért lehetőséget, nem hiszem, hogy egy újonc futót használna 100%-ban a Chiefs. Mindenesetre nem ezzel a poszttal fogok meccseket nyerni...

WR: Robert Woods (4.kör), DK Metcalf (5.kör), Deebo Samuel (10.kör), Denzel Mims (24.kör)
Ez viszont jó lehet, Cooks távozása után Woods és Kupp maradt értelmes opióként, ráadásul Woods a totál megbízható, top 15 WR volt az elmúlt szezonokban, rengeteg target, jó catch rate, meglesz a volumen. Metcalf kicsit a másik véglet, bár jöttek a yardok is viszonylag tavaly, de 19 endzone targetje volt tavaly, ami a legtöbb a ligában, és voltak nagyon homály meccsei, ha hoz egy kicsit jobb átlagot és 10 TD-t, akkor nagyon boldog leszek. Deebo-nak nagyon örültem, tavaly a szezon 2.felére találta meg a helyét, hozott is 8 meccs alatt 700 yardot 4 TD-vel, ennek a duplájával idén kiegyezünk a 16 meccsre. Mims sötét ló, majd meglátjuk. Ebből lehet ligaszinten is nagyon erős WR-sor.

TE: Zach Ertz (8.kör)
Baromi sokáig bent volt, nem szoktam top TE-et húzni, de addigra az LB sor megvolt, DE poszt telített idén, volt QB, 2 jó WR, gondoltam, bepróbálkozom. Főleg úgy, hogy előtte körben vittem Wentzet is, így minden TD duplán fog számítani... 😊

DT: Jeffery Simmons (20.kör), Derrick Brown (22.kör)
Jól érezte Szesze, Donald lett volna a pick 7.körben, vagy ha nekem nem, szerintem Igornak mögöttem mindenképpen. Miután ő kiment, már nem foglalkoztam különösebben a poszttal, mindig volt lényegesebb. Simmons egyébként 3-4 DE posztról lehet azért jobb, mint a drafthelye jósolná, Brown meg majd kiderül, ide úgyis jönni fog waiver.

DE: Sam Hubbard (9.kör), Dante Fowler (12.kör), Montez Sweat (23.kör)
Hubbard nagy kedvencem, az a DE, akinek nincs betli meccse, mert viszonylag sok tackle-t csinál. Fowler a másik véglet, meglátjuk, mi lesz belőle idén. Sweat erős átlagos, 23.körben belefért cserének.

LB: Leighton Vander Esch (2.kör), Alexander Johnson (3.kör), Nathan Gerry (6.kör), Ryan Connelly (21.kör), Brandon Copeland (26.kör)
Ide ment bőven drafttőke, ahogy terveztem is, ahogy hiszek is benne, hogy 3 jó LB nélkül ebben a ligában csak sz*pni lehet. 😊 LVDE és Johnson top 10 környéki LB-k, remélem, Vander Esch bibírja egészségesen a szezont... Gerry idén kezdő MLB és zöld pöttyös lesz Philly-ben, olyan LB-k mentek ki előtte, hogy csak néztem (Kwiatkowski, Jamie Collins, Trevathan, KJ Wright, stb.), ezeknél mind jobb lesz szerintem. Sajnos Connelly FA lett a 21.kör és a 26.kör között IRL, ezt nem értem, utcahosszal a legjobb Giants LB volt a sérüléséig tavaly, mindegy, majd can't cover Martinez biztos fasza lesz... Copeland jött a végén biztosítéknak, fene se tudja a NE LB felállását most, de tavalyhoz képest nincs Collins, Van Noy, Roberts, Hightower (meg Chung), hátha elcsíp egy kezdő posztot. Ha a top 3 rendben lesz, akkor úgyis mindegy, 3 bye weeket kell kibírnom.

