GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Grat Rata, nyerd is meg!!!!

L-t vártam, de nem ilyet! Elégé felcseszett...
- Fél perccel a vége előtt kaptam TD-t, ami belefér. Passzoltat Sancheztől, még az is. De 51 yardosat????
- 7 ponttal szoptam. Buehler kihagyta előbb 36-ról, aztán 20-ról, és 49-ről. Első belefér, másodiknál rossz volt a snap. Döme szerint ilyen sose volt még játékban.... Harmadik belefér, de nem 1 perccel a vége előtt, amivel SB-be rúg minket...
- Lions fele annyi fisrt downt csinált, betermeltem neki 180 futott yardot, Freeman is adott 299 yardot, szezon legtöbbje tőle
- AP 18 futásból nem érte el a 60 yardot
- Talán először szezon alatt nem volt fumblenk


Hát mindegy, gratula Rata. Büntetésből robbantom rosterem
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Colston csak nálam ér két 5. és egy jövő évi 4. körnél "kicsit" többet vagy hagyjam abba a gm-kedést, mert úgyse fogok tudni ezek szerint senkivel csereberélni?jjncaa
ja :/ 5db 1000+ yardos szezon, ~50 td egy ilyen vén (28) játékostól elég kevés, örülj, hogy picket kapsz érte
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Colston csak nálam ér két 5. és egy jövő évi 4. körnél "kicsit" többet vagy hagyjam abba a gm-kedést, mert úgyse fogok tudni ezek szerint senkivel csereberélni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tamás frissítsd a trackert a lapszemlébe!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly Höri legalább elbukta az elődöntőt, miután kicsítelt 😀 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yeah, tetszetős eredmény 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nincs mese, ez a program Raiders csítes

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Konfdöntő este 7-8 körül lösz. (Sokáig tart mire kiszimulálok egy Raiders győzelmet a Steelers ellen)Döme
Kár, pont 18:45 körül kell elindulnom itthonról.Soldados
Lehet jobban is jártál, mert én nyertem, ami most már tényleg kb. a hihetetlen kategória nálam. Komolyan közjegyzővel kellett volna a szimulálást csinálnom, mert lassan én nem hiszem el hogy nem csalok.

Eredmények:
Raiders - Steelers 20-17
Vikings - Cowboys 24-17

Pár perc és friss a html.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
de az ilyen tuti cut embereket minek áruljátok?
csak a tapasztalatlanokat szivítjátok ezzel...braxa88
Igen, ezt nem értem én is, minden fos kint van trade blockon, akiről mindenki tudja, hogy cut lesz.tenorx
közben én meg cigánymódra árulhatom megint Loadholtot, mint tavaly Harpert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Basszus, bocs 😊 szerk.: javítva.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, Landryt elhoztam, de én vagyok kb. az utolsó, aki szerint ebből az emberből még lehet valami az NFL-ben. 😀 Szétkoxozza magát, jó nagy lesz, cserébe lassú és egyébként is üveg. A skinsből meg távozik, kb. 100%. De mivel egy próbát megér, mindegy-mindegy alapon elhoztam, a lényeges úgy is Bethea, aki mondjuk nem keres keveset, de legalább egy monster. 😊
Innentől kezdve Landry minden egyes pozitív megmozdulása már nagy plusz ráadásként. De egy igazi Bobzillával van dolgom, efelől kétségem sincs.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és az első versenyző aki waivelendő játékost rakott a cut topikba: Rataxes.

rögtön kettőt

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez az uj trade is megér 1 misét 😀braxa88
a másik szaba trade is érdekes volt, emlékezzünk csak vissza pl. Landry mibe fájt neki annoeaglesmcnabb
Tegnap még ezért megdícsérted Stezt és Soldadost 😛 😀

Jövőre szaba lesz a GMotY
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez az uj trade is megér 1 misét 😀braxa88
a másik szaba trade is érdekes volt, emlékezzünk csak vissza pl. Landry mibe fájt neki anno

