GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most nézem, nem is kell nekem Luck, hisz megvan a franchise QB-m, sokat nem is keres 😂
Christoph Hercze QB 1 UFAStez
Azt hiszed csak úgy megkapod? Garantálom, hogy óriási harc lesz érte, van rá akárhány millám!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor most hová kell árazni? És konkrétan kiket?Rajna
elvileg Finley, Gore, Thomas (+ Finnegan, akit egyszer már belőttetek) és somosnak küldd.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na akkor most hová kell árazni? És konkrétan kiket?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem, nem is kell nekem Luck, hisz megvan a franchise QB-m, sokat nem is keres 😂
Christoph Hercze QB 1 UFA

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kristof, ment egy PM

oh, wait...
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
kristof, ment egy PM


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
kristof, ment egy PM

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem voltam bajnok 😊gabokocka
jól van, cserélj rangotHöri
Miért Gm of the year voltam 😊gabokocka
ez épp elég volt hogy megzavarodjak 😛

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
6 év alatt 6 GM lett bajnok de csak Gabó és Döme aktív, én kezdenék izgulni a helyetekben 😀

Tibi, Viito, Yoda és Soldi már abbahagyta.Höri
Én nem voltam bajnok 😊gabokocka
jól van, cserélj rangotHöri
Miért Gm of the year voltam 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
6 év alatt 6 GM lett bajnok de csak Gabó és Döme aktív, én kezdenék izgulni a helyetekben 😀

Tibi, Viito, Yoda és Soldi már abbahagyta.Höri
Én nem voltam bajnok 😊gabokocka
jól van, cserélj rangot

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
biztos annak kell?jjncaa
Szerintem persze, miért?
Vagy most konkrétan arra gondolsz, hogy tőled elviszi adam Breest és hosszabbítani akar vele, akkor kinek küldje?
Mert ez így más tészta, akkor az új szerződésajánlatot már somosnak kell küldeni, gondolom én. Csak gondolom előtte Brees cseréljen csapatot.. Bár mondjuk ha úgy van, akkor te meg matchelheted is. Fasz se tudja igazából, tegnap Wyatt alkotott valamit ezzel kapcsolatosan, de én nem olvastam el. 😂Stez
íme:
A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának az alábbi lehetőségei van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost – az új csapat nem ajánlhat a tagnél kisebb éves fizetést!
adam8
akkor viszont Höri lesz az embered
bár ez kb. tökre ugyanaz, mint ha odamész JJ-hez, hogy adja oda Breest 1+1-ért, odaadja és utána ajánlasz neki egy szerződést
azzal a különbséggel, hogy itt még szophatsz is, ha matchelik az ajánlatod

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Aki franchise taget rakott a játékosra, mivel az Ő tulajdona.
Küldd JJ-nek, mivel Breesre mész. 😛Stez
biztos annak kell?jjncaa
Szerintem persze, miért?
Vagy most konkrétan arra gondolsz, hogy tőled elviszi adam Breest és hosszabbítani akar vele, akkor kinek küldje?
Mert ez így más tészta, akkor az új szerződésajánlatot már somosnak kell küldeni, gondolom én. Csak gondolom előtte Brees cseréljen csapatot.. Bár mondjuk ha úgy van, akkor te meg matchelheted is. Fasz se tudja igazából, tegnap Wyatt alkotott valamit ezzel kapcsolatosan, de én nem olvastam el. 😂Stez
akkor hogy lehet hogy még senki nem küldött PM-et? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Aki franchise taget rakott a játékosra, mivel az Ő tulajdona.
Küldd JJ-nek, mivel Breesre mész. 😛Stez
biztos annak kell?jjncaa
Szerintem persze, miért?
Vagy most konkrétan arra gondolsz, hogy tőled elviszi adam Breest és hosszabbítani akar vele, akkor kinek küldje?
Mert ez így más tészta, akkor az új szerződésajánlatot már somosnak kell küldeni, gondolom én. Csak gondolom előtte Brees cseréljen csapatot.. Bár mondjuk ha úgy van, akkor te meg matchelheted is. Fasz se tudja igazából, tegnap Wyatt alkotott valamit ezzel kapcsolatosan, de én nem olvastam el. 😂Stez
íme:
A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának az alábbi lehetőségei van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost – az új csapat nem ajánlhat a tagnél kisebb éves fizetést!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha esetleg eszembe jutna két 1. körrel ajánlatot tenni valakiért, akin franchise tag van, akkor kinek kell küldenem az ajánlatot?adam8
Aki franchise taget rakott a játékosra, mivel az Ő tulajdona.
Küldd JJ-nek, mivel Breesre mész. 😛Stez
biztos annak kell?jjncaa
Szerintem persze, miért?
Vagy most konkrétan arra gondolsz, hogy tőled elviszi adam Breest és hosszabbítani akar vele, akkor kinek küldje?
Mert ez így más tészta, akkor az új szerződésajánlatot már somosnak kell küldeni, gondolom én. Csak gondolom előtte Brees cseréljen csapatot.. Bár mondjuk ha úgy van, akkor te meg matchelheted is. Fasz se tudja igazából, tegnap Wyatt alkotott valamit ezzel kapcsolatosan, de én nem olvastam el. 😂