CB: Byron Murphy (18.kör), Carlton Davis (19.kör), Isaiah Oliver (28.kör)
Évek óta egyre jobban figyel az ESPN, hogy ne legyenek safety-t játszó emberek CB posztra rakva, ezzel párhuzamosan az érdeklődésem is erősen lecsökkent a CB-k iránt a draft elején/közepén. Az egyik legjobban waiverezhető poszt, szinte minden szezonban jött eddig olyan ember év közben, aki tudott stabilan átlag feletti lenni. Ettől függetlenül Murphy és Davis is lehetnek átlag felettiek, mindkettő viszonylag stabilan tudta tavaly a 10 pont körüli meccseket kevés betlivel, ettől a poszttól nem kell sokkal több. Ráadásul idénre mindkettő csapata javult annyit, hogy többet legyenek előnyben, vagyis többet fog talán passzolni az ellenfél. Oliver utolsó előtti körben a tök mindegy kategória.

S: Adrian Phillips (11.kör), Desmond King (13.kör), Mycah Hyde (16.kör)
Ide szerettem volna korábban húzni, de Ertz a 8. körben vagy Hubbard a 9.-ben nekem jobb értéket képviselt. Phillips nekem nagy kedvencem, LB/S hibrid plusz elit spec.teamer, és rá is igaz, hogy a felforgatott NE back sevenben lesz bőven játékideje, tőle sokat várok. King sokáig a CB kedvencem volt, safety poszton nem akkora találat, de lesz játékideje bőven, nincs James, Teamer eltiltva, és mellette ha megtartja a returner feladatait is, akkor abból is jöhet pár pont meccsenként. Hyde egy picit átlag feletti safety, de sok függ a labdaszerzésektől nála, ha abból jó éve lesz, akkor nem lesz vele bajom.

K: Myers (SEA), P: Huber (CIN), HC: Texans - mindegy nagyjából, a top 3 kicker kiment korán, a többi nagyon egy szinten van. Huber sokat fog rugdosni, HC-t meg nem használok soha szinte.

Szerintem nem lett rossz a dolog, PO-ra esélyesnek érzem a keretet így elsőre.

Ami miatt jó lehet:
Wentz + Ertz
WR-sor
3 top LB
1-1 top 10-es futó, DE

Ami miatt nem:
RB depth nincs
átlagos secondary
LVDE megsérül

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Az auto nem medve. cél a bentmaradás(ha lesz szezon)

