GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát nosza...

Bár hozzáteszem nem téged ekézlek mert neked legalább vannak eredményeid.
De izgalmas téma lenne ettől függetlenül.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Okay ott van Tebow vagy Dalton, melyik csapattal indulsz?😊Delonso_
😊

Dalton kéne - majd 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na igen, de ebben a játékban ezt megtalálni az egyik legnehezebb hisz tradelni szinte lehetetlen egy igazi franchise QB-t
Marad az amit Stez is csinál...

Manning, meg Rivers egymaga is súlyos győzelmeket jelent, főleg az előbbi akár playoffot, de nélküle ?Delonso_
Nekem Matt Ryan megteszi. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na igen, de ebben a játékban ezt megtalálni az egyik legnehezebb hisz tradelni szinte lehetetlen egy igazi franchise QB-t
Marad az amit Stez is csinál...

Manning, meg Rivers egymaga is súlyos győzelmeket jelent, főleg az előbbi akár playoffot, de nélküle ?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem Soldi kapcsán írom, csak úgy eszembe jutott, de úgy megnézném az egyik ilyen nagyszájút mondjuk a Browns élén, mit tudna belőlük kihozna vagy egy másik hasonlóan errodált csapatból.Delonso_
Leszek Cowher: ahol van franchise QB, én 2 éven belül vállalnám, hogy PO-ba viszem őket. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem Soldi kapcsán írom, csak úgy eszembe jutott, de úgy megnézném az egyik ilyen nagyszájút mondjuk a Browns élén, mit tudna belőlük kihozna vagy egy másik hasonlóan errodált csapatból.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
inkább vedd át a giantset, ott csinálj 1-2 év alatt PO csapatot
na az lenne az igazi kihívásStez
Nem lenne túl nehéz. 1-2 blockbuster, illetve teljes szanálás, és FA-ről posztonként a 3-4. legjobb embert nagyon jó szerződéssel be lehet húzni. Igazából a QB-kérdés lenne nehéz, mert nem lehet mindenki olyan mákos, mint Szegecs Romóval. 😊

De most semmiképpen sem tervezem a visszatérést, a részletek majd a sajtótájékoztatós cikkben. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább vedd át a giantset, ott csinálj 1-2 év alatt PO csapatot
na az lenne az igazi kihívás

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Mindenben ő dönt, én nem szólok bele. 😉

Kérte, hogy írjak a csapatról és hogy én miként tervezném, hát megtettem - jó hosszan. 😊 Amíg és amikor kéri, segítek. De én nem döntök, és nem is fogom szidni, bántani, ha nem úgy dönt, ahogy én tenném, vagy javasoltam. Ez innentől az ő játéka. De ha kéri, segítek neki. Nem mintha másnak nem segítettem volna, amikor hozzám fordult. 😉Soldados
akkor segítsd ide Orakpot hozzám
itt is Kerrigannel szeretne egy csapatban játszani
5. körért jönne is, azt mondtaStez
😊

Orakpóért kb 6 franchise játékost és/vagy elsőnapos draftpicket kérnék. 😀 😀 De tényleg. 😊 Tudod az elvem, a rookie szerződéses, amiből ráadásul még több év van hátra, mégis már produktív játékos nálam nem eladó, vagy csak csillagászati összegért. Olyanért, amit én adtam Dömének és Delnek.Soldados
viheted a Saints-t, látom erre pályázol
a Harrison által keletkezett űrt majd Vilma bepótolja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szóval a következő két évben is kb. mindent te fogsz csinálni a Steelersnél azzal a különbséggel, hogy akkor mér Habi fog Téged dícsérni szemlében, illetve Ő írogatja be a cuccokat? 😛Stez
Mindenben ő dönt, én nem szólok bele. 😉

Kérte, hogy írjak a csapatról és hogy én miként tervezném, hát megtettem - jó hosszan. 😊 Amíg és amikor kéri, segítek. De én nem döntök, és nem is fogom szidni, bántani, ha nem úgy dönt, ahogy én tenném, vagy javasoltam. Ez innentől az ő játéka. De ha kéri, segítek neki. Nem mintha másnak nem segítettem volna, amikor hozzám fordult. 😉Soldados
akkor segítsd ide Orakpot hozzám
itt is Kerrigannel szeretne egy csapatban játszani
5. körért jönne is, azt mondtaStez
😊

