GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
helyes Tamás, most tessék egy olyat csinálni amiben benne vannak a tradek 😊 😀eaglesmcnabb
Tessék te telhetetlen .csög 😀

btw frissítem majd ezt a lapszemléset, amíg valami admin át nem rakja a helyére és kezeli onnantól 😛 a már beírt tradeknél meg mindenki írja át.fetomy
végülis már az 1/1-nél rossz csapat van 😂
hanyag munka fantomas, így nem lesz Megatron

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
helyes Tamás, most tessék egy olyat csinálni amiben benne vannak a tradek 😊 😀eaglesmcnabb
Tessék te telhetetlen .csög 😀

btw frissítem majd ezt a lapszemléset, amíg valami admin át nem rakja a helyére és kezeli onnantól 😛 a már beírt tradeknél meg mindenki írja át.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Joci, egyrészt az a tavalyi tag összege amit beírtál, másrészt a picsába, hogy észrevetted CJ1K-t és tagelted. 😂
Nagy kereslet lett volna rá a piacon.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah igaz, csak Soldi úgy írta a Vikesnál, hogy 5. kör (NO,KC), aztán azt hittem akkor mindkettő ott van 😊fetomy
Az csak a pick útját jelzi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah igaz, csak Soldi úgy írta a Vikesnál, hogy 5. kör (NO,KC), aztán azt hittem akkor mindkettő ott van 😊fetomy
Már néztem mi a fene van, arra a pickre ugyanis szükségem lenne 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah igaz, csak Soldi úgy írta a Vikesnál, hogy 5. kör (NO,KC), aztán azt hittem akkor mindkettő ott van 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
helyes Tamás, most tessék egy olyat csinálni amiben benne vannak a tradek 😊 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
fantomas, lehet valamit én nézek rosszul, de a KC 5. köre az a KC-é 😛
Kerrigan tradeben a NO 5. körét adtam oda, a saját pickem maradt nálam, illetve kondícióval ment volna Igorhoz, ha Scott 125 tacklet megcsinál a simben, de mivel lófasz sem volt, így az a pick marad itt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor inkább a harmadikat viszem

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
vick-cutler csatáktol lesz hangos a liga 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gondolkodtam a tutin is, hogy Breest 1+1-ért elhozom JJ-től, de aztán rájöttem, hogy öreg, már a fasza sem állhat föl, Luck pedig mégiscsak Colts QB lesz. 😛
Remélhetőleg ezután nem kell minden évben új QB után néznem. 😂
Aztán még Aso is kevés lesz Döme 😛
Hatalmas-Ponder-Luck csaták várhatók jövőre, tuti MNFStez
az is jó lesz bár nem az lesz a sláger 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolkodtam a tutin is, hogy Breest 1+1-ért elhozom JJ-től, de aztán rájöttem, hogy öreg, már a fasza sem állhat föl, Luck pedig mégiscsak Colts QB lesz. 😛
Remélhetőleg ezután nem kell minden évben új QB után néznem. 😂
Aztán még Aso is kevés lesz Döme 😛
Hatalmas-Ponder-Luck csaták várhatók jövőre, tuti MNF

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Igazából gyanús hogy egyébként is kivágom 😀 Még egy kérdés: kell még tartani long snappert a rosteren? 😊Rataxes
Kell, majd megkapják a 85-100 közti LS értéket, mert ugye vannak elrontott snapek. Ja és TE-ként lesznek elszámolva, tehát elég lesz kettő igazit tartani, nem fog miatta sírni a program.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyerekek, nagyon királyok vagytok, hogy máris megmutattátok, hogy miért nem lehet trade admint nyitni SB vége, és kész tracker előtt 😉

Csak mert pl. a 2/7 az nem lesz a tampánál, ugyanis nála 2/Giants van, a Giants pedig 7-8-9. helyen ugyanolyan mérleggel van a Cardsal és a Phins-el. 7. Giants, 8. Cards, 9. Phins. De mivel 2. körtől kezdve az egyenlő mérlegűek sorrendje folyamatosan változik, a 2. körben nem lesz a Giants 7. a Cards 8. a Phins pedig 9.