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Magyarázzuk a bizonyítványt. 😊
QB: Jackson, Fitzpatrick Első ránézésre nem tűnik rossznak az egység, tsőt talán átlag feletti, de ha hozzá teszem, hogy Lamar helyett Mahomes-t szerettem volna, akkor máris árnyaltabb a kép. 😊 Összességében ha a tavalyi pontok jönnek, akkor elégedett leszek.
RB: Cohen, Scott, Jamal Williams A csapat talán leggyengébb egysége, úgy is mondhatnánk, hogy cserék a kezdőben, akkor dobhatnak nagyot, ha sérülések lesznek.
WR: Marvin Jones Jr., Marquise Brown, Mecole Hardman. DeSean Jackson, Steven Sims Jr. Vannak lehetőségek ebben a brigádban, ahhoz képest, hogy nem túl elől lettek húzva sokat várok tőlük, ez szerintem jól sikerült.
TE: Higbee JÓ lenne, ha a tavalyi szezonjának a végét hozná, akkor nem lesz panasz, egyébként auto pick volt
DT: Seldon Richardson, Akiem Hicks,, Zach Allen, Allen-től fejlődést várok, szerintem sokat fog játszani, ha meg nem sérül, a két kezdő pedig adott, Richardsonban benne lehet akár egy nagy év is.
DE: T.J. Watt, Melvin Ingram III, John Simon, Talán a csapat legerősebb egysége. Egy origi DE a cserepadon, a kezdőben viszont két OLB- poszton játszó, vagy legalábbis tavaly ott játszó sack, tackle gyáros játékos. Remélem bejön a számításom, és átlag felett hoznak majd.
LB: Joe Schobert, Cory Littleton, Matt Milano,Sean Lee, Nem tűnik rossznak, bár nem túl nagy playmaker csapat, Milano ráadásul sérülékeny, és amúgy is auto pick. Sajnos alighogy kihúztam Lee-t IR-re került. Mindenesetre ól indul a szezon. Összességében elég közepes az egység.
CB: Logan Ryan, Roby, Jalen Ramsey Egy tackle gyár playmaker, aki ráadásul valószínűleg safety lesz majd, és 2 stabil kezdő, ha nem lesz sérülés, akkor jó lesz ez az egység.
S: Jimmie Ward,Vaccaro, Hát mit mondjak, az utolsó pillanatra hagytam ezt a posztot, pedig Baker volt a cél, de lemaradtam róla. Ez meg is látszik az egységen sajnos.
K: Luts, remélem a Saints támadók a tavalyi formájukat hozzák majd a tavalyi lesz majd.
P: Joseph Charlton Car. : Szerintem sokat fog szerepelni.
HC: Arizona : Bízok a csapatban
Leon78
Véletlenül választottad Jacksont Mahomes helyett? 😊
Az RB sorod tényleg nagyon gyengének tűnik, viszont szerintem a 3 LB-d kifejezetten erős, nálam Schobert és Littleton is simán Top10-es és Milano is bőven jó LB3-nak, LB4-et pedig valószínű fogsz tudni felszedni waiverről. A safety poszt tényleg szintén gyenge így, Ward eleve inkább CB szerintem, Vaccaro meg már nem tényező, de ez a poszt ált viszonylag jól menedzselhető év közben.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Magyarázzuk a bizonyítványt. 😊
QB: Jackson, Fitzpatrick Első ránézésre nem tűnik rossznak az egység, tsőt talán átlag feletti, de ha hozzá teszem, hogy Lamar helyett Mahomes-t szerettem volna, akkor máris árnyaltabb a kép. 😊 Összességében ha a tavalyi pontok jönnek, akkor elégedett leszek.
RB: Cohen, Scott, Jamal Williams A csapat talán leggyengébb egysége, úgy is mondhatnánk, hogy cserék a kezdőben, akkor dobhatnak nagyot, ha sérülések lesznek.
WR: Marvin Jones Jr., Marquise Brown, Mecole Hardman. DeSean Jackson, Steven Sims Jr. Vannak lehetőségek ebben a brigádban, ahhoz képest, hogy nem túl elől lettek húzva sokat várok tőlük, ez szerintem jól sikerült.
TE: Higbee JÓ lenne, ha a tavalyi szezonjának a végét hozná, akkor nem lesz panasz, egyébként auto pick volt
DT: Seldon Richardson, Akiem Hicks,, Zach Allen, Allen-től fejlődést várok, szerintem sokat fog játszani, ha meg nem sérül, a két kezdő pedig adott, Richardsonban benne lehet akár egy nagy év is.
DE: T.J. Watt, Melvin Ingram III, John Simon, Talán a csapat legerősebb egysége. Egy origi DE a cserepadon, a kezdőben viszont két OLB- poszton játszó, vagy legalábbis tavaly ott játszó sack, tackle gyáros játékos. Remélem bejön a számításom, és átlag felett hoznak majd.
LB: Joe Schobert, Cory Littleton, Matt Milano,Sean Lee, Nem tűnik rossznak, bár nem túl nagy playmaker csapat, Milano ráadásul sérülékeny, és amúgy is auto pick. Sajnos alighogy kihúztam Lee-t IR-re került. Mindenesetre ól indul a szezon. Összességében elég közepes az egység.
CB: Logan Ryan, Roby, Jalen Ramsey Egy tackle gyár playmaker, aki ráadásul valószínűleg safety lesz majd, és 2 stabil kezdő, ha nem lesz sérülés, akkor jó lesz ez az egység.
S: Jimmie Ward,Vaccaro, Hát mit mondjak, az utolsó pillanatra hagytam ezt a posztot, pedig Baker volt a cél, de lemaradtam róla. Ez meg is látszik az egységen sajnos.
K: Luts, remélem a Saints támadók a tavalyi formájukat hozzák majd a tavalyi lesz majd.
P: Joseph Charlton Car. : Szerintem sokat fog szerepelni.
HC: Arizona : Bízok a csapatban
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah akkor én is elemzek egy "kicsit".
Előzetes tervek: Elég különleges volt ez a draft számomra abból a szempontból, hogy mivel az előző pocsék évet megelőzően még sosem kerültem alsóházi rájátszásba se a játék során, így sosem választottam ennyire elől, mint most. Mivel azt gondoltam az 5-ös pick elég jól tervezhető, így elég sokat agyaltam, hogy kit is válasszak majd. Kezdetben felmerült, hogy elviszem valamelyik QB-t a kettő közül, de aztán elvetettem ezt a vonalat és a fix RB húzás mellett döntöttem. Onnantól azon agyaltam, hogy ki a franc legyen a választottam a várható Henry/Cook/Kamara trióból, napok óta mindig visszatértem ehhez a kérdéshez, de még a draft kezdetekor se tudtam igazán eldönteni ki legyen. Aztán lecsúszott 5-re Barkley és megoldódott a gond.. ennyit a tervezhetőségről 😊
A draftot egyébként elég komolyan elterveztem előre és nagyjából sikerült is tartanom magam a tervekhez, de persze nyilván történnek váratlan dolgok amikhez alkalmazkodni kell, de idén viszonylag kevés ilyen volt számomra.
Lássuk a csapatot:

