GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri baszd már fel a rostereket dropboxra...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
trade piacot meg nyissuk már megfele ha van rá mód 😕eaglesmcnabb
semmire sincs mód mert nem tudok könyvelni.

egy kibaszott betűt nem tudtam egész idény alatt még leírni mert beszart a szerver.Höri
és ez kizárja a trade admin működését is? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
trade piacot meg nyissuk már megfele ha van rá mód 😕eaglesmcnabb
semmire sincs mód mert nem tudok könyvelni.

egy kibaszott betűt nem tudtam egész idény alatt még leírni mert beszart a szerver.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szokásos helyen estem ki. valahogy minden évben itt fogy el a tudomány :/
grat Deny

eaglesmcnabbnek
Game MVP: Todd Herremans, Dallas Cowboys
orgazmusbraxa88
ideje volt 😀 Ahhoz képest hogy nekem Garza is volt MVP semmi meglepő nincs benne.

trade piacot meg nyissuk már megfele ha van rá mód 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hol vannak az eredmények?Höri
capitalbankar.hu
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hol vannak az eredmények?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerk.:
uhh, McAfee 7. körös tender.. elgondolkodtató 😛Stez
Próbálkozni lehet 😀visi_b
fogok is, egy alkesz puntert egyszerűen nem lehet kihagyni

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nálam Berry csinált egy KR TD-t az OTban, majd következőú meccseken már Josh Wilson csinálta a returnöket 😀
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Szerk.:
uhh, McAfee 7. körös tender.. elgondolkodtató 😛Stez
Próbálkozni lehet 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
9-9-el Div elődöntő és 1/25-ös pick Jewmannek nem olyan rossz, köcsög Harbó IRL több bizalmat szavazhatott volna Spencernek, itt összesen 10 interceptiont csinált 😊 érik a Soldi superbowl és a világvégejjncaa
Egy éve se lett világvége. 😉 De látom sok az irigyem, engem ez viszont nem zavar, inkább elégedetté tesz, ugyanis sosem akartam népszerűségi versenyt nyerni, mindig mindenben győzni akartam, a győztes pedig sosem lehet elég szimpatikus, se kártyában, se társasjátékban, se az életben.

Különösen vicces olyan emberektől olvasni ilyeneket, akik hatszor jobban döngetik a mellüket egy-egy siker után (itt nem rád gondolok JJ), mint én. 😊Soldados
Remélem rám gondoltál. 😀
Csak amiatt lettél volna Te a nagy skalp, mert a szemlébe írtad, hogy tőlünk tartasz leginkább, illetve utolsó éved húzod szerény körünkben. 😛
Jól esett volna eljutni a Steelersig, egyedül ezért sajnálom, hogy nem sikerült nyerni. Egyébként több, mint elégedett vagyok a szezonommal, a random értékek után még PO-t sem vártam.


Szerk.:
uhh, McAfee 7. körös tender.. elgondolkodtató 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
összesen 7 visszahordott TD volt az alapszakaszban, KR-ből négy, PR-ből három...jjncaa
Ennek oka rendkívül nehezen bogozható ki.

De a tippem az hogy azért mert sokan berakták KR-nek PR-nek azokat a csávókat, akiknek IRL van affinitásuk erre, de itt a játékban a random miatt kaptak egy kövér 0-t a PR ill a KR értékekre. Ők emiatt nem nagyon vitték túlzásba a kiváló returnöket.Döme
Bár mondjuk erre használhatta volna mindenki 4 PS meccsét, én is ott fedeztem fel, hogy Burleson 25 yard körüli KR átlaga jó 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
összesen 7 visszahordott TD volt az alapszakaszban, KR-ből négy, PR-ből három...jjncaa
Ennek oka rendkívül nehezen bogozható ki.

De a tippem az hogy azért mert sokan berakták KR-nek PR-nek azokat a csávókat, akiknek IRL van affinitásuk erre, de itt a játékban a random miatt kaptak egy kövér 0-t a PR ill a KR értékekre. Ők emiatt nem nagyon vitték túlzásba a kiváló returnöket.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
összesen 7 visszahordott TD volt az alapszakaszban, KR-ből négy, PR-ből három...jjncaa
Ja, mert Döme mondta, hogy a KR értékek is full randomok voltak,és ugye mi az IRL KR embereket raktuk oda, miközben a játékban ők sokszor fosok voltak abban.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
összesen 7 visszahordott TD volt az alapszakaszban, KR-ből négy, PR-ből három...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
9-9-el Div elődöntő és 1/25-ös pick Jewmannek nem olyan rossz, köcsög Harbó IRL több bizalmat szavazhatott volna Spencernek, itt összesen 10 interceptiont csinált 😊 érik a Soldi superbowl és a világvégejjncaa
Egy éve se lett világvége. 😉 De látom sok az irigyem, engem ez viszont nem zavar, inkább elégedetté tesz, ugyanis sosem akartam népszerűségi versenyt nyerni, mindig mindenben győzni akartam, a győztes pedig sosem lehet elég szimpatikus, se kártyában, se társasjátékban, se az életben.

