bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sorrendnél nem a szerzett pont számít? Ezt át kellene állítani asszem a liga beállításainál.somoskovig
jah, már múlt héten se stimmelt, lehet most a pontkülönbség alapján rangsorol ami marhaság. Szólj Tibinek, h állítsa át 😉
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
somos inkább írj be magadnak egy vereséget, szégyen hogy csak annyin múlt a kamu csapat ellen 😛Ork
Az a gáz, hogy tavaly is kikaptam Brady fantomcsapatától, valahogy nem megy ez a fajta ellenfél nekem. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hurka ellen lehet kicsit lazítani a héten 😊

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
somos inkább írj be magadnak egy vereséget, szégyen hogy csak annyin múlt a kamu csapat ellen 😛
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Sorrendnél nem a szerzett pont számít? Ezt át kellene állítani asszem a liga beállításainál.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez a hét is kuka lesz a Cards bye miatt. Nemgond a cél amúgy is a bent maradás ez a vereség még bele fog férni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rajna ellen rangadó, de ez a bye week eléggé viseli a csapatot. In Aaron we trust.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Week 5

szesze 272 - visi 249,5
somos 191 - haromt 189
höri 195 - soldi 173
rajna 199 - danna 162.5
igor 183 - hurka 183
szaba 254 - tyr 145
göbi 250 - fucu 194
atapapa 174 - dodo 154,5
ork 235 - divat 211


a forduló winnere: szesze 272 pont (nem lett rekord)
a forduló legszarabbja: tyr 145 pont
a forduló mákere: atapapa 174 ponttal nyert (ennyivel még senki nem nyert idén)
a forduló loosere: visi 249,5 ponttal kikapott (ez elég durva, bocs visi 😊 )
fuck the bench award: dodo 90 pont a padon (nettó 65 - így pláne fájó)


Állás:

1. Team Szesze (szesze) 5 0 0 (1293,5 szerzett pont)
2. Greendale Human Beings (höri) 4 1 0 (1140)
3. Újpest Deadly Ogres (ork) 4 1 0 (1132)
4. BKV Conductors (rajna) 4 1 0 (1045)
5. Kaposmente Cannonballs (somos) 4 1 0 (1082)
6. Hangover Boyz (igor) 3 1 1 (1103,5)
7. Óbuda Painkillers (göbi) 3 2 0 (1184,5)
8. Hungarian Kolbasz's (fucu) 3 2 0 (1101,5)
9. Paks 8ers (szaba) 3 2 0 (1130)
10. Iron County Loosers (visi) 2 3 0 (1117)
11. Sárbogárd Tractors (dodo) 2 3 0 (983,5)
12. Soldi Super Stars (soldi) 2 3 0 (964)
13. New England Tyrants (tyr) 2 3 0 (957)
14. Allenville-i Smasszerek (atapapa) 2 3 0 (943,5)
15. Kanizsa Vandals (divat) 1 4 0 (992,5)
16. Hurka's Packers (hurka) 0 4 1 (831,5)
17. Vorkuta Red Army (haromt) 0 5 0 (858)
18. Danna's Patriots (danna) 0 5 0 (828,5)



week 5 schedule:

szesze(5-0) - tyr(2-3)
soldi(2-3) - haromt(0-5)
somos(4-1) - danna(0-5)
höri(4-1) - hurka(0-4-1)
rajna(4-1) - szaba(3-2)
igor(3-1-1) - fucu(3-2)
göbi(3-2) - dodo(2-3)
visi(2-3) - ork(4-1)
atapapa(2-3) - divat(1-4)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na, úgy néz ki az én csapatom is egész rendesen kezd összeállni....sajnos komoly safety gondjaim vannak még mindig, de talán egy PO meglehet belőle :cool:Göbi
gratulálok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor bemákolta 😛

szerk: viszont somos meg bebukta haromt ellen 😊Szesze
Még nem biztos, Donahue rúgott 3 in 20 puntot, meg Cutler is kaphat még 1-2 pontot. 😊somoskovig
és tényleg 😊
ezen a héten több hét mákere címet is ki kell osztani 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Igor bemákolta 😛

szerk: viszont somos meg bebukta haromt ellen 😊Szesze
Még nem biztos, Donahue rúgott 3 in 20 puntot, meg Cutler is kaphat még 1-2 pontot. 😊somoskovig
Na ugye, 191.189 ide, átszámolás rulez. 😊 Ettől függetlenül komoly gázok vannak.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hasselbecket árulom, a 10. legtöbb pontot szerző QB jelenleg. Elsősorban futó és elkapó érdekel (de top DE vagy DT is jöhet), nyitott vagyok több játékost érintő cserére is.

több mint 12 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na, úgy néz ki az én csapatom is egész rendesen kezd összeállni....sajnos komoly safety gondjaim vannak még mindig, de talán egy PO meglehet belőle :cool:

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Igor bemákolta 😛

szerk: viszont somos meg bebukta haromt ellen 😊Szesze
Még nem biztos, Donahue rúgott 3 in 20 puntot, meg Cutler is kaphat még 1-2 pontot. 😊