QB: Roethlisberger (9/165), K.Cousins (10/196) - Rögtön itt is a kritikus poszt.. előzetesen se nagyon tudtam, hogy pontosan kit kéne ide húzni ide, eredetileg azt terveztem, hogy a 7. körben behúzok valakit a Top10-es listámból, de sokkal előbb mentek ki még a közepes QB-k is, mint gondoltam (3. kör Stafford, 6. kör: D, Jones??). Innentől mentem a B terv irányába aki konkrétan BB volt a 9. körben, de őszintén szólva nagyon fostam, h kihúzza még őt is előlem valaki. Szerencsére ő legalább megmaradt. Én alapvetően bízom benne, h idén jó lesz, de nyilván van benne kockázat bőven. Cousins 10. körös húzása a legnagyobb luxuspick, de az előzőekből adódóan mindenképp szerettem volna egy viszonylag jó backupot (tavaly nagyon pozitív csalódás volt ő, sajnos kb az egyetlen a szezonomban..) és rajta kívül már ekkor se volt senki bent akire ez ráillett volna, így úgy éreztem muszáj elvinni itt.

RB: S. Barkley (1/5), T. Gurley (2/36), Duke Johnson (15/285) - A köröket nézve teljesen tervezett húzások voltak, név szerint Barkley-ról már írtam, örültem, hogy így sikerült megoldani az első körös dilemmát, absz nem számítottam rá hogy lecsúszhat hozzám. Gurley egyike volt annak a 2-3 embernek akit szívesen húztam volna a 2. körben, Duke pedig az egyik RB3 célpontom volt, örülök hogy sikerült őket megszerezni, ez a poszt erős lesz vélhetően.

WR: C. Ridley (4/76), T.McLaurin (7/125), A.Lazard (17/325), J.Washington (24/476) - Igazából ez volt az a poszt ami picit megborította az előzetes draft stratégiám. Ridley tervezett volt, egyike volt azoknak a WReknek akiket a 4. körben szerettem volna, picit bíztam benne, hogy talán sikerül jobbat választani itt nála, de ezzel sem vagyok elégedetlen. Aztán jött a 7. kör amikorra nekem az LB3 húzás volt betervezve, de meglepődve vettem észre (véletlenül amúgy), hogy McLaurin még bent van itt és őt akkora stealnek éreztem, hogy képtelen voltam bent hagyni. Mivel Lazard és Washington is hasznos lesz/lehet azon a ponton ahol behúztam őket (Lazardon is meglepődtem, h még bent van 17. körben), így ez a poszt jóval erősebb lett, mint előzetesen gondoltam.