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Barnett mint TOP 5 MLB, ilyen ev soha nem volt.. bazz.. Max a sajat diviziojaban talan. Latszik hogy megkezdodott a tradekorszak, asszem szet fopom rohogni magam a kovetkezo napokban/hetekben megint 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez az uj trade is megér 1 misét 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Szerintetek cutolom Barnettet vagy bármely CB-met is? 😀Newman
mivel bishop az MLBd, Barnett 6milkáért minek?
braxa88
Mert nem fogok egy kiemelkedő játékost kirakni, csak azért, mert sokat keres 1 évig, ha nem kell senkinek, akkor beszorítom majd valahogy. Megoldható probléma.Newman
én nem látom értelmét padon hagyni 1évre a 6millát
de hajrá
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igen, ezt nem értem én is, minden fos kint van trade blockon, akiről mindenki tudja, hogy cut lesz.tenorx
Szerintetek cutolom Barnettet vagy bármely CB-met is? 😀Newman
mivel bishop az MLBd, Barnett 6milkáért minek?
braxa88
Mert nem fogok egy kiemelkedő játékost kirakni, csak azért, mert sokat keres 1 évig, ha nem kell senkinek, akkor beszorítom majd valahogy. Megoldható probléma.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
de az ilyen tuti cut embereket minek áruljátok?
csak a tapasztalatlanokat szivítjátok ezzel...braxa88
Igen, ezt nem értem én is, minden fos kint van trade blockon, akiről mindenki tudja, hogy cut lesz.tenorx
Szerintetek cutolom Barnettet vagy bármely CB-met is? 😀Newman
mivel bishop az MLBd, Barnett 6milkáért minek?

Pennért lehet sok, de mivel Thomas megy, és nincs értelmes FA OT, ezért kellett egy minőségi pótlék.
és mivel SBt nyerek az 1/32 és 3/32 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Talib biztosan kap eltiltást, meg ráadásul idén fos volt. Annak a secondarynek a legjobbja Barber volt kétszáz miss tackle-lel. Meg EJ Biggers, meg egy meccsig Tanard.

De braxa is durván túlfizette Pennt. Pro Bowlt se értettem esetében, de ez az 1+3 vicc rá nézve. Jó, jövő évi, de akkor is. Aztán persze bejöhet, de jelenleg ennyit nem ér.Deny
Mondjuk az egész TB defense egy nagy kalap fos volt, szóval ezzel újat nem mondtál.
Talib a korai évek Asante Samuelje, sokat kockáztat, sokat is bukik, cserébe playmaker, ennyi.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Talib biztosan kap eltiltást, meg ráadásul idén fos volt. Annak a secondarynek a legjobbja Barber volt kétszáz miss tackle-lel. Meg EJ Biggers, meg egy meccsig Tanard.

De braxa is durván túlfizette Pennt. Pro Bowlt se értettem esetében, de ez az 1+3 vicc rá nézve. Jó, jövő évi, de akkor is. Aztán persze bejöhet, de jelenleg ennyit nem ér.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
de az ilyen tuti cut embereket minek áruljátok?
csak a tapasztalatlanokat szivítjátok ezzel...braxa88
Igen, ezt nem értem én is, minden fos kint van trade blockon, akiről mindenki tudja, hogy cut lesz.tenorx
Szerintetek cutolom Barnettet vagy bármely CB-met is? 😀

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Konfdöntő este 7-8 körül lösz. (Sokáig tart mire kiszimulálok egy Raiders győzelmet a Steelers ellen)Döme
Kár, pont 18:45 körül kell elindulnom itthonról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ettől lesz tapasztalatuk


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de az ilyen tuti cut embereket minek áruljátok?
csak a tapasztalatlanokat szivítjátok ezzel...braxa88
Igen, ezt nem értem én is, minden fos kint van trade blockon, akiről mindenki tudja, hogy cut lesz.