GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha valóban a GM teljesítményemet ismeritek el (lerablós trédek, hiperdurva draft), akkor köszi, de én vagyok az első aki belátja hogy a sim aránytalanul kedvez a Raidersnek a faszom tudja miért, szóval a sim teljesítmény miatt ne legyek én top3 GM. 😀Döme
Én speciel a csapatépítésedet, annak koncepcióját jutalmaztam, s persze a Harvin- és Orakpo-trédnél azt, hogy ki tudtad használni azt, hogy jókor jó helyen voltál. Lehjet szépen lassan, tréddömping nélkül is jó csapatot csinálni. Mert a csapat jó, lehet, hogy a sim túlzottan kedvez neki, de nemcsak ennek tudnám be az idei sikereket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha valóban a GM teljesítményemet ismeritek el (lerablós trédek, hiperdurva draft), akkor köszi, de én vagyok az első aki belátja hogy a sim aránytalanul kedvez a Raidersnek a faszom tudja miért, szóval a sim teljesítmény miatt ne legyek én top3 GM. 😀Döme
Nem azért vagy nálam nyugi. Amiatt nem vagy első 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ha valóban a GM teljesítményemet ismeritek el (lerablós trédek, hiperdurva draft), akkor köszi, de én vagyok az első aki belátja hogy a sim aránytalanul kedvez a Raidersnek a faszom tudja miért, szóval a sim teljesítmény miatt ne legyek én top3 GM. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gyors kérdés: contract lehet orrnehéz? A 60%-os szabályt tiszteletben tartvabriareos
Lehet, de 30 éves kor alatt csak egyszer csökkenhet a fizu

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gyors kérdés: contract lehet orrnehéz? A 60%-os szabályt tiszteletben tartvabriareos
Szerintem lehet.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gonosz Reggie nekem hamisított anyakönyvi bizit mutatott, abban még csak 19 éves

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
gyors kérdés: contract lehet orrnehéz? A 60%-os szabályt tiszteletben tartva

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja Redzsié nem emelkedhet, WR-nél 33 év a határ, ő meg épp annyi, tehát már idén sem emelkedhet, utána meg semmiképp.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Wayne szerződése jó?
Nem úgy volt, hogy bizonyos kor fölött nem kaphat emelkedőt csóri?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekiállok frissítgetni aztán éjjel valamikor megnyitom a topikokat.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jé, Stez megkapta az új rangot, most nézem 😀tenorx
asztafaszta, bejön
jövőre viszont váltani fogok, szétbasszukmindenellenfélpicsáját GM-re

több mint 12 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
TYR ÉL! :oIgor
Élek, csak halottat játszom 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jé, Stez megkapta az új rangot, most nézem 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
végre egy normális ötletHöri
na és akkor mehet a cut/trade admin is is? 😛Stez
nincs draftsorrend, a cseréléshez az nélkülözhetetlen 😊Höri
1-2 tradenél valóban az, másik 30-nál ez nem akkora gond 😛
végül is már 28-ig megvan a sorrend elvileg
és hadd vágjam már ki a fél csapatomat is, hát frankón szarul érzem magam, hogy olyan naplopók vannak még a csapatnál, mint Steinbach
büdös nemnigger 😐

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
TYR ÉL! :o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nincs draftsorrend, a cseréléshez az nélkülözhetetlen 😊Höri
a cuthoz nem 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri baszd már fel a rostereket dropboxra...tenorx
végre egy normális ötletHöri
na és akkor mehet a cut/trade admin is is? 😛Stez
nincs draftsorrend, a cseréléshez az nélkülözhetetlen 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Vazz Igor...! Ha van egy szavazás, azt miért nem lehet úgy csinálni, ahogy le van írva... All-Pro szavazáson se mondhatja senki, hogy bocs nem volt olyan kiemelkedő punter, hogy All-Pro csapatba tegyem...

Az ilyeneket egyszerűen nem értem. Tégy egy sorrendet, és írd le, hogy amúgy senki nem volt jó.Soldados
Töröld/ne vedd számításba.. protest vote.
Amúgy láttam én már olyat, hogy MVP szavazatot feleztek.. ez itt most ugyanaz.Igor
De azt be lehet számítani 0,5-0,5 pontra, azaz a végeredmény ugyanaz. Ez így az érvénytelen szavazat kategória, mert 9 pontnak kell kijönnie, de nálad csak 3 jön ki. De legalább szavaztál, ezzel eleget tettél sportvezetői kötelességednek. 😊Soldados
Ehhh... ha ettől jobb, beírom őket, holtversenyes másodiknak? (3 pont fejenként)?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vazz Igor...! Ha van egy szavazás, azt miért nem lehet úgy csinálni, ahogy le van írva... All-Pro szavazáson se mondhatja senki, hogy bocs nem volt olyan kiemelkedő punter, hogy All-Pro csapatba tegyem...

Az ilyeneket egyszerűen nem értem. Tégy egy sorrendet, és írd le, hogy amúgy senki nem volt jó.Soldados
Töröld/ne vedd számításba.. protest vote.
Amúgy láttam én már olyat, hogy MVP szavazatot feleztek.. ez itt most ugyanaz.Igor
De azt be lehet számítani 0,5-0,5 pontra, azaz a végeredmény ugyanaz. Ez így az érvénytelen szavazat kategória, mert 9 pontnak kell kijönnie, de nálad csak 3 jön ki. De legalább szavaztál, ezzel eleget tettél sportvezetői kötelességednek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként nem indokoltam, hát megteszem itt:
nagyra értékelem ha valaki a céljaiért képes komoly áldozatokat hozni, és akár többszörösen túlfizetni valakit, csak hogy a puzzle hiányzó darabja a helyére kerüljön. mind Soldi, mind Stez esetében ez jelentette nálam a voksot. Leszóltuk őket (én is természetesen), de az idő őket igazolta/igazolja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Vazz Igor...! Ha van egy szavazás, azt miért nem lehet úgy csinálni, ahogy le van írva... All-Pro szavazáson se mondhatja senki, hogy bocs nem volt olyan kiemelkedő punter, hogy All-Pro csapatba tegyem...

Az ilyeneket egyszerűen nem értem. Tégy egy sorrendet, és írd le, hogy amúgy senki nem volt jó.Soldados
Töröld/ne vedd számításba.. protest vote.
Amúgy láttam én már olyat, hogy MVP szavazatot feleztek.. ez itt most ugyanaz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri baszd már fel a rostereket dropboxra...tenorx
végre egy normális ötletHöri
na és akkor mehet a cut/trade admin is is? 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri baszd már fel a rostereket dropboxra...tenorx
végre egy normális ötlet

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vazz Igor...! Ha van egy szavazás, azt miért nem lehet úgy csinálni, ahogy le van írva... All-Pro szavazáson se mondhatja senki, hogy bocs nem volt olyan kiemelkedő punter, hogy All-Pro csapatba tegyem...

Az ilyeneket egyszerűen nem értem. Tégy egy sorrendet, és írd le, hogy amúgy senki nem volt jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na király, elértem valamit az arcoskodással, kösz Stez! 😂