TE: Jonnu Smith (20/396) - Eleve a sleeperekben gondolkodtam ezen a poszton, mert esélytelen volt korábbi körben beilleszteni valakit a tervekbe. Smith-Goedert-Herndon volt reálisan akit sejtettem, hogy lecsúszhat ide, Goedertet vittem volna elsőként, mert tavaly nagyon bevált, de mire jöttem már csak Smith volt bent, így nem volt min gondolkodni.

DT: A. Donald (6/116), D.Shelton (23/445), V.Butler (25/485) - Idén ugye megvariálta az espn az edge DE/LB posztot, így a DE poszton nagyon telített lett a mezőny. Nemtom ez volt-e az oka, hogy a DL-t ennyire leszarták az emberek és így Donald bent maradt 116-ra, de előzetesen is úgy voltam vele, ha ez véletlen megtörténik akkor őt mindenképp viszem, itt szerintem nagy steal már ő. Szinte biztos voltam benne, hogy a Rajna/Igor/Somos trióból valaki kiviszi őt előttem, igazából azt hittem már min 1 körrel korábban, de szerencsére nem így történt. Amit sajnálok, hogy nem sikerült mellé jobb nevű embert húzni, mindig pont előttem mentek ki a hátsó körös DT emberek akiket abban a körben kinéztem magamnak, így sajnos csak töltelékemberek maradtak a végére.

DE: C. Jordan (8/156), C. Dunlap (11/205), J. Houston (16/316) - Hát igen.. itt azért látszik, hogy mennyire telített is volt ez a poszt idén. Houston 16. körös húzása pl brutális steal lett volna a régi rendszerben, mondjuk így is nagyon örültem neki ott. Ez a poszt nagyon erős lett, mondjuk idén ezt nehéz volt elbaszni.

LB: Z. Cunningham (3/45), L. David (5/85), N. Hewitt (12/236), F. Oluokun (19/365), M. Harrison (22/436) - Ez idén nagyon kritikus poszt lesz várhatóan mindenkinél (így is állt hozzá mindenki a kérdéshez, durván mentek ki az LBk a korai körökben), így az előzetes tervek szerint nagy áldozatok árán nagyon erős osztagot szerettem volna idehozni, konkrétan a 7. körig három húzást terveztem ide. Aztán közbejött a korábban írt McLaurin eset és ez picit borította a dolgokat. Cunningham és David teljesen oké, sőt a másik 3 LB is mind rajta volt az esetlegesen húzandók listáján (LB4-5re), csak az igazi LB3 poszt nem lett így meg. Nagyon remélem, h Hewitt megoldja ezt a posztot, úgy tudom fix kezdő és all-down ember lesz a Jetsben, de nyilván az első fordulók után fog sok minden tisztázódni a csapatoknál.

CB: Tre Flowers (21/405), D. Arnette (26/516) - Évekig mindig ez a poszt szívatott meg a játékban, ha áldoztam rá, ha nem, aztán pár éve már nem volt vele gondom. Nagyon a végére hagytam őket, de Flowers nálam konkrétan a 2. számú CB volt a boardomon, nem is értettem mit keres ő még ott a 21. körben.. Remélem a sérülése nem komoly. Arnette sleeper list-en volt nálam, sejtettem, hogy őt akár a legvégére is hagyhatom, de valami sérülése neki is van ahogy nézem. Ide mindenképp húzok még a héten valakit, de nulla befektetéssel ez nekem bőven megteszi egyelőre.

S: B. McDougald (13/245), M.Maye (14/276), J. Mills (18/356) - A korábbi kisebb keverések miatt erre a posztra átlagosan 2 körrel később húztam az embereket, mint eredetileg terveztem, ezáltal nyilván a minőség is csökkent a reményekhez képest. Ettől függetlenül nem vagyok elégedetlen, mindhárom játékos Top20-30 között volt a boardomon. Nyilván jó lett volna egy nagyobb név is ide, de valahol muszáj volt áldozatot hozni.

