GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, tényleg csítelés lehet. 😊

Hosszabbításban a Game Winning drive-odban:
3-12-OAK43 (OT: 07:44) Christian Ponder pass completed to WR T.J. Houshmandzadeh for 11 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by DE Mike Wright. The receiver ran his route right over the middle of the field. Houshmandzadeh gained 1 yard after the catch. PENALTY: Pittsburgh was called for Unsportsmanlike Conduct.

Köcsög Zebrák. Goodell takarodj!!!! 😀Soldados
Bazeg nem is láttam ezt, ez elég kemény azért. 😛 De nem lett volna gond, ha nincs az unsportsmanlike akkor ha jól számolom 62 yardos mezőnygól lett volna, ami Jánosnak vicc kategória mint tudjuk 😛

Azért kár hogy nem ír nevet, kíváncsi lennék melyik idióta csinálhatta. 😊Döme
Ha visszanézed „TV-n” sem írja?Wyatt
Nem, nem írta, végülis tökmindegy,de azért jó volna tudni hogy mi lehetett a bünti, mert amúgy az unsportsmanlike az non-kontakt dolog, tehát, nem ütés vagy ilyesmi, hanem mondjuk leköpött vagy elküldte az anyjába valaki valakit 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Köszi kristof, álmomban sem gondoltam, hogyvalakinek több penaltyja lesz mint nekem 😂fetomy
végülis csak több, mint a teljes cap egy tizede, de hát másra úgyse jó a csapatom :cool:kristof
Meg egy igazán fasza GM jól kibaszik magával, hogy izgi legyen a cap management 😂fetomy
menőztök a FA piacon aztán nem győzitek kivágdosni a népet 😀

btw perceken belül jön egy újabb trade, lehet majd engem ismételten szidni a jó szívem miatt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Döme, tényleg csítelés lehet. 😊

Hosszabbításban a Game Winning drive-odban:
3-12-OAK43 (OT: 07:44) Christian Ponder pass completed to WR T.J. Houshmandzadeh for 11 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by DE Mike Wright. The receiver ran his route right over the middle of the field. Houshmandzadeh gained 1 yard after the catch. PENALTY: Pittsburgh was called for Unsportsmanlike Conduct.

Köcsög Zebrák. Goodell takarodj!!!! 😀Soldados
Bazeg nem is láttam ezt, ez elég kemény azért. 😛 De nem lett volna gond, ha nincs az unsportsmanlike akkor ha jól számolom 62 yardos mezőnygól lett volna, ami Jánosnak vicc kategória mint tudjuk 😛

Azért kár hogy nem ír nevet, kíváncsi lennék melyik idióta csinálhatta. 😊Döme
Tuti Orakpo! 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme, tényleg csítelés lehet. 😊

Hosszabbításban a Game Winning drive-odban:
3-12-OAK43 (OT: 07:44) Christian Ponder pass completed to WR T.J. Houshmandzadeh for 11 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by DE Mike Wright. The receiver ran his route right over the middle of the field. Houshmandzadeh gained 1 yard after the catch. PENALTY: Pittsburgh was called for Unsportsmanlike Conduct.

Köcsög Zebrák. Goodell takarodj!!!! 😀Soldados
Bazeg nem is láttam ezt, ez elég kemény azért. 😛 De nem lett volna gond, ha nincs az unsportsmanlike akkor ha jól számolom 62 yardos mezőnygól lett volna, ami Jánosnak vicc kategória mint tudjuk 😛

Azért kár hogy nem ír nevet, kíváncsi lennék melyik idióta csinálhatta. 😊Döme
Ha visszanézed „TV-n” sem írja?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi kristof, álmomban sem gondoltam, hogyvalakinek több penaltyja lesz mint nekem 😂fetomy
végülis csak több, mint a teljes cap egy tizede, de hát másra úgyse jó a csapatom :cool:kristof
Meg egy igazán fasza GM jól kibaszik magával, hogy izgi legyen a cap management 😂
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ebben mi a csít? Tiszta IRL 😂fetomy
Hogy Buehler nem tud rúgni 😀 Rata lefizette Dömét, aki átállította őt kalózkapitánynak, aki a falábával rúg. 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk ebben a programban kb. minden 2. meccsen van TD is, amit elvesznek bünti miatt 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi kristof, álmomban sem gondoltam, hogyvalakinek több penaltyja lesz mint nekem 😂fetomy
végülis csak több, mint a teljes cap egy tizede, de hát másra úgyse jó a csapatom :cool:
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, tényleg csítelés lehet. 😊

Hosszabbításban a Game Winning drive-odban:
3-12-OAK43 (OT: 07:44) Christian Ponder pass completed to WR T.J. Houshmandzadeh for 11 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by DE Mike Wright. The receiver ran his route right over the middle of the field. Houshmandzadeh gained 1 yard after the catch. PENALTY: Pittsburgh was called for Unsportsmanlike Conduct.

Köcsög Zebrák. Goodell takarodj!!!! 😀Soldados
Bazeg nem is láttam ezt, ez elég kemény azért. 😛 De nem lett volna gond, ha nincs az unsportsmanlike akkor ha jól számolom 62 yardos mezőnygól lett volna, ami Jánosnak vicc kategória mint tudjuk 😛

Azért kár hogy nem ír nevet, kíváncsi lennék melyik idióta csinálhatta. 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ebben mi a csít? Tiszta IRL 😂
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Döme, tényleg csítelés lehet. 😊

Hosszabbításban a Game Winning drive-odban:
3-12-OAK43 (OT: 07:44) Christian Ponder pass completed to WR T.J. Houshmandzadeh for 11 yards. The receiver went out of bounds. Tackled by DE Mike Wright. The receiver ran his route right over the middle of the field. Houshmandzadeh gained 1 yard after the catch. PENALTY: Pittsburgh was called for Unsportsmanlike Conduct.

