GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
grat Döme
legalább lett egy all-prom 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Komolyan gondolkoztam rajta már az AFC döntőnél hogy inkább nyomok egy resimet, mert ezt már nem fogjátok elhinni, hát még most 😀Döme
Nyugi, már a playofftól sem hisszük el 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ledzsend of dö gém bazeg, ilyen díj is van 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tenderek ajánlatokat kinek kell küldeni? Somosnak?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Hohóóó Bryant McKinnie allpro OT, az de nagy 😀
Na bele is rakom a kekibe 😂fetomy
jó ötlet, Shawntae Spencer 2nd team ALL-PRO cornerback eladó!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hohóóó Bryant McKinnie allpro OT, az de nagy 😀
Na bele is rakom a kekibe 😂
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratula Döme!

Big Ben az MVP! :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért Quinn 1szer volt kezdő Chris Long túloldalán egy 1/2-es csapat egyáltalán nem kiváló védelmében, ráadásul sokat is volt a védelem a pályán, mivel az offense meg ligautolsó volt ha jól rémlik. Odrickra sem mondanám, hogy húde kiváló volt azért, ő sem full time starter egyáltalán, plusz azért ő is meg van segítve némi passrushal Jason Taylor és Cameron Wake által. De kétségkívül nem rossz játékos.

Egyszerűen csak ha bármelyikükre is rásütjük,hogy 1. kört érnek, mert ott draftolták őket, és nem voltak szarok, akkor Antwan Barnes 2 első kört ért, hiszen majdnem annyiszor volt kezdő, mint ők ketten együtt, és lett is annyi sackje egyedül mint nekik kettőjüknek, ráadásul ő sem öreg kicsit sem, és tavaly kb. veteránminimumért hoztam el FA-n. 😊

De egyébként én sem azt akartam mondani, hogy ez szar trade, vagy nem érte meg, vagy hasonló,csak annyit, hogy egyetértek Soldadossal, ennél szerintem lehetett volna jobb üzletet is kötni, főleg hogy az 1/1 mellé ment még egy korai 2. körös pick is. És a 6 1-2. körös pick nem 6 első kört jelent egyébként, hanem vegyesen 1-2. kört. És még ha annyit nem is, egy 4-5 1-3. köröst igenis el lehetett volna akár kérni érte a draft közeledtével, ahogyan nem egyszer láttunk itt már 4-5 első-második körös picket kiadogatni 1 darab emberért cserébe, akiknél ráadásul Luck jóval többet is ér szvsz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme félelmetes 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
DPoy :cool: titkon azért vártam ezt a díjat nem semmi volt amit Urlacher lenyomott. 😊
Olinbácsi így nyugdíj előtt 2nd team, Ngatat hiányolom csak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
WE SUCK!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Haralson és Wilson 1st team, Larry 2nd team All-Pro, ez jó 😊

Gratula Döme (te cheater! 😛) 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Liga leggyorsabb játékosa a 33 éves Newman, köszi, hello!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Minő meglepetés, a Raiders nyerte a Super Bowl, 20-13 ide.

Hamarosan nyomom fel valami emészthető formában az All-Prot, stbt.Döme
Bazzeg Döme 😂

Höri legalább elbukta a döntőt hogy ne legyen olyan feltűnő 😀

természetesen gratula 😊eaglesmcnabb
Komolyan gondolkoztam rajta már az AFC döntőnél hogy inkább nyomok egy resimet, mert ezt már nem fogjátok elhinni, hát még most 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gratulálok a győzelemhez Döme! Azért az NFC bajnokának lenni is nagy dicsőség :cool: (főleg egy ilyen "demószezonban" 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri legalább elbukta a döntőt hogy ne legyen olyan feltünő 😀eaglesmcnabb
jaja, és 4 évből csak egyszer volt pofám becsalni magam a döntőbe.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Minő meglepetés, a Raiders nyerte a Super Bowl, 20-13 ide.

Hamarosan nyomom fel valami emészthető formában az All-Prot, stbt.Döme
Bazzeg Döme 😂

Höri legalább elbukta a döntőt hogy ne legyen olyan feltűnő 😀

természetesen gratula 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
STANZI GYŰRŰT NYERT

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Minő meglepetés, a Raiders nyerte a Super Bowl, 20-13 ide.

Hamarosan nyomom fel valami emészthető formában az All-Prot, stbt.Döme
Na akkor most bojkottáljuk a szezont, boooooo 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Minő meglepetés, a Raiders nyerte a Super Bowl, 20-13 ide.

