GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjuk Long alaphangon ér simán két első kört, Quinn is első körös volt tavaly, Odrick meg két éve, még ha most nem is biztos, hogy mindkettőért megadnák ezeket a pickeket, és jött még egy 1/16 is – cserébe mondjuk ment egy 2. kör. Ez mondjuk nem éppen kevés azért

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez is egy meglátás 😊
Meg az is hogy hiába ígéretes, így is egy draft prospect. Aminél biztosabb egy elit meg másik pár prospect+ pick. Kinek mi a jó. Nekem csapatépítéshez ez hasznosabb. Neked a QB kéne.
Nem érzem magam lehúzva, de azt sem állítom IRL megúszták volna ennyiből.
Ám van egy Longom, akit sokkal biztosabbnak érzek a posztján mint Lucky Luckot.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én nem adtam volna el annyiért az 1/1-et. 😛Soldados
Egyébként én is akartam már mondani, hogy ennél elborultabbra számítottam, olyan nagyon ez nem brutális ár mint amit hittem, hogy kapni fog érte 😊fetomy
hát nem tudom, azért csak benne volt Long az elég alacsony fizujával, szerintem az 1/2 olcsóbb volt jóval.eaglesmcnabb
A kínálat kicsi (1/1-ből csak egy van 😊), a kereslet pedig óriási, mert az elmúlt 10 év legnagyobb reményű franchise QB prospectje érkezik. Nálam az ár 6 darab első és második körös pick lett volna, vagy ennek megfelelő értékű játékosok. Ebből csak Long felel meg ennek az értéknek. Én tuti jóval-jóval drágábban számítottam volna. Ha meg nem viszik? Behúzom én, azt lehet puffogni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem volt valóban túl elborult.
Ennyi volt a licit teteje. Ezt az árat lehetett kapni ért. Az 1/2-ért is licit volt azért meg ennyit.
Így is ez volt a legbrutálisabb feltrade a GM történelmében, de ne mhiszem hogy a játékunkban adna bárki is többet egy draftolandóért.

Nameg azért Long posztjának elitje.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A PAtsnek pl sikerült.
Folyamatosan ott vannak pedig kicseréltek szinte mindenkit.

De szerintem a Bengals újjáépítése is elég látványos.Delonso_
Igen mindig van egy csapat akinek sikerül és többinek nem. Innen látszik, hogy nehéz műfaj ez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én nem adtam volna el annyiért az 1/1-et. 😛Soldados
Egyébként én is akartam már mondani, hogy ennél elborultabbra számítottam, olyan nagyon ez nem brutális ár mint amit hittem, hogy kapni fog érte 😊fetomy
hát nem tudom, azért csak benne volt Long az elég alacsony fizujával, szerintem az 1/2 olcsóbb volt jóval.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én nem adtam volna el annyiért az 1/1-et. 😛Soldados
Egyébként én is akartam már mondani, hogy ennél elborultabbra számítottam, olyan nagyon ez nem brutális ár mint amit hittem, hogy kapni fog érte 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A PAtsnek pl sikerült.
Folyamatosan ott vannak pedig kicseréltek szinte mindenkit.

De szerintem a Bengals újjáépítése is elég látványos.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vérpudingot se csináltam még, de simán menne ha lenne hozzá gusztusom.Delonso_
Ha olyan egyszerű, akkor miért nem sikerül az esetek döntő többségében - még IRL se? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vérpudingot se csináltam még, de simán menne ha lenne hozzá gusztusom.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na itt különbözik a véleményünk.
Szerintem sokkal nehezebb szarból várat mint egy várat újrahasznosítani.Delonso_
Mert sose csináltad a vár újrahasznosítását, s nem sok csapatnak sikerül, se IRL, se itt. 😉 Mert qrvára nehéz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na itt különbözik a véleményünk.
Szerintem sokkal nehezebb szarból várat mint egy várat újrahasznosítani.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebben igazad van és ezt nem is nézem le, látom pl Wyattnél is az átalakulást, munkás.
De tudsz cserélni mert van miből, nade ha nincs?
Ha csak FA van versengve másik 31 GM-el és az alap draft köreid?

Szerintem érdekes kihívás és én pl élvezem hogy lecseréltem az egész csapatom, nade eredményeket csak egy Big Tuna szerű vállalással érdemes ilyenkor várni (három év alatt építek nektek egy csapatot).