Orakpóért kb 6 franchise játékost és/vagy elsőnapos draftpicket kérnék. 😀 😀 De tényleg. 😊 Tudod az elvem, a rookie szerződéses, amiből ráadásul még több év van hátra, mégis már produktív játékos nálam nem eladó, vagy csak csillagászati összegért. Olyanért, amit én adtam Dömének és Delnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most első körben csapatoknál lévő játékosokat ajánlottam neki, elvégre még nincs free agency. 😉

Bár ajánlottam neki FA-re is embert, mert amikor átadtam neki a csapatot PM-ben, akkor leírtam a teljesen off-season tervet a javaslataimmal. Laza 2 oldal volt minden részletre kiterjedően. 😀 😀 Nem véletlen írtam a szezon előtti cikkben, hogy tanácsadóként maradok a Stelers kötelékében. 😉Soldados
szóval a következő két évben is kb. mindent te fogsz csinálni a Steelersnél azzal a különbséggel, hogy akkor mér Habi fog Téged dícsérni szemlében, illetve Ő írogatja be a cuccokat? 😛Stez
Mindenben ő dönt, én nem szólok bele. 😉

Kérte, hogy írjak a csapatról és hogy én miként tervezném, hát megtettem - jó hosszan. 😊 Amíg és amikor kéri, segítek. De én nem döntök, és nem is fogom szidni, bántani, ha nem úgy dönt, ahogy én tenném, vagy javasoltam. Ez innentől az ő játéka. De ha kéri, segítek neki. Nem mintha másnak nem segítettem volna, amikor hozzám fordult. 😉Soldados
akkor segítsd ide Orakpot hozzám
itt is Kerrigannel szeretne egy csapatban játszani
5. körért jönne is, azt mondta

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
megvárja, míg habi ajánl valakire Fán?Höri
Én most első körben csapatoknál lévő játékosokat ajánlottam neki, elvégre még nincs free agency. 😉

Bár ajánlottam neki FA-re is embert, mert amikor átadtam neki a csapatot PM-ben, akkor leírtam a teljesen off-season tervet a javaslataimmal. Laza 2 oldal volt minden részletre kiterjedően. 😀 😀 Nem véletlen írtam a szezon előtti cikkben, hogy tanácsadóként maradok a Stelers kötelékében. 😉Soldados
szóval a következő két évben is kb. mindent te fogsz csinálni a Steelersnél azzal a különbséggel, hogy akkor mér Habi fog Téged dícsérni szemlében, illetve Ő írogatja be a cuccokat? 😛Stez
Mindenben ő dönt, én nem szólok bele. 😉

Kérte, hogy írjak a csapatról és hogy én miként tervezném, hát megtettem - jó hosszan. 😊 Amíg és amikor kéri, segítek. De én nem döntök, és nem is fogom szidni, bántani, ha nem úgy dönt, ahogy én tenném, vagy javasoltam. Ez innentől az ő játéka. De ha kéri, segítek neki. Nem mintha másnak nem segítettem volna, amikor hozzám fordult. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
És azt megkérdezhetem, hogy Te honnan tudod, hogy én kiket javasoltam neki? 😊Soldados
megvárja, míg habi ajánl valakire Fán?Höri
Én most első körben csapatoknál lévő játékosokat ajánlottam neki, elvégre még nincs free agency. 😉

Bár ajánlottam neki FA-re is embert, mert amikor átadtam neki a csapatot PM-ben, akkor leírtam a teljesen off-season tervet a javaslataimmal. Laza 2 oldal volt minden részletre kiterjedően. 😀 😀 Nem véletlen írtam a szezon előtti cikkben, hogy tanácsadóként maradok a Stelers kötelékében. 😉Soldados
szóval a következő két évben is kb. mindent te fogsz csinálni a Steelersnél azzal a különbséggel, hogy akkor mér Habi fog Téged dícsérni szemlében, illetve Ő írogatja be a cuccokat? 😛

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na akkor majd rámegyünk Habi összes targetjére, nehogy meglegyenekStez
És azt megkérdezhetem, hogy Te honnan tudod, hogy én kiket javasoltam neki? 😊Soldados
megvárja, míg habi ajánl valakire Fán?Höri
Én most első körben csapatoknál lévő játékosokat ajánlottam neki, elvégre még nincs free agency. 😉