Összességében nagyjából elégedett vagyok, az átlagosnál jobban kézben tudtam tartani a dolgokat a draft alatt és elég erősnek tűnik a csapatom, aztán persze hogy az adott emberek tényleg hozzák-e magukat az majd kiderül. Cél a bajnoki cím természetesen 😊
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Na az öregeket is reprezentálandó 😊

QB: Mayfield, Bridgewater.
Nem szoktam sokat költeni a QB posztra. Burrow volt a terv, néhány pickkel előttem húzták ki. Mayfield olyan, amilyen, de tavaly csomó helyen No 1 QB volt a rangsorokban, most sem rosszabbak a körülményei, közepesnek el kéne menjen. Bridgewater biztosíték, ha a Panthers sokat lesz hátrányban, lehet garbage time király is, bár ez nem valószínű.

RB: Jonathan Taylor, Cam Akers, Latavius Murray, Malcom Brown.
Elég gyenge egység a hátsó draftpozinak köszönhetően. Két újonc közül az egyik berobbanhatna, Latavius csak akkor hasznos, ha Kamarának baja lesz (ami azért nem kizárt), Brown meg arra az esetre van, ha véletlenül ő lenne a feature back Akers és Henderson helyett (valószínűtlen).

WR: Landry, Cooks, Preston Williams, Harry, Corey Davis.
Erősebb is lehetett volna ez a banda, de nem igazán éreztem, mikor kell ehhez a poszthoz nyúlni. Landry elég biztos alapot hozott az elmúlt években, nem látom be, miért esne vissza (hacsak a sérülése lenne rá hatással, de ezt ki tudja), Cooks nagyon bejöhet, ha átveszi Nuk helyét, Preston tavaly is jó volt, amíg tartott. Harry szerintem reményteljes depth, valaki el fog kapni labdákat New Englandben, Davis pedig az örök remény.

TE: Kelce.
Mindig magasan húzok TE-t, de ezt idén megbántam, mert valamiért senki nem repült rájuk, Andrews és Ertz is iszonyat sokáig bennmaradtak. Ettől még persze Kelcetől sokat várok.

DT: Heyward, Guy.
Ez tetszik, Heywardot szerintem pont jókor húztam be.

DE: Mack, Clowney, Ferrell.
Tudom, hogy a DE poszt erősödött az idénre, de ez akkor is nagyon tetszik. Mack valamiért idénre visszaesett a rangsorokban, Clowney-nak csak lesz csapata a héten, Ferrell pedig Crosby túloldalán elkezdheti beváltani a hozzáfűzött reményeket.

LB: Jaylon Smith, KJ Wright, TJ Edwards, McMillan, Jewell.
Elmegy ez az egység, előbbi kettő elég stabil kéne legyen, utóbbi háromból pedig valamelyik bejöhetne, mindnek van lehetősége kezdő középső LB-nek lenni a csapatában.

CB: Adoree Jackson, Denzel Ward.
Ez a poszt totál random, egy homer pick meg egy szupertehetség jó lesz. Vagy nem.

S: Bates, Amos.
A tacklegyár safetyk csak bejönnek, de ide is szokott lenni waiver opció.

K, P, HC: McManus, Kern, Lions HC.
Kihúzták Vrabelt és Gostkowskit is előlem 😕

Nem vagyok igazán elégedett, sok fog múlni a Browns O-n és az újonc futókon. Ez nem hangzik jól, de ez van 😊

több mint 3 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Lassan az öregek elindulhatnak a temetők felé mint az elefántok 😊
FLZOLI
Ezt a Nagypapik nevében kikérem magamnak 😀
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát megvolt ez is. Amíg még friss az elmény és mindenki reménykedik lássuk mit hozott a draft 😊