Ezért pl Stezt nem tartom kevésre és meg is kapja tőlem minden évben a szavazatokat, mert ő egy gyenge KC-t hozott fel, igaz 50 évig nem fog draftolni, de ez volt az ára.Delonso_
Azért minden csapatban van 1-2 értékes playa, mindig lehet kihez és mihez nyúlni. Te se véletlenül tudtál 800 picket begyűjteni. 😊Soldados
Delonso mondjuk két éven át eladott minden sztárt a csapatából.
Emellé hozzájön a jó draft Tebow és Dalton személyében, ráadásul a sok fiatal, olcsó játékos miatt mindig a legnagyobb spaccel vágott neki a piacnak, ahonnan komoly playákat be is rántott. Fura "építkezés", de kezd bejönni szerintem hosszútávon.
Én az ellenkezője vagyok, a tradet és az FA-t előnyben részesítem a drafttal szemben és ha tehetem, minél több needet próbálok betömni rövid idő alatt. A pickjeim bánták. Az egyetlen ordas need, amivel 3 éve küszködöm az a franchise QB, aztán ha ezúttal sem jön be az 1/1, akkor leszek kibaszott nagy bajban. 😂
De ezúttal be fog jönni és 1-2 éven belül megtérül a brutális ára ennek a picknek.Stez
Én nem adtam volna el annyiért az 1/1-et. 😛

De a lényeg, hogy lehet ám szarból várat húzni 2 év alatt. Az sem nehezebb, min t egy jó gárdánál állandóan manőverezni, hogy a minőség megmaradjon, de beférj a capbe. Mindkettő ugyanolyan nehéz, csak mások a problémák.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben igazad van és ezt nem is nézem le, látom pl Wyattnél is az átalakulást, munkás.
De tudsz cserélni mert van miből, nade ha nincs?
Ha csak FA van versengve másik 31 GM-el és az alap draft köreid?

Szerintem érdekes kihívás és én pl élvezem hogy lecseréltem az egész csapatom, nade eredményeket csak egy Big Tuna szerű vállalással érdemes ilyenkor várni (három év alatt építek nektek egy csapatot).

Ezért pl Stezt nem tartom kevésre és meg is kapja tőlem minden évben a szavazatokat, mert ő egy gyenge KC-t hozott fel, igaz 50 évig nem fog draftolni, de ez volt az ára.Delonso_
Azért minden csapatban van 1-2 értékes playa, mindig lehet kihez és mihez nyúlni. Te se véletlenül tudtál 800 picket begyűjteni. 😊Soldados
Delonso mondjuk két éven át eladott minden sztárt a csapatából.
Emellé hozzájön a jó draft Tebow és Dalton személyében, ráadásul a sok fiatal, olcsó játékos miatt mindig a legnagyobb spaccel vágott neki a piacnak, ahonnan komoly playákat be is rántott. Fura "építkezés", de kezd bejönni szerintem hosszútávon.
Én az ellenkezője vagyok, a tradet és az FA-t előnyben részesítem a drafttal szemben és ha tehetem, minél több needet próbálok betömni rövid idő alatt. A pickjeim bánták. Az egyetlen ordas need, amivel 3 éve küszködöm az a franchise QB, aztán ha ezúttal sem jön be az 1/1, akkor leszek kibaszott nagy bajban. 😂
De ezúttal be fog jönni és 1-2 éven belül megtérül a brutális ára ennek a picknek.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Az 1/12 elvileg az enyém gabo.tenorx
Jogos 1/11-em van, máris menniyvel jobb 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebben igazad van és ezt nem is nézem le, látom pl Wyattnél is az átalakulást, munkás.
De tudsz cserélni mert van miből, nade ha nincs?
Ha csak FA van versengve másik 31 GM-el és az alap draft köreid?

Szerintem érdekes kihívás és én pl élvezem hogy lecseréltem az egész csapatom, nade eredményeket csak egy Big Tuna szerű vállalással érdemes ilyenkor várni (három év alatt építek nektek egy csapatot).

Ezért pl Stezt nem tartom kevésre és meg is kapja tőlem minden évben a szavazatokat, mert ő egy gyenge KC-t hozott fel, igaz 50 évig nem fog draftolni, de ez volt az ára.Delonso_
Azért minden csapatban van 1-2 értékes playa, mindig lehet kihez és mihez nyúlni. Te se véletlenül tudtál 800 picket begyűjteni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldados GM karrierje számokban:
Eagles Steelers összesen
Pats 0-1 1-3 1-4Soldados
Ez azért szép, meg, meg a 0–2 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az 1/12 elvileg az enyém gabo.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Módosult a keki ihun van-e

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=484912#p484912

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
BTW: elloptátok az időmet, hogy írjak egy igazi öntömjénező cikket. 😕Soldados
Neeeeee 😥 Na de sebaj, megteszik helyettük az egzakt tények 😉
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
QB nélkül is simán lehet eredményt elérni, nekem mindig szarok voltak az irányítóim (volt egy év Favre, de azért az se az igazi). Csak ilyenkor rendes futójátékot kell összerakni.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ebben igazad van és ezt nem is nézem le, látom pl Wyattnél is az átalakulást, munkás.
De tudsz cserélni mert van miből, nade ha nincs?
Ha csak FA van versengve másik 31 GM-el és az alap draft köreid?