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
6 év alatt 6 GM lett bajnok de csak Gabó és Döme aktív, én kezdenék izgulni a helyetekben 😀

Tibi, Viito, Yoda és Soldi már abbahagyta.Höri
5 év volt és gabo sose volt bajnok, tehát csak Dömének kell félnie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Ha esetleg eszembe jutna két 1. körrel ajánlatot tenni valakiért, akin franchise tag van, akkor kinek kell küldenem az ajánlatot?adam8
Aki franchise taget rakott a játékosra, mivel az Ő tulajdona.
Küldd JJ-nek, mivel Breesre mész. 😛Stez
biztos annak kell?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vki updateljen please, mi most a teendő?briareos
ma-holnap rfa offer küldés
utána két nap mecselési idő
12.-én nyit az FA piac (sztem ma már meglesz a posztonkénti sorrend a pontos trackerrel együtt)
a szemetet már kivághatod (cut, waiver) és cserélhetsz orrba-szájba

kb ennyi
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ki van még a kezdetektől? Gondolom te, Rajna, Döme, Gabó, Igor esetleg... Tyr...Delonso_
igen + Ork, Somos, Storm, Fucu, és fetomy ha úgy vesszük 😀Höri
mi az h ugy vesszük? mert ha single gamet nem vesszük akkor énis ittvagyok a kezdtektől
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
vki updateljen please, mi most a teendő?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha esetleg eszembe jutna két 1. körrel ajánlatot tenni valakiért, akin franchise tag van, akkor kinek kell küldenem az ajánlatot?adam8
Aki franchise taget rakott a játékosra, mivel az Ő tulajdona.
Küldd JJ-nek, mivel Breesre mész. 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jaja, eladtam Dömének, aki beszopta, aztán visszakértem mikor visszatért a ligába, megvártam míg sztárkodott egy évet, aztán Stez is rábaszott 😀 Eagles fanok készüljenek, ha legközelebb hozzám kerül, újra feltámad! 😊fetomy
Még szerencse hogy a csak egy tesztév volt, bár MAddenben emlékeim szerinte elég jó összhangban volt az friss 1/1 Megatronnal. 😀

És akkor asszem Janit adtam érte, nem voltam normális 😛Döme
Jaja, Janit, valami félig backup félig kezdő de azért még szar QB-t meg asszem talán egy 4. kört 😀fetomy
Damon Huard 😛
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ha esetleg eszembe jutna két 1. körrel ajánlatot tenni valakiért, akin franchise tag van, akkor kinek kell küldenem az ajánlatot?

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
6 év alatt 6 GM lett bajnok de csak Gabó és Döme aktív, én kezdenék izgulni a helyetekben 😀

Tibi, Viito, Yoda és Soldi már abbahagyta.Höri
Én nem voltam bajnok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, te mindig trükközöl Vickkel, legalább ötször eladtad már aztán mindig visszaszökik. 😊Delonso_
Jaja, eladtam Dömének, aki beszopta, aztán visszakértem mikor visszatért a ligába, megvártam míg sztárkodott egy évet, aztán Stez is rábaszott 😀 Eagles fanok készüljenek, ha legközelebb hozzám kerül, újra feltámad! 😊fetomy
Még szerencse hogy a csak egy tesztév volt, bár MAddenben emlékeim szerinte elég jó összhangban volt az friss 1/1 Megatronnal. 😀

És akkor asszem Janit adtam érte, nem voltam normális 😛Döme
Jaja, Janit, valami félig backup félig kezdő de azért még szar QB-t meg asszem talán egy 4. kört 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha majd a Rózik átküldték PM-ben az ajánlataikat, akkor jöhetnek az offerek is.somoskovig
de ha már elvileg van egy idei ajánlata az "ügynököknek" (finnegan esetében pl) akkor már mehet most?