GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
de az ilyen tuti cut embereket minek áruljátok?
csak a tapasztalatlanokat szivítjátok ezzel...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elit = top 3 az én felfogásomban, aztán max a jó játékos jön.tenorx
Meg amugy top10be is neccesen fer be 😊 de jo PR kell 😊Toca
Mondjuk ez enyhe vicc kategória, nálam Barnett mindig is top 5 MLB volt a 4-3-as Packersben, a sérülései előtt.
Most, hogy visszatért és letolt egy egészséges szezont, ismét kiemelkedőt hozott.
Bár lehet én vagyok a hülye.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Elit = top 3 az én felfogásomban, aztán max a jó játékos jön.tenorx
Meg amugy top10be is neccesen fer be 😊 de jo PR kell 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elit = top 3 az én felfogásomban, aztán max a jó játékos jön.tenorx
A tiédben. 😀 Akkor legyen kiemelkedő kezdő szint, ha így jobban megfelel önnek, Mr. Tenorx.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elit = top 3 az én felfogásomban, aztán max a jó játékos jön.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jewman 😂

Azért ne hazudgáljunk már ekkorákat Kekiben 😀

Talib - esetleg vihető? Hova? A börtönbe 😀 ?

Barnett meg messze van az elit ILBtől.tenorx
😂
Talibnak most lesz a tárgyalása, kizártnak tartom, hogy bekaszlizzák. Kitenni meg nem fogja a Bucs, ezt le is nyilatkozták nem egyszer. Mondjuk van időm várni, hamarosan kiderül. 😊
Barnett meg top10 ILB, nézd csak meg a tavalyi játékát. 😉

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jewman 😂

Azért ne hazudgáljunk már ekkorákat Kekiben 😀

Talib - esetleg vihető? Hova? A börtönbe 😀 ?

Barnett meg messze van az elit ILBtől.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A szerződés kalkulátort valaki elérhetővé tenné a számomra? 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Konfdöntő este 7-8 körül lösz. (Sokáig tart mire kiszimulálok egy Raiders győzelmet a Steelers ellen)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a trackert Newman csinálja majd, csak ő most kirándulni van.Höri
Itt vagyok, SB után megcsinálom a trackert, de ezt már mondtam.
A Packers-ös ügyeket mindjárt elintézem.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a trackert Newman csinálja majd, csak ő most kirándulni van.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, egyetértek, a nemrég betolt Seahawks Vikes trédet is véleményezhetné valaki 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én csak megjegyzést tettem.
sztem sokkal jobb ha véleményezzük a csevegőben a tradeket, mint ha kusvan
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én viszont nem fogok magyarázkodni senkinek sem, mit miért csináltam vagy csinálok. Magamnak építek csapatot, nem másnak. 😉Stez
Egyébként épp ezt akartam javasolni mcnabb kollégának is 😊fetomy
gondoltam elmagyarázom mit miért 😊 bár jogos amit mondasz, és ugye a zseniket sosem szokták megérteni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én viszont nem fogok magyarázkodni senkinek sem, mit miért csináltam vagy csinálok. Magamnak építek csapatot, nem másnak. 😉Stez
Egyébként épp ezt akartam javasolni mcnabb kollégának is 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nagyon megtisztelő a GM of the year helyezésem Fetomy, de szerintem nem gondoltad komolyan 😀 Az a voks inkább a Front Office Footballnak ment szerintem nem nekem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én viszont nem fogok magyarázkodni senkinek sem, mit miért csináltam vagy csinálok. Magamnak építek csapatot, nem másnak. 😉

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?braxa88
mert renceridegen, mert balfasz vagyok, mert kell a pick, és mert nem kaptam jobb ajánlatot.

jameg 2/8-ra húztam és elvileg 2/7-et kapok érte 😀 előrelépés 😀eaglesmcnabb
renceridegen - lol ez aztan a nagy erv. egy 3-4es end nem tud 4-3ban jatszani v mi ? 😀
nem kaptal ra ajanlatot - ez vmi szabaly h tbra rakas utan 3 napig lehet jelentkezni aztan eladod az elso szembejovonek egy ingerkuszobos arert ? grat 😂Fake
lehet hogy ordas nagy baromságot követtem el, ezt nem vitatom.
de 4-3-at tolok, DT poszton Atkins és Ngata előtte vannak, kezdő DE-m viszont nincs, de szvsz. 4-3-as DEként a méretei alapján nem tudnám hasznát venni, backupnak meg luxus egy olyan csapatban, ahol egy rakat poszton még szar kezdőm sincs. 2/8ra hoztam (többen lehurrogtak anno érte, hogy nem érte meg), kapok érte 2/8at.
lehet hogy meggondolatlan volt a húzás nem tagadom, de annyira azért nem gigalol. Másrészt meg ha a tagelt/tenderezett játékosokra x időpontban lehet ajánlatot tenni, akkor x időpontig kell rendelkeznem megfelelő pickekkel. Nem várhatok a végsőkig.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyébként nem indokoltam, hát megteszem itt:
nagyra értékelem ha valaki a céljaiért képes komoly áldozatokat hozni, és akár többszörösen túlfizetni valakit, csak hogy a puzzle hiányzó darabja a helyére kerüljön. mind Soldi, mind Stez esetében ez jelentette nálam a voksot. Leszóltuk őket (én is természetesen), de az idő őket igazolta/igazolja.eaglesmcnabb
lol. akkor igazolna oket ha most stez nem kezdene elolrol az egeszet ketsegesse teve az egesz eddigi tenykedesenek megiteleset soldi pedig nem tavozna angolosan miutan az utodjara hagy 1 db fr qbt meg egy halom kivenulo meregdraga gecit. nezz mar ra arra a defensere ... reklamozhatja itt magat h ennek ellene legalabb elit olineja van de erre meg csak ennyit tudok reagalni : ezt a budos nagy kamut ...Fake
Az OL teljesen pofás, mind minőségben, mind mennyiségben, mind azt tekintve, hogy tele van fiatal játékossal. Az Offense nagyon jó korban van, Austin, Washington, BB, az egész OL és Miller is, meg a 3 futó (Cadillac, Moreno, Redman) Ehhez nem kell nyúlni évekig.

