GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha majd a Rózik átküldték PM-ben az ajánlataikat, akkor jöhetnek az offerek is.somoskovig
Kikre vársz még?

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Ha majd a Rózik átküldték PM-ben az ajánlataikat, akkor jöhetnek az offerek is.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, te mindig trükközöl Vickkel, legalább ötször eladtad már aztán mindig visszaszökik. 😊Delonso_
Jaja, eladtam Dömének, aki beszopta, aztán visszakértem mikor visszatért a ligába, megvártam míg sztárkodott egy évet, aztán Stez is rábaszott 😀 Eagles fanok készüljenek, ha legközelebb hozzám kerül, újra feltámad! 😊fetomy
Még szerencse hogy a csak egy tesztév volt, bár MAddenben emlékeim szerinte elég jó összhangban volt az friss 1/1 Megatronnal. 😀

És akkor asszem Janit adtam érte, nem voltam normális 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Frissült kissé a KeKim, belekerült pár jó arc, Gresham, Butler stb...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, te mindig trükközöl Vickkel, legalább ötször eladtad már aztán mindig visszaszökik. 😊Delonso_
Jaja, eladtam Dömének, aki beszopta, aztán visszakértem mikor visszatért a ligába, megvártam míg sztárkodott egy évet, aztán Stez is rábaszott 😀 Eagles fanok készüljenek, ha legközelebb hozzám kerül, újra feltámad! 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ki van még a kezdetektől? Gondolom te, Rajna, Döme, Gabó, Igor esetleg... Tyr...Delonso_
igen + Ork, Somos, Storm, Fucu, és fetomy ha úgy vesszük 😀Höri
Milyen ha úgy vesszük? 😀 Igaz, hogy először csak FAmanként, de már az első drafton a single gameben is én voltam a Falcons élén, mivel Balu7 a legelejétől szart a dologra 😀
Még emlékszem Timsó, Kevin Boss, Steptoe meg tököm tudja kik voltak a pickjeim 😀
Akkor volt, hogy első intézkedésemként eladtam Vicket Dömének, pár hónapra rá meg lecsukták 😂fetomy
Ja, te mindig trükközöl Vickkel, legalább ötször eladtad már aztán mindig visszaszökik. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
És abbahagynád?Delonso_
az athletic director játék tervezése abbamaradt, így igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ki van még a kezdetektől? Gondolom te, Rajna, Döme, Gabó, Igor esetleg... Tyr...Delonso_
igen + Ork, Somos, Storm, Fucu, és fetomy ha úgy vesszük 😀Höri
Milyen ha úgy vesszük? 😀 Igaz, hogy először csak FAmanként, de már az első drafton a single gameben is én voltam a Falcons élén, mivel Balu7 a legelejétől szart a dologra 😀
Még emlékszem Timsó, Kevin Boss, Steptoe meg tököm tudja kik voltak a pickjeim 😀
Akkor volt, hogy első intézkedésemként eladtam Vicket Dömének, pár hónapra rá meg lecsukták 😂

Asszem legjobb mérlegem talán 8-8 volt, az is egyszer 😀 De hát evvan, rebilding évtized.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És abbahagynád?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
És mi hozott vissza? A Saints?Delonso_
aha, bár egy Saints szurkolónak bármikor átadnám


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És mi hozott vissza? A Saints?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
meg én, csak egy évre abbahagytam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk ez egész sok.
Ahhoz képest hány éve megy.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki van még a kezdetektől? Gondolom te, Rajna, Döme, Gabó, Igor esetleg... Tyr...Delonso_
igen + Ork, Somos, Storm, Fucu, és fetomy ha úgy vesszük 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ki van még a kezdetektől? Gondolom te, Rajna, Döme, Gabó, Igor esetleg... Tyr...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
6 év alatt 6 GM lett bajnok de csak Gabó és Döme aktív, én kezdenék izgulni a helyetekben 😀

Tibi, Viito, Yoda és Soldi már abbahagyta.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Uhm, mostmár tudom miért nem fogok soha lemondani.
Nehogy ilyen zenékkel ünnepeljétek....
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri, írsz egy menetrednet, hogy mi mikor lesz mostantól a draftig kb? Aztán a draftot is elkezdhetjük egyeztetni lassan.gabokocka
akartam tegnap is már, ezért is kérdeztem hogy van-e más esemény FA-n kívül a továbbiakban, de akkor úgy veszem, hogy senki sem tud ilyenről 😀Höri
Soldi búcsúztatása a Hősök terén?tenorx
Közben válogatom hozzá a számokat:
http://www.youtube.com/watch?v=yCC_b5WHLX0&ob=av3e
http://www.youtube.com/watch?v=WNIPqafd4As&ob=av3n
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem jut eszembe jobb nekem sem. Továbbá javaslom az április 22., vasárnap időpontot draftra 21., szombat helyett

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri, írsz egy menetrednet, hogy mi mikor lesz mostantól a draftig kb? Aztán a draftot is elkezdhetjük egyeztetni lassan.gabokocka
akartam tegnap is már, ezért is kérdeztem hogy van-e más esemény FA-n kívül a továbbiakban, de akkor úgy veszem, hogy senki sem tud ilyenről 😀Höri
Soldi búcsúztatása a Hősök terén?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, írsz egy menetrednet, hogy mi mikor lesz mostantól a draftig kb? Aztán a draftot is elkezdhetjük egyeztetni lassan.gabokocka
akartam tegnap is már, ezért is kérdeztem hogy van-e más esemény FA-n kívül a továbbiakban, de akkor úgy veszem, hogy senki sem tud ilyenről 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
somos majd szólj légyszíves, ha küldhetem a hosszabbítást FinleyreStez
igazából egész nap online-t jelez nála a fórum, de ide be se böfög semmit, sztem nem szeret minket 😕

azért tényleg szólj, mert akkor tőlem is megy Finneganre 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Körbe könyörögtem az egész ligát kb. tegnap, volt 1 darab ember, akinek volt 5. körös pickje, és oda is adta 6. körösökért. Kettőt akartam adni, 3 lett belőlefetomy
Van kettő 5. körösöm, mégse kerestél. Odaadtam volna egyiket simán kettőért.
Nem mérted fel jól a piacot fetamás, jövőre voks sem érkezhet rád GM of the Year-en.Deny
Megmondom őszintén szegecs kb. a 15. GM volt, kicsit belefáradtam már a próbálgatásba 😊

Amúgy nem számítottam rá, hogy ilyen szutykos 6. körös trade után ilyen lebaszást kapok 😂

GMoY-on így se nagyon érkezik rám voks, úgyhogy annyira nem vágott földhöz 😂 Viszont majd ha jön a csávó azt nyomat egy probowl szezont, akkor meg én leszek az isten, hogy mennyit beáldoztam és hogy megláttam a szuper tehetségét ennek a kir... na jó hagyjuk 😀

Ha már itt tartunk köszi a szavazatokat haverok 😀 Látom megint csúnyán bekúrtatok 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Körbe könyörögtem az egész ligát kb. tegnap, volt 1 darab ember, akinek volt 5. körös pickje, és oda is adta 6. körösökért. Kettőt akartam adni, 3 lett belőlefetomy
Van kettő 5. körösöm, mégse kerestél. Odaadtam volna egyiket simán kettőért.
Nem mérted fel jól a piacot fetamás, jövőre voks sem érkezhet rád GM of the Year-en.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
somos majd szólj légyszíves, ha küldhetem a hosszabbítást Finleyre