Szerintem érdekes kihívás és én pl élvezem hogy lecseréltem az egész csapatom, nade eredményeket csak egy Big Tuna szerű vállalással érdemes ilyenkor várni (három év alatt építek nektek egy csapatot).

Ezért pl Stezt nem tartom kevésre és meg is kapja tőlem minden évben a szavazatokat, mert ő egy gyenge KC-t hozott fel, igaz 50 évig nem fog draftolni, de ez volt az ára.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt megértem.
Azonban akiket elengedsz, sokszor trade árán teszed amiért pickeket és/vagy játékosokat kaphatsz, persze van hogy FA-n mennek, akkor comp picket. De akinek nincs az nem tudja a backup házi titkárát draftcetlire cserélni.
Nem kissebbitve azt, hogy nehéz egyben tartani egy csapatot, azért a semmiből felépíteni egy PO csapatot, erősebb kihívásnak vélek, pláne ha egy irányító sincs, romokból építkezel pl.Delonso_
Hát itt jön be az, hogy jól kell trédelni. Meg kell találni a megfelelő partnert, írogatni kell, keresni a lehetőséget és addig közeledni, amíg mindenki meg nem kapja, amit akar. Lásd: Holmes (rajta a taggel), Carl Nicks <-> Austin, Greer, Kyle Williams (plusz végül nekem járt egy teljesítényhez kötött 3. körös pick).

Félreértés ne essék, nem húztam le Fake-t, kölcsönösen jól jártunk, de megtalálni azt a partnert, akivel Te a legjobban járhatsz, majd hosszú-hoszú PM-háborúban azt el is érni, nem egyszerű. Itt a WR-emet kicseréltem egy olcsóbbra, az All-Pro guardomért (itt bejön a draft fontossága, hisz én draftoltam, de azért tudtam eladni, mert már mögötte volt a szintén általam draftolt Iupati), pedig megszereztem Hampton utódját (aki épp akkor FA-n távozott) és egy igen korrekt CB-t. Azaz capet nyertem (és ez volt a legfontosabb), eközben pedig 2 lyukat betömtem, s nem keletkezett helyette másik. Nem olyan egyszerűen ám ez, ahogy IRL sem. Nem véletlen, hogy ritka, amikor egy csapat 4-5 alkalommal sorozatban bejut a PO-ba.

Én úgy gondolom, ha van franchise QB, akkor 2 év alatt ebben a játékban (és igazából IRL is) simán fel lehet húzni egy PO-csapatot a legnagyobb romokból is. Nem mondom, hogy újoncként, de mondjuk 3-4-5 éves játékrutinnal igen.

Továbbá azért a Farriorért, Clarkért, Hamptonért egy évvel később (!) kapott comp. pickek nem éppen fejezik ki az elvesztésük után járó űrt, mert azért a 3-4-5. körben nem feltétlen találsz domináns NT-t vagy ILB-t.

A lényeg, hogy sztem egyik sem egyszerű. Nem is lehet különbséget tenni köztük, más és más miatt, de mindkettő nehéz. Más kihívásokkal szembesülsz. De ha elég ügyes és jó vagy, akkor bármelyiket meg tudod oldani, ha nem, akkor nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt megértem.
Azonban akiket elengedsz, sokszor trade árán teszed amiért pickeket és/vagy játékosokat kaphatsz, persze van hogy FA-n mennek, akkor comp picket. De akinek nincs az nem tudja a backup házi titkárát draftcetlire cserélni.
Nem kissebbitve azt, hogy nehéz egyben tartani egy csapatot, azért a semmiből felépíteni egy PO csapatot, erősebb kihívásnak vélek, pláne ha egy irányító sincs, romokból építkezel pl.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nosza...

Bár hozzáteszem nem téged ekézlek mert neked legalább vannak eredményeid.
De izgalmas téma lenne ettől függetlenül.Delonso_
Az se könnyű ám, hogy egy jó csapatot szinten tarts. Ott a cap management ami döntő, és qrvára nem könnyű ám, hiába hiszi azt mindenki, hogy mennyivel egyszerűbb, mint felépíteni egy új csapatot egy romhalmazból. Habinak is ez lesz a legnehezebb. Nekem volt olyan, hogy szaros 10 000 dollárért ki kellett vágnom a 3. CB-met (Townsend), mert nem fértem be.

Érdemes megnézni kiket engedtem már el a cap miatt: Harrison, Farrior, Woodley, Holmes, Hampton, Colon, Keisel, Clark, hogy csak egy párat említsek, s többségük Pro Bowler. Pedig egyiket se akartam, de a mi szabályainkkal és rendszerünkkel lehetetlen volt kivitelezni a megtartásukat, így tulajdonképpen hiába kaptam kézhez egy jó csapatot, én is újat építettem, mert rákényszerültem. De megoldottam, hol tréddel, hol FA-jel, hol drafttal, de szinten maradt. És ehhez olyan vezéráldozatok kellettek, mint az ominózus Tanard-, vagy Orakpo-tréd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!