GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk kíváncsi lettem volna, hogy Soldi hogyan oldja meg a rengeteg kiöregedő/visszavonuló játékos problémáját, az lett volna az igazi kihívás
Am Höri, kössz, de nem áll szándékomban távozni

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Öntömjénzés? 😊 Nem hiszem, inkább tények. 😊 Nemcsak a pozitív oldal, a negatív is, de azt hiszem, nehéz lenne igazán negatív értékelést írnom az ötéves munkásságomról, mert igen sokat tettem ezért a játékért, még ha véres vitákon át is vezetett az út. Az eredményekre se tudok sok rosszat írni, így utóbbi esetben inkább csak ragaszkodtam a száraz és rideg tényekhez. Sajnálom, ha vkit a puszta tények is zavarnak, vagy öntömjénezésnek hat számára, ettől még ez egy elég objektív szempontokon alapuló értékelés és elköszönés. 😉Soldados
Most már tényleg úgy hangzik, amit írsz, mint egy kormányszóvivői nyilatkozat 😀Rajna
Nem is örülsz, hogy téged megemlítettelek a cikkben? 😛Soldados
Annak se örülnék, ha a Blikk címlapjára kerülnék. Körülbelül így kezelem ezt a rovatot is 😛

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öntömjénzés? 😊 Nem hiszem, inkább tények. 😊 Nemcsak a pozitív oldal, a negatív is, de azt hiszem, nehéz lenne igazán negatív értékelést írnom az ötéves munkásságomról, mert igen sokat tettem ezért a játékért, még ha véres vitákon át is vezetett az út. Az eredményekre se tudok sok rosszat írni, így utóbbi esetben inkább csak ragaszkodtam a száraz és rideg tényekhez. Sajnálom, ha vkit a puszta tények is zavarnak, vagy öntömjénezésnek hat számára, ettől még ez egy elég objektív szempontokon alapuló értékelés és elköszönés. 😉Soldados
Most már tényleg úgy hangzik, amit írsz, mint egy kormányszóvivői nyilatkozat 😀Rajna
Nem is örülsz, hogy téged megemlítettelek a cikkben? 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
3 éved van behozni PO tekintetében. 😊 De az 5 csoportgyőzelem zsinórban az smafu? Te most 0-nál jársz. 😛Soldados
tavaly megnyertem a csoportom
idén csak azért nem, mert Döme simel 😀Stez
Tehát nullán áll a sorozatod. 😛 De mintha még gyűrűd se lenne. 😊Soldados
majd lesz az is
de két év után nálam a gyűrű még nem elvárás egyáltalán, minimális cél a PO volt

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én két teljes offseason alatt kétszer vittem PO-ba a csapatot
le foglak nyomni Soldi, hamarosan 😀Stez
3 éved van behozni PO tekintetében. 😊 De az 5 csoportgyőzelem zsinórban az smafu? Te most 0-nál jársz. 😛Soldados
tavaly megnyertem a csoportom
idén csak azért nem, mert Döme simel 😀Stez
Tehát nullán áll a sorozatod. 😛 De mintha még gyűrűd se lenne. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
én két teljes offseason alatt kétszer vittem PO-ba a csapatot
le foglak nyomni Soldi, hamarosan 😀Stez
3 éved van behozni PO tekintetében. 😊 De az 5 csoportgyőzelem zsinórban az smafu? Te most 0-nál jársz. 😛Soldados
tavaly megnyertem a csoportom
idén csak azért nem, mert Döme simel 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem azért hiányozni fog Soldi, milyen rossz lesz Habit ekézni egy Ravens elleni vereség után 😕Wyatt
add át habinak a patset és sima ügy

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én két teljes offseason alatt kétszer vittem PO-ba a csapatot
le foglak nyomni Soldi, hamarosan 😀Stez
3 éved van behozni PO tekintetében. 😊 De az 5 csoportgyőzelem zsinórban az smafu? Te most 0-nál jársz. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Öntömjénzés? 😊 Nem hiszem, inkább tények. 😊 Nemcsak a pozitív oldal, a negatív is, de azt hiszem, nehéz lenne igazán negatív értékelést írnom az ötéves munkásságomról, mert igen sokat tettem ezért a játékért, még ha véres vitákon át is vezetett az út. Az eredményekre se tudok sok rosszat írni, így utóbbi esetben inkább csak ragaszkodtam a száraz és rideg tényekhez. Sajnálom, ha vkit a puszta tények is zavarnak, vagy öntömjénezésnek hat számára, ettől még ez egy elég objektív szempontokon alapuló értékelés és elköszönés. 😉Soldados
Most már tényleg úgy hangzik, amit írsz, mint egy kormányszóvivői nyilatkozat 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem azért hiányozni fog Soldi, milyen rossz lesz Habit ekézni egy Ravens elleni vereség után 😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
én két teljes offseason alatt kétszer vittem PO-ba a csapatot
le foglak nyomni Soldi, hamarosan 😀