Hamarosan nyomom fel valami emészthető formában az All-Prot, stbt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerintem meg volt az fizetve rendesen.
Elvben nyilván az működne amit Soldi mondott, de gyakorlatban sajnos nem, mert annyit ér egy játékos amennyit adnak érte.

ergo Del is várhatta volna a 6 db elsőkört napokig, úgysem jött volna...eaglesmcnabb
Ez gyakorlatban is így működik. Főleg, hogy minél közelebb a draft, úgy ment volna fel az 1/1 értéke, mert annál nagyobb harc lett volna érte. Annál jobban baszta volna a jelentkezők agyát, hogy az övék legyen Luck. Mondjuk én nem is szoktam azonnal trédelni, hagyom tesztelni a piacot. Nem döntök 1-2 nap alatt, amikor nem nekem elemi érdekem a tréd.

Nem azt mondtam, hogy lehúzéás volt, csak azt, hogy én többet kértem volna és ahogy telik az idő valószínűleg többet is kaptam volna. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
szerintem meg volt az fizetve rendesen.
Elvben nyilván az működne amit Soldi mondott, de gyakorlatban sajnos nem, mert annyit ér egy játékos amennyit adnak érte.

ergo Del is várhatta volna a 6 db elsőkört napokig, úgysem jött volna...eaglesmcnabb
Ez nagyon így van.
Persze írhatja azt Soldi akkor behúzná.
De nekem ezek az emberek, Long aki a kedvencem, Quinn, aki NCAA kedvenc volt, mellé a pick és két olyan ember akik kedvenc csapatban játszanak mellé és nem is fakutyák jobbnak látszanak a QB helyzetemben. Aztán majd max mondom azt, hogy ejj... pedig Luck itt volt a kezeim közt.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem meg volt az fizetve rendesen.
Elvben nyilván az működne amit Soldi mondott, de gyakorlatban sajnos nem, mert annyit ér egy játékos amennyit adnak érte.

ergo Del is várhatta volna a 6 db elsőkört napokig, úgysem jött volna...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát mondjuk Long alaphangon ér simán két első kört, Quinn is első körös volt tavaly, Odrick meg két éve, még ha most nem is biztos, hogy mindkettőért megadnák ezeket a pickeket, és jött még egy 1/16 is – cserébe mondjuk ment egy 2. kör. Ez mondjuk nem éppen kevés azértWyatt
Ezt nem tudom megérteni.
Már, hogy Quinn itt 1/9 volt, IRL 1/14-re vitte a Rams, egy év kihagyás és egy TC kihagyás után tolt egy 5 sackes szezont. Ez rossz? Mert nálam mindennek lehet nevezni, csak rossznak nem. Akinél már nem ér első kört, az szerintem hülye.
Odrick egy évet IR-en volt, idén 6+ sacket hozott 3-4-es endként. IRL 1/24 volt, én 1/23-ra vittem. Viszont évekig olcsón, rookie fizuval játszik, ezért nála sem vélem úgy, hogy annyira sokat esett volna az ára, hogy most 4-5. körös ellenértékként vegyük Őt.
Nem rossz ár ez, sőt.. Ha itt még bejön Quinn is, az nagyon durva, ráadásul kapott egy 1/16-ot is Del, ami nem gyenge pick.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ha megnézed a játékosok értékét pickben, nem olyan szar, amit adtam. Mert Soldi ha elkezdesz azzal jönni, hogy Quinn lófaszt sem ér, a saját magad eddigi véleményeit hazudtolod meg, miszerint rookie, jó évvel a háta mögött. bla bla 😛
Long meg 1+1 és elit, egy olyan poszton, ahová nem egyszerű franchise playát találni. Csak én ott már jó előre gondolkodtam, mert mikor rájöttem, hogy Longot be fogom áldozni, lefixáltam a pótlást Castonzo személyében, aki IRL is Luck vakoldalát fogja védeni.
De teljesen mindegy, itt minden Luckon múlik. Ha nem válik be, akkor brutálisan nagy koppanás van, ha viszont beválik, akkor röhögök egy nagyot és azt mondom, hogy tökre-tökre lazán megérte, amit odaadtam érte.
Ez most nem egy Clausen féle 1/1. Azt egyáltalán nem vészes árért szereztem és a feltrade is komolytalan 4. körért volt az 1/4-ről, teljesen simán túl tudtam lépni az elbaltázott picken.
Most azért annyira nem egyszerű a helyzet, mindenem Luckban van majd. Viszont ami nekem nagyon fontos, hogy a QB-m az IRL kedvenc csapatomnál fog irányítani.