QB: Lock, Foles
Hát elég sok múlik a denveri suhancon. A kiszolgáló személyzete megvan, a karja bika, el tud mozogni, reméljük alkot majd
RB: Lindsay, Breida, Dillon
Boom or bust poszt
WR: Hill, Hopkins, Jeudy, Jefferson
Remélem hozzák amit kell, az O# legerősebb egysége.
TE: Waller
Carr beszari, nem dob hosszút, szóval jó lehet idén is 😊
DT: Grady Jarrett, Kinlaw
Hozhatnak szép számokat
DE: Chase Young, Olivier Vernon, Ebukam
Remélem Young robbant, ha nem akkor Ebukammal ez egy töltelék poszt lesz
LB: Devin Bush, Devin White, Dre Greenlaw, Damien Wilson
Valamelyik D betűs csak beválik 😀 Devinek állatok kell legyenek
S: Tracy Walker, Damontae Kazee, Antoine Winfield Jr.
Tetszik ez a rotáció, jók lesznek
CB: Jeff Okudah, Marcus Peters, Callahan
Remélem nem shotdown corner lesz az első kettő és rendben leszünk itt is 😊
ST: Semmi extra
HC: Tampa bandwagon 😊

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
még két óra.... Hárobúúúúúúú 😀 😀 😀 😀



több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hú holnap draft. Mindig is utáltam hátul draftolni, főleg azért mert 2-őt húzol egymás után aztán nagy szünet 😊
FLZOLI
Én ezek miatt a közepét utálom, ott állandóan sokat vársz egy ekkora hatalmas ligában főleg.
zavi27
ha a közepén húzva unatkozol a húzások között akkor vagy nagyon pro vagy vagy nagyon noob 😛
Szesze
Mivel három szezon alatt feljutottam a legalacsonyabb osztályból ide, inkább pro akkor.😊
zavi27
Leginkább mázlista 😂😂😂😂
ThundersNFL
Tavaly is egy újonc nyert, szóval óvatosan az arcoskodással 😊
FLZOLI
Tavaly előtt is 😉
clbass
Ez a beszéd, zöldfülő power 😊
Lassan az öregek elindulhatnak a temetők felé mint az elefántok 😊
FLZOLI
Csak nehogy letapossak a pelyhes kiscsibeket útközben 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hú holnap draft. Mindig is utáltam hátul draftolni, főleg azért mert 2-őt húzol egymás után aztán nagy szünet 😊
FLZOLI
Én ezek miatt a közepét utálom, ott állandóan sokat vársz egy ekkora hatalmas ligában főleg.
zavi27
ha a közepén húzva unatkozol a húzások között akkor vagy nagyon pro vagy vagy nagyon noob 😛
Szesze
Mivel három szezon alatt feljutottam a legalacsonyabb osztályból ide, inkább pro akkor.😊
zavi27
Leginkább mázlista 😂😂😂😂
ThundersNFL
Tavaly is egy újonc nyert, szóval óvatosan az arcoskodással 😊
FLZOLI
Tavaly előtt is 😉
clbass
Ez a beszéd, zöldfülő power 😊
Lassan az öregek elindulhatnak a temetők felé mint az elefántok 😊
FLZOLI
Idén a helyére kerülnek a dolgok 😛
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Természetesen ma rendeltek el kötelező túlórát a melóhelyen,lehet hogy a korai körökről lecsúszom. 🤬
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hú holnap draft. Mindig is utáltam hátul draftolni, főleg azért mert 2-őt húzol egymás után aztán nagy szünet 😊
FLZOLI
Én ezek miatt a közepét utálom, ott állandóan sokat vársz egy ekkora hatalmas ligában főleg.
zavi27
ha a közepén húzva unatkozol a húzások között akkor vagy nagyon pro vagy vagy nagyon noob 😛
Szesze
Mivel három szezon alatt feljutottam a legalacsonyabb osztályból ide, inkább pro akkor.😊
zavi27
Leginkább mázlista 😂😂😂😂
ThundersNFL
Tavaly is egy újonc nyert, szóval óvatosan az arcoskodással 😊
FLZOLI
Tavaly előtt is 😉
clbass
Ez a beszéd, zöldfülő power 😊
Lassan az öregek elindulhatnak a temetők felé mint az elefántok 😊