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szebb lett volna, ha nem te írod magadról Soldi.tenorx
Ed írta a PG-ben. 😛Soldados
Most viccen kívül, én tuti megkértem volna valamelyik jó cikkeket író GM társamat, hogy írja meg a karrier végét jelentő cikket.tenorx
Hát én meg nem akartam. Pont fetomy-félék miatt, akik mindenben csak a "rosszat" látják. 😊 Újságíróként nem okoz gondot kívülre helyezkednem és úgy írnom. 😉 És nálam jobban sztem kevesen látják át a helyzetet, vagy azt az 5 évet, amit a GM Game-ben töltöttem. 😉

Öntömjénzés? 😊 Nem hiszem, inkább tények. 😊 Nemcsak a pozitív oldal, a negatív is, de azt hiszem, nehéz lenne igazán negatív értékelést írnom az ötéves munkásságomról, mert igen sokat tettem ezért a játékért, még ha véres vitákon át is vezetett az út. Az eredményekre se tudok sok rosszat írni, így utóbbi esetben inkább csak ragaszkodtam a száraz és rideg tényekhez. Sajnálom, ha vkit a puszta tények is zavarnak, vagy öntömjénezésnek hat számára, ettől még ez egy elég objektív szempontokon alapuló értékelés és elköszönés. 😉

De csak a kedvedért, írok egy öntömjönzést is, hogy lásd a különbséget. 😉 No meg nem mintha nem élvezném azt is. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
szabát is mióta akarjátok elzavarni, pedig tudhatnátok, hogy egyeseknél a fordított pszichológia jobban működik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor most már itt lenne az ideje a következő Jewman szemlének isStez
Meg a lemondásának is.tenorx
Mondjuk a csúcson kell abbahagyni, és hát ugye Jewman abszolút ott van, úgyhogy itt lenne az ideje.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
akkor most már itt lenne az ideje a következő Jewman szemlének isStez
Meg a lemondásának is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor most már itt lenne az ideje a következő Jewman szemlének is

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szebb lett volna, ha nem te írod magadról Soldi.tenorx
Ed írta a PG-ben. 😛Soldados
Most viccen kívül, én tuti megkértem volna valamelyik jó cikkeket író GM társamat, hogy írja meg a karrier végét jelentő cikket.tenorx
Szerintem így volt jó. Még egy utolsó tömény öntömjénezés nélkül komoly hiányérzetem lett volna 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szebb lett volna, ha nem te írod magadról Soldi.tenorx
Ed írta a PG-ben. 😛Soldados
Most viccen kívül, én tuti megkértem volna valamelyik jó cikkeket író GM társamat, hogy írja meg a karrier végét jelentő cikket.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szebb lett volna, ha nem te írod magadról Soldi.tenorx
Ed írta a PG-ben. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szebb lett volna, ha nem te írod magadról Soldi.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
második GM aki szerint a cut = waiver: JJ Tiller 😛Höri
akkor megfosztottam őket a sportösztöndíjuktól, így jobb?jjncaa
mostmár berakhatod a helyükre

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gratulálok a döntőbe jutottaknak 😊



Translate: Rohadjatok meg! 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
második GM aki szerint a cut = waiver: JJ Tiller 😛Höri
akkor megfosztottam őket a sportösztöndíjuktól, így jobb?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
második GM aki szerint a cut = waiver: JJ Tiller 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazeg nem is láttam ezt, ez elég kemény azért. 😛 De nem lett volna gond, ha nincs az unsportsmanlike akkor ha jól számolom 62 yardos mezőnygól lett volna, ami Jánosnak vicc kategória mint tudjuk 😛

Azért kár hogy nem ír nevet, kíváncsi lennék melyik idióta csinálhatta. 😊Döme
Ha visszanézed „TV-n” sem írja?Wyatt
Nem, nem írta, végülis tökmindegy,de azért jó volna tudni hogy mi lehetett a bünti, mert amúgy az unsportsmanlike az non-kontakt dolog, tehát, nem ütés vagy ilyesmi, hanem mondjuk leköpött vagy elküldte az anyjába valaki valakit 😀Döme
Orakpo leköpött, majd jól beszólt, hogy tavaly eladtad.