Különösen vicces olyan emberektől olvasni ilyeneket, akik hatszor jobban döngetik a mellüket egy-egy siker után (itt nem rád gondolok JJ), mint én. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
9-9-el Div elődöntő és 1/25-ös pick Jewmannek nem olyan rossz, köcsög Harbó IRL több bizalmat szavazhatott volna Spencernek, itt összesen 10 interceptiont csinált 😊 érik a Soldi superbowl és a világvége


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem semmi, kát újonc játsza azonnal az NFC döntőjét.
Pedig nagyon fostam ettől a meccstől. de most meg döntőtől fosok, egyszer elkaptuk Ratát, de kétszer nehéz lesz fogni AP-éket.
Visszatért futójáték, 181 yard egész jó, tetszik, 3 futott TD meg még inkább. Az meg csoda, hogy lett 220 passzolt yardunk (már látom, Burleson először focizott idén, de Douglas és Moore is odatette magát), elkapónk sincs. Ráadásul Freemanek volt 5 pontatlan meg egy eladott labdája, többi célba talált 24 paszból.

Todd Herremans MVP meg valami hihetetlen.
Grat braxa, szép szezont futottál, ráadásul sérülésmentes meccset hoztunk nagyjából.

Holnap mikor szimelsz Döme, mert megy abajgatás majd.Deny
Mikor szimeljek?Döme
Megpróbálom még ma elküldeni abajgatást, de ezer felé áll fejem. Ha elmegy, akkor mindegy, ha nem, akkor ilyen fél4 körül. 3-kor jövök meg kb. kosárról. De megpróbálom még ma átdobni.

Aztán persze, ha átdobom ma és többiek is, akkor mehet tovább a szim azonnal 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem semmi, kát újonc játsza azonnal az NFC döntőjét.
Pedig nagyon fostam ettől a meccstől. de most meg döntőtől fosok, egyszer elkaptuk Ratát, de kétszer nehéz lesz fogni AP-éket.
Visszatért futójáték, 181 yard egész jó, tetszik, 3 futott TD meg még inkább. Az meg csoda, hogy lett 220 passzolt yardunk (már látom, Burleson először focizott idén, de Douglas és Moore is odatette magát), elkapónk sincs. Ráadásul Freemanek volt 5 pontatlan meg egy eladott labdája, többi célba talált 24 paszból.

Todd Herremans MVP meg valami hihetetlen.
Grat braxa, szép szezont futottál, ráadásul sérülésmentes meccset hoztunk nagyjából.

Holnap mikor szimelsz Döme, mert megy abajgatás majd.Deny
Mikor szimeljek?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem semmi, kát újonc játsza azonnal az NFC döntőjét.
Pedig nagyon fostam ettől a meccstől. de most meg döntőtől fosok, egyszer elkaptuk Ratát, de kétszer nehéz lesz fogni AP-éket.
Visszatért futójáték, 181 yard egész jó, tetszik, 3 futott TD meg még inkább. Az meg csoda, hogy lett 220 passzolt yardunk (már látom, Burleson először focizott idén, de Douglas és Moore is odatette magát), elkapónk sincs. Ráadásul Freemanek volt 5 pontatlan meg egy eladott labdája, többi célba talált 24 paszból.

Todd Herremans MVP meg valami hihetetlen.
Grat braxa, szép szezont futottál, ráadásul sérülésmentes meccset hoztunk nagyjából.

Holnap mikor szimelsz Döme, mert megy abajgatás majd.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
6 fumble, több nem is kell 😀
Döme, a szurkolóid eléggé tojnak rád, a stadionban maradt kb. 20ezer férőhely 😂
csődbe fogsz menni
mindenesetre gratulálok a W-hez, alap volt, hogy háromszor nem nyerhetek, csak pont a legrosszabbkor szoptam 😊Stez
Hát ezt mondjuk nem értem, mármint hogy miért nincsenek nézők, de amúgy leszarom. 😀 😛

Bázmeg, most nézem, vezéráldozat volt, AJ Green offolta magát...Döme
Kölcsönadom MoJot és Megatront, csak nyomd le Soldit. 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
6 fumble, több nem is kell 😀
Döme, a szurkolóid eléggé tojnak rád, a stadionban maradt kb. 20ezer férőhely 😂
csődbe fogsz menni
mindenesetre gratulálok a W-hez, alap volt, hogy háromszor nem nyerhetek, csak pont a legrosszabbkor szoptam 😊Stez
Hát ezt mondjuk nem értem, mármint hogy miért nincsenek nézők, de amúgy leszarom. 😀 😛

Bázmeg, most nézem, vezéráldozat volt, AJ Green offolta magát...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gálaműsor. :cool:

Összejött az az AFC-döntő, aminek az idény közepétől drukkoltam a tradíciója miatt. Grat Döme! Nyerjen a jobb! Innentől tényleg minden siker ajándék. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
6 fumble, több nem is kell 😀
Döme, a szurkolóid eléggé tojnak rád, a stadionban maradt kb. 20ezer férőhely 😂
csődbe fogsz menniStez
Ott AL szobra van, kell neki a hely.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
6 fumble, több nem is kell 😀
Döme, a szurkolóid eléggé tojnak rád, a stadionban maradt kb. 20ezer férőhely 😂
csődbe fogsz menni
mindenesetre gratulálok a W-hez, alap volt, hogy háromszor nem nyerhetek, csak pont a legrosszabbkor szoptam 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szokásos helyen estem ki. valahogy minden évben itt fogy el a tudomány :/
grat Deny

eaglesmcnabbnek
Game MVP: Todd Herremans, Dallas Cowboys
orgazmus