Bár ajánlottam neki FA-re is embert, mert amikor átadtam neki a csapatot PM-ben, akkor leírtam a teljesen off-season tervet a javaslataimmal. Laza 2 oldal volt minden részletre kiterjedően 😀 😀, posztonkénti elemzéssel, cuttal, RFA-val, hosszabbítással, FA-jel, tréddel, drafttal, mindennel. 😊 Nem véletlen írtam a szezon előtti cikkben, hogy tanácsadóként maradok a Steelers kötelékében. 😉

BTW: elloptátok az időmet, hogy írjak egy igazi öntömjénező cikket. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
na akkor majd rámegyünk Habi összes targetjére, nehogy meglegyenekStez
És azt megkérdezhetem, hogy Te honnan tudod, hogy én kiket javasoltam neki? 😊Soldados
megvárja, míg habi ajánl valakire Fán?Höri
ja, valahogy úgy

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor majd rámegyünk Habi összes targetjére, nehogy meglegyenekStez
És azt megkérdezhetem, hogy Te honnan tudod, hogy én kiket javasoltam neki? 😊Soldados
megvárja, míg habi ajánl valakire Fán?

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na akkor majd rámegyünk Habi összes targetjére, nehogy meglegyenekStez
És azt megkérdezhetem, hogy Te honnan tudod, hogy én kiket javasoltam neki? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
na akkor majd rámegyünk Habi összes targetjére, nehogy meglegyenek

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri is lassan beletörődik, hogy Skelton time van, de a gyűrű is is megleszStez
milyen Skelton, ő a Rams-ben van...Höri
ne má, és nálad melyik favágó van akkor? 😂
tökre Skeltonra emlékeztem.. akkor bizony komoly bajban vagy, se PM se Skelton 😐Stez
Stanton franchise QB, Joe Webb meg kiszorította a Super Bowlozó Döme kezdő QB-ját, szóval we are golden.

Megvárom míg Stanzi FA lesz, addig elbohóckodnak itt ezek.

Esetleg Stephen Garcia szóbajöhet

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk kíváncsi lettem volna, hogy Soldi hogyan oldja meg a rengeteg kiöregedő/visszavonuló játékos problémáját, az lett volna az igazi kihívás
Am Höri, kössz, de nem áll szándékomban távozniWyatt
Ha kicsit visszaolvasol, Fake HSZ-ére írtam erről ma. Egyáltalán nincs gebasz, 1-1 DE és ILB kell a kezdőbe (a 2 visszavonuló Crowder és Aaron Smith helyére). Az O évekre rendben van, minőségben is, korban is, csak csiszolni kell itt. A D-ben még akad 1-2 öregedő ember, de nem vészes, CB és LB posztra tavaly már draftoltam egy csomó embert, aztán majd kiderül hányan válnak be. De jó drafttal orvosolható a helyzet, a 2 üres kezdő posztra ott a tréd, vagy FA, ezen kívül kell OLB majd Pace helyére, meg egy DE Pickett helyére, de nekik nem kell egyből beugrani a mélyvízbe, a két öreg még elkaristol, s nem is oly vészes a fizujuk ha jól emlékszem.

És aggódni nem kell a Steelers-ért, Habi egyelőre mindenben kikérte a véleményemet, segítettem neki beárazni a hosszabbításokat, s eddig minden döntését magam is így csináltam volna, sőt még célpontokat is javasoltam neki a 2 kezdő poszt betöltésére. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri is lassan beletörődik, hogy Skelton time van, de a gyűrű is is megleszStez
milyen Skelton, ő a Rams-ben van...Höri
ne má, és nálad melyik favágó van akkor? 😂
tökre Skeltonra emlékeztem.. akkor bizony komoly bajban vagy, se PM se Skelton 😐

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri is lassan beletörődik, hogy Skelton time van, de a gyűrű is is megleszStez
milyen Skelton, ő a Rams-ben van...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri is lassan beletörődik, hogy Skelton time van, de a gyűrű is is meglesz

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az nem Green Bay?
Nade oda lehetetlen betörnöd, Newman most kapta meg annak a megacitynek a kulcsát a (portástól) polgármestertől
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Am Höri, kössz, de nem áll szándékomban távozniWyatt
még Pittsburghbe sem? 😮 pedig az a szakma csúcsa mint tudjuk