Úgyhogy mindenki írja át a nem első körös pickjének a számát a csapat nevére, hogy majd utólag be lehessen írni helyette, és ne legyen ilyen keveredés. De a legjobb lett volna, ha Hasri mester kérését betartottátok volna, és olyan picket nem cseréltek (írtok be), aminek még nincsen pontos helye.

A 2/16-ot is látom már 2 csapat is eladta valakinek, de gondolom annyira senki nem nézte meg, hogy zavarjon, a lényeg volt hogy legyen már beírva azonnalmostkurvagyorsan.


"Rounds 2-7


• In subsequent rounds, teams with the same record rotate draft positions regardless of whether or not they made the playoffs. The only exception is the Super Bowl teams, who always pick last."fetomy
Én már alapból úgy írtam be a pickjeimet, hogy a páros körökben a fordított sorrend legyen 😛

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából gyanús hogy egyébként is kivágom 😀 Még egy kérdés: kell még tartani long snappert a rosteren? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet volt már a kérdés: az idén lesérült játékosok átviszik a sérüléseket jövő szezonra? Csak mert ha igen akkor Bartellt kivágom a francba (14 hetet ír most, nem tudom hogy az naptári vagy NFL-munkahét, ha utóbbi akkor a köv. szezon első háromnegyedében még sérült lenne).Rataxes
Tuti, hogy naptári.

By the way tessék szavazni, ennyire becsüljük meg egymás egész éves munkáját. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem viszik át.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet volt már a kérdés: az idén lesérült játékosok átviszik a sérüléseket jövő szezonra? Csak mert ha igen akkor Bartellt kivágom a francba (14 hetet ír most, nem tudom hogy az naptári vagy NFL-munkahét, ha utóbbi akkor a köv. szezon első háromnegyedében még sérült lenne).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?braxa88
Annyira szuper azért nem volt tavaly. Főleg pass rushban, legalábbis azt olvastam, hogy eléggé kevés volt. 2/7v8 szerintem nem rossz ár érte eaglesmcnabbnek, én speciel csak kör közepét gondoltam elsőre. 😊

Másrészt pedig kellett neki a pick, mert úgy gondolja ott még pont lecsúszik neki Luck 😉
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?braxa88
mert renceridegen, mert balfasz vagyok, mert kell a pick, és mert nem kaptam jobb ajánlatot.eaglesmcnabb
nyílván nem lehet várniés később eltradelni...
de a te dolgod 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?braxa88
mert renceridegen, mert balfasz vagyok, mert kell a pick, és mert nem kaptam jobb ajánlatot.

jameg 2/8-ra húztam és elvileg 2/7-et kapok érte 😀 előrelépés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyerekek, nagyon királyok vagytok, hogy máris megmutattátok, hogy miért nem lehet trade admint nyitni SB vége, és kész tracker előtt 😉

Csak mert pl. a 2/7 az nem lesz a tampánál, ugyanis nála 2/Giants van, a Giants pedig 7-8-9. helyen ugyanolyan mérleggel van a Cardsal és a Phins-el. 7. Giants, 8. Cards, 9. Phins. De mivel 2. körtől kezdve az egyenlő mérlegűek sorrendje folyamatosan változik, a 2. körben nem lesz a Giants 7. a Cards 8. a Phins pedig 9.

Úgyhogy mindenki írja át a nem első körös pickjének a számát a csapat nevére, hogy majd utólag be lehessen írni helyette, és ne legyen ilyen keveredés. De a legjobb lett volna, ha Hasri mester kérését betartottátok volna, és olyan picket nem cseréltek (írtok be), aminek még nincsen pontos helye.

A 2/16-ot is látom már 2 csapat is eladta valakinek, de gondolom annyira senki nem nézte meg, hogy zavarjon, a lényeg volt hogy legyen már beírva azonnalmostkurvagyorsan.


"Rounds 2-7


• In subsequent rounds, teams with the same record rotate draft positions regardless of whether or not they made the playoffs. The only exception is the Super Bowl teams, who always pick last."
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Háát, nem rajtam múlott a döntőbe jutás, elég mákos ez az idei szezonom... Mondjuk az alapszakasz meccsünk után kevésbé valószínű a Vikings SB 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a Vikings nem rossz, 5/5 NFC döntő 😀 persze eddig mindig kikaptakHöri
Meg lesz Rata mesterrel most nekik a döntő is...