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor bemákolta 😛

szerk: viszont somos meg bebukta haromt ellen 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.youtube.com/watch?v=vRRIUX1gJUc 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na a 2. félidőben már csak 14 pont kéne.

az elején az Idonijé sack beszaratott, meg Martz turnover on downs-a is, de azóta egész jól alakul a dolog, egyedül Best gyenge.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
31 pont kéne a Best-Chris Houston-Tim Jennings-Gould-Podlesh ötöstől ha Idonije nem csinál pontot.

a 2 cornerem átlaga összesen 31 pont, szóval nem állok rosszulHöri

ezt már megnyered, bár Soldi jól elbaszta ezt a hetet Trufant bent-, és Lynch kihagyásával, ezek nélkül pont nyerhetett volna. (Millerel is bukott 10 pontot, de mondjuk Clark-ot mindenki bent hagyta volna sztem)Szesze
hát azért ezt nem jelenteném ki, elég egy komolyabb betli a RB/2CB trióból és már szarban is vagyok. Főleg, hogy a diferencia 36 pontra nőtt

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mondjuk ha Hurka berak egy puntert a csapatába akkor már eldőlt volna, így azért még van egy halvány esélyed, bár Delmastól a 8pont difi ledolgozása elvárható lenne.Szesze
micsoda, van esélyem a győzelemre? 😂Hurka
Van.. csak nem 9 pont kell a győzelemhez, hanem 17 😉 ez azért így már minimum 50-50, sőt inkább nekem áll kicsivel sztem.
Szesze ugyanis bombasztikus csapatot rakott össze (itt emelem kalapom), de egy rookie hibát azért vétett az elemzésénél: nem vette figyelembe a másnap napközbeni plusz pontokat... 😉

Jon Ryan, my hero: 4 db inside 20 punt > 5-ről 13-ra emelkedett a pontjai száma 😊Igor
Az átszámolást tényleg mindig elfeljtettem már tavaly is 😊 ettől függetlenül azért előző évben is összejött a bajnoki cím, úgyh ez most sem lehet akadály 😉 A csapatom tényleg jó, főleg egy 18 fős ligában, egyelőre a sérüléseket is jól sikerült átvészelnem a waivrerrel/FA húzásokkal. Azért biztos lesz ez még rosszabb is, de amíg tart a lendület megpróbálok elhúzni 😊

A 17 pont előnnyel egyébként az már messze nem 50-50%, hanem kb 75-25 neked. Nagy hiba volt a fix 6-8 pontos puntert kihagyni Hurkának.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az komoly, hogy megint nekem lesz a legjobb "védelmem" 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Orton bácsi zseniális szereplése duplán fájó, mert így Tebow istenkedhet, ez eddig nettó 20 pont Hurkának... csöppet pipa leszek, ha emiatt megy el a W. 😕Igor
mondjuk ha Hurka berak egy puntert a csapatába akkor már eldőlt volna, így azért még van egy halvány esélyed, bár Delmastól a 8pont difi ledolgozása elvárható lenne.Szesze
micsoda, van esélyem a győzelemre? 😂Hurka
Van.. csak nem 9 pont kell a győzelemhez, hanem 17 😉 ez azért így már minimum 50-50, sőt inkább nekem áll kicsivel sztem.
Szesze ugyanis bombasztikus csapatot rakott össze (itt emelem kalapom), de egy rookie hibát azért vétett az elemzésénél: nem vette figyelembe a másnap napközbeni plusz pontokat... 😉

Jon Ryan, my hero: 4 db inside 20 punt > 5-ről 13-ra emelkedett a pontjai száma 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Orton bácsi zseniális szereplése duplán fájó, mert így Tebow istenkedhet, ez eddig nettó 20 pont Hurkának... csöppet pipa leszek, ha emiatt megy el a W. 😕Igor
mondjuk ha Hurka berak egy puntert a csapatába akkor már eldőlt volna, így azért még van egy halvány esélyed, bár Delmastól a 8pont difi ledolgozása elvárható lenne.Szesze
micsoda, van esélyem a győzelemre? 😂
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Basszus, még képes leszek megveretni magam TTT botcsapatával, nagyon mókás.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mi meg a forduló meccsét toljuk visivel ahogy előzetesen is vártam. Szerencsére megint hozta magát az egész csapat, de most szükség is volt rá, innen már behúzom, ráadásul még az is lehet, h pontrekorddal :cool:Szesze
Gratula. Nem volt szerencsém. Ha Tate játszott volna egy kicsit akkor lenne minimális esélyem.visi_b
Kösz, azért nagyon jó hetet produkáltál Te is, vszínű mindenki más ellen meg is lett volna a W-d, tényleg nem volt szerencséd, h nekem is ennyire kijött a lépés.
A bye week is téged érintett érzékenyebben, teljes csapatokkal lehet, h még ezzel a pontszámmal se nyerek, fene tudja.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Mi meg a forduló meccsét toljuk visivel ahogy előzetesen is vártam. Szerencsére megint hozta magát az egész csapat, de most szükség is volt rá, innen már behúzom, ráadásul még az is lehet, h pontrekorddal :cool:Szesze
Gratula. Nem volt szerencsém. Ha Tate játszott volna egy kicsit akkor lenne minimális esélyem.