Köcsög Zebrák. Goodell takarodj!!!! 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Konfdöntő este 7-8 körül lösz. (Sokáig tart mire kiszimulálok egy Raiders győzelmet a Steelers ellen)Döme
Kár, pont 18:45 körül kell elindulnom itthonról.Soldados
Lehet jobban is jártál, mert én nyertem, ami most már tényleg kb. a hihetetlen kategória nálam. Komolyan közjegyzővel kellett volna a szimulálást csinálnom, mert lassan én nem hiszem el hogy nem csalok.

Eredmények:
Raiders - Steelers 20-17
Vikings - Cowboys 24-17

Pár perc és friss a html.Döme
Szép volt Döme, gratulálok! A két csapat rivalizálásához méltó konfdöntő volt, amely hatalmas küzdelemben és hosszabbításban dőlt el. A 3 TO nyírt ki, vagy éppen Crosby kihagyott FG-je, van ez így. Az SB-n is neked drukkolok!

Szép és sikeres 5 év volt, ebből 4 szeretett csapatom élén, mindannyiszor rájátszással és egy bajnoki címmel. Egyáltalán nem keserű szájízzel búcsúzom, sokkal inkább nagy elégedettséggel. Habinak pedig sok sikert a Steelers élén!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi kristof, álmomban sem gondoltam, hogyvalakinek több penaltyja lesz mint nekem 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez az uj trade is megér 1 misét 😀braxa88
a másik szaba trade is érdekes volt, emlékezzünk csak vissza pl. Landry mibe fájt neki annoeaglesmcnabb
Na mi érdekes van ebben az Eagles-el való cserémben? Még azt mondom, oké, Landry sokba fájt, azonban cseszhetem, mert egy idióta gyökér, aki néhány rossz döntéssel valószínűleg a karrierjét tette tönkre, Bethea meg a fizetése miatt távozott. De jó, abba kössünk bele, de ebben az utóbbiban mi a baj?szaba
Túl jól jártál

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tavaly 2.+2.kört adtam volna Finleyért, azt nem fogadta el visi--->idén 2.+5.-ért eltradeli, szép munka! 😀Newman
tudta, hogy te nélküle is 16-0-s szezont tolsz, nincs rá szükségedStez
és milyen jól gondolta... 😂

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
ez az uj trade is megér 1 misét 😀braxa88
a másik szaba trade is érdekes volt, emlékezzünk csak vissza pl. Landry mibe fájt neki annoeaglesmcnabb
Na mi érdekes van ebben az Eagles-el való cserémben? Még azt mondom, oké, Landry sokba fájt, azonban cseszhetem, mert egy idióta gyökér, aki néhány rossz döntéssel valószínűleg a karrierjét tette tönkre, Bethea meg a fizetése miatt távozott. De jó, abba kössünk bele, de ebben az utóbbiban mi a baj?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tavaly 2.+2.kört adtam volna Finleyért, azt nem fogadta el visi--->idén 2.+5.-ért eltradeli, szép munka! 😀Newman
visszaesett, van ilyen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly 2.+2.kört adtam volna Finleyért, azt nem fogadta el visi--->idén 2.+5.-ért eltradeli, szép munka! 😀Newman
tudta, hogy te nélküle is 16-0-s szezont tolsz, nincs rá szükséged

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tavaly 2.+2.kört adtam volna Finleyért, azt nem fogadta el visi--->idén 2.+5.-ért eltradeli, szép munka! 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri cap hitet tradel 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Finleynek ajánlanék új, hosszútávú szerződést. Ezt mikor tudom megtenni?Stez
Szerintem jövőre.
Mert különben akiket elhozok drága embereket, nekik én is adnék újat.Deny
Csupán csak 1843987347823453279859873278598234579837596129496132-szer lett lefixálva, hogy ha tagelt játékost hozol el, akkor évente egy ilyen playának rögtön ajánlhatsz új, hosszútávú szerződést, ám cserébe a jövő évbe nem 6, hanem csak 5 hosszabbítási lehetőséged lesz. 😉Stez
Úgy rémlett, ő nem tagelt. De így jogos, szóval már 1843987347823453279859873278598234579837596129496133-szor fixáltuk 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Finleynek ajánlanék új, hosszútávú szerződést. Ezt mikor tudom megtenni?Stez
Szerintem jövőre.
Mert különben akiket elhozok drága embereket, nekik én is adnék újat.Deny
Csupán csak 1843987347823453279859873278598234579837596129496132-szer lett lefixálva, hogy ha tagelt játékost hozol el, akkor évente egy ilyen playának rögtön ajánlhatsz új, hosszútávú szerződést, ám cserébe a jövő évbe nem 6, hanem csak 5 hosszabbítási lehetőséged lesz. 😉

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Finleynek ajánlanék új, hosszútávú szerződést. Ezt mikor tudom megtenni?Stez
Szerintem jövőre.
Mert különben akiket elhozok drága embereket, nekik én is adnék újat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Colston csak nálam ér két 5. és egy jövő évi 4. körnél "kicsit" többet vagy hagyjam abba a gm-kedést, mert úgyse fogok tudni ezek szerint senkivel csereberélni?jjncaa
ja :/ 5db 1000+ yardos szezon, ~50 td egy ilyen vén (28) játékostól elég kevés, örülj, hogy picket kapsz értekristof
Én adok egy jövőévi 3.kört is mellé vihetem ? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Finleynek ajánlanék új, hosszútávú szerződést. Ezt mikor tudom megtenni?