A D valóban öregszik, de ez minden csapatnál előfordul, IRL pont most jött el ez a pont a Steelers-nél. Nálam viszont messze nem ennyire durva a helyzet, kb 2 embert kell szereznie Habinak. 😉 Azért ez messze nem oly durva ám. A DE és az ILB poszt gázos. Előbbinél Aaron Smith visszavonult, a helyére kell 1 kezdőt szereznie Habinak. Kyle Williams (NT) jó korban van, Pickett bár nem fiatal, de még mindig nagyon jó DE. Mike Wright csere DE-nek megteszi. Az LB-corp fele Timmons és Orakpo, hát ők még nagyon messze vannak a kiöregedéstől, egész konkrétan van 2 franchise LB-je. Pace bár öregszik, azért 1,9 milláért bőven megfelelő szintű OLB, nála csak az utódjáról kell gondoskodni például egy idei drafttal, ahogy Pickettnél is. Lássuk be ez nem megoldhatatlan. És Crowder, aki szintén visszavonult, a másik gyenge pont, az ő helyére kell egy kezdő. A sec kiváló, megvan a 2 kezdő S, remélhetőleg a 2 IRL kezdő és fiatal cseréből is sikerül legalább egyet megtartani. A CB poszton vannak veteránok és teledraftoltam a csapatot fiatal CB-kel az elmúlt 2 évben. Itt nulla gond van.

Szóval mi is a gond? Kell 2 kezdő embert szereznie Habinak: 1-1 DE-t és ILB-t. Ennyi.

Hogy az Orakpo-tréd nekem megérte-e? Lehet sokféleképpen nézni, nem tagadom. Én úgy nézem, hogy egyetlen puzzle darabka hiányzott egy bajnokesélyes (címvédő) csapatból, cap space-m viszont nem volt, hogy ezt FA-n megoldjam, így maradt az a lehetőség, hogy pickekben vkit durván lefizetek, mint az állat. Cserében megnyertem az alapszakaszt és konferenciadöntőben vagyok, azaz számomra megérte azért az egyetlen puzzle-darabkáért 3szoros árat adni, mert (nekem) mindig csak a soron következő idény számít, ott viszont kifizetődött eredményben a tréd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Qrva szar, rohadtul nem tudom kire szavazzak, mert ezer éve volt a draft, FA még korábban, tradek detto, nem tudom már ki milyen csapatból hozta ki azt ami lett neki az év végére... Estére utánajárok a dolgoknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egy irl 16meccsen kezdő, nem is rossul játszó 1.körös rookie, miért ér 1évre rá csak 2.kört?braxa88
mert renceridegen, mert balfasz vagyok, mert kell a pick, és mert nem kaptam jobb ajánlatot.

jameg 2/8-ra húztam és elvileg 2/7-et kapok érte 😀 előrelépés 😀eaglesmcnabb
renceridegen - lol ez aztan a nagy erv. egy 3-4es end nem tud 4-3ban jatszani v mi ? 😀
nem kaptal ra ajanlatot - ez vmi szabaly h tbra rakas utan 3 napig lehet jelentkezni aztan eladod az elso szembejovonek egy ingerkuszobos arert ? grat 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyébként nem indokoltam, hát megteszem itt:
nagyra értékelem ha valaki a céljaiért képes komoly áldozatokat hozni, és akár többszörösen túlfizetni valakit, csak hogy a puzzle hiányzó darabja a helyére kerüljön. mind Soldi, mind Stez esetében ez jelentette nálam a voksot. Leszóltuk őket (én is természetesen), de az idő őket igazolta/igazolja.eaglesmcnabb
lol. akkor igazolna oket ha most stez nem kezdene elolrol az egeszet ketsegesse teve az egesz eddigi tenykedesenek megiteleset soldi pedig nem tavozna angolosan miutan az utodjara hagy 1 db fr qbt meg egy halom kivenulo meregdraga gecit. nezz mar ra arra a defensere ... reklamozhatja itt magat h ennek ellene legalabb elit olineja van de erre meg csak ennyit tudok reagalni : ezt a budos nagy kamut ...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Frissült a KEKI-m. A kivágott Winfield értelemszerűen lekerült róla, Brackett pedig trade blockon van mostantól.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
picsába azt hittem nem veszed észre, és el is felejtődik és Delonso így kap egy nagy ajándékot amit továbbtradel nekem 😂

de aztán mostmár elég legyen bmeg 😀fetomy
Mondtam én hogy jobban kéne elkendőzni ezt, ehh...
Na majd máshol mutyizunk.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
picsába azt hittem nem veszed észre, és el is felejtődik és Delonso így kap egy nagy ajándékot amit továbbtradel nekem 😂

de aztán mostmár elég legyen bmeg 😀